Hledat

Ubytování

Ubytování město Zabok

Ve městě Zabok (Chorvatsko) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Zabok

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Zabok

Accommodation Kolar City center Zabok

9,9

Accommodation Kolar City center Zabok

Ubytování (Penzion) Accommodation Kolar City center Zabok. Apartment Kolar A1 City center Zabok, (A2-3 km) is located in Zabok and offers a terrace. The property features garden views. Ubytování Accommodation Kolar City center Zabok se nachází ve městě Zabok (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 763 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Zaboky Village

9,7

Apartments Zaboky Village

Ubytování (Apartmány) Apartments Zaboky Village. Boutique Apartments in Zaboky Village se nachází v Zaboku, 24 km od Záhřebu a nabízí zahradu se zázemím pro grilování a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartments Zaboky Village se nachází ve městě Zabok (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 427 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Dora

9,5

Holiday Home Dora

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Dora. Situated in Zabok, Holiday Home Dora offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytování Holiday Home Dora se nachází ve městě Zabok (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Hotel Dvorac Gjalski

9,1

Hotel Dvorac Gjalski

Ubytování (Hotel) Hotel Dvorac Gjalski. Hotel Dvorac Gjalski se nachází ve městě Zabok a nabízí restauraci, zahradu, bar a bezplatné Wi-Fi. Denně se podává kontinentální snídaně. Ubytování Hotel Dvorac Gjalski se nachází ve městě Zabok (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 525 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mara's Vineyard House

Mara's Vineyard House

Ubytování (Prázdninový dům) Mara's Vineyard House. Set in Zabok in the Krapina-Zagorje County region, Mara's Vineyard House features a balcony and garden views. Ubytování Mara's Vineyard House se nachází ve městě Zabok (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 763 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Tihi brijeg

Holiday Home Tihi brijeg

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Tihi brijeg. Featuring a garden, an outdoor pool and garden views, Holiday Home Tihi brijeg is located in Zabok. Ubytování Holiday Home Tihi brijeg se nachází ve městě Zabok (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Kuća za odmor Vanna

Kuća za odmor Vanna

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Vanna. Set in Zabok in the Krapina-Zagorje County region, Kuća za odmor Vanna features a balcony and garden views. Ubytování Kuća za odmor Vanna se nachází ve městě Zabok (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 823 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

apartman Rea

apartman Rea

Ubytování (Apartmán) apartman Rea. Apartman Rea is set in Zabok and offers free bikes and a terrace. Ubytování apartman Rea se nachází ve městě Zabok (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Five-Bedroom Holiday Home in Zabok

Five-Bedroom Holiday Home in Zabok

Ubytování (Prázdninový dům) Five-Bedroom Holiday Home in Zabok. Featuring accommodation with a private pool, Five-Bedroom Holiday Home in Zabok is located in Zabok. Ubytování Five-Bedroom Holiday Home in Zabok se nachází ve městě Zabok (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 940 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment zabok

Apartment zabok

Ubytování (Apartmán) Apartment zabok. Apartment zabok is located in Zabok. The accommodation is 31 km from Rogaška Slatina. Ubytování Apartment zabok se nachází ve městě Zabok (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 200 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Zabok

Město Zabok se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Zabok.