Hledat

Ubytování

Ubytování město Borovići

Ve městě Borovići (Chorvatsko) máme celkem 40 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Borovići

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Borovići

Romantic Apartment In Nature

9,1

Romantic Apartment In Nature

Ubytování (Apartmán) Romantic Apartment In Nature. Apartment In Nature se nachází u pláže v Borovići. Nabízí klimatizované pokoje s terasou, Wi-Fi zdarma a zázemí pro grilování. Ubytování Romantic Apartment In Nature se nachází ve městě Borovići (Chorvatsko - Pag).

Apartments Nova

8,5

Apartments Nova

Ubytování (Apartmány) Apartments Nova. Apartmány Nova se nachází v obci Borovići a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s grilem. Ubytování Apartments Nova se nachází ve městě Borovići (Chorvatsko - Pag).

Apartments S Lat

Apartments S Lat

Ubytování (Apartmány) Apartments S Lat. Located in Borovići in the Pag Island region, Apartments S Lat provides accommodation with free private parking. Ubytování Apartments S Lat se nachází ve městě Borovići (Chorvatsko - Pag).

Apartment Kaja

Apartment Kaja

Ubytování (Apartmán) Apartment Kaja. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Kaja is situated in Borovići. The property features garden views. Ubytování Apartment Kaja se nachází ve městě Borovići (Chorvatsko - Pag).

Pag Potočnica

Pag Potočnica

Ubytování (Apartmány) Pag Potočnica. Apartmán Pag Potočnica se nachází v Borovići a nabízí ubytování s patiem. Ubytování Pag Potočnica se nachází ve městě Borovići (Chorvatsko - Pag).

Apartments Nina

Apartments Nina

Ubytování (Apartmány) Apartments Nina. Located in Borovići, Apartments Nina provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden. Ubytování Apartments Nina se nachází ve městě Borovići (Chorvatsko - Pag).

Apartment Vanilla

Apartment Vanilla

Ubytování (Apartmán) Apartment Vanilla. Situated in Borovići, Apartment Vanilla features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. The property has garden and sea views. Ubytování Apartment Vanilla se nachází ve městě Borovići (Chorvatsko - Pag).

Ubytování ve městě Borovići

Město Borovići se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 40 hotelů a ubytování ve městě Borovići.