Hledat

Ubytování

Ubytování město Lipót

Ve městě Lipót (Maďarsko) máme celkem 11 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Lipót

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lipót

Levendula Ház

9,7

Levendula Ház

Ubytování (Prázdninový dům) Levendula Ház. Levendula Ház se nachází v obci Lipót a nabízí zahradu, gril a terasu. K dispozici je také soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Levendula Ház se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron).

Sari Vendégház

9,4

Sari Vendégház

Ubytování (Penzion) Sari Vendégház. Sari Vendégház se nachází v obci Lipót, 41 km od Bratislavy, a nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Sari Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron).

Cseresznyés Ház

9

Cseresznyés Ház

Ubytování (Apartmány) Cseresznyés Ház. Cseresznyés Ház se nachází v obci Lipót, 27 km od obce Hegyeshalom. Nabízí jízdní kola k zapůjčení zdarma a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Cseresznyés Ház se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron).

Family Panzio es Apartman Hazak

8,6

Family Panzio es Apartman Hazak

Ubytování (Penzion) Family Panzio es Apartman Hazak. Family Panzio es Apartman Hazak se nachází v městečku Lipót, pouhých 150 metrů od termálních lázní a lázeňského centra. Ubytování Family Panzio es Apartman Hazak se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron).

Orchidea Hotel Lipót

8,5

Orchidea Hotel Lipót

Ubytování (Hotel) Orchidea Hotel Lipót. Orchidea Hotel Lipót nabízí bezplatný vnitřní a venkovní bazén a wellness a fitness centrum. Ubytování Orchidea Hotel Lipót se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron).

Lipóti Termál Camping

8,2

Lipóti Termál Camping

Ubytování (Kemp) Lipóti Termál Camping. Lipóti Termál Camping se nachází v lázeňské obci Lipót, 27 km od městyse Hegyeshalom. Ubytování Lipóti Termál Camping se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron).

Tóparti Vendégház - Lipót, Magyarország

6,5

Tóparti Vendégház - Lipót, Magyarország

Ubytování (Apartmán) Tóparti Vendégház - Lipót, Magyarország. Tóparti Vendégház - Lipót, Magyarország se nachází v Lipótu v regionu Gyor-Moson-Sopron a nabízí zahradu. 46 km od Podersdorfu am See. Ubytování Tóparti Vendégház - Lipót, Magyarország se nachází ve městě Lipót (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron).

Lipót-Haus

Lipót-Haus

Ubytování (Apartmán) Lipót-Haus. Set in Lipót in the Gyor-Moson-Sopron region, Lipót-Haus features a terrace and lake views. Ubytování Lipót-Haus se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron).

Vízparti Tulipán Jacuzzi Vendégház

Vízparti Tulipán Jacuzzi Vendégház

Ubytování (Apartmán) Vízparti Tulipán Jacuzzi Vendégház. Vízparti Tulipán Jacuzzi Vendégház se nachází v Lipótu a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na jezero. Podersdorf am See leží 46 km daleko. Ubytování Vízparti Tulipán Jacuzzi Vendégház se nachází ve městě Lipót (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron).

Hunting Lodge Lipót

Hunting Lodge Lipót

Ubytování (Prázdninový dům) Hunting Lodge Lipót. Hunting Lodge Lipót se nachází v Lipótu a nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem, výhledem do zahrady a terasou. Ubytování Hunting Lodge Lipót se nachází ve městě Lipót (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron).

Lipót Termál Vendégszoba

Lipót Termál Vendégszoba

Ubytování (Penzion) Lipót Termál Vendégszoba. Providing free WiFi, vendégszoba is located in Lipót. Guests can have a drink at the bar. All rooms in the guest house are fitted with a flat-screen TV. Ubytování Lipót Termál Vendégszoba se nachází ve městě Lipót (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron).

Fazekas Vendégház

Fazekas Vendégház

Ubytování (Penzion) Fazekas Vendégház. Facing the beachfront in Lipót, Fazekas Vendégház has a shared lounge and a garden. Ubytování Fazekas Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron).

Holiday home Lipot Buzogany Utca-Lipót

Holiday home Lipot Buzogany Utca-Lipót

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Lipot Buzogany Utca-Lipót. Located in Lipót, Holiday home Lipot Buzogany Utca-Lipót provides a private pool. Ubytování Holiday home Lipot Buzogany Utca-Lipót se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron).

Ubytování ve městě Lipót

Město Lipót se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 11 hotelů a ubytování ve městě Lipót.