Hledat

Ubytování

Katalánsko

V regionu Katalánsko (Španělsko) máme celkem 28252 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Katalánsko

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Katalánsko

Villa Vicente

10

Villa Vicente

Ubytování (Vila) Villa Vicente. Boasting an outdoor swimming pool, a bar, and a garden, Villa Vicente features accommodation in Canyelles with free WiFi and pool views. Ubytování Villa Vicente se nachází ve městě Canyelles (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 470 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pont de Valenti Mountain Retreat

10

Pont de Valenti Mountain Retreat

Ubytování (Apartmán) Pont de Valenti Mountain Retreat. Pont de Valenti Mountain Retreat offers accommodation in Girona, 39 km from Pont de Pedra and 35 km from Auditorium Jardins del Castell. Ubytování Pont de Valenti Mountain Retreat se nachází ve městě Girona (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 230 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rural Can Garriga

10

Rural Can Garriga

Ubytování (Prázdninový dům) Rural Can Garriga. Featuring accommodation with a private pool, garden view and a patio, Rural Can Garriga is set in Palol de Revardit. Ubytování Rural Can Garriga se nachází ve městě Palol de Rebardit (Španělsko - Katalánsko).

Villa Reymar

10

Villa Reymar

Ubytování (Vila) Villa Reymar. Located in Tossa de Mar, 2.6 km from Playa Cala Llevado and 700 metres from Tossa de Mar Castle, Villa Reymar provides accommodation with free WiFi, air... Ubytování Villa Reymar se nachází ve městě Tossa de Mar (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 386 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Rocalla

10

Villa Rocalla

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Rocalla. Villa Rocalla is set in Calonge. This holiday home features a garden. The holiday home also provides guests with 2 bathrooms. Ubytování Villa Rocalla se nachází ve městě Calonge (Španělsko - Katalánsko).

Poble Nou II You Stylish Apartments

10

Poble Nou II You Stylish Apartments

Ubytování (Apartmán) Poble Nou II You Stylish Apartments. Set in Barcelona, just 2.6 km from Forum Beach, Poble Nou II You Stylish Apartments offers accommodation with a bar, a casino and free WiFi. Ubytování Poble Nou II You Stylish Apartments se nachází ve městě Barcelona (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 551 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mas El Ricart

10

Mas El Ricart

Ubytování (Bed and breakfast) Mas El Ricart. Set in Malla, 45 km from Rupit, Mas El Ricart offers a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Mas El Ricart se nachází ve městě Mallá (Španělsko - Katalánsko).

Hermoso apartamento cerca al mar

10

Hermoso apartamento cerca al mar

Ubytování (Apartmán) Hermoso apartamento cerca al mar. Hermoso apartamento cerca al mar offers accommodation in Blanes, 1.3 km from Blanes Convent. Ubytování Hermoso apartamento cerca al mar se nachází ve městě Blanes (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 099 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Borda de Costuix

10

Borda de Costuix

Ubytování (Luxusní stan) Borda de Costuix. Located in Areu in the Catalonia region, Borda de Costuix features a patio and mountain views. Ubytování Borda de Costuix se nachází ve městě Areu (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cal Morrudet

10

Cal Morrudet

Ubytování (Apartmán) Cal Morrudet. Located in L'Ametlla de Mar, 2.3 km from Platja Port Olivet, Cal Morrudet provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Cal Morrudet se nachází ve městě L'Ametlla de Mar (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 851 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cal Pastor - allotjament en un poble rural

10

Cal Pastor - allotjament en un poble rural

Ubytování (Prázdninový dům) Cal Pastor - allotjament en un poble rural. Boasting a shared lounge, a tennis court, and barbecue facilities, Cal Pastor - allotjament en un poble rural offers accommodation in Sant Boi de Lluçanès... Ubytování Cal Pastor - allotjament en un poble rural se nachází ve městě Sant Boi de Lluçanès (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 264 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bavaria 56 / Velero

10

Bavaria 56 / Velero

Ubytování (Botel) Bavaria 56 / Velero. Situated in Sitges, within less than 1 km of Sant Sebastia Beach and 11 km of Garraf Beach, Bavaria 56 / Velero offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Bavaria 56 / Velero se nachází ve městě Sitges (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 891 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fantastic modern apartment on the central beach

10

Fantastic modern apartment on the central beach

Ubytování (Apartmán) Fantastic modern apartment on the central beach. Situated in Lloret de Mar, 2.1 km from Canyelles Beach and 2. Ubytování Fantastic modern apartment on the central beach se nachází ve městě Lloret de Mar (Španělsko - Katalánsko).

Espectacular Casa Chateau en el centro de Olot

10

Espectacular Casa Chateau en el centro de Olot

Ubytování (Vila) Espectacular Casa Chateau en el centro de Olot. Featuring garden views, Espectacular Casa Chateau en el centro de Olot offers accommodation with a balcony and a coffee machine, around 1. Ubytování Espectacular Casa Chateau en el centro de Olot se nachází ve městě Olot (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luderna - Apartamento Val de Ruda A6 Porèra

10

Luderna - Apartamento Val de Ruda A6 Porèra

Ubytování (Apartmán) Luderna - Apartamento Val de Ruda A6 Porèra. Situated in Baqueira-Beret, Luderna - Apartamento Val de Ruda A6 Porèra features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Luderna - Apartamento Val de Ruda A6 Porèra se nachází ve městě Baqueira-Beret (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 398 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa ecológica "El Gínjol"

10

Casa ecológica "El Gínjol"

Ubytování (Prázdninový dům) Casa ecológica "El Gínjol". Located 18 km from Tortosa, Casa ecológica "El Gínjol" features accommodation with a terrace and free WiFi. The property has mountain and garden views. Ubytování Casa ecológica "El Gínjol" se nachází ve městě Tortosa (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Pintor

10

Casa Pintor

Ubytování (Apartmán) Casa Pintor. Located in Sant Sadurní dʼAnoia, Casa Pintor provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Casa Pintor se nachází ve městě Sant Sadurní dʼAnoia (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 564 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Can Zoilo Pals

10

Can Zoilo Pals

Ubytování (Prázdninový dům) Can Zoilo Pals. Set in Pals in the Catalonia region, Can Zoilo Pals has a patio and garden views. The air-conditioned accommodation is 46 km from Figueres. Ubytování Can Zoilo Pals se nachází ve městě Pals (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Tonya

10

Casa Tonya

Ubytování (Apartmány) Casa Tonya. Casa Tonya is situated in Unarre. Guests at the apartment can enjoy hiking nearby, or benefit from the sun terrace. Ubytování Casa Tonya se nachází ve městě Unarre (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 008 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cal Tut

10

Cal Tut

Ubytování (Prázdninový dům) Cal Tut. Cal Tut se nachází v Borredé v Katalánsku a nabízí zahradu. 41 km od Font-Romeu. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Cal Tut se nachází ve městě Borredá (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 597 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Can Plan Rural

10

Can Plan Rural

Ubytování (Vila) Can Plan Rural. Nachází se jen 2,6 km od Platja Gran v Pineda de Mar, Can Plan Rural nabízí ubytování s balkonem, zahradou a venkovním bazénem. Ubytování Can Plan Rural se nachází ve městě Pineda de Mar (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 15 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Beta allotjament rural

10

Casa Beta allotjament rural

Ubytování (Apartmán) Casa Beta allotjament rural. Casa Beta allotjament rural se nachází v Pujalu a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Poskytuje výhled na město a je vzdálen 37 km od Arties. Ubytování Casa Beta allotjament rural se nachází ve městě Pujal (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 239 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Corral de l'esquirol

10

Corral de l'esquirol

Ubytování (Prázdninový dům) Corral de l'esquirol. Corral de l'esquirol se nachází v obci Figuerola de Orcau a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 30 km od Sortu. Ubytování Corral de l'esquirol se nachází ve městě Roses (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 195 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Masia de Queralt Casa Rural

10

Masia de Queralt Casa Rural

Ubytování (Vila) Masia de Queralt Casa Rural. Masia de Queralt Casa Rural se nachází v Concabelle a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na bazén. Ubytování Masia de Queralt Casa Rural se nachází ve městě (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 19 943 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Majestic 4BR/4BATH apartment in Sagrada Familia area

10

Majestic 4BR/4BATH apartment in Sagrada Familia area

Ubytování (Apartmán) Majestic 4BR/4BATH apartment in Sagrada Familia area. Majestic 4BR/4BATH apartment in Sagrada Familia area se nachází v barcelonské čtvrti Gràcia a nabízí klimatizaci, balkon a výhled na město. Ubytování Majestic 4BR/4BATH apartment in Sagrada Familia area se nachází ve městě Barcelona (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 636 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Pauet d'Escalarre

10

Casa Pauet d'Escalarre

Ubytování (Apartmán) Casa Pauet d'Escalarre. Casa Pauet d'Escalarre se nachází ve městě Escalarre. 49 km od Luchonu. Ubytování Casa Pauet d'Escalarre se nachází ve městě Escalarre (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 728 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa mediterránea con gran jardín y piscina a 500 m de la playa

10

Casa mediterránea con gran jardín y piscina a 500 m de la playa

Ubytování (Vila) Casa mediterránea con gran jardín y piscina a 500 m de la playa. Ubytování se nachází v Roda de Bará, 550 metrů od Platja Llarga de Berà a 650 metrů od Platja de Sant Gaietà. Ubytování Casa mediterránea con gran jardín y piscina a 500 m de la playa se nachází ve městě Roda de Bará (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 223 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

P02 3 dormitorios pla

10

P02 3 dormitorios pla

Ubytování (Apartmán) P02 3 dormitorios pla. P02 3 dormitorios pla se nachází 800 metrů od lyžařského střediska Boí Taüll v Pla de l'Ermita a nabízí ubytování s kuchyní. Apartmán má TV. Ubytování P02 3 dormitorios pla se nachází ve městě Roses (Španělsko - Katalánsko).

NEW! Modern apartment right on the beach!

10

NEW! Modern apartment right on the beach!

Ubytování (Apartmán) NEW! Modern apartment right on the beach!. Ubytování NEW s klimatizací, soukromým bazénem, výhledem na bazén a terasou! Moderní byt přímo na pláži! se nachází v Miami Platja. Ubytování NEW! Modern apartment right on the beach! se nachází ve městě Miami Platja (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 343 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Newly Renovated Boutique Apartment

10

Newly Renovated Boutique Apartment

Ubytování (Apartmán) Newly Renovated Boutique Apartment. Nově zrekonstruovaný Boutique Apartment se nachází asi 200 metrů od farního muzea Castello d'Empuries a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a... Ubytování Newly Renovated Boutique Apartment se nachází ve městě Roses (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 764 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stay U-nique Apartments Mallorca

10

Stay U-nique Apartments Mallorca

Ubytování (Apartmán) Stay U-nique Apartments Mallorca. Stay se nachází v Barceloně, 2,6 km od Nova Icaria a 2,7 km od Bogatell. U-nique Apartments Mallorca nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Stay U-nique Apartments Mallorca se nachází ve městě Barcelona (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 193 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ideal house for families with pool

10

Ideal house for families with pool

Ubytování (Prázdninový dům) Ideal house for families with pool. Featuring garden views, Casa ideal famílies amb piscina provides accommodation with a balcony and a coffee machine, around 1.3 km from Platja El Pas. Ubytování Ideal house for families with pool se nachází ve městě Port de la Selva (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 323 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa rural Baró

10

Casa rural Baró

Ubytování (Venkovský dům) Casa rural Baró. Casa rural Baró is located in Tornafort and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Casa rural Baró se nachází ve městě Tornafort (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural Ca Bolo

10

Casa Rural Ca Bolo

Ubytování (Vila) Casa Rural Ca Bolo. Boasting an outdoor swimming pool, a bar, and a garden, Casa Rural Ca Bolo features accommodation in Pinell de Bray with free WiFi and pool views. Ubytování Casa Rural Ca Bolo se nachází ve městě Pinell de Bray (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 587 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

casa ximo

10

casa ximo

Ubytování (Prázdninový dům) casa ximo. Featuring free bikes, an outdoor swimming pool, and a garden, casa ximo offers accommodation in L'Aldea with free WiFi and pool views. Ubytování casa ximo se nachází ve městě L'Aldea (Španělsko - Katalánsko).

Casa Rural els Esclopets

10

Casa Rural els Esclopets

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural els Esclopets. Featuring accommodation with a private pool, garden view and a balcony, Casa Rural els Esclopets is located in Sanahuja. Ubytování Casa Rural els Esclopets se nachází ve městě Sanahuja (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 17 689 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural Pirineu Nevà

10

Casa Rural Pirineu Nevà

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural Pirineu Nevà. Featuring accommodation with a private pool, garden view and a balcony, Casa Rural Pirineu Nevà is located in Nevà. Ubytování Casa Rural Pirineu Nevà se nachází ve městě Roses (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 051 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Plaza Europa Fira Gran Via

10

Plaza Europa Fira Gran Via

Ubytování (Apartmán) Plaza Europa Fira Gran Via. In the Barcelona Fira 2 district of Hospitalet de Llobregat, close to Plaza Europa, Plaza Europa Fira Gran Via features a terrace and a washing machine. Ubytování Plaza Europa Fira Gran Via se nachází ve městě Hospitalet de Llobregat (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 656 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

NEW LUXURY SPACIOUS VENDRELL APARTMENT, BEACH AT 4Km

10

NEW LUXURY SPACIOUS VENDRELL APARTMENT, BEACH AT 4Km

Ubytování (Apartmán) NEW LUXURY SPACIOUS VENDRELL APARTMENT, BEACH AT 4Km. NEW LUXURY SPACIOUS VENDRELL APARTMENT, BEACH AT 4Km is located in El Vendrell and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování NEW LUXURY SPACIOUS VENDRELL APARTMENT, BEACH AT 4Km se nachází ve městě El Vendrell (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 803 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

NatureTreeHouse Casa sobre los árboles

10

NatureTreeHouse Casa sobre los árboles

Ubytování (Venkovský dům) NatureTreeHouse Casa sobre los árboles. Boasting garden views, Nature Tree House provides accommodation with a patio, around 3.5 km from Blanes Convent. Ubytování NatureTreeHouse Casa sobre los árboles se nachází ve městě Blanes (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 043 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sitges Ca la Nuri apartment

10

Sitges Ca la Nuri apartment

Ubytování (Apartmán) Sitges Ca la Nuri apartment. Set in Sitges, 700 metres from Sant Sebastia Beach and 12 km from Garraf Beach, Sitges Ca la Nuri apartment offers air-conditioned accommodation with a... Ubytování Sitges Ca la Nuri apartment se nachází ve městě Sitges (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Suite Matadepera

10

Suite Matadepera

Ubytování (Prázdninový dům) Suite Matadepera. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Suite Matadepera is situated in Matadepera. Ubytování Suite Matadepera se nachází ve městě Matadepera (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 568 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Piset carrer Sant Jordi

10

El Piset carrer Sant Jordi

Ubytování (Apartmán) El Piset carrer Sant Jordi. Set in Cambrils, 200 metres from Playa Horta de Santa Maria, El Piset carrer Sant Jordi offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování El Piset carrer Sant Jordi se nachází ve městě Cambrils (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 244 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Dalex

10

Apartamento Dalex

Ubytování (Apartmán) Apartamento Dalex. Right in the centre of Salou, set within a short distance of PortAventura and Ferrari Land, Apartamento Dalex offers free WiFi, air conditioning and... Ubytování Apartamento Dalex se nachází ve městě Salou (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Edificio Blanqueries-2

10

Apartment Edificio Blanqueries-2

Ubytování (Apartmán) Apartment Edificio Blanqueries-2. Boasting a children's playground, Apartment Edificio Blanqueries-2 is attractively located in Calella Beach district of Calella, 600 metres from Platja... Ubytování Apartment Edificio Blanqueries-2 se nachází ve městě Calella de Palafrugell (Španělsko - Katalánsko).

Holiday Home CAN BERTA

10

Holiday Home CAN BERTA

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home CAN BERTA. Offering sea views, Holiday Home CAN BERTA is an accommodation set in Cadaqués, 2.8 km from Platja de Sant Lluis and 2.1 km from Salvador Dali's House. Ubytování Holiday Home CAN BERTA se nachází ve městě Cadaqués (Španělsko - Katalánsko).

Les Branques

10

Les Branques

Ubytování (Prázdninový dům) Les Branques. Situated in Sant Juliá de Vilatorta, Les Branques features accommodation with a private pool, a terrace and pool views. Ubytování Les Branques se nachází ve městě Sant Juliá de Vilatorta (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 14 101 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Calella Playa Vistas Mar

10

Calella Playa Vistas Mar

Ubytování (Apartmány) Calella Playa Vistas Mar. Calella Playa Vistas Mar se nachází v Calelle, 100 metrů od pláže Platja Gran a 1,2 km od pláže Platja de GarbI, a nabízí klimatizované ubytování s... Ubytování Calella Playa Vistas Mar se nachází ve městě Calella de Palafrugell (Španělsko - Katalánsko).

Casa La Rana

10

Casa La Rana

Ubytování (Prázdninový dům) Casa La Rana. Situated in Calafat, Casa La Rana features accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Casa La Rana se nachází ve městě Calafat (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SUNNY & DESIGN 2-BEDROOM BARRIO GOTHIC

10

SUNNY & DESIGN 2-BEDROOM BARRIO GOTHIC

Ubytování (Apartmán) SUNNY & DESIGN 2-BEDROOM BARRIO GOTHIC. Located in Barcelona, SUNNY & DESIGN 2-BEDROOM BARRIO GOTHIC offers accommodation with a balcony. Ubytování SUNNY & DESIGN 2-BEDROOM BARRIO GOTHIC se nachází ve městě Barcelona (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 639 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Salou Centro Playa

10

Salou Centro Playa

Ubytování (Apartmán) Salou Centro Playa. In the Salou City Centre district of Salou, close to PortAventura, Salou Centro Playa has an outdoor swimming pool, free WiFi and a washing machine. Ubytování Salou Centro Playa se nachází ve městě Salou (Španělsko - Katalánsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v městech regionu Katalánsko

Ubytování v městech regionu Katalánsko