Hledat

Ubytování

Ubytování město Pakrac

Ve městě Pakrac (Chorvatsko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pakrac

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pakrac

Hotel Pakrac

8,7

Hotel Pakrac

Ubytování (Hotel) Hotel Pakrac. Hotel Pakrac has a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Pakrac. Ubytování Hotel Pakrac se nachází ve městě Pakrac (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 011 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sobe s kupaonicom - Pakrac

8

Sobe s kupaonicom - Pakrac

Ubytování (Penzion) Sobe s kupaonicom - Pakrac. Located in Pakrac, Sobe s kupaonicom - Pakrac features a bar, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytování Sobe s kupaonicom - Pakrac se nachází ve městě Pakrac (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 526 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Minea

Apartmani Minea

Ubytování (Apartmány) Apartmani Minea. Apartmani Minea se nachází v Pakraci a nabízí ubytování s kuchyňským koutem. Využívat zde můžete bezplatné Wi-Fi. Nechybí ani terasa. Ubytování Apartmani Minea se nachází ve městě Pakrac (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 376 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Transit accommodation

Transit accommodation

Ubytování (Privát) Transit accommodation. Situated in Pakrac in the Požega-Slavonia County region, Transit accommodation features accommodation with free private parking. Ubytování Transit accommodation se nachází ve městě Pakrac (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa).

Apartman Pepi

Apartman Pepi

Ubytování (Apartmán) Apartman Pepi. Apartman Pepi is set in Pakrac. If you would like to discover the area, hiking is possible in the surroundings. Ubytování Apartman Pepi se nachází ve městě Pakrac (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa).

Sobe Baja

Sobe Baja

Ubytování (Apartmán) Sobe Baja. Set in Pakrac, Sobe Baja offers accommodation with a bar, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytování Sobe Baja se nachází ve městě Pakrac (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuca za odmor Ivana

Kuca za odmor Ivana

Ubytování (Vila) Kuca za odmor Ivana. Offering free WiFi and garden views, Kuca za odmor Ivana is an accommodation situated in Pakrac. Guests can go for a swim in the private pool. Ubytování Kuca za odmor Ivana se nachází ve městě Pakrac (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 635 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Pakrac

Město Pakrac se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Pakrac.