Hledat

Ubytování

Ubytování město Krapina

Ve městě Krapina (Chorvatsko) máme celkem 21 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Krapina

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Krapina

Puhek breg

10

Puhek breg

Ubytování (Vila) Puhek breg. Puhek breg is situated in Krapina. It provides free WiFi and a garden. The villa also includes 1 bathroom. The villa offers a terrace. Ubytování Puhek breg se nachází ve městě Krapina (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman 2

9,9

Apartman 2

Ubytování (Apartmán) Apartman 2. Apartman 2 is situated in Krapina and offers a bar and a terrace. Ubytování Apartman 2 se nachází ve městě Krapina (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Potocki

9,8

Apartman Potocki

Ubytování (Apartmán) Apartman Potocki. Apartman Potocki is located in Krapina and offers a bar and a terrace. Ubytování Apartman Potocki se nachází ve městě Krapina (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Horvat

9,7

Apartmani Horvat

Ubytování (Venkovský dům) Apartmani Horvat. Venkovský dům Apartmani Horvat se nachází ve městě Krapina a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmani Horvat se nachází ve městě Krapina (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Apartman Lavanda

9,7

Apartman Lavanda

Ubytování (Apartmán) Apartman Lavanda. Situated in Krapina in the Krapina-Zagorje County region, Apartman Lavanda has a balcony and city views. Ubytování Apartman Lavanda se nachází ve městě Krapina (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Sara vl. Franjo Klasić

9,6

Apartman Sara vl. Franjo Klasić

Ubytování (Apartmán) Apartman Sara vl. Franjo Klasić. Apartman Sara vl. Franjo Klasić se nachází v Krapině v regionu Krapina-Zagorje, 16 km od Krapinských Toplic. Nabízí patio a výhled do zahrady a na řeku. Ubytování Apartman Sara vl. Franjo Klasić se nachází ve městě Krapina (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Apartmani Hršak

9,6

Apartmani Hršak

Ubytování (Apartmány) Apartmani Hršak. Apartmani Hršak se nachází v obci Krapina, 11 km od města Krapinske Toplice. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmani Hršak se nachází ve městě Krapina (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Apartmani Cerovečki

9,5

Apartmani Cerovečki

Ubytování (Apartmán) Apartmani Cerovečki. Apartmani Cerovečki se nachází v Krapině v regionu Krapina-Zagorje, 15 km od Krapinských Toplic. Ubytování Apartmani Cerovečki se nachází ve městě Krapina (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 774 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pod orehom

9,5

Pod orehom

Ubytování (Penzion) Pod orehom. Penzion Pod orehom se nachází v Krapině a nabízí klimatizované ubytování, nepřetržitě otevřenou recepci, dětské hřiště, sezónní venkovní bazén, bezplatné... Ubytování Pod orehom se nachází ve městě Krapina (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Hostel Barrock

9,4

Hostel Barrock

Ubytování (Hostel) Hostel Barrock. Hostel Barrock se nachází ve městě Krapina, 200 metrů od hlavního náměstí. Ubytování Hostel Barrock se nachází ve městě Krapina (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Pension Vuglec Breg

9,2

Pension Vuglec Breg

Ubytování (Prázdninový areál) Pension Vuglec Breg. Pansion Vuglec Breg se nachází 7 km od města Krapina a 60 km od Záhřebu. Nabízí moderně zařízené pokoje ve 4 tradičních severochorvatských chatách. Ubytování Pension Vuglec Breg se nachází ve městě Krapina (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Papeš

9,1

Apartmani Papeš

Ubytování (Apartmány) Apartmani Papeš. Apartmány Papeš se nachází ve městě Krapina, 9 km od obce Krapinske Toplice. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Papeš se nachází ve městě Krapina (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Hostel Poslon

9

Hostel Poslon

Ubytování (Hostel) Hostel Poslon. Hostel Poslon se nachází v klidné části letoviska Krapina a poskytuje bezplatné Wi-Fi připojení na internet a terasu. Ubytování Hostel Poslon se nachází ve městě Krapina (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Apartments Kamenecki

8,8

Apartments Kamenecki

Ubytování (Apartmány) Apartments Kamenecki. Apartmány Kamenecki se nachází ve městě Krapina, 16 km od obce Krapinske Toplice. Ubytování Apartments Kamenecki se nachází ve městě Krapina (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mega Apartments

8,5

Mega Apartments

Ubytování (Hostel) Mega Apartments. Apartmány Mega se nachází v Krapině. Nabízí fitness centrum, sdílený obývací prostor, zahradu, sdílenou kuchyň, terasu a Wi-Fi dostupné zdarma ve všech... Ubytování Mega Apartments se nachází ve městě Krapina (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 982 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostel Jedvaj

8,5

Hostel Jedvaj

Ubytování (Hostel) Hostel Jedvaj. Hostel Jedvaj se nachází ve městě Krapina a nabízí zahradu, bar, terasu a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je také sdílená kuchyň a úschova zavazadel. Ubytování Hostel Jedvaj se nachází ve městě Krapina (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 711 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

STUDIOAPARTMANI JEDVAJ

6,7

STUDIOAPARTMANI JEDVAJ

Ubytování (Apartmán) STUDIOAPARTMANI JEDVAJ. Located in Krapina in the Krapina-Zagorje County region, STUDIOAPARTMANI JEDVAJ provides accommodation with free private parking. Ubytování STUDIOAPARTMANI JEDVAJ se nachází ve městě Krapina (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 091 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Petra i Tea

Apartmani Petra i Tea

Ubytování (Apartmány) Apartmani Petra i Tea. Situated in Krapina, 11 km from Krapinske Toplice, Apartmani Petra i Tea features a garden and free WiFi. Ubytování Apartmani Petra i Tea se nachází ve městě Krapina (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Hostel4You

Hostel4You

Ubytování (Hostel) Hostel4You. Boasting a bar and a shared lounge, Hostel4You is located in Krapina. Free WiFi is available. Ubytování Hostel4You se nachází ve městě Krapina (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 928 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor Krapina

Kuća za odmor Krapina

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Krapina. Kuća za odmor Krapina is located in Krapina and offers a terrace. Guests staying at this holiday home have access to a balcony. Ubytování Kuća za odmor Krapina se nachází ve městě Krapina (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 423 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Lara

Apartman Lara

Ubytování (Apartmán) Apartman Lara. Apartman Lara is situated in Krapina. The accommodation is 10 km from Krapinske Toplice. Ubytování Apartman Lara se nachází ve městě Krapina (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 253 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor Hidden Paradise 3*

Kuća za odmor Hidden Paradise 3*

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Hidden Paradise 3*. Located in Krapina in the Krapina-Zagorje County region, Kuća za odmor Hidden Paradise 3* has a garden. Guests may enjoy free WiFi. Ubytování Kuća za odmor Hidden Paradise 3* se nachází ve městě Krapina (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Home Klet

Home Klet

Ubytování (Prázdninový dům) Home Klet. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Home Klet is situated in Krapina. Ubytování Home Klet se nachází ve městě Krapina (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Ruralna kuća za odmor Golub

Ruralna kuća za odmor Golub

Ubytování (Apartmán) Ruralna kuća za odmor Golub. Set in Krapina in the Krapina-Zagorje County region, Ruralna kuća za odmor Golub has a balcony. Ubytování Ruralna kuća za odmor Golub se nachází ve městě Krapina (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 934 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor Magdalena&V

Kuća za odmor Magdalena&V

Ubytování (Apartmán) Kuća za odmor Magdalena&V. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Kuća za odmor Magdalena&V is situated in Krapina. Ubytování Kuća za odmor Magdalena&V se nachází ve městě Krapina (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Krapina

Město Krapina se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 21 hotelů a ubytování ve městě Krapina.