Hledat

Ubytování

Apartments Bingula Apartmány

Metajna 22, 53296 Metajna, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartments Bingula. Klimatizované Apartmány Bingula se zařízeným balkonem a bezplatným Wi-Fi jsou situované pouhých 150 metrů od oblázkové pláže na ostrově Pag. Ubytování Apartments Bingula se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag).

Popis ubytování Apartments Bingula

Apartmány se nachází 13 km od oblíbené pláže Zrće, 30 km od národního parku Velebit a 35 km od města Pag. Apartmány mají posezení s pohovkou a satelitní TV, plně vybavený kuchyňský kout s lednicí a jídelním stolem a vlastní koupelnu se sprchou. Jedno z našich nej ubytování v destinaci Metajna. Apartmány Bingula mají také zahradu, terasu a neplacené parkoviště. Klimatizované Apartmány Bingula se zařízeným balkonem a bezplatným Wi-Fi jsou situované pouhých 150 metrů od oblázkové pláže na ostrově Pag.

Vybavení ubytování Apartments Bingula

  • Terasa
  • Zahrada
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
  • Klimatizace
  • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Metajna

Apartmani Željko

9,8

Apartmani Željko

Ubytování (Penzion) Apartmani Željko. Located in Metajna, within 1.2 km of Ručica Beach and 1. Ubytování Apartmani Željko se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 012 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Zvonko

9,6

Apartment Zvonko

Ubytování (Apartmány) Apartment Zvonko. Apartment Zvonko se nachází ve vesnici Metajna a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a zázemí pro grilování. Ubytování Apartment Zvonko se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag).

Apartments Near Sea

9,5

Apartments Near Sea

Ubytování (Apartmány) Apartments Near Sea. Apartmány Near Sea se nacházejí v obci Metajna na ostrově Pag a nabízejí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Near Sea se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag).

Apartments Jela

9,4

Apartments Jela

Ubytování (Apartmán) Apartments Jela. Apartments Jela se nachází v obci Metajna v regionu ostrova Pag, asi 20 km od města Novalja. Ubytování Apartments Jela se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag).

Apartments Puntica

9,3

Apartments Puntica

Ubytování (Apartmány) Apartments Puntica. Apartments Puntica se nachází v Metajně a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu se zázemím pro grilování a výhledem na moře. Ubytování Apartments Puntica se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Matija

9,3

Apartmani Matija

Ubytování (Apartmány) Apartmani Matija. Apartmani Matija se nacházejí v Metajně na ostrově Pag. Nabízejí Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmani Matija se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag).

Apartments Metajna X

9,3

Apartments Metajna X

Ubytování (Apartmány) Apartments Metajna X. Hotel Metajna X se nachází v obci Metajna a nabízí gril. Wi-Fi je dostupné zdarma. Všechny apartmány mají klimatizované ložnice a kuchyň s ledničkou. Ubytování Apartments Metajna X se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 077 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ante K A1

9,2

Apartment Ante K A1

Ubytování (Apartmány) Apartment Ante K A1. Apartment Ante K A1 se nachází v městečku Metajna a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatné Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, gril a zahradu. Ubytování Apartment Ante K A1 se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag).

LARA & VITO

9,2

LARA & VITO

Ubytování (Apartmán) LARA & VITO. LARA & VITO se nachází v městečku Metajna. Tento apartmán nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování LARA & VITO se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag).

Big Pag apartament close to Zrće beach

9

Big Pag apartament close to Zrće beach

Ubytování (Apartmán) Big Pag apartament close to Zrće beach. Big Pag apartament close to Zrće beach je klimatizovaný apartmán s patiem a Wi-Fi zdarma situovaný u pláže v Matejně. Ubytování Big Pag apartament close to Zrće beach se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 069 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Čulina

8,9

Apartments Čulina

Ubytování (Apartmány) Apartments Čulina. Apartments Čulina se nachází v obci Metajna, pouhých 150 metrů od moře. Ubytování Apartments Čulina se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag).

Apartmani Dalmatinka

8,7

Apartmani Dalmatinka

Ubytování (Apartmány) Apartmani Dalmatinka. Apartmány Dalmatinka se nachází v obci Metajna. Nabízí ubytování s terasou a výhledem na moře. Ubytování Apartmani Dalmatinka se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag).

Rooms Lanterna

8,6

Rooms Lanterna

Ubytování (Penzion) Rooms Lanterna. Čtyřhvězdičkové ubytování Rooms Lanterna se nachází na pláži v Metajně a nabízí Wi-Fi zdarma, bar a pokoje s balkonem a výhledem na moře. Ubytování Rooms Lanterna se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag).

B&B Pansion Zlatko

8,6

B&B Pansion Zlatko

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Pansion Zlatko. B&B Pansion Zlatko nabízí ubytování a restauraci v obci Metajna. Některé pokoje a apartmány mají posezení a některé balkon nebo terasu. Ubytování B&B Pansion Zlatko se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag).

Apartments by the sea Metajna (Pag) - 4150

8,6

Apartments by the sea Metajna (Pag) - 4150

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Metajna (Pag) - 4150. Set in Metajna, 1.3 km from Ručica Beach, Apartments by the sea Metajna (Pag) - 4150 offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments by the sea Metajna (Pag) - 4150 se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag).

Apartment Roko

8,5

Apartment Roko

Ubytování (Apartmán) Apartment Roko. Tříhvězdičkový apartmán Roko se nachází ve vesnici Metajna na ostrově Pag a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování Apartment Roko se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag).

Apartments Katica

8,4

Apartments Katica

Ubytování (Apartmány) Apartments Katica. Apartments Katica se nachází jen pár kroků od oblázkové pláže v obci Metajna. Nabízí apartmány s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Katica se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag).

Apartmani Šikić Metajna

8,4

Apartmani Šikić Metajna

Ubytování (Apartmány) Apartmani Šikić Metajna. Apartmani Šikić Metajna se nachází v Metajně. Nabízí klimatizaci, zahradu a gril. Ubytování Apartmani Šikić Metajna se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag).

Apartments Denis

8

Apartments Denis

Ubytování (Apartmány) Apartments Denis. Apartments Denis se nachází v Metajně a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Denis se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 379 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Galinec

7,7

Apartments Galinec

Ubytování (Apartmány) Apartments Galinec. Apartments Galinec stojí na pobřeží a nabízí vlastní dlážděnou pláž a klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Galinec se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 490 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pansion Valentina

6,9

Pansion Valentina

Ubytování (Penzion) Pansion Valentina. Guesthouse Valentina se nachází v obci Metajna na ostrově Pag, jen 50 metrů od dlážděné oblázkové pláže. Ubytování Pansion Valentina se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag).

Apartments and rooms with parking space Metajna (Pag) - 4120

6,6

Apartments and rooms with parking space Metajna (Pag) - 4120

Ubytování (Penzion) Apartments and rooms with parking space Metajna (Pag) - 4120. Double Room Metajna 4120a se nachází v městečku Metajna, 47 km od Zadaru a 12 km od Novalje. Standardem je vlastní koupelna se sprchou. Ubytování Apartments and rooms with parking space Metajna (Pag) - 4120 se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag).

Apartment Metajna 4150c

Apartment Metajna 4150c

Ubytování (Apartmán) Apartment Metajna 4150c. Located in Metajna and only 1.3 km from Ručica Beach, Apartment Metajna 4150c provides accommodation with sea views, free WiFi and free private parking. Ubytování Apartment Metajna 4150c se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag).

Apartment Metajna 527d

Apartment Metajna 527d

Ubytování (Apartmán) Apartment Metajna 527d. Apartmán Metajna 527d je ubytování ve vesničce Metajna a nabízí bezplatné Wi-Fi, výhled na moře a plně vybavenou kuchyni. Ubytování Apartment Metajna 527d se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 011 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Metajna 4120d

Apartment Metajna 4120d

Ubytování (Apartmán) Apartment Metajna 4120d. Set in Metajna in the Pag Island region, Apartment Metajna 4120d has a terrace. Ubytování Apartment Metajna 4120d se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag).

Apartment Metajna 4120c

Apartment Metajna 4120c

Ubytování (Apartmán) Apartment Metajna 4120c. Located in Metajna, this air-conditioned apartment features a patio with sea views. The unit is 47 km from Zadar. Ubytování Apartment Metajna 4120c se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag).

Apartment Metajna 4120a

Apartment Metajna 4120a

Ubytování (Apartmán) Apartment Metajna 4120a. Located 47 km from Zadar and 12 km from Novalja, Apartment Metajna 4120a offers accommodation in Metajna. Guests benefit from patio. Ubytování Apartment Metajna 4120a se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag).

Apartment Metajna 3

Apartment Metajna 3

Ubytování (Apartmán) Apartment Metajna 3. Apartment Metajna 3 is situated in Metajna. Guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytování Apartment Metajna 3 se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag).

Triple Room Metajna 4120e

Triple Room Metajna 4120e

Ubytování (Penzion) Triple Room Metajna 4120e. Triple Room Metajna 4120e is set in Metajna, 47 km from Zadar and 12 km from Novalja. Each room includes a private bathroom. Ubytování Triple Room Metajna 4120e se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag).

Metajna modern ap 2+2

Metajna modern ap 2+2

Ubytování (Apartmán) Metajna modern ap 2+2. Located in Metajna in the Pag Island region, Metajna modern ap 2+2 features a balcony and sea views. Ubytování Metajna modern ap 2+2 se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag).

Quadruple Room Metajna 6487l

Quadruple Room Metajna 6487l

Ubytování (Penzion) Quadruple Room Metajna 6487l. Quadruple Room Metajna 6487l is a 3-star property situated in Metajna. Free WiFi is available and private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Quadruple Room Metajna 6487l se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Quadruple Room Metajna 6487g

Quadruple Room Metajna 6487g

Ubytování (Penzion) Quadruple Room Metajna 6487g. Quadruple Room Metajna 6487g is a 3-star property situated in Metajna. The guest house also features free WiFi and free private parking. Ubytování Quadruple Room Metajna 6487g se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Metajna with Sea View 04

Holiday Home Metajna with Sea View 04

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Metajna with Sea View 04. Holiday Home Metajna with Sea View 04 is situated in Metajna. This property offers a private pool, free WiFi and free private parking. Ubytování Holiday Home Metajna with Sea View 04 se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag).

Holiday Home 193432

Holiday Home 193432

Ubytování (Apartmány) Holiday Home 193432. Set in Metajna, Holiday Home 193432 offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden. Ubytování Holiday Home 193432 se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 733 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Davor

Apartments Davor

Ubytování (Apartmán) Apartments Davor. Apartments Davor se nachází ve obci Metajna a nabízí gril. Tento apartmán má klimatizaci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Davor se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag).

Apartments Draga

Apartments Draga

Ubytování (Apartmány) Apartments Draga. Apartmány Draga se nacházejí v obci Metajna. Nabízejí klimatizaci a přístup do zahrady s terasou. Ubytování Apartments Draga se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag).

Apartmani Pipula

Apartmani Pipula

Ubytování (Apartmány) Apartmani Pipula. Apartmani Pipula se nachází necelý 1 km od pláže Ručica. Nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a klimatizované ubytování s balkonem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmani Pipula se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 559 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Tončica

Apartmani Tončica

Ubytování (Apartmán) Apartmani Tončica. Providing a bar and free WiFi, Apartmani Tončica provides accommodation in Metajna. The apartment offers a terrace. Ubytování Apartmani Tončica se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag).

(4890-2) Apartment in Metajna with sea view, balcony, air conditioning, WiFi

(4890-2) Apartment in Metajna with sea view, balcony, air conditioning, WiFi

Ubytování (Apartmán) (4890-2) Apartment in Metajna with sea view, balcony, air conditioning, WiFi. Boasting sea views, (4890-2) Apartment in Metajna with sea view, balcony, air conditioning, WiFi offers accommodation with a balcony and a coffee machine,... Ubytování (4890-2) Apartment in Metajna with sea view, balcony, air conditioning, WiFi se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag).

Quaint Holiday Home in Metajna with Terrace

Quaint Holiday Home in Metajna with Terrace

Ubytování (Prázdninový dům) Quaint Holiday Home in Metajna with Terrace. Quaint Holiday Home in Metajna with Terrace enjoys a location in Metajna, just 1.8 km from Beritnica Beach and 1.8 km from Orada Beach. Ubytování Quaint Holiday Home in Metajna with Terrace se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 463 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

(4890-3) Apartment in Metajna with balcony, air conditioning, WiFi

(4890-3) Apartment in Metajna with balcony, air conditioning, WiFi

Ubytování (Apartmán) (4890-3) Apartment in Metajna with balcony, air conditioning, WiFi. (4890-3) Apartment in Metajna with balcony, air conditioning, WiFi is set in Metajna. This property offers access to a balcony and free WiFi. Ubytování (4890-3) Apartment in Metajna with balcony, air conditioning, WiFi se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag).

Apartments Meeresblick

Apartments Meeresblick

Ubytování (Apartmány) Apartments Meeresblick. Set in Metajna in the Lika-Senj County region, Apartments Meeresblick offers accommodation with free private parking. Ubytování Apartments Meeresblick se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 948 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Metajna 4150b

Apartment Metajna 4150b

Ubytování (Apartmán) Apartment Metajna 4150b. Offering free WiFi and free private parking, Apartment Metajna 4150b is set in Metajna, within just 1.3 km of Ručica Beach. Ubytování Apartment Metajna 4150b se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag).

Apartment Metajna 527a

Apartment Metajna 527a

Ubytování (Apartmán) Apartment Metajna 527a. Offering sea views, Apartment Metajna 527a is an accommodation situated in Metajna, less than 1 km from Ručica Beach and a 20-minute walk from Beritnica... Ubytování Apartment Metajna 527a se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 700 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Double Room Metajna 6487d

Double Room Metajna 6487d

Ubytování (Penzion) Double Room Metajna 6487d. Set in Metajna, Double Room Metajna 6487d features 3 accommodation with private terraces. Ubytování Double Room Metajna 6487d se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag).

Triple Room Metajna 6487a

Triple Room Metajna 6487a

Ubytování (Penzion) Triple Room Metajna 6487a. Triple Room Metajna 6487a is located in Metajna. The guest house provides both free WiFi and free private parking. Ubytování Triple Room Metajna 6487a se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag).

Triple Room Metajna 6487h

Triple Room Metajna 6487h

Ubytování (Penzion) Triple Room Metajna 6487h. Triple Room Metajna 6487h is a 3-star property situated in Metajna. The guest house also features free WiFi and free private parking. Ubytování Triple Room Metajna 6487h se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag).

Triple Room Metajna 6487n

Triple Room Metajna 6487n

Ubytování (Penzion) Triple Room Metajna 6487n. Triple Room Metajna 6487n provides accommodation in Metajna. The property offers free private parking and free WiFi. Ubytování Triple Room Metajna 6487n se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag).

Triple Room Metajna 4120d

Triple Room Metajna 4120d

Ubytování (Penzion) Triple Room Metajna 4120d. Triple Room Metajna 4120d is set in Metajna, 47 km from Zadar and 12 km from Novalja. All rooms include a private bathroom fitted with a shower. Ubytování Triple Room Metajna 4120d se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag).

Quadruple Room Metajna 15142d

Quadruple Room Metajna 15142d

Ubytování (Penzion) Quadruple Room Metajna 15142d. Quadruple Room Metajna 15142d features air-conditioned rooms in Metajna. All rooms feature a TV with satellite channels and a private bathroom. Ubytování Quadruple Room Metajna 15142d se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag).

Quadruple Room Metajna 15142i

Quadruple Room Metajna 15142i

Ubytování (Penzion) Quadruple Room Metajna 15142i. Quadruple Room Metajna 15142i provides air-conditioned accommodation in Metajna. All rooms boast a TV with satellite channels and a private bathroom. Ubytování Quadruple Room Metajna 15142i se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag).