Hledat

Ubytování

Ubytování město Lipik

Ve městě Lipik (Chorvatsko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Lipik

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lipik

Sobe Lipik

Sobe Lipik

Ubytování (Penzion) Sobe Lipik. Sobe Lipik is set in Lipik and has a garden and a terrace. The air-conditioned rooms provide a garden view and come with a desk and free WiFi. Ubytování Sobe Lipik se nachází ve městě Lipik (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

OK studio & rooms Lipik

OK studio & rooms Lipik

Ubytování (Penzion) OK studio & rooms Lipik. Situated in Lipik, OK studio & rooms Lipik has a garden and a terrace. The air-conditioned rooms provide a city view and come with a wardrobe and free... Ubytování OK studio & rooms Lipik se nachází ve městě Lipik (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 626 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor Jelka Lipik

Kuća za odmor Jelka Lipik

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Jelka Lipik. Kuća za odmor Jelka Lipik is set in Lipik. This holiday home features a garden and free private parking. Ubytování Kuća za odmor Jelka Lipik se nachází ve městě Lipik (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman MIMA Lipik

Apartman MIMA Lipik

Ubytování (Apartmán) Apartman MIMA Lipik. Situated in Lipik, Apartman MIMA Lipik features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Apartman MIMA Lipik se nachází ve městě Lipik (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa).

Studio Apartman Lipik

Studio Apartman Lipik

Ubytování (Penzion) Studio Apartman Lipik. Located in Lipik, Studio Apartman Lipik has a terrace. Each room comes with a balcony with garden views. Ubytování Studio Apartman Lipik se nachází ve městě Lipik (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 131 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Lipik

Město Lipik se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Lipik.