Hledat

Ubytování

Licko-senjská župa

V regionu Licko-senjská župa (Chorvatsko) máme celkem 4752 hotelů a ubytování.

Pro region Licko-senjská župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Novalja (1724), Senj (728), Zubovići (281), Metajna (177), Stara Novalja (165), Korenica (155), Sveti Juraj (132), Karlobag (129), Plitvická jezera (127), Kustići (106). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Licko-senjská župa

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Licko-senjská župa

Villa Blue Moon

10

Villa Blue Moon

Ubytování (Vila) Villa Blue Moon. Villa Blue Moon se nachází v Novalji a nabízí venkovní bazén, fitness centrum a terasu. Ubytování Villa Blue Moon se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag).

Evina kuća

10

Evina kuća

Ubytování (Prázdninový dům) Evina kuća. Evina kuća se nachází ve městě vŕzgaići v Licko-senjské župě a nabízí terasu a výhled do zahrady. 23 km od Bašky. Ubytování Evina kuća se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Kućica na osami

10

Kućica na osami

Ubytování (Prázdninový dům) Kućica na osami. Kućica na osami se nachází v Otočaci v Licko-senjské župě a nabízí balkon a výhled do zahrady. 39 km od Bašky. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Kućica na osami se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Valentino

10

Valentino

Ubytování (Apartmán) Valentino. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Valentino is set in Sveti Juraj. Ubytování Valentino se nachází ve městě Sveti Juraj (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Adriatic House

10

Adriatic House

Ubytování (Apartmán) Adriatic House. Located in Novalja in the Pag Island region, Adriatic House features a balcony and garden views. Ubytování Adriatic House se nachází ve městě Novalja (Chorvatsko - Pag).

Holiday Home Mali Medo

10

Holiday Home Mali Medo

Ubytování (Chata) Holiday Home Mali Medo. Holiday Home Mali Medo se nachází v Gospić a nabízí sezónní venkovní bazén, zázemí pro vodní sporty a gril. 45 km od Plitvických jezer. Ubytování Holiday Home Mali Medo se nachází ve městě Gospić (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Hello Sunshine - Apartment on the Beach

10

Hello Sunshine - Apartment on the Beach

Ubytování (Apartmán) Hello Sunshine - Apartment on the Beach. Hello Sunshine - Apartment on the Beach se nachází v Zubovići, jen pár kroků od pláže Zubovići a 1,3 km od pláže Orada. Ubytování Hello Sunshine - Apartment on the Beach se nachází ve městě Zubovići (Chorvatsko - Pag).

House DIKA

10

House DIKA

Ubytování (Vila) House DIKA. House DIKA se nachází v Otočaci a nabízí sdílený lounge a terasu. 46 km od města Novi Vinodolski. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování House DIKA se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Kuća za odmor Boki

10

Kuća za odmor Boki

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Boki. Kuća za odmor Boki se nachází v Gospić. 31 km od Viru. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Kuća za odmor Boki se nachází ve městě Gospić (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Soriso Gorici

10

Soriso Gorici

Ubytování (Apartmán) Soriso Gorici. Soriso Gorici se nachází v Otočaci v Licko-senjské župě a nabízí terasu a výhled na hory. 42 km od města Novi Vinodolski. Ubytování Soriso Gorici se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Lukovo Panorama

10

Lukovo Panorama

Ubytování (Apartmány) Lukovo Panorama. Set in Lukovo, 50 km from Novalja, Lukovo Panorama offers a terrace and free WiFi. Ubytování Lukovo Panorama se nachází ve městě Sveti Juraj (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Studio apartman Jojo

10

Studio apartman Jojo

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Jojo. Studio apartman Jojo is situated in Senj. Crikvenica is 35 km from the apartment, while Novi Vinodolski is 25 km from the property. Ubytování Studio apartman Jojo se nachází ve městě Senj (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Green lakes house 2

10

Green lakes house 2

Ubytování (Bed and breakfast) Green lakes house 2. Green lakes house 2, a property with a garden, is located in Plitvička Jezera, 2.3 km from Plitvice Lakes National Park. Ubytování Green lakes house 2 se nachází ve městě Plitvická jezera (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartman Urban Nature

10

Apartman Urban Nature

Ubytování (Apartmán) Apartman Urban Nature. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Apartman Urban Nature provides accommodation in Otočac with free WiFi and garden views. Ubytování Apartman Urban Nature se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Authentic Seaside House

10

Authentic Seaside House

Ubytování (Prázdninový dům) Authentic Seaside House. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Authentic Seaside House is set in Lukovo Šugarje. Ubytování Authentic Seaside House se nachází ve městě Lukovo Šugarje (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

GS Luky Like

10

GS Luky Like

Ubytování (Apartmán) GS Luky Like. GS Luky Like is set in Gospić. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. The apartment comes with a flat-screen TV and 1 bedroom. Ubytování GS Luky Like se nachází ve městě Gospić (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Villa Avantura

10

Villa Avantura

Ubytování (Apartmán) Villa Avantura. Villa Avantura se nachází asi 700 metrů od pláže Bluesun Camp Paklenica a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, terasou a kávovarem. Ubytování Villa Avantura se nachází ve městě Starigrad (Chorvatsko - Zadarská župa).

Lucija

10

Lucija

Ubytování (Apartmán) Lucija. Lucija se nachází v Lovinaci v Licko-senjské župě a nabízí balkon a výhled do zahrady. 48 km od Zadaru. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Lucija se nachází ve městě Lovinac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

APATMAN 4 PALME

10

APATMAN 4 PALME

Ubytování (Apartmán) APATMAN 4 PALME. Má terasu s výhledem do zahrady, zahradu a gril. APATMAN 4 PALME se nachází v obci Starigrad-Paklenica, v blízkosti pláže Plantaža a 1,8 km od pláže Vecka... Ubytování APATMAN 4 PALME se nachází ve městě Starigrad (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Fenestra -Zagorka

10

Apartmani Fenestra -Zagorka

Ubytování (Apartmán) Apartmani Fenestra -Zagorka. Apartmani Fenestra -Zagorka se nachází v Otočaci. 50 km od města Novi Vinodolski. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmani Fenestra -Zagorka se nachází ve městě Gornji Prozor (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartman Hana

10

Apartman Hana

Ubytování (Apartmán) Apartman Hana. Apartman Hana is set in Lički Osik and offers a garden and a terrace. Ubytování Apartman Hana se nachází ve městě Lički Osik (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

M & J

10

M & J

Ubytování (Prázdninový dům) M & J. Set in Krasno Polje, M & J offers a shared lounge, a garden and a barbecue. This holiday home offers free private parking, a shared kitchen and free WiFi. Ubytování M & J se nachází ve městě Krasno Polje (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartment Marinera

10

Apartment Marinera

Ubytování (Apartmán) Apartment Marinera. Set in Senj in the Lika-Senj County region, Apartment Marinera features a terrace. Ubytování Apartment Marinera se nachází ve městě Senj (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Milka house

10

Milka house

Ubytování (Vila) Milka house. Milka house se nachází v Korenici a nabízí zahradu, gril a terasu. 15 km od Plitvických jezer. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Milka house se nachází ve městě Korenica (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Villa Bornstein

10

Villa Bornstein

Ubytování (Chata) Villa Bornstein. Villa Bornstein se nachází v Korenici a nabízí zahradu, gril a terasu. Je vzdálen 26 km od Plitvických jezer a nabízí bezplatné parkování. Ubytování Villa Bornstein se nachází ve městě Korenica (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartman Sofia

10

Apartman Sofia

Ubytování (Apartmán) Apartman Sofia. Boasting accommodation with a terrace, Apartman Sofia is set in Otočac. Ubytování Apartman Sofia se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartment Robert

9,9

Apartment Robert

Ubytování (Apartmán) Apartment Robert. Set just 2.1 km from Babe Beach, Apartment Robert offers accommodation in Novalja with access to a garden, a terrace, as well as a shared kitchen. Ubytování Apartment Robert se nachází ve městě Novalja (Chorvatsko - Pag).

la More Apartments

9,9

la More Apartments

Ubytování (Apartmány) la More Apartments. La More Apartments se nachází v Novalji na ostrově Pag a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování la More Apartments se nachází ve městě Novalja (Chorvatsko - Pag).

Apartment Bella

9,9

Apartment Bella

Ubytování (Apartmán) Apartment Bella. Boasting sea views, Apartment Bella features accommodation with a balcony and a kettle, around less than 1 km from Planjka-Trinćel Beach. Ubytování Apartment Bella se nachází ve městě Novalja (Chorvatsko - Pag).

Apartment Metlača

9,9

Apartment Metlača

Ubytování (Apartmán) Apartment Metlača. Metlača offers accommodation in Perušić, 35 km from Plitvička Jezera and 36 km from Novalja. Metlača boasts views of the mountains and is 31 km from Pag. Ubytování Apartment Metlača se nachází ve městě Perušić (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Treehouse Lika 2

9,9

Treehouse Lika 2

Ubytování (Vila) Treehouse Lika 2. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Treehouse Lika 2 is set in Medak. This villa features free bikes as well as a garden. Ubytování Treehouse Lika 2 se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Ubytování v městech regionu Licko-senjská župa

Ubytování v městech regionu Licko-senjská župa

Ubytování v regionu Licko-senjská župa - Chorvatsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 4752 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Licko-senjská župa.

Pro region Licko-senjská župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Novalja (1724), Senj (728), Zubovići (281), Metajna (177), Stara Novalja (165), Korenica (155), Sveti Juraj (132), Karlobag (129), Plitvická jezera (127), Kustići (106). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Licko-senjská župa máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Luxury apartment SUNSET with pool and jacuzzi (10*), Apartment Waves (10*), Holiday Home Tisa (10*), Valentino (10*), Adriatic House (10*), Apartman Urban Nature (10*), Nature Escape (10*), Apartments Josipa (10*), kristal paris (10*), Lukovo Panorama (10*).

Region Licko-senjská župa může být skvělým místem pro strávení dovolené.