Hledat

Ubytování

Ubytování město Saint-Ursanne

Ve městě Saint-Ursanne (Švýcarsko) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Saint-Ursanne

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Saint-Ursanne

La Joux Chaupe

9,7

La Joux Chaupe

Ubytování (Apartmány) La Joux Chaupe. Set 5 km from Saint-Ursanne, Ferme La Joux Chaupe offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování La Joux Chaupe se nachází ve městě Saint-Ursanne (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 631 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

St-Ursanne

9,5

St-Ursanne

Ubytování (Bed and breakfast) St-Ursanne. Situated in Saint-Ursanne, St-Ursanne features barbecue facilities and a garden. Ubytování St-Ursanne se nachází ve městě Saint-Ursanne (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 991 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Demi-Lune

8,7

Hotel Demi-Lune

Ubytování (Hotel) Hotel Demi-Lune. Situated in Saint-Ursanne, Hotel Demi-Lune has a restaurant, bar, water sports facilities, and free WiFi throughout the property. Ubytování Hotel Demi-Lune se nachází ve městě Saint-Ursanne (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 039 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel de la Couronne

8,5

Hotel de la Couronne

Ubytování (Hotel) Hotel de la Couronne. Hotel de la Couronne is located in the centre of the medieval village of St-Ursanne, only 800 metres from the train station. Ubytování Hotel de la Couronne se nachází ve městě Saint-Ursanne (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 792 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le Chandelier

7,7

Le Chandelier

Ubytování (Hostel) Le Chandelier. Located on the banks of the Doubs River, this hostel is 800 metres from the centre of St Ursanne. Ubytování Le Chandelier se nachází ve městě Saint-Ursanne (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 745 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Du Boeuf

7,5

Hotel Du Boeuf

Ubytování (Hotel) Hotel Du Boeuf. Situated in idyllic surroundings in the Medieval centre of St Ursanne, the Hotel Du Boeuf offers cosy en-suite rooms with free Wi-Fi. Ubytování Hotel Du Boeuf se nachází ve městě Saint-Ursanne (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 282 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Logis des Saules

Logis des Saules

Ubytování (Apartmán) Logis des Saules. Situated in Saint-Ursanne, Logis des Saules features accommodation with a private pool, a terrace and pool views. Ubytování Logis des Saules se nachází ve městě Saint-Ursanne (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 398 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Au Doubs rêve

Au Doubs rêve

Ubytování (Bed and breakfast) Au Doubs rêve. Boasting a garden and a terrace, Au Doubs rêve offers accommodation in Saint-Ursanne with free WiFi and garden views. Ubytování Au Doubs rêve se nachází ve městě Saint-Ursanne (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 588 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Saint-Ursanne

Město Saint-Ursanne se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Saint-Ursanne.