Hledat

Ubytování

Ubytování město Borovići

Ve městě Borovići (Chorvatsko) máme celkem 40 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Borovići

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Borovići

Navalia

9,8

Navalia

Ubytování (Prázdninový dům) Navalia. Prázdninový dům Navalia se nachází v obci Potočnica na ostrově Pag, 2,5 km od Borovići, a nabízí zahradu, terasu, Wi-Fi zdarma a plně vybavenou kuchyni. Ubytování Navalia se nachází ve městě Borovići (Chorvatsko - Pag).

Villa Rooms Mediteran

9,5

Villa Rooms Mediteran

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Rooms Mediteran. Villa Rooms Mediteran se nachází v obci Borovići a nabízí zahradu, terasu, sdílený lounge a Wi-Fi zdarma. Každé ráno se podává snídaně formou bufetu. Ubytování Villa Rooms Mediteran se nachází ve městě Borovići (Chorvatsko - Pag).

Family Villa Potočnica

9,4

Family Villa Potočnica

Ubytování (Apartmány) Family Villa Potočnica. Rodinná vila Potočnica se nachází v obci Borovići. Apartmány jsou klimatizované a mají parketové podlahy, vlastní koupelnu, TV s plochou obrazovkou, Wi-Fi... Ubytování Family Villa Potočnica se nachází ve městě Borovići (Chorvatsko - Pag).

VARSAN

9,3

VARSAN

Ubytování (Apartmán) VARSAN. VARSAN se nachází u pláže ve městě Borovići a nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování VARSAN se nachází ve městě Borovići (Chorvatsko - Pag).

Romantic Apartment In Nature

9,1

Romantic Apartment In Nature

Ubytování (Apartmán) Romantic Apartment In Nature. Apartment In Nature se nachází u pláže v Borovići. Nabízí klimatizované pokoje s terasou, Wi-Fi zdarma a zázemí pro grilování. Ubytování Romantic Apartment In Nature se nachází ve městě Borovići (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Stjepan

8,9

Apartments Stjepan

Ubytování (Apartmány) Apartments Stjepan. Apartments Stjepan se nachází v Borovići a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradou. Ubytování Apartments Stjepan se nachází ve městě Borovići (Chorvatsko - Pag).

Apartments Nova

8,5

Apartments Nova

Ubytování (Apartmány) Apartments Nova. Apartmány Nova se nachází v obci Borovići a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s grilem. Ubytování Apartments Nova se nachází ve městě Borovići (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 515 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Sabol Geist

8,5

Apartments Sabol Geist

Ubytování (Apartmány) Apartments Sabol Geist. Apartments Sabol Geist se nachází v Borovići, 39 km od Bašky a 10 km od Novalji. Ubytování Apartments Sabol Geist se nachází ve městě Borovići (Chorvatsko - Pag).

Apartments S Lat

Apartments S Lat

Ubytování (Apartmány) Apartments S Lat. Located in Borovići in the Pag Island region, Apartments S Lat provides accommodation with free private parking. Ubytování Apartments S Lat se nachází ve městě Borovići (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 379 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Kaja

Apartment Kaja

Ubytování (Apartmán) Apartment Kaja. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Kaja is situated in Borovići. The property features garden views. Ubytování Apartment Kaja se nachází ve městě Borovići (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 145 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Silvestra Potočnica

House Silvestra Potočnica

Ubytování (Prázdninový dům) House Silvestra Potočnica. Situated 40 km from Baška and 9 km from Novalja, House Silvestra offers accommodation in Borovići. The air-conditioned unit is 29 km from Mali Lošinj. Ubytování House Silvestra Potočnica se nachází ve městě Borovići (Chorvatsko - Pag).

Pag Potočnica

Pag Potočnica

Ubytování (Apartmány) Pag Potočnica. Apartmán Pag Potočnica se nachází v Borovići a nabízí ubytování s patiem. Ubytování Pag Potočnica se nachází ve městě Borovići (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 441 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Potocnica II

Apartment Potocnica II

Ubytování (Apartmán) Apartment Potocnica II. Apartment Potocnica II is located in Borovići. It provides free WiFi and barbecue facilities. Ubytování Apartment Potocnica II se nachází ve městě Borovići (Chorvatsko - Pag).

Petrovic Holiday Home

Petrovic Holiday Home

Ubytování (Prázdninový dům) Petrovic Holiday Home. Prázdninový dům Petrovič se nachází v Borovići. Nabízí terasu, výhled na moře a Wi-Fi zdarma. V okolí se mohou hosté věnovat potápění a windsurfingu. Ubytování Petrovic Holiday Home se nachází ve městě Borovići (Chorvatsko - Pag).

Two-Bedroom Holiday Home in Dabovi Stani

Two-Bedroom Holiday Home in Dabovi Stani

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Dabovi Stani. Two-Bedroom Holiday Home in Dabovi Stani is set in Borovići. This property offers a private pool, free WiFi and free private parking. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Dabovi Stani se nachází ve městě Borovići (Chorvatsko - Pag).

Apartment Potocnica VI

Apartment Potocnica VI

Ubytování (Apartmán) Apartment Potocnica VI. Apartment Potocnica VI is located in Borovići. This apartment provides barbecue facilities as well as free WiFi. Ubytování Apartment Potocnica VI se nachází ve městě Borovići (Chorvatsko - Pag).

Holiday home Potocnica III

Holiday home Potocnica III

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Potocnica III. Holiday home Potocnica III is located in Borovići. This holiday home provides barbecue facilities as well as free WiFi. Ubytování Holiday home Potocnica III se nachází ve městě Borovići (Chorvatsko - Pag).

Three-Bedroom Holiday Home in Potocnica

Three-Bedroom Holiday Home in Potocnica

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Potocnica. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Three-Bedroom Holiday Home in Potocnica is set in Borovići. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Potocnica se nachází ve městě Borovići (Chorvatsko - Pag).

Apartment Potocnica V

Apartment Potocnica V

Ubytování (Apartmán) Apartment Potocnica V. Apartment Potocnica V is situated in Borovići. Featuring free WiFi, the property also has barbecue facilities. Ubytování Apartment Potocnica V se nachází ve městě Borovići (Chorvatsko - Pag).

Apartment Potocnica IV

Apartment Potocnica IV

Ubytování (Apartmán) Apartment Potocnica IV. Apartment Potocnica IV is situated in Borovići. Featuring free WiFi, the property also has barbecue facilities. Ubytování Apartment Potocnica IV se nachází ve městě Borovići (Chorvatsko - Pag).

Apartment Vanilla

Apartment Vanilla

Ubytování (Apartmán) Apartment Vanilla. Situated in Borovići, Apartment Vanilla features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. The property has garden and sea views. Ubytování Apartment Vanilla se nachází ve městě Borovići (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Nina

Apartments Nina

Ubytování (Apartmány) Apartments Nina. Located in Borovići, Apartments Nina provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden. Ubytování Apartments Nina se nachází ve městě Borovići (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 920 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Borovići

Město Borovići se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 40 hotelů a ubytování ve městě Borovići.