Hledat

Ubytování

Ubytování město Karlobag

Ve městě Karlobag (Chorvatsko) máme celkem 129 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Karlobag

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Karlobag

Apartment Tomo

10

Apartment Tomo

Ubytování (Apartmán) Apartment Tomo. Set in Karlobag in the Lika-Senj County region, Apartment Tomo has a terrace and sea views. Ubytování Apartment Tomo se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartmani Andrea

9,9

Apartmani Andrea

Ubytování (Apartmány) Apartmani Andrea. Apartmani Andrea nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu s terasou a výhledem na moře v Karlobagu. Ubytování Apartmani Andrea se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartmani Vila Dadić

9,9

Apartmani Vila Dadić

Ubytování (Apartmány) Apartmani Vila Dadić. Apartmány Vila Dadić se nacházejí v městečku Karlobag a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i soukromý úsek pláže. K dispozici je také vířivka. Ubytování Apartmani Vila Dadić se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Ribarica GO green 2

9,8

Ribarica GO green 2

Ubytování (Apartmány) Ribarica GO green 2. Ribarica GO green 2 se nachází v letovisku Ribarica a nabízí výhled na moře a terasu. Ubytování Ribarica GO green 2 se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartments Julia

9,8

Apartments Julia

Ubytování (Apartmány) Apartments Julia. Apartments Julia nabízí ubytování s možností vlastního stravování v Karlobagu, pouhých 80 metrů od moře. Apartmány mají společnou zahradu a balkon. Ubytování Apartments Julia se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ribarica GO green

9,8

Ribarica GO green

Ubytování (Apartmány) Ribarica GO green. Ribarica GO green has garden views, free WiFi and free private parking, set in Ribarica. Ubytování Ribarica GO green se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 524 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Cesarica

9,7

Studio Cesarica

Ubytování (Apartmán) Studio Cesarica. Tento klimatizovaný apartmán se nachází ve vesničce Cesarica. Nabízí balkon, zahradu s grilem, patio a ve všech prostorách dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Studio Cesarica se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartment Fortica 16

9,7

Apartment Fortica 16

Ubytování (Apartmán) Apartment Fortica 16. Apartment Fortica 16 se nachází v Karlobagu a nabízí gril, zahradu a terasu. Poskytuje výhled na moře. Ubytování Apartment Fortica 16 se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartment Carlitos

9,7

Apartment Carlitos

Ubytování (Apartmány) Apartment Carlitos. Apartmány Carlitos se nachází v Karlobagu, 28 km od letoviska Novalja. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Carlitos se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 042 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Gracijela

9,7

Apartmani Gracijela

Ubytování (Apartmány) Apartmani Gracijela. Apartmány Gracijela se nachází v Karlobagu, 30 km od letoviska Novalja, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Gracijela se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Steffano

9,7

Steffano

Ubytování (Apartmány) Steffano. Set in Karlobag in the Lika-Senj County region, Steffano offers accommodation with free private parking. Ubytování Steffano se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 267 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Solovi Dvori

9,7

Solovi Dvori

Ubytování (Apartmán) Solovi Dvori. Situated in Karlobag, 250 metres from Zagreb Beach and 700 metres from Tatinja Beach, Solovi Dvori features accommodation with free WiFi, air conditioning,... Ubytování Solovi Dvori se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 042 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Herceg

9,6

Apartmani Herceg

Ubytování (Penzion) Apartmani Herceg. Apartmani Herceg is situated in Karlobag and features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Apartmani Herceg se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartman Nina

9,6

Apartman Nina

Ubytování (Apartmán) Apartman Nina. Apartmán Nina se nachází na pláži v Karlobagu, 29 km od Novalje, a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Apartman Nina se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartment Delfin.4

9,6

Apartment Delfin.4

Ubytování (Apartmán) Apartment Delfin.4. Apartmán Delfin.4 se nachází v Karlobagu v Licko-senjské župě a nabízí 3hvězdičkové ubytování s bezplatným Wi-Fi a plně vybavenou kuchyní. Ubytování Apartment Delfin.4 se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartmani Stille

9,6

Apartmani Stille

Ubytování (Apartmány) Apartmani Stille. Apartmani Stille se nachází v Karlobagu. Nabízí výhled na moře, Wi-Fi zdarma, zahradu, terasu a zázemí pro grilování. Ubytování Apartmani Stille se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Casa Ana

9,6

Casa Ana

Ubytování (Apartmány) Casa Ana. Casa Ana se nachází v Karlobagu. Nabízí ubytování s posezením, TV s plochou obrazovkou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Casa Ana se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartment Delfin.10

9,6

Apartment Delfin.10

Ubytování (Apartmán) Apartment Delfin.10. Apartment Delfin.10 nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi v Karlobagu. Výhled směřuje na moře a do Novalje je to 23 km. Ubytování Apartment Delfin.10 se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

"Mea culpa"

9,6

"Mea culpa"

Ubytování (Apartmán) "Mea culpa". "Mea culpa" is situated in Karlobag and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování "Mea culpa" se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Ruža i Natalija

9,5

Ruža i Natalija

Ubytování (Apartmány) Ruža i Natalija. Ruža i Natalija se nachází v Karlobagu, 28 km od Novalji. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ruža i Natalija se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartment Kathy with Pool and sea view

9,5

Apartment Kathy with Pool and sea view

Ubytování (Apartmány) Apartment Kathy with Pool and sea view. Apartment Kathy nabízí ubytování se sezonním venkovním bazénem, výhledem na moře a bezplatným Wi-Fi v Karlobagu, 29 km od Novalje. Ubytování Apartment Kathy with Pool and sea view se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartments Villa Dina

9,4

Apartments Villa Dina

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Dina. Apartmány Villa Dina se nachází v Karlobagu. Nabízí restauraci, sezónní venkovní bazén, gril a terasu. Ubytování Apartments Villa Dina se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartman Cesarica Stars

9,4

Apartman Cesarica Stars

Ubytování (Apartmány) Apartman Cesarica Stars. Apartman Cesarica Stars se nachází v Karlobagu. Nabízí balkon. Ubytování Apartman Cesarica Stars se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartmani Verica

9,4

Apartmani Verica

Ubytování (Apartmány) Apartmani Verica. Apartmani Verica se nachází v Karlobagu, 28 km od města Novalja. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Verica se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartments Zuanović

9,4

Apartments Zuanović

Ubytování (Apartmány) Apartments Zuanović. Apartmány Zuanović se nacházehí v Karlobagu, 29 km od Novalje. Nabízejí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Zuanović se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Cindric

9,4

Apartments Cindric

Ubytování (Apartmány) Apartments Cindric. Apartmány Cindric se nacházejí v Karlobagu. Nabízejí kuchyni a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Cindric se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Miro

9,4

Miro

Ubytování (Apartmán) Miro. Boasting garden views, Miro features accommodation with a patio and a kettle, around 500 metres from Tatinja Beach. Ubytování Miro se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jelena

9,3

Jelena

Ubytování (Prázdninový dům) Jelena. Jelena is located in Karlobag and offers a garden and a private beach area. Ubytování Jelena se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartman Dolac

9,3

Apartman Dolac

Ubytování (Apartmán) Apartman Dolac. Located in Karlobag in the Lika-Senj County region, Apartman Dolac features a garden. Ubytování Apartman Dolac se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartment Annabella with Pool and sea view

9,3

Apartment Annabella with Pool and sea view

Ubytování (Apartmány) Apartment Annabella with Pool and sea view. Set 2.5 km from Tatinja Beach, Apartment Annabella with Pool and sea view offers accommodation with a balcony, as well as a seasonal outdoor swimming pool... Ubytování Apartment Annabella with Pool and sea view se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 601 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Danica

9,3

Danica

Ubytování (Apartmány) Danica. Apartmány Danica se nacházejí v obci Karlobag, a nabízejí ubytování s možností vlastního stravování. K dispozici je zahrada, terasa i gril. Ubytování Danica se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Snježana.3

9,2

Apartment Snježana.3

Ubytování (Apartmán) Apartment Snježana.3. Set in Karlobag in the Lika-Senj County region, Apartment Snježana.3 features a balcony. The air-conditioned accommodation is 29 km from Novalja. Ubytování Apartment Snježana.3 se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartman Davorka

9,2

Apartman Davorka

Ubytování (Apartmán) Apartman Davorka. Set in Karlobag, Apartman Davorka offers self-catering accommodation with free WiFi. Ubytování Apartman Davorka se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartment Anic

9,2

Apartment Anic

Ubytování (Apartmány) Apartment Anic. Apartment Anic jsou apartmány a studia s kuchyní, TV s plochou obrazovkou a Wi-Fi zdarma situované v Karlobagu. Ubytování Apartment Anic se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartments Japuncic

9,2

Apartments Japuncic

Ubytování (Apartmány) Apartments Japuncic. Apartments Japuncic se nachází v Karlobagu v regionu Licko-senjské župě a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Japuncic se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartment Vrata Velebita Karlobag

9,2

Apartment Vrata Velebita Karlobag

Ubytování (Apartmány) Apartment Vrata Velebita Karlobag. Apartmán Vrata Velebita Karlobag se nachází v obci Karlobag, 5 minut chůze od pláže, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, vlastní terasu a... Ubytování Apartment Vrata Velebita Karlobag se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartmani Anastazija

9,2

Apartmani Anastazija

Ubytování (Apartmány) Apartmani Anastazija. Apartmani Anastazija se zahradou se nacházejí ve městě Karlobag, 48 km od Zadaru. Ubytování Apartmani Anastazija se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartment Carlo

9,1

Apartment Carlo

Ubytování (Apartmány) Apartment Carlo. Situated in Karlobag, 300 metres from Tatinja Beach and 300 metres from Zagreb Beach, Apartment Carlo features garden views and free WiFi. Ubytování Apartment Carlo se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 683 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmenthaus Hana

9,1

Apartmenthaus Hana

Ubytování (Penzion) Apartmenthaus Hana. Apartmenthaus Hana je 3hvězdičkový penzion situovaný v Karlobagu. Nabízí zahradu, terasu, sdílenou kuchyň a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Apartmenthaus Hana se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartment Milka by the Sea

9,1

Apartment Milka by the Sea

Ubytování (Apartmány) Apartment Milka by the Sea. Apartmán Milka by the Sea se nachází v Karlobagu v kraji Lika-Senj, 52 km od Starigradu-Paklenice. Nabízí gril, Wi-Fi zdarma a výhled na moře. Ubytování Apartment Milka by the Sea se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartments Golub

9,1

Apartments Golub

Ubytování (Apartmány) Apartments Golub. Apartments Golub se nachází v Karlobagu a nabízí ubytování s balkonem. Ubytování Apartments Golub se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Tea

9

Apartments Tea

Ubytování (Apartmány) Apartments Tea. Apartments Tea se nachází v Karlobagu na jaderském pobřeží. Ubytování Apartments Tea se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartments Vesna

9

Apartments Vesna

Ubytování (Apartmány) Apartments Vesna. Apartments Vesna se nachází v obci Ribarica, 25 km od Novalje. Zdarma zde můžete využívat soukromé parkoviště a Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Apartments Vesna se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Studio Apartmani

9

Studio Apartmani

Ubytování (Apartmány) Studio Apartmani. Apartmán Studio Apartmani se nachází ve vesnici Karlobag, 29 km od města Novalja, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Studio Apartmani se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartments Rukelj

8,9

Apartments Rukelj

Ubytování (Apartmány) Apartments Rukelj. Apartments Rukelj se nachází v Karlobagu a nabízí výhled do zahrady, ubytování, sezónní venkovní bazén, sdílený salonek, zahradu, zázemí pro vodní sporty a... Ubytování Apartments Rukelj se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartments Martin

8,9

Apartments Martin

Ubytování (Apartmány) Apartments Martin. Set in Karlobag, 28 km from Novalja, Apartments Martin offers a terrace and free WiFi. Ubytování Apartments Martin se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartmens Leona

8,9

Apartmens Leona

Ubytování (Apartmány) Apartmens Leona. Apartmány Leona se nachází v Karlobagu, přibližně 300 metrů od pláže, a nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartmens Leona se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartments Marecic

8,9

Apartments Marecic

Ubytování (Apartmány) Apartments Marecic. Apartments Marecic se nachází v Karlobagu a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a grilem. Ubytování Apartments Marecic se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Villa Americana

8,9

Villa Americana

Ubytování (Apartmány) Villa Americana. Villa Americana se nachází v obci Karlobag, 29 km od Novalji a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Americana se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartman Nadia

8,8

Apartman Nadia

Ubytování (Apartmány) Apartman Nadia. Apartman Nadia se nachází v Karlobagu, 28 km od Novalji. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. K dispozici je terasa. Ubytování Apartman Nadia se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartments Mladen

8,8

Apartments Mladen

Ubytování (Apartmány) Apartments Mladen. Apartmán Apartments Mladen se nachází v obci Ribarica, 12 km od Novalje a 45 km od městečka Mali Lošinj, a nabízí ubytování s výhledem na moře i bezplatné... Ubytování Apartments Mladen se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Ubytování ve městě Karlobag

Město Karlobag se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 129 hotelů a ubytování ve městě Karlobag.