Hledat

Ubytování

Jura

V regionu Jura (Švýcarsko) máme celkem 91 hotelů a ubytování.

Pro region Jura doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Porrentruy (13), Delémont (10), Saint-Ursanne (8), Saignelégier (7), Les Bois (6), Ocourt (6), Montfaucon (5), Boncourt (4), Soyhières (3), Asuel (2). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Jura

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Jura

Un petit coin de Paradis... aux Enfers !

9,9

Un petit coin de Paradis... aux Enfers !

Ubytování (Apartmán) Un petit coin de Paradis... aux Enfers !. Offering free WiFi and garden views, Un petit coin de Paradis... Aux Enfers! is an accommodation located in Montfaucon. Ubytování Un petit coin de Paradis... aux Enfers ! se nachází ve městě Montfaucon (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 563 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Les Petites Chambres de la Bleue Maison

9,9

Les Petites Chambres de la Bleue Maison

Ubytování (Bed and breakfast) Les Petites Chambres de la Bleue Maison. Les Petites Chambres de la Bleue Maison is located in Porrentruy and features a lush garden with a sun terrace and a children's playground. Ubytování Les Petites Chambres de la Bleue Maison se nachází ve městě Coeuve (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 049 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gîte Chez Toinette

9,8

Gîte Chez Toinette

Ubytování (Bed and breakfast) Gîte Chez Toinette. Situated in Saignelégier, 34 km from Biel, Gîte Chez Toinette features a shared lounge and free WiFi. Ubytování Gîte Chez Toinette se nachází ve městě Saignelégier (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 165 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Joux Chaupe

9,7

La Joux Chaupe

Ubytování (Apartmány) La Joux Chaupe. Set 5 km from Saint-Ursanne, Ferme La Joux Chaupe offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování La Joux Chaupe se nachází ve městě Saint-Ursanne (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 631 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

"Sous les Barres"

9,6

"Sous les Barres"

Ubytování (Apartmán) "Sous les Barres". Located in Montfaucon in the Jura region, "Sous les Barres" has a terrace and garden views. This apartment provides a 24-hour front desk and free WiFi. Ubytování "Sous les Barres" se nachází ve městě Montfaucon (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 261 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B+B Passifleur

9,6

B+B Passifleur

Ubytování (Bed and breakfast) B+B Passifleur. B+B Passifleur is located in Delémont and offers free bikes, a garden and a terrace. Ubytování B+B Passifleur se nachází ve městě Delémont (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 376 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

St-Ursanne

9,5

St-Ursanne

Ubytování (Bed and breakfast) St-Ursanne. Situated in Saint-Ursanne, St-Ursanne features barbecue facilities and a garden. Ubytování St-Ursanne se nachází ve městě Saint-Ursanne (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 991 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chez Paulette

9,5

Chez Paulette

Ubytování (Apartmán) Chez Paulette. Chez Paulette is an apartment in La Chaux with access to barbecue facilities. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Chez Paulette se nachází ve městě (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartement-Gîte rural à 3 km de Delémont

9,5

Apartement-Gîte rural à 3 km de Delémont

Ubytování (Apartmán) Apartement-Gîte rural à 3 km de Delémont. Situated in Courcelon in the Jura region, Apartement-Gîte rural à 3 km de Delémont has a balcony and garden views. Ubytování Apartement-Gîte rural à 3 km de Delémont se nachází ve městě Courcelon (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 449 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Croix-Blanche

9,3

Studio Croix-Blanche

Ubytování (Apartmán) Studio Croix-Blanche. Studio Croix-Blanche is situated in Soyhières. The accommodation is 47 km from Lörrach, and guests benefit from private parking available on site and free... Ubytování Studio Croix-Blanche se nachází ve městě Soyhières (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 281 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AjoieSpa

9,3

AjoieSpa

Ubytování (Hotel) AjoieSpa. AjoieSpa is set in the historic small town of Porrentruy and offers a unique private spa experience. Ubytování AjoieSpa se nachází ve městě Porrentruy (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 516 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bed and Breakfast 57

9,3

Bed and Breakfast 57

Ubytování (Bed and breakfast) Bed and Breakfast 57. Located in Asuel, 47 km from Montbéliard, Bed and Breakfast 57 provides a shared lounge and free WiFi. Ubytování Bed and Breakfast 57 se nachází ve městě Asuel (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 839 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

L'hôtât di loup

9,2

L'hôtât di loup

Ubytování (Bed and breakfast) L'hôtât di loup. Located in Courtedoux in the Jura region, L'hôtât di loup features a terrace and garden views. Ubytování L'hôtât di loup se nachází ve městě Courtedoux (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 631 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

aschis Loge 2

9,1

aschis Loge 2

Ubytování (Apartmán) aschis Loge 2. Set in Soubey in the Jura region, aschis Loge 2 has a patio and garden views. This apartment offers a terrace as well as free WiFi. Ubytování aschis Loge 2 se nachází ve městě Soubey (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 075 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le Paysan Horloger

9,1

Le Paysan Horloger

Ubytování (Hotel) Le Paysan Horloger. Le Paysan Horloger features a restaurant, bar, a garden and ski-to-door access in Les Bois. Ubytování Le Paysan Horloger se nachází ve městě Les Bois (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 097 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Manoir de la Côte-Dieu

9,1

Manoir de la Côte-Dieu

Ubytování (Penzion) Manoir de la Côte-Dieu. Offering free WiFi throughout the property, a sun terrace with a swimming pool, shared lounge and garden, Manoir de la Côte-Dieu is set in Porrentruy. Ubytování Manoir de la Côte-Dieu se nachází ve městě Porrentruy (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 215 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VINITA Chambres d'hôtes

9,1

VINITA Chambres d'hôtes

Ubytování (Bed and breakfast) VINITA Chambres d'hôtes. Featuring free WiFi, VINITA Chambres d'hôtes offers accommodation in Boncourt, 44 km from Basel. Free private parking is available on site. Ubytování VINITA Chambres d'hôtes se nachází ve městě Boncourt (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 630 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Roselière

9,1

La Roselière

Ubytování (Apartmány) La Roselière. Situated in Bonfol, 37 km from Belfort, La Roselière features a garden and free WiFi. Ubytování La Roselière se nachází ve městě Bonfol (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 172 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aschis Loge

9

Aschis Loge

Ubytování (Apartmán) Aschis Loge. Aschis Loge is set in Soubey. Situated on the beachfront, this property features a restaurant, a bar, a garden and free WiFi. Ubytování Aschis Loge se nachází ve městě Soubey (Švýcarsko - Jura).

Auberge du Mouton

9

Auberge du Mouton

Ubytování (Aparthotel) Auberge du Mouton. Featuring an award-winning restaurant, rated with 12 Gault-Millau points and , and free WiFi, Auberge du Mouton features accommodation in Porrentruy. Ubytování Auberge du Mouton se nachází ve městě Porrentruy (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 631 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le Cerneux-au-Maire

8,9

Le Cerneux-au-Maire

Ubytování (Bed and breakfast) Le Cerneux-au-Maire. Occupying a completely renovated farm house dating back to 1779, Le Cerneux-au-Maire is located in Les Bois, offering a garden with barbecue. Ubytování Le Cerneux-au-Maire se nachází ve městě Les Bois (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 119 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le Lion d'Or

8,8

Le Lion d'Or

Ubytování (Hotel) Le Lion d'Or. Set in Porrentruy, Le Lion d'Or has a restaurant, bar, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytování Le Lion d'Or se nachází ve městě Porrentruy (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 142 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Auberge de la Bouege

8,8

Auberge de la Bouege

Ubytování (Hotel) Auberge de la Bouege. Featuring a garden and a terrace, Auberge de la Bouege is situated in Le Noirmont. Ubytování Auberge de la Bouege se nachází ve městě Le Noirmont (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Auberge de la Couronne

8,7

Auberge de la Couronne

Ubytování (Penzion – hostinec) Auberge de la Couronne. Located in Saignelégier, Auberge de la Couronne features a restaurant, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytování Auberge de la Couronne se nachází ve městě Saignelégier (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 630 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chez Alain Prevu

8,7

Chez Alain Prevu

Ubytování (Bed and breakfast) Chez Alain Prevu. Located in Porrentruy, Chez Alain Prevu provides free WiFi, and guests can enjoy a bar, a shared lounge and a terrace. Ubytování Chez Alain Prevu se nachází ve městě Porrentruy (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 936 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Demi-Lune

8,7

Hotel Demi-Lune

Ubytování (Hotel) Hotel Demi-Lune. Situated in Saint-Ursanne, Hotel Demi-Lune has a restaurant, bar, water sports facilities, and free WiFi throughout the property. Ubytování Hotel Demi-Lune se nachází ve městě Saint-Ursanne (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 039 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ibis Delémont

8,6

ibis Delémont

Ubytování (Hotel) ibis Delémont. Nekuřácký hotel Ibis Delémont se nachází v samém srdci města, jen 2 minuty chůze od vlakového nádraží. Ubytování ibis Delémont se nachází ve městě Delémont (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 145 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

DAR Hatim B&B

8,5

DAR Hatim B&B

Ubytování (Privát) DAR Hatim B&B. DAR Hatim B&B se nachází v obci Beurnevésin a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování DAR Hatim B&B se nachází ve městě Beurnevésin (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 234 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gîte Rural 1666

8,5

Gîte Rural 1666

Ubytování (Penzion – hostinec) Gîte Rural 1666. Gîte Rural 1666 has a garden and ski-to-door access in Saignelégier. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Gîte Rural 1666 se nachází ve městě Saignelégier (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 353 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel La Rochette

8,5

Hotel La Rochette

Ubytování (Hotel) Hotel La Rochette. Hotel La Rochette is located just next to Fort Milandre and 200 metres from the local forest. Ubytování Hotel La Rochette se nachází ve městě Boncourt (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 980 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Albergo Diffuso Porrentruy

8,5

Albergo Diffuso Porrentruy

Ubytování (Apartmány) Albergo Diffuso Porrentruy. Set in Porrentruy, Albergo Diffuso Porrentruy offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV. Ubytování Albergo Diffuso Porrentruy se nachází ve městě Porrentruy (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 563 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel de la Couronne

8,5

Hotel de la Couronne

Ubytování (Hotel) Hotel de la Couronne. Hotel de la Couronne is located in the centre of the medieval village of St-Ursanne, only 800 metres from the train station. Ubytování Hotel de la Couronne se nachází ve městě Saint-Ursanne (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 792 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

le cavalier

8,5

le cavalier

Ubytování (Hotel) le cavalier. Le cavalier has a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Soyhières. Ubytování le cavalier se nachází ve městě Soyhières (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 375 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Caquerelle

8,4

La Caquerelle

Ubytování (Hotel) La Caquerelle. La Caquerelle enjoys a quiet location in rural surroundings 13 km north-west of Delémont in the Canton of Jura, and offers you en-suite rooms, fine French... Ubytování La Caquerelle se nachází ve městě Col des Rangiers (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 049 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hôtel-Gîte rural à 3 km de Delémont

8,4

Hôtel-Gîte rural à 3 km de Delémont

Ubytování (Bed and breakfast) Hôtel-Gîte rural à 3 km de Delémont. Situated in Courcelon, 36 km from Solothurn, Hôtel-Gîte rural à 3 km de Delémont features a garden and free WiFi. Ubytování Hôtel-Gîte rural à 3 km de Delémont se nachází ve městě Courcelon (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le Quinquet

8,4

Le Quinquet

Ubytování (Bed and breakfast) Le Quinquet. Le Quinquet is situated in Les Bois and offers a bar and a terrace. Ubytování Le Quinquet se nachází ve městě Les Bois (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hôtel Cristal

8,4

Hôtel Cristal

Ubytování (Hotel) Hôtel Cristal. The Cristal is set in lush green surroundings, 1 km from Saignelégier Train Station. Ubytování Hôtel Cristal se nachází ve městě Saignelégier (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 980 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chez Steph'

8,4

Chez Steph'

Ubytování (Hotel) Chez Steph'. Located in the centre of Porrentruy, Chez Steph' provides views of the castle and offers a restaurant, a bar and free WiFi. Ubytování Chez Steph' se nachází ve městě Porrentruy (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 398 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel-Rotisserie La Tour Rouge

8,4

Hotel-Rotisserie La Tour Rouge

Ubytování (Hotel) Hotel-Rotisserie La Tour Rouge. Delemontský Hotel-Rotisserie La Tour Rouge provozuje restauraci a gril, která připravuje speciality na ohni. Ubytování Hotel-Rotisserie La Tour Rouge se nachází ve městě Delémont (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 724 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Au petit bonheur

8,4

Au petit bonheur

Ubytování (Bed and breakfast) Au petit bonheur. Situated in Courgenay, Au petit bonheur offers garden, free WiFi, a shared kitchen, and a concierge service. Ubytování Au petit bonheur se nachází ve městě Courgenay (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 189 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Auberge de la Gare

8,3

Auberge de la Gare

Ubytování (Hotel) Auberge de la Gare. Auberge de la Gare is located in the small village of Pré-Petitjean in the Franches-Montagnes region, just 20 metres from the train station. Ubytování Auberge de la Gare se nachází ve městě Montfaucon (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hôtel de la Gare

8,3

Hôtel de la Gare

Ubytování (Penzion – hostinec) Hôtel de la Gare. This 3-star hotel is located in the centre of Saignelégier, only a few steps from the train station. It features a restaurant and offers free Wi-Fi. Ubytování Hôtel de la Gare se nachází ve městě Saignelégier (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 259 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aux Prés de Chez Vous

8,3

Aux Prés de Chez Vous

Ubytování (Bed and breakfast) Aux Prés de Chez Vous. Aux Prés de Chez Vous is set in Porrentruy. This bed and breakfast features a shared kitchen and free WiFi. Ubytování Aux Prés de Chez Vous se nachází ve městě Porrentruy (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 632 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hôtel Golf-Club Les Bois

8,2

Hôtel Golf-Club Les Bois

Ubytování (Hotel) Hôtel Golf-Club Les Bois. Hôtel Golf-Club Les Bois is offering accommodation in Les Bois. Ubytování Hôtel Golf-Club Les Bois se nachází ve městě Les Bois (Švýcarsko - Jura).

Maison Monsieur

8,2

Maison Monsieur

Ubytování (Hotel) Maison Monsieur. Set within 14 km from the UNESCO-protected La Chaux-de-Fonds, Hôtel Restaurant Maison Monsieur is located in the Neuchatel Canton on the shore of the Doubs... Ubytování Maison Monsieur se nachází ve městě La Chaux-de-Fonds (Švýcarsko - Jura).

Hôtel-Restaurant de la Gare

8,2

Hôtel-Restaurant de la Gare

Ubytování (Hotel) Hôtel-Restaurant de la Gare. Located next to the train station in Glovelier, Hôtel-Restaurant de la Gare is set in a historic building and features a restaurant serving fresh regional... Ubytování Hôtel-Restaurant de la Gare se nachází ve městě Glovelier (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 933 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The 5 continents

8,2

The 5 continents

Ubytování (Penzion) The 5 continents. Providing free WiFi, The 5 continents is located in Porrentruy. The guest house features family rooms. Ubytování The 5 continents se nachází ve městě Porrentruy (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 705 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hôtel Le National

8,1

Hôtel Le National

Ubytování (Hotel) Hôtel Le National. Set in the Canton of Jura, this hotel is 600 metres from the centre of Delémont and the Main Train Station. Ubytování Hôtel Le National se nachází ve městě Delémont (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 980 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hôtel de L'Ours

8,1

Hôtel de L'Ours

Ubytování (Penzion) Hôtel de L'Ours. Set in Courroux, Hôtel de L'Ours has a bar, terrace and free WiFi throughout the property. Ubytování Hôtel de L'Ours se nachází ve městě Courroux (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 422 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le Bémont Youth Hostel

8

Le Bémont Youth Hostel

Ubytování (Hostel) Le Bémont Youth Hostel. Youth Hostel Le Bémont is located 100 metres from the Le Bémont Train Station and is surrounded by a large field. Ubytování Le Bémont Youth Hostel se nachází ve městě Bemont (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 954 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Delémont Youth Hostel

8

Delémont Youth Hostel

Ubytování (Hostel) Delémont Youth Hostel. Youth Hostel Delémont stojí na okraji města Delémont, 15 minut chůze od centra a 400 metrů od autobusové zastávky Morépont. Ubytování Delémont Youth Hostel se nachází ve městě Delémont (Švýcarsko - Jura).

Ubytování v regionu Jura - Švýcarsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 91 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Jura.

Pro region Jura doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Porrentruy (13), Delémont (10), Saint-Ursanne (8), Saignelégier (7), Les Bois (6), Ocourt (6), Montfaucon (5), Boncourt (4), Soyhières (3), Asuel (2). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Jura máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Un petit coin de Paradis... aux Enfers ! (9,9*), Les Petites Chambres de la Bleue Maison (9,9*), Gîte Chez Toinette (9,8*), La Joux Chaupe (9,7*), "Sous les Barres" (9,6*), B+B Passifleur (9,6*), St-Ursanne (9,5*), Chez Paulette (9,5*), Apartement-Gîte rural à 3 km de Delémont (9,5*), Studio Croix-Blanche (9,3*).

Region Jura může být skvělým místem pro strávení dovolené.