Hledat

Ubytování

Ubytování město Porrentruy

Ve městě Porrentruy (Švýcarsko) máme celkem 13 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Porrentruy

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Porrentruy

AjoieSpa

9,3

AjoieSpa

Ubytování (Hotel) AjoieSpa. AjoieSpa is set in the historic small town of Porrentruy and offers a unique private spa experience. Ubytování AjoieSpa se nachází ve městě Porrentruy (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 516 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Manoir de la Côte-Dieu

9,1

Manoir de la Côte-Dieu

Ubytování (Penzion) Manoir de la Côte-Dieu. Offering free WiFi throughout the property, a sun terrace with a swimming pool, shared lounge and garden, Manoir de la Côte-Dieu is set in Porrentruy. Ubytování Manoir de la Côte-Dieu se nachází ve městě Porrentruy (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 215 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Auberge du Mouton

9

Auberge du Mouton

Ubytování (Aparthotel) Auberge du Mouton. Featuring an award-winning restaurant, rated with 12 Gault-Millau points and , and free WiFi, Auberge du Mouton features accommodation in Porrentruy. Ubytování Auberge du Mouton se nachází ve městě Porrentruy (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 631 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le Lion d'Or

8,8

Le Lion d'Or

Ubytování (Hotel) Le Lion d'Or. Set in Porrentruy, Le Lion d'Or has a restaurant, bar, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytování Le Lion d'Or se nachází ve městě Porrentruy (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 142 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chez Alain Prevu

8,7

Chez Alain Prevu

Ubytování (Bed and breakfast) Chez Alain Prevu. Located in Porrentruy, Chez Alain Prevu provides free WiFi, and guests can enjoy a bar, a shared lounge and a terrace. Ubytování Chez Alain Prevu se nachází ve městě Porrentruy (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 936 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Albergo Diffuso Porrentruy

8,5

Albergo Diffuso Porrentruy

Ubytování (Apartmány) Albergo Diffuso Porrentruy. Set in Porrentruy, Albergo Diffuso Porrentruy offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV. Ubytování Albergo Diffuso Porrentruy se nachází ve městě Porrentruy (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 563 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chez Steph'

8,4

Chez Steph'

Ubytování (Hotel) Chez Steph'. Located in the centre of Porrentruy, Chez Steph' provides views of the castle and offers a restaurant, a bar and free WiFi. Ubytování Chez Steph' se nachází ve městě Porrentruy (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 398 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aux Prés de Chez Vous

8,3

Aux Prés de Chez Vous

Ubytování (Bed and breakfast) Aux Prés de Chez Vous. Aux Prés de Chez Vous is set in Porrentruy. This bed and breakfast features a shared kitchen and free WiFi. Ubytování Aux Prés de Chez Vous se nachází ve městě Porrentruy (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 632 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The 5 continents

8,2

The 5 continents

Ubytování (Penzion) The 5 continents. Providing free WiFi, The 5 continents is located in Porrentruy. The guest house features family rooms. Ubytování The 5 continents se nachází ve městě Porrentruy (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 705 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hôtel de la Gare

7,9

Hôtel de la Gare

Ubytování (Hotel) Hôtel de la Gare. Just 50 metres from Porrentruy Train Station, Hôtel de la Gare includes a restaurant serving Swiss and international cuisine. Ubytování Hôtel de la Gare se nachází ve městě Porrentruy (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 351 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hôtel Bellevue

7,7

Hôtel Bellevue

Ubytování (Hotel) Hôtel Bellevue. Located in Porrentruy, Hôtel Bellevue features a restaurant, bar, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Hôtel Bellevue se nachází ve městě Porrentruy (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 102 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hôtel Terminus

7,6

Hôtel Terminus

Ubytování (Hotel) Hôtel Terminus. Hotel Terminus is located in the centre of Porrentruy, in the Canton of Jura. Ubytování Hôtel Terminus se nachází ve městě Porrentruy (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 189 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Porrentruy

Město Porrentruy se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 13 hotelů a ubytování ve městě Porrentruy.