Hledat

Ubytování

Gyor - Moson - Sopron

V regionu Gyor - Moson - Sopron (Maďarsko) máme celkem 499 hotelů a ubytování.

Pro region Gyor - Moson - Sopron doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Ráb (137), Šoproň (120), Mosonmagyaróvár (50), Hegykö (17), Fertörákos (14), Fertöd (12), Lipót (11), Hegyeshalom (11), Győrújbarát (9), Bakonyszentlászló (8). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Gyor - Moson - Sopron

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Gyor - Moson - Sopron

gyorapartman-BEST

10

gyorapartman-BEST

Ubytování (Apartmán) gyorapartman-BEST. Boasting city views, gyorapartman-BEST features accommodation with a patio and a kettle, around 1.3 km from Győr Town Hall. Ubytování gyorapartman-BEST se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 106 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

JAM Studio Apartment

10

JAM Studio Apartment

Ubytování (Apartmán) JAM Studio Apartment. JAM Studio Apartment se nachází v Győru, 300 metrů od baziliky a 400 metrů od radnice. Termální a zážitkové lázně Rába-Quelle jsou vzdálené 500 metrů. Ubytování JAM Studio Apartment se nachází ve městě Ráb (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 451 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wan-Ta Apartments

10

Wan-Ta Apartments

Ubytování (Apartmány) Wan-Ta Apartments. Wan-Ta Apartments se nachází v Győru, 300 metrů od radnice, 600 metrů od baziliky, 1 km od termálních a zážitkových lázní Rába-Quelle a 5 km od továrny... Ubytování Wan-Ta Apartments se nachází ve městě Ráb (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 707 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman a Szentlélek u. -3ban

10

Apartman a Szentlélek u. -3ban

Ubytování (Apartmán) Apartman a Szentlélek u. -3ban. Apartman a Szentlélek u. -3ban in Sopron offers accommodation with free WiFi, 300 metres from Firewatch Tower, 1.3 km from Medieval Synagogue and 4. Ubytování Apartman a Szentlélek u. -3ban se nachází ve městě Šoproň (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 680 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Somos Apartman

10

Somos Apartman

Ubytování (Apartmán) Somos Apartman. Somos Apartman, a property with a terrace, is set in Győr, 1.4 km from Rába-Quelle Spa, Thermal- & Adventure Bath, 1.9 km from Győr Basilica, as well as 2. Ubytování Somos Apartman se nachází ve městě Ráb (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Főtér Rezidencia

9,9

Főtér Rezidencia

Ubytování (Apartmány) Főtér Rezidencia. Főtér Rezidencia se nachází v Győru a nabízí terasu. Bazilika Győr je odtud vzdálená 200 metrů. Ubytování Főtér Rezidencia se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 588 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holden Log House Gyarmat

9,9

Holden Log House Gyarmat

Ubytování (Chata) Holden Log House Gyarmat. Holden Log House Gyarmat nabízí ubytování v obci Gyarmat, 29 km od Győru. Na místě je k dispozici neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Holden Log House Gyarmat se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Swiss Apartment

9,9

Swiss Apartment

Ubytování (Apartmán) Swiss Apartment. Apartmán Swiss se nachází ve městě Mosonmagyaróvár, 41 km od města Győr. Nabízí klimatizaci, soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Swiss Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 259 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alexandra Haz

9,9

Alexandra Haz

Ubytování (Prázdninový dům) Alexandra Haz. Boasting accommodation with a private pool, garden view and a patio, Alexandra Haz is situated in Ásványráró. Ubytování Alexandra Haz se nachází ve městě Ásványráró (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 312 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Főtér Rezidencia 3

9,9

Főtér Rezidencia 3

Ubytování (Apartmány) Főtér Rezidencia 3. Located in Győr, 1.1 km from Győr Town Hall and 1.2 km from Győr Basilica, Főtér Rezidencia 3 provides accommodation with free WiFi, air conditioning, a... Ubytování Főtér Rezidencia 3 se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 843 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kényelmes apartman a belváros szélén

9,9

Kényelmes apartman a belváros szélén

Ubytování (Apartmán) Kényelmes apartman a belváros szélén. Kényelmes apartman a belváros szélén se nachází v Győru, méně než 1 km od radnice a 1,9 km od léčebných, termálních a zážitkových lázní Rába-Quelle Spa. Ubytování Kényelmes apartman a belváros szélén se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 248 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ORIGO

9,9

ORIGO

Ubytování (Apartmán) ORIGO. Set in Győr, less than 1 km from Győr Town Hall and a 16-minute walk from Rába-Quelle Spa, Thermal- & Adventure Bath, ORIGO offers air-conditioned... Ubytování ORIGO se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 259 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tulipános vendégház

9,9

Tulipános vendégház

Ubytování (Apartmány) Tulipános vendégház. Tulipános Vendégház is located in Fertőszentmiklós, a 3-minute drive from Petőháza Thermal Bath, and it offers a garden with barbecue facilities and a sun... Ubytování Tulipános vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 849 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kisfaludy Károly Apartman

9,9

Kisfaludy Károly Apartman

Ubytování (Apartmán) Kisfaludy Károly Apartman. Kisfaludy Károly Apartman se nachází ve městě Győr, 1,7 km od lázní Rába-Quelle a 1,8 km od baziliky v Győru a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s... Ubytování Kisfaludy Károly Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 201 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fabricius apartman

9,9

Fabricius apartman

Ubytování (Apartmán) Fabricius apartman. Set in Sopron, 90 metres from Medieval Synagogue and 600 metres from Firewatch Tower, Fabricius apartman offers free WiFi and air conditioning. Ubytování Fabricius apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 670 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Loft Apartman

9,9

Loft Apartman

Ubytování (Apartmán) Loft Apartman. Loft Apartman in Győr provides accommodation with free WiFi, 700 metres from Rába-Quelle Spa, Thermal- & Adventure Bath, 800 metres from Bishop's Castle... Ubytování Loft Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 387 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Főtér Rezidencia 2

9,8

Főtér Rezidencia 2

Ubytování (Aparthotel) Főtér Rezidencia 2. Főtér Rezidencia 2 je aparthotel situovaný v Rábu, nedaleko městské radnice, baziliky a termálních a zážitkových lázní Rába-Quelle. Ubytování Főtér Rezidencia 2 se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 842 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kéri Vendégház

9,8

Kéri Vendégház

Ubytování (Apartmán) Kéri Vendégház. Kéri Vendégház se nachází v Mosonmagyaróváru, 300 metrů od termálních lázní. Ubytování Kéri Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Studio 24

9,8

Luxury Studio 24

Ubytování (Apartmány) Luxury Studio 24. Luxury Studio 24 se nachází v Győru v župě Győr-Moson-Sopron. Stojí nedaleko baziliky v Győru a termálních a zážitkových lázní Rába-Quelle. Ubytování Luxury Studio 24 se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 398 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bomi Apartman

9,8

Bomi Apartman

Ubytování (Apartmán) Bomi Apartman. Bomi Apartman s plně vybavenou kuchyní, prostornou terasou a bezplatným Wi-Fi je situován pouhých 5 minut chůze od centra Győru. Ubytování Bomi Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 646 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Levendula Apartman

9,8

Levendula Apartman

Ubytování (Apartmány) Levendula Apartman. Levendula Apartman se nachází na okraji obce Hegykő, 900 metrů od termálních lázní. Ubytování Levendula Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 930 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Andromeda Apartment

9,8

Andromeda Apartment

Ubytování (Apartmán) Andromeda Apartment. Andromeda Apartment je klimatizovaný apartmán s Wi-Fi zdarma situovaný v Rábu, 800 metrů od radnice, 1,8 km od termálních a zážitkových lázní Rába-Quelle a... Ubytování Andromeda Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Happy HOME

9,8

Happy HOME

Ubytování (Apartmán) Happy HOME. Happy Home se nachází ve městě Mosonmagyaróvár v župě Gyor-Moson-Sopron, 44 km od Győru. Nabízí zahradu, soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Happy HOME se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 207 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Márti Vendégház

9,8

Márti Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Márti Vendégház. Martí Vendégház stojí v zahradě s terasou a grilem v obci Hegykő, na okraji národního parku Fertő-Hanság. Ubytování Márti Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 187 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Napfény Apartman

9,8

Napfény Apartman

Ubytování (Apartmán) Napfény Apartman. Napfény Apartman se nachází v přírodě v Šoproni, 100 metrů od místa konání festivalu Volt, a nabízí ubytování s balkonem, výhledem do zahrady, Wi-Fi zdarma... Ubytování Napfény Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 515 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Virág Apartmanház

9,8

Virág Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Virág Apartmanház. Virág Apartmanház se nachází v Šoproni. Nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Virág Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Liszt Apartman

9,8

Liszt Apartman

Ubytování (Apartmán) Liszt Apartman. Liszt Apartman se nachází ve městě Győr, pouze 1 km od radnice a 19 minut chůze od termálních a zážitkových lázní Rába-Quelle. Ubytování Liszt Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 869 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Enjoy :) Apartman

9,8

Enjoy :) Apartman

Ubytování (Apartmán) Enjoy :) Apartman. Located 400 metres from Medieval Synagogue, 3.8 km from Lővérek and 4.1 km from VOLT Festival, Enjoy:) Apartman provides accommodation set in Sopron. Ubytování Enjoy :) Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 490 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

gyorapartman-TOP

9,8

gyorapartman-TOP

Ubytování (Apartmán) gyorapartman-TOP. Gyorapartman-TOP, a property with a fitness centre and a terrace, is located in Győr, 1.3 km from Győr Town Hall, 1. Ubytování gyorapartman-TOP se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment House 41

9,8

Apartment House 41

Ubytování (Apartmán) Apartment House 41. Apartment House 41 se nachází v Sopronu, 1 km od dějiště festivalu VOLT, 1,8 km od Středověké synagogy a 1,9 km od Požární věže. Ubytování Apartment House 41 se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 724 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

kisMarci Apartman

9,8

kisMarci Apartman

Ubytování (Apartmán) kisMarci Apartman. Set in Sopron, 1.1 km from Firewatch Tower and 1.6 km from Medieval Synagogue, kisMarci Apartman offers a terrace and air conditioning. Ubytování kisMarci Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sopron City Apartment

9,8

Sopron City Apartment

Ubytování (Apartmán) Sopron City Apartment. Boasting a garden, Sopron City Apartment features accommodation in Sopron with free WiFi and city views. The property is 3.3 km from Lővérek and 4. Ubytování Sopron City Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Deák Apartman

9,8

Deák Apartman

Ubytování (Apartmán) Deák Apartman. Offering free WiFi and city views, Deák Apartman is an accommodation set in Sopron, just 1.7 km from Firewatch Tower and 1. Ubytování Deák Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 312 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

gyorapartman

9,7

gyorapartman

Ubytování (Apartmán) gyorapartman. Apartmán Gyorapartman se nachází ve městě Győr, 700 metrů od místní baziliky a 1,1 km od termálních lázní Rába-Quelle. Nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování gyorapartman se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

STUDIO 16

9,7

STUDIO 16

Ubytování (Apartmán) STUDIO 16. STUDIO 16 se nachází v Sopronu, 900 metrů od Středověké synagogy, 1 km od historické požární věže a 2,3 km od Lővéreku. Ubytování STUDIO 16 se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 323 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penthouse Apartment

9,7

Penthouse Apartment

Ubytování (Apartmán) Penthouse Apartment. Penthouse Apartment nabízí pokoje s terasou, výhledem do zahrady a rychlovarnou konvicí, asi 1,1 km daleko od baziliky Győr. Ubytování Penthouse Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 775 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vad-Virág Vendégház

9,7

Vad-Virág Vendégház

Ubytování (Penzion) Vad-Virág Vendégház. Vad-Virág Vendégház se zahradou se nachází ve městě Fertőrákos. Nabízí pokoje s kabelovou TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnou. Ubytování Vad-Virág Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 218 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studios Yalos

9,7

Studios Yalos

Ubytování (Apartmány) Studios Yalos. Located right on Agioi Saranta Beach, Studios Yalos offers self-catering accommodation with mountain or Aegean Sea views. Ubytování Studios Yalos se nachází ve městě (Řecko - Thessalia).

ÉKKŐ APARTMAN

9,7

ÉKKŐ APARTMAN

Ubytování (Apartmán) ÉKKŐ APARTMAN. ÉKKŐ APARTMAN is situated in Hegykő. The air-conditioned accommodation is 35 km from Lutzmannsburg. Ubytování ÉKKŐ APARTMAN se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 157 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Döre Vendégház

9,7

Döre Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Döre Vendégház. Doré Vendégház se nachází v obci Bakonyszentlászló a nabízí velkou zahradu s grilem a altánem, plně vybavený kuchyňský kout a kabelovou TV. Ubytování Döre Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 884 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Goger Apartman

9,7

Goger Apartman

Ubytování (Apartmán) Goger Apartman. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Sopronu, jen 600 metrů od středověkého synagogy a 800 metrů od Hasičské věže. Ubytování Goger Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 541 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Orchidea Apartman

9,7

Orchidea Apartman

Ubytování (Apartmán) Orchidea Apartman. Orchidea Apartman se nachází ve městě Hegykő v župě Győr-Moson-Sopron, pouhých 35 km od města Lutzmannsburg. Ubytování Orchidea Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 207 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nagybajcsi Körtefa Vendeghaz

9,7

Nagybajcsi Körtefa Vendeghaz

Ubytování (Apartmány) Nagybajcsi Körtefa Vendeghaz. Nagybajcsi Körtefa Vendeghaz se nachází v obci Nagybajcs, 35 km od Dunajské Stredy. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Nagybajcsi Körtefa Vendeghaz se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 972 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Brasch Apartman

9,7

Brasch Apartman

Ubytování (Apartmán) Brasch Apartman. Brasch Apartman is located in Fertőrákos and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Brasch Apartman se nachází ve městě Fertörákos (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 767 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mátyás Vendégház

9,7

Mátyás Vendégház

Ubytování (Penzion) Mátyás Vendégház. Mátyás Vendégház se nachází v Kópháze, v budově postavené v roce 2019. Nabízí zahradu a pokoje s bezplatným Wi-Fi, kuchyní a vlastní koupelnou. Ubytování Mátyás Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Madarász Vendégház

9,7

Madarász Vendégház

Ubytování (Penzion) Madarász Vendégház. Situated in Nyúl, 10 km from Abbey of Pannonhalma, Madarász Vendégház features accommodation with a restaurant, free private parking, a garden and a... Ubytování Madarász Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ALEX Apartman

9,7

ALEX Apartman

Ubytování (Apartmán) ALEX Apartman. ALEX Apartman is located in Sopron, less than 1 km from Medieval Synagogue, a 13-minute walk from Firewatch Tower, as well as 3 km from VOLT Festival. Ubytování ALEX Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 758 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kisfaludy Sándor Apartman

9,7

Kisfaludy Sándor Apartman

Ubytování (Apartmán) Kisfaludy Sándor Apartman. Kisfaludy Sándor Apartmán se nachází ve městě Győr, 1 km od radnice, 1,7 km od termálních a zážitkových lázní Rába Quelle, 1,8 km od místní baziliky a 1,5... Ubytování Kisfaludy Sándor Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Baross Boutique Apartman

9,7

Baross Boutique Apartman

Ubytování (Apartmány) Baross Boutique Apartman. Baross Boutique Apartman s možností vlastního stravování se nachází v centru Győru na hlavní ulici pro pěší. Ubytování Baross Boutique Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 246 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rákóczi Prime

9,7

Rákóczi Prime

Ubytování (Apartmán) Rákóczi Prime. Located in Sopron, 400 metres from Medieval Synagogue and 500 metres from Firewatch Tower, Rákóczi Prime offers a terrace and air conditioning. Ubytování Rákóczi Prime se nachází ve městě Šoproň (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 406 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Center Rev Apartment

9,7

Center Rev Apartment

Ubytování (Apartmán) Center Rev Apartment. Boasting city views, Center Rev Apartment features accommodation with a balcony and a kettle, around 700 metres from Győr Basilica. Ubytování Center Rev Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v městech regionu Gyor - Moson - Sopron

Ubytování v městech regionu Gyor - Moson - Sopron

Ubytování v regionu Gyor - Moson - Sopron - Maďarsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 499 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Gyor - Moson - Sopron.

Pro region Gyor - Moson - Sopron doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Ráb (137), Šoproň (120), Mosonmagyaróvár (50), Hegykö (17), Fertörákos (14), Fertöd (12), Lipót (11), Hegyeshalom (11), Győrújbarát (9), Bakonyszentlászló (8). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Gyor - Moson - Sopron máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: gyorapartman-BEST (10*), JAM Studio Apartment (10*), Wan-Ta Apartments (10*), Apartman a Szentlélek u. -3ban (10*), Főtér Rezidencia (9,9*), Holden Log House Gyarmat (9,9*), Swiss Apartment (9,9*), Alexandra Haz (9,9*), Főtér Rezidencia 3 (9,9*), Kényelmes apartman a belváros szélén (9,9*).

Region Gyor - Moson - Sopron může být skvělým místem pro strávení dovolené.