Hledat

Ubytování

Krapinsko-zagorská župa

V regionu Krapinsko-zagorská župa (Chorvatsko) máme celkem 201 hotelů a ubytování.

Pro region Krapinsko-zagorská župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Krapinske Toplice (42), Tuheljske Toplice (30), Krapina (21), Oroslavje (15), Tuhelj (10), Zabok (10), Klanjec (9), Stubicke Toplice (8), Donja Stubica (8), Veliko Trgovišće (6). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Krapinsko-zagorská župa

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Krapinsko-zagorská župa

Kuća za odmor Posavec

10

Kuća za odmor Posavec

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Posavec. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Kuća za odmor Posavec is located in Stubicke Toplice. Ubytování Kuća za odmor Posavec se nachází ve městě Stubicke Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 039 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AQUA - TUHELJ - LAND

10

AQUA - TUHELJ - LAND

Ubytování (Apartmán) AQUA - TUHELJ - LAND. Set in Tuheljske Toplice in the Krapina-Zagorje County region, AQUA - TUHELJ - LAND features a garden. Ubytování AQUA - TUHELJ - LAND se nachází ve městě (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 529 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AQUA-TUHELJ- SKY

10

AQUA-TUHELJ- SKY

Ubytování (Apartmán) AQUA-TUHELJ- SKY. AQUA-TUHELJ- SKY is set in Tuheljske Toplice and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování AQUA-TUHELJ- SKY se nachází ve městě (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 529 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bakina kućica

10

Bakina kućica

Ubytování (Prázdninový dům) Bakina kućica. Bakina kućica is set in Tuheljske Toplice and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Bakina kućica se nachází ve městě Veliko Trgovišće (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Jakop Hof

10

Jakop Hof

Ubytování (Venkovský dům) Jakop Hof. Boasting free bikes, a bar, and a garden, Jakop Hof features accommodation in Krapinske Toplice with free WiFi and garden views. Ubytování Jakop Hof se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Studio apartman Kayersperg

10

Studio apartman Kayersperg

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Kayersperg. Situated in Klanjec, Studio apartman Kayersperg features accommodation with air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytování Studio apartman Kayersperg se nachází ve městě Klanjec (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Puhek breg

10

Puhek breg

Ubytování (Vila) Puhek breg. Puhek breg is situated in Krapina. It provides free WiFi and a garden. The villa also includes 1 bathroom. The villa offers a terrace. Ubytování Puhek breg se nachází ve městě Krapina (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća Viola, traditional wooden house in Tuhelj

10

Kuća Viola, traditional wooden house in Tuhelj

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća Viola, traditional wooden house in Tuhelj. Kuća Viola, traditional wooden house in Tuhelj is set in Tuhelj and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Kuća Viola, traditional wooden house in Tuhelj se nachází ve městě Tuheljske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Apartmani Huško

9,9

Apartmani Huško

Ubytování (Apartmány) Apartmani Huško. Located in Tuheljske Toplice, 28 km from Podčetrtek, Apartmani Huško provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartmani Huško se nachází ve městě Tuheljske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Villa Botanica

9,9

Villa Botanica

Ubytování (Vila) Villa Botanica. Set in Mirkovec in the Krapina-Zagorje County region, Villa Botanica has a balcony and city views. Ubytování Villa Botanica se nachází ve městě Mirkovec (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 779 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MiaMea Apartment

9,9

MiaMea Apartment

Ubytování (Apartmán) MiaMea Apartment. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v obci Tuheljske Toplice, 32 km od Záhřebu. Ubytování MiaMea Apartment se nachází ve městě Tuheljske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 657 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Iris

9,9

Iris

Ubytování (Prázdninový dům) Iris. Set in Tuhelj in the Krapina-Zagorje County region, Iris has a patio and mountain views. Ubytování Iris se nachází ve městě Tuheljske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 232 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday House Dorota

9,9

Holiday House Dorota

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House Dorota. Holiday House Dorota is set in Mala Erpenja and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Holiday House Dorota se nachází ve městě Mala Erpenja (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 931 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuca za odmor Kuslec

9,9

Kuca za odmor Kuslec

Ubytování (Prázdninový dům) Kuca za odmor Kuslec. Set in Desinić, Kuca za odmor Kuslec offers free bikes, a garden and a barbecue. Ubytování Kuca za odmor Kuslec se nachází ve městě Desinić (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 364 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Dada

9,9

Apartman Dada

Ubytování (Apartmán) Apartman Dada. Located in Krapinske Toplice, 400 metres from Aquae Vivae Thermal Spa, Apartman Dada provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartman Dada se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Strsoglavec

9,9

Apartmani Strsoglavec

Ubytování (Apartmán) Apartmani Strsoglavec. Situated in Krapinske Toplice in the Krapina-Zagorje County region, Apartmani Strsoglavec features a garden. Ubytování Apartmani Strsoglavec se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Accommodation Kolar City center Zabok

9,9

Accommodation Kolar City center Zabok

Ubytování (Penzion) Accommodation Kolar City center Zabok. Apartment Kolar A1 City center Zabok, (A2-3 km) is located in Zabok and offers a terrace. The property features garden views. Ubytování Accommodation Kolar City center Zabok se nachází ve městě Zabok (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 763 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman 2

9,9

Apartman 2

Ubytování (Apartmán) Apartman 2. Apartman 2 is situated in Krapina and offers a bar and a terrace. Ubytování Apartman 2 se nachází ve městě Krapina (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Tuheljske

9,8

Apartmani Tuheljske

Ubytování (Apartmány) Apartmani Tuheljske. Apartmani Tuheljske se nachází v obci Tuheljske Toplice, 32 km od Záhřebu a 46 km od obce Rimske Toplice. Ubytování Apartmani Tuheljske se nachází ve městě Tuheljske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 300 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Villa Ema

9,8

Apartment Villa Ema

Ubytování (Apartmán) Apartment Villa Ema. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v obci Krapinske Toplice a má terasu, zahradu s grilem i sluneční terasu. Ubytování Apartment Villa Ema se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 333 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Vendi

9,8

Apartment Vendi

Ubytování (Apartmán) Apartment Vendi. Situated in Krapinske Toplice, 400 metres from Aquae Vivae Thermal Spa, Apartment Vendi features air-conditioned accommodation with a balcony and free... Ubytování Apartment Vendi se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Apartmani Izvor - Tuheljske Toplice

9,8

Apartmani Izvor - Tuheljske Toplice

Ubytování (Apartmány) Apartmani Izvor - Tuheljske Toplice. Situated in Tuheljske Toplice, 28 km from Podčetrtek, Apartmani Izvor - Tuheljske Toplice features a garden and free WiFi. Ubytování Apartmani Izvor - Tuheljske Toplice se nachází ve městě Tuheljske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Holiday home Ema

9,8

Holiday home Ema

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Ema. Located in Tuheljske Toplice in the Krapina-Zagorje County region, Holiday home Ema has a patio and garden views. Ubytování Holiday home Ema se nachází ve městě Tuheljske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 733 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Ema

9,8

Vila Ema

Ubytování (Vila) Vila Ema. Set in Krapinske Toplice in the Krapina-Zagorje County region, Vila Ema features a patio and garden views. The air-conditioned accommodation is 4. Ubytování Vila Ema se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Kaj-Lux

9,8

Kaj-Lux

Ubytování (Apartmán) Kaj-Lux. Tento klimatizovaný apartmán Kaj-Lux se nachází v destinaci Tuheljske Toplice, 32 km od města Záhřeb, a nabízí terasu, zahradu s grilem, výhled na bazén a... Ubytování Kaj-Lux se nachází ve městě Tuheljske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 529 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Potocki

9,8

Apartman Potocki

Ubytování (Apartmán) Apartman Potocki. Apartman Potocki is located in Krapina and offers a bar and a terrace. Ubytování Apartman Potocki se nachází ve městě Krapina (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Karla

9,8

Apartments Karla

Ubytování (Apartmány) Apartments Karla. Apartments Karla se nachází ve městě Tuheljske Toplice a nabízí ubytování s patiem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Karla se nachází ve městě Tuheljske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Pustodol

9,8

Holiday home Pustodol

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Pustodol. Holiday home Pustodol se nachází v obci Donji Stubica a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem a výhledem na hory. Ubytování Holiday home Pustodol se nachází ve městě Donja Stubica (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Fančita

9,8

Holiday Home Fančita

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Fančita. Situated in Tuheljske Toplice in the Krapina-Zagorje County region, Holiday Home Fančita features a balcony and mountain views. Ubytování Holiday Home Fančita se nachází ve městě Tuheljske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 651 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Green House

9,8

Green House

Ubytování (Prázdninový dům) Green House. Green House is set in Škarićevo and offers a restaurant, free bikes and a shared lounge. Ubytování Green House se nachází ve městě Škarićevo (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Apartman u Vili Lenka

9,7

Apartman u Vili Lenka

Ubytování (Prázdninový dům) Apartman u Vili Lenka. Apartman u Vili Lenka is located in Klanjec and offers a restaurant, a garden and barbecue facilities. Ubytování Apartman u Vili Lenka se nachází ve městě Klanjec (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Kod Basaričeka

9,7

Kod Basaričeka

Ubytování (Prázdninový dům) Kod Basaričeka. Kod Basaričeka is set in Donja Stubica and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Kod Basaričeka se nachází ve městě Donja Stubica (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sunce

9,7

Apartment Sunce

Ubytování (Apartmány) Apartment Sunce. Situated in Krapinske Toplice in the Krapina-Zagorje County region, Apartment Sunce features a garden. Ubytování Apartment Sunce se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Apartments Zaboky Village

9,7

Apartments Zaboky Village

Ubytování (Apartmány) Apartments Zaboky Village. Boutique Apartments in Zaboky Village se nachází v Zaboku, 24 km od Záhřebu a nabízí zahradu se zázemím pro grilování a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartments Zaboky Village se nachází ve městě Zabok (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 427 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home v plavem trnacu

9,7

Holiday home v plavem trnacu

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home v plavem trnacu. Holiday home v plavem trnacu is set in Gornja Stubica. This holiday home offers a garden. Ubytování Holiday home v plavem trnacu se nachází ve městě Gornja Stubica (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Sunčeko Kuća za Odmor

9,7

Sunčeko Kuća za Odmor

Ubytování (Prázdninový dům) Sunčeko Kuća za Odmor. Situated in Veliko Trgovišće in the Krapina-Zagorje County region, Sunčeko Kuća za Odmor features a balcony and city views. Ubytování Sunčeko Kuća za Odmor se nachází ve městě Veliko Trgovišće (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Kuća za odmor Pri Brozu

9,7

Kuća za odmor Pri Brozu

Ubytování (Apartmán) Kuća za odmor Pri Brozu. Kuća za odmor Pri Brozu is situated in Kumrovec and offers a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge and a garden. Ubytování Kuća za odmor Pri Brozu se nachází ve městě Kumrovec (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Apartman Medek

9,7

Apartman Medek

Ubytování (Apartmán) Apartman Medek. Apartman Medek se nachází 1 km od centra města Krapinske Toplice a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartman Medek se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Horvat

9,7

Apartmani Horvat

Ubytování (Venkovský dům) Apartmani Horvat. Venkovský dům Apartmani Horvat se nachází ve městě Krapina a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmani Horvat se nachází ve městě Krapina (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Rooms Bolfan Vinski Vrh

9,7

Rooms Bolfan Vinski Vrh

Ubytování (Farma) Rooms Bolfan Vinski Vrh. Bolfan Vinski Vrh is set in Hraščina, 1.2 km from the city centre. The property offers a large garden with barbecue facilities. Ubytování Rooms Bolfan Vinski Vrh se nachází ve městě Hrašćina (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Krapinske Toplice Krtak Biba

9,7

Apartments Krapinske Toplice Krtak Biba

Ubytování (Apartmány) Apartments Krapinske Toplice Krtak Biba. Apartmány Krapinske Toplice Krtak Biba je ubytování s možností vlastního stravování, které se nachází ve městě Krapinske Toplice. Ubytování Apartments Krapinske Toplice Krtak Biba se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMANI KSENIJA

9,7

APARTMANI KSENIJA

Ubytování (Apartmány) APARTMANI KSENIJA. APARTMÁNY KSENIJA se nacházejí v obci Krapinske Toplice v Krapinsko-zagorské župě, nedaleko tamních lázní Aquae Vivae Thermal Spa, a nabízejí ubytování s... Ubytování APARTMANI KSENIJA se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Polanščak

9,7

Apartmani Polanščak

Ubytování (Apartmány) Apartmani Polanščak. Situated less than 1 km from Aquae Vivae Thermal Spa, Apartmani Polanščak offers accommodation and free WiFi in Krapinske Toplice. Ubytování Apartmani Polanščak se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 931 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Lavanda

9,7

Apartman Lavanda

Ubytování (Apartmán) Apartman Lavanda. Situated in Krapina in the Krapina-Zagorje County region, Apartman Lavanda has a balcony and city views. Ubytování Apartman Lavanda se nachází ve městě Krapina (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CVETKOVA HIŽA

9,7

CVETKOVA HIŽA

Ubytování (Vila) CVETKOVA HIŽA. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, CVETKOVA HIŽA is set in Tuheljske Toplice. Ubytování CVETKOVA HIŽA se nachází ve městě Tuheljske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 935 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMAN SAUNA "NINO"

9,6

APARTMAN SAUNA "NINO"

Ubytování (Apartmán) APARTMAN SAUNA "NINO". APARTMAN SAUNA "NINO" is located in Gornje Jesenje and offers free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytování APARTMAN SAUNA "NINO" se nachází ve městě Gornje Jesenje (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Wine Hill Hostel

9,6

Wine Hill Hostel

Ubytování (Hostel) Wine Hill Hostel. Wine Hill Hostel se nachází ve vesnici Desinić a nabízí zahradu, sdílený obývací prostor, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a bezplatnou kyvadlovou dopravu. Ubytování Wine Hill Hostel se nachází ve městě Desinić (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 597 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Sara vl. Franjo Klasić

9,6

Apartman Sara vl. Franjo Klasić

Ubytování (Apartmán) Apartman Sara vl. Franjo Klasić. Apartman Sara vl. Franjo Klasić se nachází v Krapině v regionu Krapina-Zagorje, 16 km od Krapinských Toplic. Nabízí patio a výhled do zahrady a na řeku. Ubytování Apartman Sara vl. Franjo Klasić se nachází ve městě Krapina (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Apartman Bella Vista

9,6

Apartman Bella Vista

Ubytování (Apartmán) Apartman Bella Vista. Situated in Stubicke Toplice in the Krapina-Zagorje County region, Apartman Bella Vista features a patio and garden views. Ubytování Apartman Bella Vista se nachází ve městě Stubicke Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 672 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Hršak

9,6

Apartmani Hršak

Ubytování (Apartmány) Apartmani Hršak. Apartmani Hršak se nachází v obci Krapina, 11 km od města Krapinske Toplice. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmani Hršak se nachází ve městě Krapina (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Drvena Hižica

9,6

Drvena Hižica

Ubytování (Prázdninový dům) Drvena Hižica. Drvena Hižica is located in Tuheljske Toplice and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Drvena Hižica se nachází ve městě Tuheljske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 784 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v městech regionu Krapinsko-zagorská župa

Ubytování v městech regionu Krapinsko-zagorská župa

Ubytování v regionu Krapinsko-zagorská župa - Chorvatsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 201 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Krapinsko-zagorská župa.

Pro region Krapinsko-zagorská župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Krapinske Toplice (42), Tuheljske Toplice (30), Krapina (21), Oroslavje (15), Tuhelj (10), Zabok (10), Klanjec (9), Stubicke Toplice (8), Donja Stubica (8), Veliko Trgovišće (6). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Krapinsko-zagorská župa máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Kuća za odmor Posavec (10*), AQUA - TUHELJ - LAND (10*), AQUA-TUHELJ- SKY (10*), Bakina kućica (10*), Jakop Hof (10*), Studio apartman Kayersperg (10*), Puhek breg (10*), Kuća Viola, traditional wooden house in Tuhelj (10*), Apartmani Huško (9,9*), Villa Botanica (9,9*).

Region Krapinsko-zagorská župa může být skvělým místem pro strávení dovolené.