Hledat

Ubytování

Ubytování město Krapinske Toplice

Ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko) máme celkem 42 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Krapinske Toplice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Krapinske Toplice

Jakop Hof

10

Jakop Hof

Ubytování (Venkovský dům) Jakop Hof. Boasting free bikes, a bar, and a garden, Jakop Hof features accommodation in Krapinske Toplice with free WiFi and garden views. Ubytování Jakop Hof se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Apartman Dada

9,9

Apartman Dada

Ubytování (Apartmán) Apartman Dada. Located in Krapinske Toplice, 400 metres from Aquae Vivae Thermal Spa, Apartman Dada provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartman Dada se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Strsoglavec

9,9

Apartmani Strsoglavec

Ubytování (Apartmán) Apartmani Strsoglavec. Situated in Krapinske Toplice in the Krapina-Zagorje County region, Apartmani Strsoglavec features a garden. Ubytování Apartmani Strsoglavec se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Villa Ema

9,8

Apartment Villa Ema

Ubytování (Apartmán) Apartment Villa Ema. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v obci Krapinske Toplice a má terasu, zahradu s grilem i sluneční terasu. Ubytování Apartment Villa Ema se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 333 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Vendi

9,8

Apartment Vendi

Ubytování (Apartmán) Apartment Vendi. Situated in Krapinske Toplice, 400 metres from Aquae Vivae Thermal Spa, Apartment Vendi features air-conditioned accommodation with a balcony and free... Ubytování Apartment Vendi se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Vila Ema

9,8

Vila Ema

Ubytování (Vila) Vila Ema. Set in Krapinske Toplice in the Krapina-Zagorje County region, Vila Ema features a patio and garden views. The air-conditioned accommodation is 4. Ubytování Vila Ema se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Apartment Sunce

9,7

Apartment Sunce

Ubytování (Apartmány) Apartment Sunce. Situated in Krapinske Toplice in the Krapina-Zagorje County region, Apartment Sunce features a garden. Ubytování Apartment Sunce se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Apartman Medek

9,7

Apartman Medek

Ubytování (Apartmán) Apartman Medek. Apartman Medek se nachází 1 km od centra města Krapinske Toplice a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartman Medek se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Krapinske Toplice Krtak Biba

9,7

Apartments Krapinske Toplice Krtak Biba

Ubytování (Apartmány) Apartments Krapinske Toplice Krtak Biba. Apartmány Krapinske Toplice Krtak Biba je ubytování s možností vlastního stravování, které se nachází ve městě Krapinske Toplice. Ubytování Apartments Krapinske Toplice Krtak Biba se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMANI KSENIJA

9,7

APARTMANI KSENIJA

Ubytování (Apartmány) APARTMANI KSENIJA. APARTMÁNY KSENIJA se nacházejí v obci Krapinske Toplice v Krapinsko-zagorské župě, nedaleko tamních lázní Aquae Vivae Thermal Spa, a nabízejí ubytování s... Ubytování APARTMANI KSENIJA se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Polanščak

9,7

Apartmani Polanščak

Ubytování (Apartmány) Apartmani Polanščak. Situated less than 1 km from Aquae Vivae Thermal Spa, Apartmani Polanščak offers accommodation and free WiFi in Krapinske Toplice. Ubytování Apartmani Polanščak se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 931 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Sanja

9,6

Apartmani Sanja

Ubytování (Apartmány) Apartmani Sanja. Apartmani Sanja se nachází v letovisku Krapinske Toplice, pouhých 350 metrů od aquaparku Aquae Vivae, a nabízí bezplatné Wi-Fi a prostornou zahradu. Ubytování Apartmani Sanja se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 173 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Nuna

9,5

Apartments Nuna

Ubytování (Apartmány) Apartments Nuna. Set in Krapinske Toplice in the Krapina-Zagorje County region and Aquae Vivae Thermal Spa reachable within 1. Ubytování Apartments Nuna se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Studio apartmani Toplička bajka

9,5

Studio apartmani Toplička bajka

Ubytování (Apartmány) Studio apartmani Toplička bajka. Situated in Krapinske Toplice within 600 metres of Aquae Vivae Thermal Spa, Studio apartmani Toplička bajka features accommodation with a flat-screen TV... Ubytování Studio apartmani Toplička bajka se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Fučkar

9,4

Apartmani Fučkar

Ubytování (Apartmány) Apartmani Fučkar. Apartmani Fučkar se nachází v Krapinských Toplicích, 1 km od termálních lázní Aquae Vivae, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením. Ubytování Apartmani Fučkar se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 637 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuca za odmor Trnoruzica

9,4

Kuca za odmor Trnoruzica

Ubytování (Prázdninový dům) Kuca za odmor Trnoruzica. Located in Krapinske Toplice in the Krapina-Zagorje County region, Kuca za odmor Trnoruzica features a balcony and city views. Situated 1. Ubytování Kuca za odmor Trnoruzica se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Wellness Hotel Villa Magdalena

9,3

Wellness Hotel Villa Magdalena

Ubytování (Hotel) Wellness Hotel Villa Magdalena. Wellness Hotel Villa Magdalena se nachází na malebném kopci v centru Krapinských Toplic v oblasti Chorvatské Záhoří. Ubytování Wellness Hotel Villa Magdalena se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 733 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villa Split

9,3

Apartments Villa Split

Ubytování (Apartmán) Apartments Villa Split. Apartments Villa Split se nachází v obci Krapinske Toplice, pouhých 600 metrů od termálních lázní Aquae Vivae. Nabízí zahradu, terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Villa Split se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Apartmani ViTa, Krapinske Toplice

9,1

Apartmani ViTa, Krapinske Toplice

Ubytování (Apartmán) Apartmani ViTa, Krapinske Toplice. Apartmani ViTa, Krapinske Toplice se nachází v obci Krapinske Toplice, 1 km od termálních lázní Aquae Vivae. Ubytování Apartmani ViTa, Krapinske Toplice se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Toplice

9,1

Apartmani Toplice

Ubytování (Penzion) Apartmani Toplice. Apartmani Toplice se nachází v obci Krapinske Toplice v župě Krapina-Zagorje, 700 metrů od termálních lázní Aquae Vivae. Ubytování Apartmani Toplice se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 076 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hygge Hill

9

Hygge Hill

Ubytování (Vila) Hygge Hill. Set in Krapinske Toplice, within 2.4 km of Aquae Vivae Thermal Spa, Hygge Hill offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytování Hygge Hill se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 186 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Viktorija

9

Apartman Viktorija

Ubytování (Apartmán) Apartman Viktorija. Situated in Krapinske Toplice in the Krapina-Zagorje County region, Apartman Viktorija features a patio and pool views. Ubytování Apartman Viktorija se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 780 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bed & Breakfast Đurđan

8,9

Bed & Breakfast Đurđan

Ubytování (Bed and breakfast) Bed & Breakfast Đurđan. Bed & Breakfast Đurđan se nachází v obci Krapinske Toplice, zhruba 250 metrů od vodního parku Aquae Vivae. Ubytování Bed & Breakfast Đurđan se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday House Dolina

8,8

Holiday House Dolina

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House Dolina. Boasting a garden and a terrace, Holiday House Dolina provides accommodation in Krapinske Toplice with free WiFi and garden views. Ubytování Holiday House Dolina se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 347 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Petar Pan

8,8

Apartments Petar Pan

Ubytování (Apartmány) Apartments Petar Pan. Apartmány Petar Pan se nachází v obci Krapinske Toplice, 54 km od Záhřebu. Tuheljske Toplice jsou odtud vzdálené 7 km. Ubytování Apartments Petar Pan se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

One-Bedroom Apartment in Krapinske Toplice

8,5

One-Bedroom Apartment in Krapinske Toplice

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Krapinske Toplice. One-Bedroom Apartment in Krapinske Toplice is set in Krapinske Toplice and offers barbecue facilities. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování One-Bedroom Apartment in Krapinske Toplice se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 211 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Toplice Hotel

7,5

Toplice Hotel

Ubytování (Hotel) Toplice Hotel. Hotel Toplice se nachází uprostřed upravených zahrad a parků v Krapinske Toplici, v Zagorje, 46 km od Záhřebu. Ubytování Toplice Hotel se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Awesome home in Krapinske Toplice w/ Jacuzzi, WiFi and 3 Bedrooms

Awesome home in Krapinske Toplice w/ Jacuzzi, WiFi and 3 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Awesome home in Krapinske Toplice w/ Jacuzzi, WiFi and 3 Bedrooms. Awesome home in Krapinske Toplice w/ Jacuzzi, WiFi and 3 Bedrooms is set in Krapinske Toplice and offers barbecue facilities. Ubytování Awesome home in Krapinske Toplice w/ Jacuzzi, WiFi and 3 Bedrooms se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 990 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Villa Ema

Apartment Villa Ema

Ubytování (Apartmány) Apartment Villa Ema. Situated in Krapinske Toplice in the Krapina-Zagorje County region, Apartment Villa Ema features a garden. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Apartment Villa Ema se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lovely Villa in Krapinske Toplice with Garden and Barbeque

Lovely Villa in Krapinske Toplice with Garden and Barbeque

Ubytování (Vila) Lovely Villa in Krapinske Toplice with Garden and Barbeque. Located just 5 km from Aquae Vivae Thermal Spa, Lovely Villa in Krapinske Toplice with Garden and Barbeque offers accommodation in Krapinske Toplice with... Ubytování Lovely Villa in Krapinske Toplice with Garden and Barbeque se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Apartman Biller

Studio Apartman Biller

Ubytování (Apartmán) Studio Apartman Biller. Offering free WiFi and pool views, Studio Apartman Biller is an accommodation located in Krapinske Toplice. Ubytování Studio Apartman Biller se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dora

Dora

Ubytování (Apartmán) Dora. Situated 100 metres from Aquae Vivae Thermal Spa in Krapinske Toplice, Dora offers accommodation with a fully equiped kithen. Ubytování Dora se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Thermos

Apartman Thermos

Ubytování (Apartmán) Apartman Thermos. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartman Thermos is set in Krapinske Toplice. Ubytování Apartman Thermos se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Penthouse

Apartman Penthouse

Ubytování (Vila) Apartman Penthouse. Boasting a private pool and a hot tub, Family Villa KT is a detached villa located in Krapinske Toplice. Guests benefit from a terrace and free parking. Ubytování Apartman Penthouse se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Apartman Tanja

Apartman Tanja

Ubytování (Apartmán) Apartman Tanja. Situated in Krapinske Toplice, within 700 metres of Aquae Vivae Thermal Spa, Apartman Tanja offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a... Ubytování Apartman Tanja se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Apartman Renata

Apartman Renata

Ubytování (Apartmán) Apartman Renata. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartman Renata is located in Krapinske Toplice. Ubytování Apartman Renata se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Relax House Lara

Relax House Lara

Ubytování (Prázdninový dům) Relax House Lara. Set in Krapinske Toplice in the Krapina-Zagorje County region, Relax House Lara has a balcony and garden views. Ubytování Relax House Lara se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Awesome home in Krapinske Toplice w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 2 Bedrooms

Awesome home in Krapinske Toplice w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 2 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Awesome home in Krapinske Toplice w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 2 Bedrooms. Awesome home in Krapinske Toplice w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 2 Bedrooms offers accommodation in Krapinske Toplice, 6 km from Aquae Vivae Thermal... Ubytování Awesome home in Krapinske Toplice w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 2 Bedrooms se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor Turak

Kuća za odmor Turak

Ubytování (Penzion) Kuća za odmor Turak. Situated in Krapinske Toplice, 3.3 km from Aquae Vivae Thermal Spa, Kuća za odmor Turak features accommodation with a shared lounge, free private parking,... Ubytování Kuća za odmor Turak se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments with a parking space Krapinske Toplice (Zagorje) - 16290

Apartments with a parking space Krapinske Toplice (Zagorje) - 16290

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Krapinske Toplice (Zagorje) - 16290. Situated in Krapinske Toplice, 500 metres from Aquae Vivae Thermal Spa, Apartments with a parking space Krapinske Toplice (Zagorje) - 16290 features... Ubytování Apartments with a parking space Krapinske Toplice (Zagorje) - 16290 se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 120 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Awesome home in Krapinske Toplice w/ Sauna, WiFi and 2 Bedrooms

Awesome home in Krapinske Toplice w/ Sauna, WiFi and 2 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Awesome home in Krapinske Toplice w/ Sauna, WiFi and 2 Bedrooms. Awesome home in Krapinske Toplice w/ Sauna, WiFi and 2 Bedrooms is situated in Krapinske Toplice. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Awesome home in Krapinske Toplice w/ Sauna, WiFi and 2 Bedrooms se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa).

Villa Lorena

Villa Lorena

Ubytování (Venkovský dům) Villa Lorena. Villa Lorena se nachází v obci Krapinske Toplice, 9 km od Záhřebu. Nabízí venkovní gril a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Lorena se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

DA-JA***

DA-JA***

Ubytování (Apartmán) DA-JA***. Situated in Krapinske Toplice in the Krapina-Zagorje County region, DA-JA*** has a patio. Ubytování DA-JA*** se nachází ve městě Krapinske Toplice (Chorvatsko - Krapinsko-zagorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Krapinske Toplice

Město Krapinske Toplice se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 42 hotelů a ubytování ve městě Krapinske Toplice.