Hledat

Ubytování

Kantábrie

V regionu Kantábrie (Španělsko) máme celkem 1924 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Kantábrie

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Kantábrie

Albergue Casa Vacas

10

Albergue Casa Vacas

Ubytování (Hostel) Albergue Casa Vacas. Albergue Casa Vacas se nachází v Carriazu, 2,3 km od pláže Playa de Langre La Grande, a nabízí ubytování se společným salonkem, bezplatným soukromým... Ubytování Albergue Casa Vacas se nachází ve městě Carriazo (Španělsko - Kantábrie).

Casa Pili

10

Casa Pili

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Pili. Casa Pili se nachází v Santanderu a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 28 km od přístavu Santander. Ubytování Casa Pili se nachází ve městě Santander (Španělsko - Kantábrie).

El Volvedero

10

El Volvedero

Ubytování (Prázdninový dům) El Volvedero. El Volvedero se nachází v Castillu v regionu Extremadura a nabízí terasu. La Alberca leží 27 km daleko. Ubytování El Volvedero se nachází ve městě Castillo (Španělsko - Extremadura).

Noja. Piso en noja a 5 minutos de la playa de Ris

10

Noja. Piso en noja a 5 minutos de la playa de Ris

Ubytování (Apartmán) Noja. Piso en noja a 5 minutos de la playa de Ris. Nojo. Piso en noja a 5 minutos de la playa de Ris se nachází v Noji, pouhých 350 metrů od pláže Playa Ris a 1,1 km od pláže Trengandin, a nabízí balkon. Ubytování Noja. Piso en noja a 5 minutos de la playa de Ris se nachází ve městě Noja (Španělsko - Kantábrie).

Posada La Casa de Lastras

10

Posada La Casa de Lastras

Ubytování (Prázdninový dům) Posada La Casa de Lastras. Set in Ogarrio in the Cantabria region, Posada La Casa de Lastras features a terrace. Ubytování Posada La Casa de Lastras se nachází ve městě Ogarrio (Španělsko - Kantábrie).

CASA TINA

10

CASA TINA

Ubytování (Prázdninový dům) CASA TINA. Located in Ruiseñada in the Cantabria region, CASA TINA features a patio and garden views. Ubytování CASA TINA se nachází ve městě Ruiseñada (Španělsko - Kantábrie).

Villa Moreneta

10

Villa Moreneta

Ubytování (Vila) Villa Moreneta. Villa Moreneta se nachází v Sobremazas a nabízí zahradu a gril. 25 km od Suances. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Villa Moreneta se nachází ve městě Sobremazas (Španělsko - Kantábrie).

House Las Camelias Somo

10

House Las Camelias Somo

Ubytování (Prázdninový dům) House Las Camelias Somo. Featuring sea views, House Las Camelias Somo features accommodation with a garden and a terrace, around 300 metres from Somo Beach. Ubytování House Las Camelias Somo se nachází ve městě Somo (Španělsko - Kantábrie).

Apartamentos El Perujo

10

Apartamentos El Perujo

Ubytování (Apartmány) Apartamentos El Perujo. Apartamentos El Perujo se nachází v Comillas v Kantábrii, nedaleko Gaudího paláce El Capricho de Gaudi a paláce Sobrellano. Ubytování Apartamentos El Perujo se nachází ve městě Comillas (Španělsko - Kantábrie).

La Cabaña del Abuelo de Selaya

10

La Cabaña del Abuelo de Selaya

Ubytování (Venkovský dům) La Cabaña del Abuelo de Selaya. Set in the Valleys of Pas and Miera Rivers, La Cabaña del Abuelo de Selaya is located in Selaya. Ubytování La Cabaña del Abuelo de Selaya se nachází ve městě Selaya (Španělsko - Kantábrie).

La Casa del Manco

10

La Casa del Manco

Ubytování (Prázdninový dům) La Casa del Manco. La Casa del Manco is set in Villar and offers a restaurant and a terrace. The accommodation is 49 km from Suances. The holiday home also has 2 bathrooms. Ubytování La Casa del Manco se nachází ve městě Villar (Španělsko - Kantábrie).

FORJAS DE ORZALES

10

FORJAS DE ORZALES

Ubytování (Prázdninový dům) FORJAS DE ORZALES. Featuring a shared lounge, a garden, and barbecue facilities, FORJAS DE ORZALES provides accommodation in Orzales with free WiFi and lake views. Ubytování FORJAS DE ORZALES se nachází ve městě Orzales (Španělsko - Kantábrie).

CASUCAS LA GUARIZA (Casa Eva )

10

CASUCAS LA GUARIZA (Casa Eva )

Ubytování (Prázdninový dům) CASUCAS LA GUARIZA (Casa Eva ). CASUCAS LA GUARIZA (Casa Eva) se nachází ve městě Fontibre v Kantábrii a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování CASUCAS LA GUARIZA (Casa Eva ) se nachází ve městě Fontibre (Španělsko - Kantábrie).

Somo Playa Vistas

10

Somo Playa Vistas

Ubytování (Apartmán) Somo Playa Vistas. Set in Somo, just 600 metres from Somo Beach, Somo Playa Vistas offers beachfront accommodation with free WiFi. Ubytování Somo Playa Vistas se nachází ve městě Somo (Španělsko - Kantábrie).

Apartamento de diseño en el centro de Santander

10

Apartamento de diseño en el centro de Santander

Ubytování (Apartmán) Apartamento de diseño en el centro de Santander. Apartamento de diseño en se může pochlubit balkonem s výhledem na město, zahradou a terasou. Ubytování Apartamento de diseño en el centro de Santander se nachází ve městě Santander (Španělsko - Kantábrie).

El Nogal de Hualle

10

El Nogal de Hualle

Ubytování (Prázdninový dům) El Nogal de Hualle. El Nogal de Hualle se nachází v Treceñu v regionu Kantábrie a nabízí zahradu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování El Nogal de Hualle se nachází ve městě Treceño (Španělsko - Kantábrie).

CASA TERESA

10

CASA TERESA

Ubytování (Prázdninový dům) CASA TERESA. CASA TERESA is situated in Camaleño and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. With garden views, this accommodation features a balcony. Ubytování CASA TERESA se nachází ve městě Camaleño (Španělsko - Kantábrie).

Duplex a 25 metros de la playa

10

Duplex a 25 metros de la playa

Ubytování (Apartmán) Duplex a 25 metros de la playa. Boasting sea views, Duplex a 25 metros de la playa features accommodation with a terrace and a coffee machine, around 600 metres from Somo Beach. Ubytování Duplex a 25 metros de la playa se nachází ve městě Somo (Španělsko - Kantábrie).

“María Bonita” Chalet

10

“María Bonita” Chalet

Ubytování (Prázdninový dům) “María Bonita” Chalet. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a patio, “María Bonita” Chalet is located in Cabezón de la Sal. Ubytování “María Bonita” Chalet se nachází ve městě Cabezón de la Sal (Španělsko - Kantábrie).

Apartamento Helen

10

Apartamento Helen

Ubytování (Apartmán) Apartamento Helen. Apartamento Helen se nachází ve městě Suances, pouhých 600 metrů od Ribery, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartamento Helen se nachází ve městě Suances (Španělsko - Kantábrie).

Casucas La Guariza

10

Casucas La Guariza

Ubytování (Venkovský dům) Casucas La Guariza. Casucas La Guariza is set in Fontibre and offers a restaurant, a bar and a garden. Ubytování Casucas La Guariza se nachází ve městě Fontibre (Španělsko - Kantábrie).

El Mirador de Armaño

9,9

El Mirador de Armaño

Ubytování (Prázdninový dům) El Mirador de Armaño. El Mirador de Armaño se nachází ve městě Armaño. 46 km od Cangas de Onís. Ubytování El Mirador de Armaño se nachází ve městě Armaño (Španělsko - Kantábrie).

La buganvilla en Udías

9,9

La buganvilla en Udías

Ubytování (Privát) La buganvilla en Udías. La buganvilla en Udías se nachází v Udiasu a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Suances leží 21 km daleko. Ubytování La buganvilla en Udías se nachází ve městě Udias (Španělsko - Kantábrie).

BAO5 APARTAMENTO

9,9

BAO5 APARTAMENTO

Ubytování (Apartmán) BAO5 APARTAMENTO. BAO5 APARTAMENTO se nachází v Somu, nedaleko pláže Langre. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování BAO5 APARTAMENTO se nachází ve městě Somo (Španělsko - Kantábrie).

Apartamentos Casa Frutos

9,9

Apartamentos Casa Frutos

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Casa Frutos. Located in Vega de Pas, Apartamentos Casa Frutos offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartamentos Casa Frutos se nachází ve městě Vega de Pas (Španělsko - Kantábrie).

Complejo Rural El Cerradón

9,9

Complejo Rural El Cerradón

Ubytování (Venkovský dům) Complejo Rural El Cerradón. Complejo Rural El Cerradón se nachází ve městě Alceda, 28 km od města Suances, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Complejo Rural El Cerradón se nachází ve městě Alceda (Španělsko - Kantábrie).

La cabaña de Cortiguera

9,9

La cabaña de Cortiguera

Ubytování (Apartmán) La cabaña de Cortiguera. La cabaña de Cortiguera se nachází asi 2,1 km od pláže La Concha a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování La cabaña de Cortiguera se nachází ve městě Santander (Španělsko - Kantábrie).

La Valuisilla, hotel rural

9,9

La Valuisilla, hotel rural

Ubytování (Bed and breakfast) La Valuisilla, hotel rural. La Valuisilla, hotel rural se nachází 3,9 km od kostela Santa Maria de Lebeña a nabízí bar, terasu a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování La Valuisilla, hotel rural se nachází ve městě Cicera (Španělsko - Kantábrie).

Casa El Campano

9,9

Casa El Campano

Ubytování (Prázdninový dům) Casa El Campano. CASA EL CAMPANO se nachází v Ontanedě. Tento prázdninový dům nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa El Campano se nachází ve městě Ontaneda (Španělsko - Kantábrie).

El MIRADOR DE TONO , Alquiler Integro

9,9

El MIRADOR DE TONO , Alquiler Integro

Ubytování (Prázdninový dům) El MIRADOR DE TONO , Alquiler Integro. El MIRADOR DE TONO, Alquiler Integro se nachází ve městě Vioño v Kantabrii a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování El MIRADOR DE TONO , Alquiler Integro se nachází ve městě Vioño (Španělsko - Kantábrie).

Casa Elena (Chalet individual en Valle de Ruesga)

9,9

Casa Elena (Chalet individual en Valle de Ruesga)

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Elena (Chalet individual en Valle de Ruesga). Casa Elena (Chalet Individuen Valle de Ruesga) se nachází ve Valle v regionu Cantabria a nabízí zahradu. 22 km od města Noja. Ubytování Casa Elena (Chalet individual en Valle de Ruesga) se nachází ve městě Valle (Španělsko - Kantábrie).

Apartamento de diseño en el Sardinero

9,9

Apartamento de diseño en el Sardinero

Ubytování (Apartmán) Apartamento de diseño en el Sardinero. Located in Santander, just 1.9 km from Playa de Los Molinucos, Apartamento de diseño en el Sardinero provides accommodation with a restaurant, a bar, a... Ubytování Apartamento de diseño en el Sardinero se nachází ve městě Santander (Španělsko - Kantábrie).

Canary Wild House 2

9,8

Canary Wild House 2

Ubytování (Vila) Canary Wild House 2. Canary Wild House 2 se nachází v Carrizalu, 400 metrů od pláže Vargas a 550 metrů od pláže Playa de las Cruces. Ubytování Canary Wild House 2 se nachází ve městě Vargas (Španělsko - Gran Canaria).

Ecogranja Sierra Hermosa

9,8

Ecogranja Sierra Hermosa

Ubytování (Farma) Ecogranja Sierra Hermosa. Ecogranja Sierra Hermosa se nachází v Ceceñas, 28 km od Suances, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ecogranja Sierra Hermosa se nachází ve městě Santander (Španělsko - Kantábrie).

La Riega

9,8

La Riega

Ubytování (Apartmány) La Riega. La Riega se nachází ve městě Potes, 2,5 km od kláštera Santo Toribio de Liebana, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování La Riega se nachází ve městě Potes (Španělsko - Kantábrie).

La Casona de los Nonos

9,8

La Casona de los Nonos

Ubytování (Chata) La Casona de los Nonos. La Casona de los Nonos is located in San Martín and offers a restaurant, free bikes and a bar. Ubytování La Casona de los Nonos se nachází ve městě San Martín (Španělsko - Kantábrie).

Apartamentos Villa Sofía

9,8

Apartamentos Villa Sofía

Ubytování (Aparthotel) Apartamentos Villa Sofía. Set in San Vicente de la Barquera in the Cantabria region and Oyambre reachable within 300 metres, Apartamentos Villa Sofía offers accommodation with free... Ubytování Apartamentos Villa Sofía se nachází ve městě San Vicente de la Barquera (Španělsko - Kantábrie).

Hostal Jardin Secreto

9,8

Hostal Jardin Secreto

Ubytování (Penzion) Hostal Jardin Secreto. Hostal Jardín Secreto nabízí pokoje s nabídkou polštářů, TV s plochou obrazovkou, DVD přehrávačem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Hostal Jardin Secreto se nachází ve městě Santander (Španělsko - Kantábrie).

Miraverde Liérganes

9,8

Miraverde Liérganes

Ubytování (Prázdninový dům) Miraverde Liérganes. Miraverde Liérganes se nachází v Liérganes a nabízí zahradu a gril. 26 km od Suances. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Miraverde Liérganes se nachází ve městě Liérganes (Španělsko - Kantábrie).

Vivienda Rural La Mazuga

9,8

Vivienda Rural La Mazuga

Ubytování (Prázdninový dům) Vivienda Rural La Mazuga. Set in Cabárceno in the Cantabria region, Vivienda Rural La Mazuga features a patio and garden views. Ubytování Vivienda Rural La Mazuga se nachází ve městě Cabárceno (Španělsko - Kantábrie).

Apartamentos Lagares del Bear

9,8

Apartamentos Lagares del Bear

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Lagares del Bear. Situated in Barros, Apartamentos Lagares del Bear provides accommodation with a seasonal outdoor pool. Ubytování Apartamentos Lagares del Bear se nachází ve městě Barros (Španělsko - Kantábrie).

la casa de los ríos

9,8

la casa de los ríos

Ubytování (Prázdninové domy) la casa de los ríos. La casa de los ríos se nachází v Liérganes, 27 km od Suances, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Všechny apartmány mají posezení a jídelní kout. Ubytování la casa de los ríos se nachází ve městě Liérganes (Španělsko - Kantábrie).

Sendero del Agua

9,8

Sendero del Agua

Ubytování (Apartmány) Sendero del Agua. Sendero del Agua apartments offer a shared garden and a private porch 2.5 km from San Vicente del Monte. Ubytování Sendero del Agua se nachází ve městě San Vicente del Monte (Španělsko - Kantábrie).

La Fragua

9,8

La Fragua

Ubytování (Prázdninový dům) La Fragua. Set in Viveda in the Cantabria region, La Fragua features a patio and garden views. Ubytování La Fragua se nachází ve městě Viveda (Španělsko - Kantábrie).

Apartamento Valbuena

9,8

Apartamento Valbuena

Ubytování (Apartmán) Apartamento Valbuena. Featuring garden views, Apartamento Valbuena provides accommodation with a terrace and a kettle, around 3.4 km from Santo Toribio de Liebana Monastery. Ubytování Apartamento Valbuena se nachází ve městě Potes (Španělsko - Kantábrie).

Ubytování v městech regionu Kantábrie

Ubytování v městech regionu Kantábrie

Ubytování v regionu Kantábrie - Španělsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 1924 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Kantábrie.

Region Kantábrie může být skvělým místem pro strávení dovolené.