Hledat

Ubytování

Ubytování město Sveti Juraj

Ve městě Sveti Juraj (Chorvatsko) máme celkem 132 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sveti Juraj

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sveti Juraj

Valentino

10

Valentino

Ubytování (Apartmán) Valentino. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Valentino is set in Sveti Juraj. Ubytování Valentino se nachází ve městě Sveti Juraj (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Lukovo Panorama

10

Lukovo Panorama

Ubytování (Apartmány) Lukovo Panorama. Set in Lukovo, 50 km from Novalja, Lukovo Panorama offers a terrace and free WiFi. Ubytování Lukovo Panorama se nachází ve městě Sveti Juraj (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Mobile Home Rock 'n' Sea

9,7

Mobile Home Rock 'n' Sea

Ubytování (Kemp) Mobile Home Rock 'n' Sea. Mobile Home Rock 'n' Sea se nachází jen pár kroků od pláže Rača a nabízí zahradu, soukromou pláž a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Mobile Home Rock 'n' Sea se nachází ve městě Sveti Juraj (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Belvedere

9,7

Belvedere

Ubytování (Apartmán) Belvedere. Belvedere se nachází ve vesnici Sveti Juraj v Licko-senjské župě, 42 km od Crikvenice Nabízí zahradu a výhled na moře. Ubytování Belvedere se nachází ve městě Sveti Juraj (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

APARTMANI OLIMP

9,6

APARTMANI OLIMP

Ubytování (Apartmány) APARTMANI OLIMP. APARTMANI OLIMP se nachází v obci Sveti Juraj v Licko-senjské župě, nedaleko pláže Rača, a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování APARTMANI OLIMP se nachází ve městě Sveti Juraj (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartment Barbina Kaštelina

9,6

Apartment Barbina Kaštelina

Ubytování (Apartmány) Apartment Barbina Kaštelina. Apartmán Barbina Kaštelina se nachází ve vesnici Sveti Juraj, 50 metrů od pláže. Nabízí klimatizaci, zahradu s venkovním nábytkem a zázemí pro grilování. Ubytování Apartment Barbina Kaštelina se nachází ve městě Sveti Juraj (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Villa Mia

9,6

Villa Mia

Ubytování (Apartmány) Villa Mia. Villa Mia je situována v obci Sveti Juraj a poskytuje ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradou. Ubytování Villa Mia se nachází ve městě Sveti Juraj (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartment Babic

9,6

Apartment Babic

Ubytování (Apartmán) Apartment Babic. Apartmán Babic se nachází přibližně 2,9 km od pláže Plaža za Pse Uvala Vlaška a 2,1 km od pláže Kalić. Ubytování Apartment Babic se nachází ve městě Sveti Juraj (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Marijanka

9,5

Marijanka

Ubytování (Apartmány) Marijanka. Ubytování se nachází v obci Sveti Juraj v Licko-senjské župě, u pláže Kalić a pláže Rača. Ubytování Marijanka se nachází ve městě Sveti Juraj (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Mali delfin

9,5

Mali delfin

Ubytování (Apartmány) Mali delfin. Mali delfin se nachází v obci Sveti Juraj. Nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Mali delfin se nachází ve městě Sveti Juraj (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartman BubaMara

9,5

Apartman BubaMara

Ubytování (Apartmán) Apartman BubaMara. Situated in Sveti Juraj, Apartman BubaMara offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytování Apartman BubaMara se nachází ve městě Sveti Juraj (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartment Dino

9,5

Apartment Dino

Ubytování (Apartmán) Apartment Dino. Apartmán Dino se nachází v obci Sveti Juraj, 42 km od Crikvenice, a nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu a výhled na moře. Ubytování Apartment Dino se nachází ve městě Sveti Juraj (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Delfin Apartments

9,4

Delfin Apartments

Ubytování (Apartmány) Delfin Apartments. Delfin Apartments nabízí ubytování s možností vlastního stravování jen pár kroků od moře v obci Sveti Juraj. Ubytování Delfin Apartments se nachází ve městě Sveti Juraj (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Sanda Residence

9,4

Sanda Residence

Ubytování (Penzion) Sanda Residence. Sanda Residence se nachází ve městě Sveti Juraj. Nabízí pokoje s balkonem, ze kterého je výhled na moře. Ubytování Sanda Residence se nachází ve městě Sveti Juraj (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartment Kata

9,3

Apartment Kata

Ubytování (Apartmány) Apartment Kata. Apartment Kata se nachází v obci Sveti Juraj. Nabízí klimatizované ubytování, zahradu s grilem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Kata se nachází ve městě Sveti Juraj (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartments Alen Sveti Juraj

9,3

Apartments Alen Sveti Juraj

Ubytování (Apartmány) Apartments Alen Sveti Juraj. Apartments Alen Sveti Juraj se nachází ve vesnici Sveti Juraj v Licko-senjské župě, 14 km od Bašky, a nabízí gril a výhled na moře. Ubytování Apartments Alen Sveti Juraj se nachází ve městě Sveti Juraj (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Porto Romantico 1

9,2

Porto Romantico 1

Ubytování (Bed and breakfast) Porto Romantico 1. Porto Romantico 1 se nachází v obci Sveti Juraj a nabízí bezplatné Wi-Fi, restauraci, bar a zahradu. Každé ráno se zde podává kontinentální snídaně. Ubytování Porto Romantico 1 se nachází ve městě Sveti Juraj (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartmani DADO

9,1

Apartmani DADO

Ubytování (Apartmány) Apartmani DADO. Apartmani DADO se nachází ve vesnici Sveti Juraj a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a vstupem do zahrady s terasou. Ubytování Apartmani DADO se nachází ve městě Sveti Juraj (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Ubytování ve městě Sveti Juraj

Město Sveti Juraj se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 132 hotelů a ubytování ve městě Sveti Juraj.