Hledat

Ubytování

Ubytování město Lipik

Ve městě Lipik (Chorvatsko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Lipik

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lipik

OK studio & rooms Lipik

OK studio & rooms Lipik

Ubytování (Penzion) OK studio & rooms Lipik. Situated in Lipik, OK studio & rooms Lipik has a garden and a terrace. The air-conditioned rooms provide a city view and come with a wardrobe and free... Ubytování OK studio & rooms Lipik se nachází ve městě Lipik (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa).

Sobe Lipik

Sobe Lipik

Ubytování (Penzion) Sobe Lipik. Sobe Lipik is set in Lipik and has a garden and a terrace. The air-conditioned rooms provide a garden view and come with a desk and free WiFi. Ubytování Sobe Lipik se nachází ve městě Lipik (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa).

Kuća za odmor Jelka Lipik

Kuća za odmor Jelka Lipik

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Jelka Lipik. Kuća za odmor Jelka Lipik is set in Lipik. This holiday home features a garden and free private parking. Ubytování Kuća za odmor Jelka Lipik se nachází ve městě Lipik (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa).

Studio Apartman Lora

Studio Apartman Lora

Ubytování (Apartmán) Studio Apartman Lora. Studio Apartman Lora se nachází v Lipiku a nabízí zahradu, gril, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Studio Apartman Lora se nachází ve městě Lipik (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa).

Studio Apartman Lipik

Studio Apartman Lipik

Ubytování (Penzion) Studio Apartman Lipik. Located in Lipik, Studio Apartman Lipik has a terrace. Each room comes with a balcony with garden views. Ubytování Studio Apartman Lipik se nachází ve městě Lipik (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa).

Sobe MIMA Lipik

Sobe MIMA Lipik

Ubytování (Penzion) Sobe MIMA Lipik. Sobe MIMA Lipik se nachází v Lipiku a nabízí zahradu. Ubytování Sobe MIMA Lipik se nachází ve městě Lipik (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa).

Ubytování ve městě Lipik

Město Lipik se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Lipik.