Hledat

Ubytování

Ubytování město Vilanova i la Geltrú

Ve městě Vilanova i la Geltrú (Španělsko) máme celkem 92 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Vilanova i la Geltrú

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vilanova i la Geltrú

PassiveRooms

9,6

PassiveRooms

Ubytování (Apartmán) PassiveRooms. PassiveRooms se nachází ve Vilanově i la Geltrú, 1,4 km od pláže El far de Sant Cristofol a 1,5 km od pláže Ribes Roges. Ubytování PassiveRooms se nachází ve městě Vilanova i la Geltrú (Španělsko - Katalánsko).

Piso Vilanova i la Geltrú

9,3

Piso Vilanova i la Geltrú

Ubytování (Apartmán) Piso Vilanova i la Geltrú. Located in Vilanova i la Geltrú, just 2.2 km from Platja de l'Aiguadolç, Piso Vilanova i la Geltrú provides accommodation with free bikes and free WiFi. Ubytování Piso Vilanova i la Geltrú se nachází ve městě Vilanova i la Geltrú (Španělsko - Katalánsko).

Beach Apartment

9,3

Beach Apartment

Ubytování (Apartmán) Beach Apartment. Boasting private pool, Beach Apartment is set on the beachfront in Vilanova i la Geltrú. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Beach Apartment se nachází ve městě Vilanova i la Geltrú (Španělsko - Katalánsko).

Ca La Raimunda

9,3

Ca La Raimunda

Ubytování (Apartmán) Ca La Raimunda. Ca La Raimunda se nachází v obci Vilanova i la Geltrú, 1,1 km od pláže El far de Sant Cristofol a 1,1 km od pláže Ribes Roges. Ubytování Ca La Raimunda se nachází ve městě Vilanova i la Geltrú (Španělsko - Katalánsko).

Hotel Ribes Roges

9,3

Hotel Ribes Roges

Ubytování (Hotel) Hotel Ribes Roges. This family-run hotel is located in a residential part of the city, 50 metres from Faro Beach. Ubytování Hotel Ribes Roges se nachází ve městě Vilanova i la Geltrú (Španělsko - Katalánsko).

Sitges Spaces Beach House-4 bedrooms, 3 Bathrooms, Large Terrace, Jacuzzi, Center-Beach

9,2

Sitges Spaces Beach House-4 bedrooms, 3 Bathrooms, Large Terrace, Jacuzzi, Center-Beach

Ubytování (Vila) Sitges Spaces Beach House-4 bedrooms, 3 Bathrooms, Large Terrace, Jacuzzi, Center-Beach. Sitges Spaces Beach House-4 bedrooms, 3 bathrooms, Large Terrace, Jacuzzi, Center-Beach se nachází v Sitges, 400 metrů od pláže Ribera a pláže Bassa... Ubytování Sitges Spaces Beach House-4 bedrooms, 3 Bathrooms, Large Terrace, Jacuzzi, Center-Beach se nachází ve městě Vilanova i la Geltrú (Španělsko - Katalánsko).

Cozy beach apartment

9,2

Cozy beach apartment

Ubytování (Apartmán) Cozy beach apartment. Situated in Vilanova i la Geltrú in the Catalonia region, Cozy beach apartment has a balcony and city views. Ubytování Cozy beach apartment se nachází ve městě Vilanova i la Geltrú (Španělsko - Katalánsko).

MAREA ApartHotel

9

MAREA ApartHotel

Ubytování (Aparthotel) MAREA ApartHotel. MAREA ApartHotel se nachází na pobřežní promenádě v Vilanova i la Geltrú, přibližně 50 metrů od pláže. Ubytování MAREA ApartHotel se nachází ve městě Vilanova i la Geltrú (Španělsko - Katalánsko).

vilanova-beach

8,9

vilanova-beach

Ubytování (Apartmán) vilanova-beach. Set in Vilanova i la Geltrú, within 1.1 km of Platja de l'Aiguadolç, vilanova-beach offers accommodation with air conditioning. Ubytování vilanova-beach se nachází ve městě Vilanova i la Geltrú (Španělsko - Katalánsko).

Casa El Rincón de la Geltrú

8,9

Casa El Rincón de la Geltrú

Ubytování (Prázdninový dům) Casa El Rincón de la Geltrú. Situated in Vilanova i la Geltrú, 2.5 km from Platja de l'Aiguadolç, Casa El Rincón de la Geltrú features air-conditioned accommodation with a patio and... Ubytování Casa El Rincón de la Geltrú se nachází ve městě Vilanova i la Geltrú (Španělsko - Katalánsko).

COSY WELL SITUED APARTMENT WITH SEA VIEW

8,9

COSY WELL SITUED APARTMENT WITH SEA VIEW

Ubytování (Apartmán) COSY WELL SITUED APARTMENT WITH SEA VIEW. COSY WELL APARTMENT WITH se nachází ve Vilanově i la Geltrú, 550 metrů od pláže Ribes Roges a 800 metrů od Platja de la República. Ubytování COSY WELL SITUED APARTMENT WITH SEA VIEW se nachází ve městě Vilanova i la Geltrú (Španělsko - Katalánsko).

Atenea Park Suites & Apartments

8,7

Atenea Park Suites & Apartments

Ubytování (Aparthotel) Atenea Park Suites & Apartments. Atenea Park Suites & Apartments se nachází pouhých 50 metrů od pláže Ribas Roges Vilanova a 45 minut jízdy od Barcelony a nabízí venkovní bazén a... Ubytování Atenea Park Suites & Apartments se nachází ve městě Vilanova i la Geltrú (Španělsko - Katalánsko).

Apartment Rainbow

8,6

Apartment Rainbow

Ubytování (Apartmán) Apartment Rainbow. Apartmán Rainbow se nachází ve čtvrti Vilanova i la Geltrú v Katalánsku. Nabízí balkon a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Rainbow se nachází ve městě Vilanova i la Geltrú (Španělsko - Katalánsko).

REITEL HLCLUBES VILANOVA APARTMENT HUTB-031157

8,4

REITEL HLCLUBES VILANOVA APARTMENT HUTB-031157

Ubytování (Apartmán) REITEL HLCLUBES VILANOVA APARTMENT HUTB-031157. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, REITEL HLCLUBES VILANOVA APARTMENT HUTB-031157 is located in Vilanova i la Geltrú. Ubytování REITEL HLCLUBES VILANOVA APARTMENT HUTB-031157 se nachází ve městě Vilanova i la Geltrú (Španělsko - Katalánsko).

Camping Vilanova Park

8,3

Camping Vilanova Park

Ubytování (Kemp) Camping Vilanova Park. Vilanova Park se nachází na okraji města Vilanova i la Geltrú na pobřeží Costa Dorada a nabízí ubytování v bungalovech, stanech a mobilních domech, 2... Ubytování Camping Vilanova Park se nachází ve městě Vilanova i la Geltrú (Španělsko - Katalánsko).

VILANOVA PADAWAN APARTMENT HUTB-042293

8,1

VILANOVA PADAWAN APARTMENT HUTB-042293

Ubytování (Apartmán) VILANOVA PADAWAN APARTMENT HUTB-042293. Featuring city views, VILANOVA PADAWAN APARTMENT HUTB-042293 is situated in Vilanova i la Geltrú, 2.3 km from Platja de l'Aiguadolç. Ubytování VILANOVA PADAWAN APARTMENT HUTB-042293 se nachází ve městě Vilanova i la Geltrú (Španělsko - Katalánsko).

Nasta Vilanova Apartment HUTB-017614

8

Nasta Vilanova Apartment HUTB-017614

Ubytování (Apartmán) Nasta Vilanova Apartment HUTB-017614. Situated in Vilanova i la Geltrú, 2.3 km from Platja de l'Aiguadolç, Nasta Vilanova Apartment HUTB-017614 features air-conditioned accommodation with a... Ubytování Nasta Vilanova Apartment HUTB-017614 se nachází ve městě Vilanova i la Geltrú (Španělsko - Katalánsko).

Apartamento en Vilanova

8

Apartamento en Vilanova

Ubytování (Apartmán) Apartamento en Vilanova. Located in Vilanova i la Geltrú, Apartamento en Vilanova provides accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Apartamento en Vilanova se nachází ve městě Vilanova i la Geltrú (Španělsko - Katalánsko).

apartamento en el centro

8

apartamento en el centro

Ubytování (Apartmány) apartamento en el centro. Set within 2.3 km of Platja de l'Aiguadolç in Vilanova i la Geltrú, apartamento en el centro offers accommodation with free WiFi and seating area. Ubytování apartamento en el centro se nachází ve městě Vilanova i la Geltrú (Španělsko - Katalánsko).

Spacious&Cosy Vilanova apt close to BCN and Sitges

7,5

Spacious&Cosy Vilanova apt close to BCN and Sitges

Ubytování (Apartmán) Spacious&Cosy Vilanova apt close to BCN and Sitges. Located in Vilanova i la Geltrú, Spacious&Cosy Vilanova apt close to BCN and Sitges features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Spacious&Cosy Vilanova apt close to BCN and Sitges se nachází ve městě Vilanova i la Geltrú (Španělsko - Katalánsko).

VIBA VILANOVA APARTMENT HUTB-017030

6,2

VIBA VILANOVA APARTMENT HUTB-017030

Ubytování (Apartmán) VIBA VILANOVA APARTMENT HUTB-017030. Boasting city views, VIBA VILANOVA APARTMENT HUTB-017030 provides accommodation with a terrace and a coffee machine, around 2 km from Platja de... Ubytování VIBA VILANOVA APARTMENT HUTB-017030 se nachází ve městě Vilanova i la Geltrú (Španělsko - Katalánsko).

Vilanova Seaside Apartment HUTB-015923

5,6

Vilanova Seaside Apartment HUTB-015923

Ubytování (Apartmán) Vilanova Seaside Apartment HUTB-015923. Boasting sea views, Vilanova Seaside Apartment HUTB-015923 features accommodation with a terrace and a coffee machine, around 2.6 km from Platja d'lbersol. Ubytování Vilanova Seaside Apartment HUTB-015923 se nachází ve městě Vilanova i la Geltrú (Španělsko - Katalánsko).

Villa St. Rafael

4,3

Villa St. Rafael

Ubytování (Privát) Villa St. Rafael. Situated in Vilanova i la Geltrú in the Catalonia region, with Platja de l'Aiguadolç nearby, Villa St. Ubytování Villa St. Rafael se nachází ve městě Vilanova i la Geltrú (Španělsko - Katalánsko).

DOWNTOWN VILANOVA RENT HOUSE

DOWNTOWN VILANOVA RENT HOUSE

Ubytování (Prázdninový dům) DOWNTOWN VILANOVA RENT HOUSE. Set in Vilanova i la Geltrú, within 1.9 km of Platja de l'Aiguadolç, DOWNTOWN VILANOVA RENT HOUSE offers accommodation with free WiFi, air conditioning and... Ubytování DOWNTOWN VILANOVA RENT HOUSE se nachází ve městě Vilanova i la Geltrú (Španělsko - Katalánsko).

TulStig DelMar

TulStig DelMar

Ubytování (Apartmán) TulStig DelMar. Set in Vilanova i la Geltrú in the Catalonia region, TulStig DelMar features a balcony. The accommodation is 41 km from Tarragona. Ubytování TulStig DelMar se nachází ve městě Vilanova i la Geltrú (Španělsko - Katalánsko).

3 Bedroom Beautiful Apartment with Terrace

3 Bedroom Beautiful Apartment with Terrace

Ubytování (Apartmány) 3 Bedroom Beautiful Apartment with Terrace. Set in Vilanova i la Geltrú, 3 Bedroom Beautiful Apartment with Terrace provides accommodation with free WiFi and a kitchen. Ubytování 3 Bedroom Beautiful Apartment with Terrace se nachází ve městě Vilanova i la Geltrú (Španělsko - Katalánsko).

Sea breeze

Sea breeze

Ubytování (Apartmán) Sea breeze. Sea breeze se nachází v obci Vilanova i la Geltrú, pouhých 450 metrů od pláže Sant Gervasi a 600 metrů od pláže Platja Llarga. Ubytování Sea breeze se nachází ve městě Vilanova i la Geltrú (Španělsko - Katalánsko).

PLANTA BAJA FRENTE AL MAR CON PISCINA by hlclub HUTB-58936 ELIMANN

PLANTA BAJA FRENTE AL MAR CON PISCINA by hlclub HUTB-58936 ELIMANN

Ubytování (Apartmán) PLANTA BAJA FRENTE AL MAR CON PISCINA by hlclub HUTB-58936 ELIMANN. PLANTA BAJA FRENTE AL MAR CON PISCINA by hlclub HUTB-58936 ELIMANN se nachází ve Vilanově i la Geltrú, v blízkosti Platja de la República a 250 metrů od... Ubytování PLANTA BAJA FRENTE AL MAR CON PISCINA by hlclub HUTB-58936 ELIMANN se nachází ve městě Vilanova i la Geltrú (Španělsko - Katalánsko).

The apartment is next to the fine sandy beaches

The apartment is next to the fine sandy beaches

Ubytování (Apartmán) The apartment is next to the fine sandy beaches. Apartmán se nachází v obci Vilanova i la Geltrú, 150 metrů od pláže Platja Llarga, a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování The apartment is next to the fine sandy beaches se nachází ve městě Vilanova i la Geltrú (Španělsko - Katalánsko).

Piso en buena zona - Centro y playa cerca

Piso en buena zona - Centro y playa cerca

Ubytování (Apartmán) Piso en buena zona - Centro y playa cerca. Piso en zona privilegiada (centro y playa cerca) is located in Vilanova i la Geltrú and offers a terrace. The accommodation is 41 km from Barcelona. Ubytování Piso en buena zona - Centro y playa cerca se nachází ve městě Vilanova i la Geltrú (Španělsko - Katalánsko).

Six-Bedroom Holiday Home in Vilanova i La Geltru

Six-Bedroom Holiday Home in Vilanova i La Geltru

Ubytování (Prázdninový dům) Six-Bedroom Holiday Home in Vilanova i La Geltru. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, Six-Bedroom Holiday Home in Vilanova i La Geltru is located in Vilanova i la Geltrú. Ubytování Six-Bedroom Holiday Home in Vilanova i La Geltru se nachází ve městě Vilanova i la Geltrú (Španělsko - Katalánsko).

GAUDÍ VILANOVA HLCLUB HOUSE HUTB-038675

GAUDÍ VILANOVA HLCLUB HOUSE HUTB-038675

Ubytování (Vila) GAUDÍ VILANOVA HLCLUB HOUSE HUTB-038675. Situated in Vilanova i la Geltrú, just 2.7 km from Platja de l'Aiguadolç, GAUDÍ VILANOVA HLCLUB HOUSE HUTB-038675 features beachfront accommodation with an... Ubytování GAUDÍ VILANOVA HLCLUB HOUSE HUTB-038675 se nachází ve městě Vilanova i la Geltrú (Španělsko - Katalánsko).

Big One Vilanova Apartment HUTB-015655

Big One Vilanova Apartment HUTB-015655

Ubytování (Apartmán) Big One Vilanova Apartment HUTB-015655. Located in Vilanova i la Geltrú, within 1.3 km of Platja de l'Aiguadolç, Big One Vilanova Apartment HUTB-015655 offers accommodation with air conditioning. Ubytování Big One Vilanova Apartment HUTB-015655 se nachází ve městě Vilanova i la Geltrú (Španělsko - Katalánsko).

Inviting 2-Bed Apartment in Vilanova i la Geltru

Inviting 2-Bed Apartment in Vilanova i la Geltru

Ubytování (Apartmán) Inviting 2-Bed Apartment in Vilanova i la Geltru. Apartmán Inviting se 2 postelemi ve Vilanově i la Geltru nabízí ubytování ve Vilanově i la Geltrú, 1,6 km od Platja de la República a 1,7 km od Platja dels... Ubytování Inviting 2-Bed Apartment in Vilanova i la Geltru se nachází ve městě Vilanova i la Geltrú (Španělsko - Katalánsko).

apartamento frente al mar con piscina

apartamento frente al mar con piscina

Ubytování (Apartmán) apartamento frente al mar con piscina. Boasting pool views, apartamento frente al mar con piscina features accommodation with a balcony, around 2.6 km from Platja d'lbersol. Ubytování apartamento frente al mar con piscina se nachází ve městě Vilanova i la Geltrú (Španělsko - Katalánsko).

APARTAMENTO EN LA PLAYA DE VILANOVA by hlclub HUTB-58844 RIBA

APARTAMENTO EN LA PLAYA DE VILANOVA by hlclub HUTB-58844 RIBA

Ubytování (Apartmán) APARTAMENTO EN LA PLAYA DE VILANOVA by hlclub HUTB-58844 RIBA. Vilanova i se nachází v obci Vilanova i. APARTAMENTO EN LA PLAYA DE VILANOVA by hlclub HUTB-58844 RIBA se nachází 300 metrů od pláže Ribes Roges a 500... Ubytování APARTAMENTO EN LA PLAYA DE VILANOVA by hlclub HUTB-58844 RIBA se nachází ve městě Vilanova i la Geltrú (Španělsko - Katalánsko).

Ubytování ve městě Vilanova i la Geltrú

Město Vilanova i la Geltrú se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 92 hotelů a ubytování ve městě Vilanova i la Geltrú.