Hledat

Ubytování

Ubytování město Delémont

Ve městě Delémont (Švýcarsko) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Delémont

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Delémont

B+B Passifleur

9,6

B+B Passifleur

Ubytování (Bed and breakfast) B+B Passifleur. B+B Passifleur is located in Delémont and offers free bikes, a garden and a terrace. Ubytování B+B Passifleur se nachází ve městě Delémont (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 376 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ibis Delémont

8,6

ibis Delémont

Ubytování (Hotel) ibis Delémont. Nekuřácký hotel Ibis Delémont se nachází v samém srdci města, jen 2 minuty chůze od vlakového nádraží. Ubytování ibis Delémont se nachází ve městě Delémont (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 145 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel-Rotisserie La Tour Rouge

8,4

Hotel-Rotisserie La Tour Rouge

Ubytování (Hotel) Hotel-Rotisserie La Tour Rouge. Delemontský Hotel-Rotisserie La Tour Rouge provozuje restauraci a gril, která připravuje speciality na ohni. Ubytování Hotel-Rotisserie La Tour Rouge se nachází ve městě Delémont (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 724 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hôtel Le National

8,1

Hôtel Le National

Ubytování (Hotel) Hôtel Le National. Set in the Canton of Jura, this hotel is 600 metres from the centre of Delémont and the Main Train Station. Ubytování Hôtel Le National se nachází ve městě Delémont (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 980 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hôtel Centre Saint-François

8

Hôtel Centre Saint-François

Ubytování (Hotel) Hôtel Centre Saint-François. Hôtel Centre Saint-François se nachází v Delémontu a nabízí restauraci, zahradu a terasu. Všechny pokoje mají terasu s výhledem do zahrady. Ubytování Hôtel Centre Saint-François se nachází ve městě Delémont (Švýcarsko - Jura).

Delémont Youth Hostel

8

Delémont Youth Hostel

Ubytování (Hostel) Delémont Youth Hostel. Youth Hostel Delémont stojí na okraji města Delémont, 15 minut chůze od centra a 400 metrů od autobusové zastávky Morépont. Ubytování Delémont Youth Hostel se nachází ve městě Delémont (Švýcarsko - Jura).

Le confort

7,7

Le confort

Ubytování (Apartmán) Le confort. Le confort is located in Delémont. The apartment features city views and is 35 km from Solothurn. Ubytování Le confort se nachází ve městě Delémont (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 375 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Motel au Gros Pré

7,6

Motel au Gros Pré

Ubytování (Motel) Motel au Gros Pré. Motel au Gros Pré is a 5-minute walk from the Old Town of Delemont and a 10-minute walk from the Train Station. Ubytování Motel au Gros Pré se nachází ve městě Delémont (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 700 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hôtel Victoria

7,4

Hôtel Victoria

Ubytování (Hotel) Hôtel Victoria. Set in Delémont, Hôtel Victoria offers accommodation with private balconies. Ubytování Hôtel Victoria se nachází ve městě Delémont (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 508 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vue à 180°

Vue à 180°

Ubytování (Apartmán) Vue à 180°. Vue à 180° is located in Delémont. The apartment features city views and is 35 km from Solothurn. Ubytování Vue à 180° se nachází ve městě Delémont (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 423 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Confort bis by Octopus 1987

Confort bis by Octopus 1987

Ubytování (Apartmán) Confort bis by Octopus 1987. Confort bis by Octopus 1987 se nachází v Delémontu. 28 km od Basileje. Apartmán je vzdálený 47 km od Bernu a 43 km od Mulhouse. Ubytování Confort bis by Octopus 1987 se nachází ve městě Delémont (Švýcarsko - Jura).

Tourterelles

Tourterelles

Ubytování (Apartmán) Tourterelles. Tourterelles is situated in Delémont. The accommodation has free WiFi. Basel is 29 km from the apartment. Belp Airport is 51 km from the property. Ubytování Tourterelles se nachází ve městě Delémont (Švýcarsko - Jura).

Appartement sur les toits de Delémont

Appartement sur les toits de Delémont

Ubytování (Apartmán) Appartement sur les toits de Delémont. Appartement sur les toits de Delémont is situated in Delémont. The accommodation is 35 km from Solothurn. Ubytování Appartement sur les toits de Delémont se nachází ve městě Delémont (Švýcarsko - Jura). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 398 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Delémont

Město Delémont se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Delémont.