Hledat

Ubytování

Ubytování město Krapina

Ve městě Krapina (Chorvatsko) máme celkem 21 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Krapina

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Krapina

Apartman Lavanda

10

Apartman Lavanda

Ubytování (Apartmán) Apartman Lavanda. Apartman Lavanda se nachází v Krapině a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. 34 km od Záhřebu. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartman Lavanda se nachází ve městě Krapina (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Puhek breg

10

Puhek breg

Ubytování (Vila) Puhek breg. Puhek breg is situated in Krapina. It provides free WiFi and a garden. The villa also includes 1 bathroom. The villa offers a terrace. Ubytování Puhek breg se nachází ve městě Krapina (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Apartman 2

9,9

Apartman 2

Ubytování (Apartmán) Apartman 2. Apartman 2 is situated in Krapina and offers a bar and a terrace. Ubytování Apartman 2 se nachází ve městě Krapina (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Apartman Potocki

9,8

Apartman Potocki

Ubytování (Apartmán) Apartman Potocki. Apartman Potocki is located in Krapina and offers a bar and a terrace. Ubytování Apartman Potocki se nachází ve městě Krapina (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Apartman Megi SELF CHECK IN

9,8

Apartman Megi SELF CHECK IN

Ubytování (Apartmán) Apartman Megi SELF CHECK IN. Apartman Megi SELF CHECK se nachází v Krapině v regionu Krapina-Zagorje. IN má terasu. Ubytování Apartman Megi SELF CHECK IN se nachází ve městě Krapina (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Kuća za odmor Belle Amie

9,7

Kuća za odmor Belle Amie

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Belle Amie. Kuća za odmor Belle Amie se nachází v Krapině a nabízí zahradu a terasu. Varaždin je vzdálený 40 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Kuća za odmor Belle Amie se nachází ve městě Krapina (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Apartman Lavanda

9,7

Apartman Lavanda

Ubytování (Apartmán) Apartman Lavanda. Situated in Krapina in the Krapina-Zagorje County region, Apartman Lavanda has a balcony and city views. Ubytování Apartman Lavanda se nachází ve městě Krapina (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Apartmani Cerovečki

9,5

Apartmani Cerovečki

Ubytování (Apartmán) Apartmani Cerovečki. Apartmani Cerovečki se nachází v Krapině v regionu Krapina-Zagorje, 15 km od Krapinských Toplic. Ubytování Apartmani Cerovečki se nachází ve městě Krapina (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Zagorska Bajka

9,3

Zagorska Bajka

Ubytování (Chata) Zagorska Bajka. Zagorska Bajka se nachází v Krapině v regionu Krapina-Zagorje a nabízí balkon. Nabízí bezplatné Wi-Fi, bar, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Zagorska Bajka se nachází ve městě Krapina (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Pension Vuglec Breg

9,2

Pension Vuglec Breg

Ubytování (Prázdninový areál) Pension Vuglec Breg. Pansion Vuglec Breg se nachází 7 km od města Krapina a 60 km od Záhřebu. Nabízí moderně zařízené pokoje ve 4 tradičních severochorvatských chatách. Ubytování Pension Vuglec Breg se nachází ve městě Krapina (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Apartments Kamenecki

8,8

Apartments Kamenecki

Ubytování (Apartmány) Apartments Kamenecki. Apartmány Kamenecki se nachází ve městě Krapina, 16 km od obce Krapinske Toplice. Ubytování Apartments Kamenecki se nachází ve městě Krapina (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Hostel Jedvaj

8,5

Hostel Jedvaj

Ubytování (Hostel) Hostel Jedvaj. Hostel Jedvaj se nachází ve městě Krapina a nabízí zahradu, bar, terasu a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je také sdílená kuchyň a úschova zavazadel. Ubytování Hostel Jedvaj se nachází ve městě Krapina (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Mega Apartments

8,5

Mega Apartments

Ubytování (Hostel) Mega Apartments. Apartmány Mega se nachází v Krapině. Nabízí fitness centrum, sdílený obývací prostor, zahradu, sdílenou kuchyň, terasu a Wi-Fi dostupné zdarma ve všech... Ubytování Mega Apartments se nachází ve městě Krapina (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

STUDIOAPARTMANI JEDVAJ

6,7

STUDIOAPARTMANI JEDVAJ

Ubytování (Apartmán) STUDIOAPARTMANI JEDVAJ. Located in Krapina in the Krapina-Zagorje County region, STUDIOAPARTMANI JEDVAJ provides accommodation with free private parking. Ubytování STUDIOAPARTMANI JEDVAJ se nachází ve městě Krapina (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Kuća za odmor Krapina

Kuća za odmor Krapina

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Krapina. Kuća za odmor Krapina is located in Krapina and offers a terrace. Guests staying at this holiday home have access to a balcony. Ubytování Kuća za odmor Krapina se nachází ve městě Krapina (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Hostel4You

Hostel4You

Ubytování (Hostel) Hostel4You. Boasting a bar and a shared lounge, Hostel4You is located in Krapina. Free WiFi is available. Ubytování Hostel4You se nachází ve městě Krapina (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Apartman Lara

Apartman Lara

Ubytování (Apartmán) Apartman Lara. Apartman Lara is situated in Krapina. The accommodation is 10 km from Krapinske Toplice. Ubytování Apartman Lara se nachází ve městě Krapina (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Ruralna kuća za odmor Estera

Ruralna kuća za odmor Estera

Ubytování (Prázdninový dům) Ruralna kuća za odmor Estera. Ruralna kuća za odmor Estera se nachází v Krapině v regionu Krapina-Zagorje a nabízí balkon a výhled na hory. Ubytování Ruralna kuća za odmor Estera se nachází ve městě Krapina (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Ruralna kuća za odmor Golub

Ruralna kuća za odmor Golub

Ubytování (Apartmán) Ruralna kuća za odmor Golub. Set in Krapina in the Krapina-Zagorje County region, Ruralna kuća za odmor Golub has a balcony. Ubytování Ruralna kuća za odmor Golub se nachází ve městě Krapina (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Kuća za odmor Magdalena&V

Kuća za odmor Magdalena&V

Ubytování (Apartmán) Kuća za odmor Magdalena&V. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Kuća za odmor Magdalena&V is situated in Krapina. Ubytování Kuća za odmor Magdalena&V se nachází ve městě Krapina (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Ubytování ve městě Krapina

Město Krapina se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 21 hotelů a ubytování ve městě Krapina.