Hledat

Ubytování

Licko-senjská župa

V regionu Licko-senjská župa (Chorvatsko) máme celkem 4752 hotelů a ubytování.

Pro region Licko-senjská župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Novalja (1724), Senj (728), Zubovići (281), Metajna (177), Stara Novalja (165), Korenica (155), Sveti Juraj (132), Karlobag (129), Plitvická jezera (127), Kustići (106). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Licko-senjská župa

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Licko-senjská župa

Luxury apartment SUNSET with pool and jacuzzi

10

Luxury apartment SUNSET with pool and jacuzzi

Ubytování (Apartmán) Luxury apartment SUNSET with pool and jacuzzi. Boasting a garden, an outdoor pool and sea views, Luxury apartment SUNSET with pool and jacuzzi is located in Novalja. Ubytování Luxury apartment SUNSET with pool and jacuzzi se nachází ve městě Novalja (Chorvatsko - Pag).

Apartment Waves

10

Apartment Waves

Ubytování (Apartmány) Apartment Waves. Situated in Senj, Apartment Waves features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. With sea views, this accommodation offers a balcony. Ubytování Apartment Waves se nachází ve městě Senj (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Holiday Home Tisa

10

Holiday Home Tisa

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Tisa. Holiday home Tisa is located in Korenica. Free Wi-Fi access is available in this holiday home. Ubytování Holiday Home Tisa se nachází ve městě Korenica (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Valentino

10

Valentino

Ubytování (Apartmán) Valentino. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Valentino is set in Sveti Juraj. Ubytování Valentino se nachází ve městě Sveti Juraj (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 600 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adriatic House

10

Adriatic House

Ubytování (Apartmán) Adriatic House. Located in Novalja in the Pag Island region, Adriatic House features a balcony and garden views. Ubytování Adriatic House se nachází ve městě Novalja (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 724 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kućica na osami

10

Kućica na osami

Ubytování (Prázdninový dům) Kućica na osami. Kućica na osami se nachází v Otočaci v Licko-senjské župě a nabízí balkon a výhled do zahrady. 39 km od Bašky. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Kućica na osami se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 969 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Evina kuća

10

Evina kuća

Ubytování (Prázdninový dům) Evina kuća. Evina kuća se nachází ve městě vŕzgaići v Licko-senjské župě a nabízí terasu a výhled do zahrady. 23 km od Bašky. Ubytování Evina kuća se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 996 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Blue Moon

10

Villa Blue Moon

Ubytování (Vila) Villa Blue Moon. Villa Blue Moon se nachází v Novalji a nabízí venkovní bazén, fitness centrum a terasu. Ubytování Villa Blue Moon se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 939 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Urban Nature

10

Apartman Urban Nature

Ubytování (Apartmán) Apartman Urban Nature. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Apartman Urban Nature provides accommodation in Otočac with free WiFi and garden views. Ubytování Apartman Urban Nature se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nature Escape

10

Nature Escape

Ubytování (Prázdninový dům) Nature Escape. Located in Gornji Sinac in the Lika-Senj County region, Nature Escape features a patio and garden views. Ubytování Nature Escape se nachází ve městě Gornji Sinac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartments Josipa

10

Apartments Josipa

Ubytování (Apartmány) Apartments Josipa. Apartments Josipa features garden views, free WiFi and free private parking, located in Senj. Ubytování Apartments Josipa se nachází ve městě Senj (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

kristal paris

10

kristal paris

Ubytování (Apartmány) kristal paris. Featuring an outdoor pool and a hot tub, kristal paris provides accommodation located in Novalja, 30 km from Pag. Ubytování kristal paris se nachází ve městě Novalja (Chorvatsko - Pag).

Lukovo Panorama

10

Lukovo Panorama

Ubytování (Apartmány) Lukovo Panorama. Set in Lukovo, 50 km from Novalja, Lukovo Panorama offers a terrace and free WiFi. Ubytování Lukovo Panorama se nachází ve městě Sveti Juraj (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman Jojo

10

Studio apartman Jojo

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Jojo. Studio apartman Jojo is situated in Senj. Crikvenica is 35 km from the apartment, while Novi Vinodolski is 25 km from the property. Ubytování Studio apartman Jojo se nachází ve městě Senj (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor Boki

10

Kuća za odmor Boki

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Boki. Kuća za odmor Boki se nachází v Gospić. 31 km od Viru. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Kuća za odmor Boki se nachází ve městě Gospić (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 345 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House DIKA

10

House DIKA

Ubytování (Vila) House DIKA. House DIKA se nachází v Otočaci a nabízí sdílený lounge a terasu. 46 km od města Novi Vinodolski. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování House DIKA se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 688 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Soriso Gorici

10

Soriso Gorici

Ubytování (Apartmán) Soriso Gorici. Soriso Gorici se nachází v Otočaci v Licko-senjské župě a nabízí terasu a výhled na hory. 42 km od města Novi Vinodolski. Ubytování Soriso Gorici se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 551 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hello Sunshine - Apartment on the Beach

10

Hello Sunshine - Apartment on the Beach

Ubytování (Apartmán) Hello Sunshine - Apartment on the Beach. Hello Sunshine - Apartment on the Beach se nachází v Zubovići, jen pár kroků od pláže Zubovići a 1,3 km od pláže Orada. Ubytování Hello Sunshine - Apartment on the Beach se nachází ve městě Zubovići (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 202 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Mali Medo

10

Holiday Home Mali Medo

Ubytování (Chata) Holiday Home Mali Medo. Holiday Home Mali Medo se nachází v Gospić a nabízí sezónní venkovní bazén, zázemí pro vodní sporty a gril. 45 km od Plitvických jezer. Ubytování Holiday Home Mali Medo se nachází ve městě Gospić (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 256 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Olja

10

Apartman Olja

Ubytování (Apartmán) Apartman Olja. Apartman Olja se nachází v Novalji, necelý 1 km od pláže Gaj, a nabízí obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartman Olja se nachází ve městě Novalja (Chorvatsko - Pag).

Green lakes house 2

10

Green lakes house 2

Ubytování (Bed and breakfast) Green lakes house 2. Green lakes house 2, a property with a garden, is located in Plitvička Jezera, 2.3 km from Plitvice Lakes National Park. Ubytování Green lakes house 2 se nachází ve městě Plitvická jezera (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 900 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Authentic Seaside House

10

Authentic Seaside House

Ubytování (Prázdninový dům) Authentic Seaside House. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Authentic Seaside House is set in Lukovo Šugarje. Ubytování Authentic Seaside House se nachází ve městě Lukovo Šugarje (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 097 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Tomo

10

Apartment Tomo

Ubytování (Apartmán) Apartment Tomo. Set in Karlobag in the Lika-Senj County region, Apartment Tomo has a terrace and sea views. Ubytování Apartment Tomo se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartmani Ferdinanda

10

Apartmani Ferdinanda

Ubytování (Apartmány) Apartmani Ferdinanda. Apartmani Ferdinanda se nachází v Kustići a nabízí Wi-Fi zdarma a kuchyň ve všech pokojích. Ubytování Apartmani Ferdinanda se nachází ve městě Kustići (Chorvatsko - Pag).

GS Luky Like

10

GS Luky Like

Ubytování (Apartmán) GS Luky Like. GS Luky Like is set in Gospić. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. The apartment comes with a flat-screen TV and 1 bedroom. Ubytování GS Luky Like se nachází ve městě Gospić (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 338 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APATMAN 4 PALME

10

APATMAN 4 PALME

Ubytování (Apartmán) APATMAN 4 PALME. Má terasu s výhledem do zahrady, zahradu a gril. APATMAN 4 PALME se nachází v obci Starigrad-Paklenica, v blízkosti pláže Plantaža a 1,8 km od pláže Vecka... Ubytování APATMAN 4 PALME se nachází ve městě Starigrad (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 797 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Avantura

10

Villa Avantura

Ubytování (Apartmán) Villa Avantura. Villa Avantura se nachází asi 700 metrů od pláže Bluesun Camp Paklenica a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, terasou a kávovarem. Ubytování Villa Avantura se nachází ve městě Starigrad (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lucija

10

Lucija

Ubytování (Apartmán) Lucija. Lucija se nachází v Lovinaci v Licko-senjské župě a nabízí balkon a výhled do zahrady. 48 km od Zadaru. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Lucija se nachází ve městě Lovinac (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 345 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

M & J

10

M & J

Ubytování (Prázdninový dům) M & J. Set in Krasno Polje, M & J offers a shared lounge, a garden and a barbecue. This holiday home offers free private parking, a shared kitchen and free WiFi. Ubytování M & J se nachází ve městě Krasno Polje (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 912 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Silva

10

Silva

Ubytování (Apartmán) Silva. Apartmán Silva se nachází u pláže v městečku Barić Draga a nabízí klimatizované ubytování s terasou, zahradou, soukromou pláží, grilem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Silva se nachází ve městě Barić Draga (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

The Starlings Apartments

10

The Starlings Apartments

Ubytování (Apartmány) The Starlings Apartments. Located in Rudanovac in the Lika-Senj County region, The Starlings Apartments provides accommodation with free private parking. Ubytování The Starlings Apartments se nachází ve městě Korenica (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Holiday Home Dalija

10

Holiday Home Dalija

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Dalija. Holiday Home Dalija se nachází ve městě Otočac a nabízí soukromou pláž a Wi-Fi připojení zdarma. Ubytování Holiday Home Dalija se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartment Marinera

10

Apartment Marinera

Ubytování (Apartmán) Apartment Marinera. Set in Senj in the Lika-Senj County region, Apartment Marinera features a terrace. Ubytování Apartment Marinera se nachází ve městě Senj (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 649 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Hana

10

Apartman Hana

Ubytování (Apartmán) Apartman Hana. Apartman Hana is set in Lički Osik and offers a garden and a terrace. Ubytování Apartman Hana se nachází ve městě Lički Osik (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 012 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Fenestra -Zagorka

10

Apartmani Fenestra -Zagorka

Ubytování (Apartmán) Apartmani Fenestra -Zagorka. Apartmani Fenestra -Zagorka se nachází v Otočaci. 50 km od města Novi Vinodolski. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmani Fenestra -Zagorka se nachází ve městě Gornji Prozor (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 174 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman F&F

10

Apartman F&F

Ubytování (Apartmán) Apartman F&F. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Apartman F&F offers accommodation in Otočac with free WiFi and garden views. Ubytování Apartman F&F se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartman Sofia

10

Apartman Sofia

Ubytování (Apartmán) Apartman Sofia. Boasting accommodation with a terrace, Apartman Sofia is set in Otočac. Ubytování Apartman Sofia se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 022 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Country House Doliba

10

Country House Doliba

Ubytování (Venkovský dům) Country House Doliba. Country House Doliba is situated in Mušaluk. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Country House Doliba se nachází ve městě Mušaluk (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Milka house

10

Milka house

Ubytování (Vila) Milka house. Milka house se nachází v Korenici a nabízí zahradu, gril a terasu. 15 km od Plitvických jezer. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Milka house se nachází ve městě Korenica (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 064 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Small Nature house Teodora

10

Small Nature house Teodora

Ubytování (Prázdninový dům) Small Nature house Teodora. Small Nature house Teodora se nachází v Novalji a nabízí zahradu a gril. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Small Nature house Teodora se nachází ve městě Novalja (Chorvatsko - Pag).

Villa Bornstein

10

Villa Bornstein

Ubytování (Chata) Villa Bornstein. Villa Bornstein se nachází v Korenici a nabízí zahradu, gril a terasu. Je vzdálen 26 km od Plitvických jezer a nabízí bezplatné parkování. Ubytování Villa Bornstein se nachází ve městě Korenica (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 844 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Metlača

9,9

Apartment Metlača

Ubytování (Apartmán) Apartment Metlača. Metlača offers accommodation in Perušić, 35 km from Plitvička Jezera and 36 km from Novalja. Metlača boasts views of the mountains and is 31 km from Pag. Ubytování Apartment Metlača se nachází ve městě Perušić (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Degenia Velebitica

9,9

Degenia Velebitica

Ubytování (Prázdninový dům) Degenia Velebitica. Degenia Velebitica features city views, free WiFi and free private parking, set in Lovinac. Ubytování Degenia Velebitica se nachází ve městě Lovinac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Villa Nova, Novalja

9,9

Villa Nova, Novalja

Ubytování (Apartmán) Villa Nova, Novalja. Villa Nova, Novalja is situated in Novalja and offers an outdoor swimming pool, a shared lounge and barbecue facilities. Ubytování Villa Nova, Novalja se nachází ve městě Novalja (Chorvatsko - Pag).

Apartments Tomi

9,9

Apartments Tomi

Ubytování (Apartmány) Apartments Tomi. Apartments Tomi se nachází přímo na pláži ve městě Vidalići, na ostrově Pag. Hosté mohou využívat společnou zahradu a zařízenou terasu s bezplatným grilem. Ubytování Apartments Tomi se nachází ve městě Novalja (Chorvatsko - Pag).

Apartment Satori

9,9

Apartment Satori

Ubytování (Apartmán) Apartment Satori. Apartment Satori is set in Korenica and offers a terrace. This apartment offers free private parking, a shared kitchen and free WiFi. Ubytování Apartment Satori se nachází ve městě Korenica (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Treehouse Lika 2

9,9

Treehouse Lika 2

Ubytování (Vila) Treehouse Lika 2. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Treehouse Lika 2 is set in Medak. This villa features free bikes as well as a garden. Ubytování Treehouse Lika 2 se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 754 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Plitvice Lacus

9,9

B&B Plitvice Lacus

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Plitvice Lacus. Situated in Seliste Dreznicko, B&B Plitvice Lacus features accommodation with free WiFi and a garden with a terrace and garden views. Ubytování B&B Plitvice Lacus se nachází ve městě Seliste Dreznicko (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartment Bella

9,9

Apartment Bella

Ubytování (Apartmán) Apartment Bella. Boasting sea views, Apartment Bella features accommodation with a balcony and a kettle, around less than 1 km from Planjka-Trinćel Beach. Ubytování Apartment Bella se nachází ve městě Novalja (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 262 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments FILY

9,9

Apartments FILY

Ubytování (Apartmány) Apartments FILY. Set in Novalja, 29 km from Pag, Apartments FILY offers a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Apartments FILY se nachází ve městě Novalja (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 318 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

la More Apartments

9,9

la More Apartments

Ubytování (Apartmány) la More Apartments. La More Apartments se nachází v Novalji na ostrově Pag a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování la More Apartments se nachází ve městě Novalja (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 324 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v městech regionu Licko-senjská župa

Ubytování v městech regionu Licko-senjská župa

Ubytování v regionu Licko-senjská župa - Chorvatsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 4752 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Licko-senjská župa.

Pro region Licko-senjská župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Novalja (1724), Senj (728), Zubovići (281), Metajna (177), Stara Novalja (165), Korenica (155), Sveti Juraj (132), Karlobag (129), Plitvická jezera (127), Kustići (106). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Licko-senjská župa máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Luxury apartment SUNSET with pool and jacuzzi (10*), Apartment Waves (10*), Holiday Home Tisa (10*), Valentino (10*), Adriatic House (10*), Apartman Urban Nature (10*), Nature Escape (10*), Apartments Josipa (10*), kristal paris (10*), Lukovo Panorama (10*).

Region Licko-senjská župa může být skvělým místem pro strávení dovolené.