Hledat

Ubytování

Ubytování město Hegyeshalom

Ve městě Hegyeshalom (Maďarsko) máme celkem 11 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Hegyeshalom

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Hegyeshalom

Horvath Vendeghaz

9,1

Horvath Vendeghaz

Ubytování (Apartmány) Horvath Vendeghaz. Tento hotel se nachází 2 km od hranic s Rakouskem ve vesničce Hegyeshalom. Bary a restaurace v Hegyeshalom jsou vzdáleny 1 km od hotelu. Ubytování Horvath Vendeghaz se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron).

Autohof Hotel Hegyeshalom

9

Autohof Hotel Hegyeshalom

Ubytování (Motel) Autohof Hotel Hegyeshalom. Autohof Motel Hegyeshalom se nachází v areálu parkoviště pro kamiony u rakouského hraničního přechodu v Hegyeshalomu, 800 metrů od hranic, a nabízí... Ubytování Autohof Hotel Hegyeshalom se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron).

Paprika M1 Hotel

8,9

Paprika M1 Hotel

Ubytování (Hotel) Paprika M1 Hotel. Paprika M1 Hotel se nachází u dálnice M1, 5 minut jízdy od centra Hegyeshalomu. Nabízí terasu a restauraci, kde se podávají pokrmy maďarské kuchyně. Ubytování Paprika M1 Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron).

Hotel Paprika

8,5

Hotel Paprika

Ubytování (Hotel) Hotel Paprika. Tento hotel se nachází na rakousko-maďarské hranici ve vesnici Hegyeshalom, 15 km od nákupního centra Parndorf Outlet. Ubytování Hotel Paprika se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron).

György Vendégház

8,3

György Vendégház

Ubytování (Penzion) György Vendégház. György Vendégház se nachází v centru města a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení ve společných prostorách a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování György Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron).

Paprika Panzió

8,1

Paprika Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Paprika Panzió. Situated in Hegyeshalom, Paprika Panzió offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV, as well as a restaurant. Ubytování Paprika Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron).

Barokk Hotel

7,9

Barokk Hotel

Ubytování (Hotel) Barokk Hotel. Hotel Barokk s malebným parkem je situován u křížení dálnic M-1 a M-15 u městečka Hegyeshalom, nedaleko rakouské a slovenské hranice, a nabízí pokoje s TV... Ubytování Barokk Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron).

Hotel Rózsa Csárda

7,9

Hotel Rózsa Csárda

Ubytování (Hotel) Hotel Rózsa Csárda. Hotel Rózsa Csárda se nachází přímo u dálničního sjezdu 171 na hranici mezi Maďarskem a Rakouskem. Nabízí příjemnou restauraci s terasou u růžové zahrady. Ubytování Hotel Rózsa Csárda se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron).

Hotel Rózsa Csárda Bungalow (Apartman)

7,7

Hotel Rózsa Csárda Bungalow (Apartman)

Ubytování (Apartmán) Hotel Rózsa Csárda Bungalow (Apartman). Rózsa Csárda bungalow is an apartment set in Hegyeshalom, 1.7 km from Nova Rock Festival. Ubytování Hotel Rózsa Csárda Bungalow (Apartman) se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron).

Popeye Pension

7,5

Popeye Pension

Ubytování (Penzion) Popeye Pension. The Popeye Pension is quietly located in the centre of Hegyeshalom, 2 km from the connection of the M1 and M15 motorways and offers nicely furnished rooms... Ubytování Popeye Pension se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron).

Ubytování ve městě Hegyeshalom

Město Hegyeshalom se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 11 hotelů a ubytování ve městě Hegyeshalom.