Hledat

Ubytování

Ubytování město Lipót

Ve městě Lipót (Maďarsko) máme celkem 11 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Lipót

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lipót

Levendula Ház

9,7

Levendula Ház

Ubytování (Prázdninový dům) Levendula Ház. Levendula Ház se nachází v obci Lipót a nabízí zahradu, gril a terasu. K dispozici je také soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Levendula Ház se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 917 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sari Vendégház

9,4

Sari Vendégház

Ubytování (Penzion) Sari Vendégház. Sari Vendégház se nachází v obci Lipót, 41 km od Bratislavy, a nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Sari Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 776 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Buzogány Vendégház

9,2

Buzogány Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Buzogány Vendégház. Prázdninový dům Buzogány Vendégház se nachází v obci Lipót a nabízí bezplatná jízdní kola. K dispozici je také terasa a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Buzogány Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron).

Cseresznyés Ház

9

Cseresznyés Ház

Ubytování (Apartmány) Cseresznyés Ház. Cseresznyés Ház se nachází v obci Lipót, 27 km od obce Hegyeshalom. Nabízí jízdní kola k zapůjčení zdarma a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Cseresznyés Ház se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Family Panzio es Apartman Hazak

8,6

Family Panzio es Apartman Hazak

Ubytování (Penzion) Family Panzio es Apartman Hazak. Family Panzio es Apartman Hazak se nachází v městečku Lipót, pouhých 150 metrů od termálních lázní a lázeňského centra. Ubytování Family Panzio es Apartman Hazak se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 289 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Orchidea Hotel Lipót

8,5

Orchidea Hotel Lipót

Ubytování (Hotel) Orchidea Hotel Lipót. Orchidea Hotel Lipót nabízí bezplatný vnitřní a venkovní bazén a wellness a fitness centrum. Ubytování Orchidea Hotel Lipót se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 070 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lipóti Termál Camping

8,2

Lipóti Termál Camping

Ubytování (Kemp) Lipóti Termál Camping. Lipóti Termál Camping se nachází v lázeňské obci Lipót, 27 km od městyse Hegyeshalom. Ubytování Lipóti Termál Camping se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 608 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Szenafu U.-Lipót

Holiday home Szenafu U.-Lipót

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Szenafu U.-Lipót. Holiday home Szenafu U.-Lipót is set in Lipót. The accommodation is 26 km from Hegyeshalom. Ubytování Holiday home Szenafu U.-Lipót se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron).

Lipót-Haus

Lipót-Haus

Ubytování (Apartmán) Lipót-Haus. Set in Lipót in the Gyor-Moson-Sopron region, Lipót-Haus features a terrace and lake views. Ubytování Lipót-Haus se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 962 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fazekas Vendégház

Fazekas Vendégház

Ubytování (Penzion) Fazekas Vendégház. Facing the beachfront in Lipót, Fazekas Vendégház has a shared lounge and a garden. Ubytování Fazekas Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Lipot Buzogany Utca-Lipót

Holiday home Lipot Buzogany Utca-Lipót

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Lipot Buzogany Utca-Lipót. Located in Lipót, Holiday home Lipot Buzogany Utca-Lipót provides a private pool. Ubytování Holiday home Lipot Buzogany Utca-Lipót se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lipót Termál Vendégszoba

Lipót Termál Vendégszoba

Ubytování (Penzion) Lipót Termál Vendégszoba. Providing free WiFi, vendégszoba is located in Lipót. Guests can have a drink at the bar. All rooms in the guest house are fitted with a flat-screen TV. Ubytování Lipót Termál Vendégszoba se nachází ve městě Lipót (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 686 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Lipót

Město Lipót se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 11 hotelů a ubytování ve městě Lipót.