Hledat

Ubytování

Ubytování město Ubiarco

Ve městě Ubiarco (Španělsko) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ubiarco

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ubiarco

Posada Tresvalle

9,5

Posada Tresvalle

Ubytování (Venkovský dům) Posada Tresvalle. Posada Tresvalle se nachází na zeleném pobřeží Kantabrie, 500 metrů od Santillana de Mar. Ubytování Posada Tresvalle se nachází ve městě Ubiarco (Španělsko - Kantábrie).

Apartamentos Santa Justa

9,4

Apartamentos Santa Justa

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Santa Justa. Nachází se v Ubiarcu v regionu Kantábrie a Apartamentos Santa Justa se nachází 500 metrů od Ermitáže Santa Justa a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi,... Ubytování Apartamentos Santa Justa se nachází ve městě Ubiarco (Španělsko - Kantábrie).

Hostería Fimar

9

Hostería Fimar

Ubytování (Hostel) Hostería Fimar. Hostería Fimar se nachází 10 minut jízdy od Santillana del Mar a Suances a nabízí pokoje s výhledem na hory a moře. Ubytování Hostería Fimar se nachází ve městě Ubiarco (Španělsko - Kantábrie).

Posada La Canal

8,9

Posada La Canal

Ubytování (Penzion – hostinec) Posada La Canal. Posada La Canal se nachází na kantabrijském venkově, 2 km od krásné pláže Ubiarco. Nabízí bezplatné veřejné Wi-Fi a pokoje s TV a posezením. Ubytování Posada La Canal se nachází ve městě Ubiarco (Španělsko - Kantábrie).

Posada Mediavia

7,6

Posada Mediavia

Ubytování (Venkovský dům) Posada Mediavia. Posada Mediavia se nachází v Ubiarcu v Kantábrii, nedaleko Ermitáže Santa Justa. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Posada Mediavia se nachází ve městě Ubiarco (Španělsko - Kantábrie).

Ubytování ve městě Ubiarco

Město Ubiarco se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Ubiarco.