Hledat

Ubytování

Ubytování město Metajna

Ve městě Metajna (Chorvatsko) máme celkem 177 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Metajna

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Metajna

Apartmani Željko

9,8

Apartmani Željko

Ubytování (Penzion) Apartmani Željko. Located in Metajna, within 1.2 km of Ručica Beach and 1. Ubytování Apartmani Željko se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag).

Apartment Barbara with sea view

9,7

Apartment Barbara with sea view

Ubytování (Apartmán) Apartment Barbara with sea view. Apartment Barbara with sea view se nachází v Metajně, 1,4 km od pláže Ručica a 1,5 km od pláže Orada. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Apartment Barbara with sea view se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag).

Apartments Puntica

9,3

Apartments Puntica

Ubytování (Apartmány) Apartments Puntica. Apartments Puntica se nachází v Metajně a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu se zázemím pro grilování a výhledem na moře. Ubytování Apartments Puntica se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag).

Apartments Metajna X

9,3

Apartments Metajna X

Ubytování (Apartmány) Apartments Metajna X. Hotel Metajna X se nachází v obci Metajna a nabízí gril. Wi-Fi je dostupné zdarma. Všechny apartmány mají klimatizované ložnice a kuchyň s ledničkou. Ubytování Apartments Metajna X se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag).

Family Aparments Sofija

9,3

Family Aparments Sofija

Ubytování (Apartmány) Family Aparments Sofija. Ubytování se nachází v obci Metajna na ostrově Pag, u pláží Ručica a Orada. Ubytování Family Aparments Sofija se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag).

Big Pag apartament close to Zrće beach

9

Big Pag apartament close to Zrće beach

Ubytování (Apartmán) Big Pag apartament close to Zrće beach. Big Pag apartament close to Zrće beach je klimatizovaný apartmán s patiem a Wi-Fi zdarma situovaný u pláže v Matejně. Ubytování Big Pag apartament close to Zrće beach se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag).

Apartments Denis

8

Apartments Denis

Ubytování (Apartmány) Apartments Denis. Apartments Denis se nachází v Metajně a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Denis se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag).

Apartments Galinec

7,7

Apartments Galinec

Ubytování (Apartmány) Apartments Galinec. Apartments Galinec stojí na pobřeží a nabízí vlastní dlážděnou pláž a klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Galinec se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag).

Apartmani Bepina

7,2

Apartmani Bepina

Ubytování (Apartmány) Apartmani Bepina. Ubytování se nachází v obci Metajna na ostrově Pag, u pláží Orada a Ručica. Apartmani Bepina nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm nedaleko. Ubytování Apartmani Bepina se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag).

Rankicevi dvori

6,8

Rankicevi dvori

Ubytování (Apartmán) Rankicevi dvori. Rankicevi dvori se nachází v Metajně, 1,2 km od pláže Ručica a 1,7 km od pláže Orada. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, restaurací a barem. Ubytování Rankicevi dvori se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag).

Modern Seaview Apartment with a lot of space.

Modern Seaview Apartment with a lot of space.

Ubytování (Apartmány) Modern Seaview Apartment with a lot of space.. Moderní apartmán s výhledem na moře a velkým prostorem. Ubytování Modern Seaview Apartment with a lot of space. se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag).

Apartman Sobe Magdalena

Apartman Sobe Magdalena

Ubytování (Apartmán) Apartman Sobe Magdalena. Sobe Magdalena se nachází v Metajně a nabízí terasu. K dispozici je také balkon. Ubytování zahrnuje obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartman Sobe Magdalena se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag).

Apartments Meeresblick

Apartments Meeresblick

Ubytování (Apartmány) Apartments Meeresblick. Set in Metajna in the Lika-Senj County region, Apartments Meeresblick offers accommodation with free private parking. Ubytování Apartments Meeresblick se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag).

family-friendly apartment on the beach with sea view

family-friendly apartment on the beach with sea view

Ubytování (Apartmány) family-friendly apartment on the beach with sea view. Rodinný apartmán na pláži s výhledem na moře se nachází v obci Metajna na ostrově Pag, necelý 1 km od pláže Ručica. Ubytování family-friendly apartment on the beach with sea view se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag).

Apartments with mountain and seaview

Apartments with mountain and seaview

Ubytování (Apartmány) Apartments with mountain and seaview. Apartmány s výhledem na hory a moře se nacházejí v obci Metajna, 1,1 km od pláže Ručica, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartments with mountain and seaview se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag).

beautiful sea view with a garden terrace

beautiful sea view with a garden terrace

Ubytování (Apartmány) beautiful sea view with a garden terrace. Beautiful sea view with a garden terrace se nachází v obci Metajna na ostrově Pag, necelý 1 km od pláže Ručica. Ubytování beautiful sea view with a garden terrace se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag).

Quaint Holiday Home in Metajna with Terrace

Quaint Holiday Home in Metajna with Terrace

Ubytování (Prázdninový dům) Quaint Holiday Home in Metajna with Terrace. Quaint Holiday Home in Metajna with Terrace enjoys a location in Metajna, just 1.8 km from Beritnica Beach and 1.8 km from Orada Beach. Ubytování Quaint Holiday Home in Metajna with Terrace se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag).

Holiday Home 193432

Holiday Home 193432

Ubytování (Apartmány) Holiday Home 193432. Set in Metajna, Holiday Home 193432 offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden. Ubytování Holiday Home 193432 se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag).

Apartment Metajna 527d

Apartment Metajna 527d

Ubytování (Apartmán) Apartment Metajna 527d. Apartmán Metajna 527d je ubytování ve vesničce Metajna a nabízí bezplatné Wi-Fi, výhled na moře a plně vybavenou kuchyni. Ubytování Apartment Metajna 527d se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag).

Quadruple Room Metajna 6487l

Quadruple Room Metajna 6487l

Ubytování (Penzion) Quadruple Room Metajna 6487l. Quadruple Room Metajna 6487l is a 3-star property situated in Metajna. Free WiFi is available and private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Quadruple Room Metajna 6487l se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag).

Ubytování ve městě Metajna

Město Metajna se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 177 hotelů a ubytování ve městě Metajna.