Hledat

Ubytování

Ubytování město Fertöd

Ve městě Fertöd (Maďarsko) máme celkem 12 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Fertöd

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Fertöd

Rókafalvi Vendégház

9,6

Rókafalvi Vendégház

Ubytování (Apartmány) Rókafalvi Vendégház. Rókafalvi Vendégház se nachází ve městě Fertőd. Nabízí zahradu, terasu a ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady. Ubytování Rókafalvi Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bo-Ni Vendégház

9,4

Bo-Ni Vendégház

Ubytování (Penzion) Bo-Ni Vendégház. Bo-Ni Vendégház se nachází ve Fertődu, 2 km od zámku Esterházy Fertőd, 8 km od hranice s Rakouskem, a nabízí zahradu s grilem a obchod se zmrzlinou. Ubytování Bo-Ni Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ujvári Vendégház

9,2

Ujvári Vendégház

Ubytování (Penzion) Ujvári Vendégház. Ujvári Vendégház se nachází ve Fertődu, 10 minut pěšky od hradu Esterháza a 7 km od termálních lázní v Hegykő. Ubytování Ujvári Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kata Vendégház

9

Kata Vendégház

Ubytování (Penzion) Kata Vendégház. Kata Vendégház se nachází 15 minut chůze od zámku Fertőd-Esterházy s parkem. Ubytování Kata Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron).

Fertődi Kúria Vendégház

8,8

Fertődi Kúria Vendégház

Ubytování (Penzion) Fertődi Kúria Vendégház. Fertődi Kúria Vendégház se nachází ve městě Fertőd a má gril a zahradu. K dispozici je také úschovna zavazadel a dětské hřiště. Ubytování Fertődi Kúria Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 776 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lászlófogadó

8,6

Lászlófogadó

Ubytování (Privát) Lászlófogadó. Lászlófogadó se nachází ve městě Fertőd, 800 metrů od zámku Esterházy. Nabízí zahradu s grilem a terasou a zdarma Wi-Fi a parkování. Ubytování Lászlófogadó se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rábensteiner Panzió

8,5

Rábensteiner Panzió

Ubytování (Penzion) Rábensteiner Panzió. Rábensteiner Panzió se nachází v centru města Fertőd, hned vedle cyklostezky Fertő. Nabízí pokoje s dřevěnou podlahou a kabelovou TV. Ubytování Rábensteiner Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 878 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel-Patonai Panzió

8,4

Hotel-Patonai Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Hotel-Patonai Panzió. Patonai Panzió se nachází 2 minuty chůze od barokního zámku Esterházy a nabízí saunu, klimatizované pokoje s TV, snídani každé ráno a Wi-Fi zdarma. Ubytování Hotel-Patonai Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 870 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Esztike Vendégház

6,9

Esztike Vendégház

Ubytování (Privát) Esztike Vendégház. Esztike Vendégház se nachází ve městě Fertőd, jen 1,5 km od Esterházyho hradu. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Esztike Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 218 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Fertöd

Město Fertöd se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 12 hotelů a ubytování ve městě Fertöd.