Hledat

Ubytování

Ubytování město Tivissa

Ve městě Tivissa (Španělsko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Tivissa

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Tivissa

Casa Murada

9,5

Casa Murada

Ubytování (Venkovský dům) Casa Murada. Casa Murada se nachází v Tivisse a nabízí ubytování s výhledem na hory, volný vstup do sezónního veřejného bazénu, terasu a sdílený lounge. Ubytování Casa Murada se nachází ve městě Tivissa (Španělsko - Katalánsko).

Hotel Rural Mas de l'Illa

9,5

Hotel Rural Mas de l'Illa

Ubytování (Hotel) Hotel Rural Mas de l'Illa. Set in Tivissa, Hotel Rural Mas de l'Illa has a bar, shared lounge, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Hotel Rural Mas de l'Illa se nachází ve městě Tivissa (Španělsko - Katalánsko).

Ca la Llum

9,4

Ca la Llum

Ubytování (Prázdninový dům) Ca la Llum. Boasting a spa bath, Ca la Llum is set in Tivissa. The holiday home has city views and is 49 km from La Pineda. Ubytování Ca la Llum se nachází ve městě Tivissa (Španělsko - Katalánsko).

Ca Blai de Brull con Wifi

9

Ca Blai de Brull con Wifi

Ubytování (Privát) Ca Blai de Brull con Wifi. Set in Tivissa, 48 km from La Pineda, Ca Blai de Brull con Wifi offers a restaurant and free WiFi. The homestay offers a terrace. Ubytování Ca Blai de Brull con Wifi se nachází ve městě Tivissa (Španělsko - Katalánsko).

Hostal Tivissa

7,9

Hostal Tivissa

Ubytování (Penzion) Hostal Tivissa. Hostal Braseria Tivissa se nachází v Tivisse, 25 minut jízdy od pláže Miami Platja. Nabízí restauraci s grilem a sezónní venkovní bazén. Ubytování Hostal Tivissa se nachází ve městě Tivissa (Španělsko - Katalánsko).

Ca Miquel

Ca Miquel

Ubytování (Prázdninový dům) Ca Miquel. Ca Miquel se nachází v Tivisse. Všechny apartmány mají TV s plochou obrazovkou a plně vybavenou kuchyň s minibarem. Ubytování Ca Miquel se nachází ve městě Tivissa (Španělsko - Katalánsko).

Ubytování ve městě Tivissa

Město Tivissa se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Tivissa.