Hledat

Ubytování

Ubytování město Treceño

Ve městě Treceño (Španělsko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Treceño

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Treceño

El Nogal de Hualle

10

El Nogal de Hualle

Ubytování (Prázdninový dům) El Nogal de Hualle. El Nogal de Hualle se nachází v Treceñu v regionu Kantábrie a nabízí zahradu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování El Nogal de Hualle se nachází ve městě Treceño (Španělsko - Kantábrie).

Apartamentos Los Edules

9,6

Apartamentos Los Edules

Ubytování (Aparthotel) Apartamentos Los Edules. Apartamentos Los Edules se nachází v Treceñu a nabízí ubytování s venkovním bazénem. Ubytování Apartamentos Los Edules se nachází ve městě Treceño (Španělsko - Kantábrie).

Casona De La Salceda

9,3

Casona De La Salceda

Ubytování (Venkovský dům) Casona De La Salceda. This beautiful country house dates from 1628 and is located in the tranquil village of Treceño, Cantabria. Ubytování Casona De La Salceda se nachází ve městě Treceño (Španělsko - Kantábrie).

La Casita del Treceño cerca de Comillas

9

La Casita del Treceño cerca de Comillas

Ubytování (Prázdninový dům) La Casita del Treceño cerca de Comillas. La Casita del Treceño cerca de Comillas se nachází v Treceño. Všechny apartmány mají TV s plochou obrazovkou a plně vybavenou kuchyň s lednicí. Ubytování La Casita del Treceño cerca de Comillas se nachází ve městě Treceño (Španělsko - Kantábrie).

Posada Restaurante Prada a Tope

8,7

Posada Restaurante Prada a Tope

Ubytování (Penzion) Posada Restaurante Prada a Tope. Posada Restaurante Prada a Tope is located in the Cantabrian village of Treceño. Ubytování Posada Restaurante Prada a Tope se nachází ve městě Treceño (Španělsko - Kantábrie).

Hotel Palacio Guevara

8,5

Hotel Palacio Guevara

Ubytování (Hotel) Hotel Palacio Guevara. Tento horský palác pochází z roku 1713 a je obklopen zahradami. Palacio Guevara má dobrou polohu v Kantabrii a na místě je k dispozici bezplatné... Ubytování Hotel Palacio Guevara se nachází ve městě Treceño (Španělsko - Kantábrie).

“La Casa del Guarda”

8,1

“La Casa del Guarda”

Ubytování (Prázdninové domy) “La Casa del Guarda”. "La Casa del Guarda" nabízí ubytování s terasou v Treceñu. Na místě je zahrada s grilem a v okolí se lze věnovat pěší turistice. Ubytování “La Casa del Guarda” se nachází ve městě Treceño (Španělsko - Kantábrie).

Cuerre - Casa en la naturaleza y cerca de todo

Cuerre - Casa en la naturaleza y cerca de todo

Ubytování (Apartmán) Cuerre - Casa en la naturaleza y cerca de todo. Cuerre - Casa en la naturaleza y cerca de todo is set in Treceño and offers a garden and a terrace. The accommodation is 30 km from Potes. Ubytování Cuerre - Casa en la naturaleza y cerca de todo se nachází ve městě Treceño (Španělsko - Kantábrie).

Casa Rural El Amparuco

Casa Rural El Amparuco

Ubytování (Privát) Casa Rural El Amparuco. Casa Rural El Amparuco se nachází v Treceñu a nabízí bar, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a sdílený lounge. Ubytování Casa Rural El Amparuco se nachází ve městě Treceño (Španělsko - Kantábrie).

¡Braña! Casa en la naturaleza y cerca de todo

¡Braña! Casa en la naturaleza y cerca de todo

Ubytování (Apartmán) ¡Braña! Casa en la naturaleza y cerca de todo. ¡Braña! Casa en la naturaleza y cerca de todo is set in Treceño. The apartment features garden views and is 30 km from Potes. Ubytování ¡Braña! Casa en la naturaleza y cerca de todo se nachází ve městě Treceño (Španělsko - Kantábrie).

¡Nuevo! Magnifica casa rodeada de naturaleza y cerca de todo.

¡Nuevo! Magnifica casa rodeada de naturaleza y cerca de todo.

Ubytování (Prázdninový dům) ¡Nuevo! Magnifica casa rodeada de naturaleza y cerca de todo.. ¡Nuevo! Magnifica casa rodeada de naturaleza y cerca de todo. Is situated in Treceño and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování ¡Nuevo! Magnifica casa rodeada de naturaleza y cerca de todo. se nachází ve městě Treceño (Španělsko - Kantábrie).

¡La Florida! Casa en la naturaleza y cerca de todo

¡La Florida! Casa en la naturaleza y cerca de todo

Ubytování (Apartmán) ¡La Florida! Casa en la naturaleza y cerca de todo. ¡La Florida! Casa en la naturaleza y cerca de todo is set in Treceño. The property has garden views and is 45 km from Santander. Ubytování ¡La Florida! Casa en la naturaleza y cerca de todo se nachází ve městě Treceño (Španělsko - Kantábrie).

La Florida "La Palombrera"

La Florida "La Palombrera"

Ubytování (Prázdninový dům) La Florida "La Palombrera". La Florida "La Palombrera" se nachází v Treceñu v regionu Cantabria a nabízí terasu a výhled do zahrady. 26 km od Suances. Ubytování La Florida "La Palombrera" se nachází ve městě Treceño (Španělsko - Kantábrie).

Ubytování ve městě Treceño

Město Treceño se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Treceño.