Hledat

Ubytování

Ubytování město Fertörákos

Ve městě Fertörákos (Maďarsko) máme celkem 14 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Fertörákos

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Fertörákos

Vad-Virág Vendégház

9,7

Vad-Virág Vendégház

Ubytování (Penzion) Vad-Virág Vendégház. Vad-Virág Vendégház se zahradou se nachází ve městě Fertőrákos. Nabízí pokoje s kabelovou TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnou. Ubytování Vad-Virág Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 218 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Brasch Apartman

9,7

Brasch Apartman

Ubytování (Apartmán) Brasch Apartman. Brasch Apartman is located in Fertőrákos and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Brasch Apartman se nachází ve městě Fertörákos (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 767 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zöldike Kemencés Vendégház

9,4

Zöldike Kemencés Vendégház

Ubytování (Penzion) Zöldike Kemencés Vendégház. Zöldike Kemencés Vendégház se nachází ve městě Fertőrákos a má zahradu. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Zöldike Kemencés Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Huber Panzió és Vendégház

9,4

Huber Panzió és Vendégház

Ubytování (Bed and breakfast) Huber Panzió és Vendégház. Huber Panzió és Vendégház se nachází ve městě Fertőrákos ve vinném regionu Sopron, 1 km od jezera Fertő. Ubytování Huber Panzió és Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 336 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szűts Panzió

9,4

Szűts Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Szűts Panzió. Szűts Panzió se nachází v klidné části ve městě Fertőrákos, 600 metrů od zámku a 5 minut jízdy od jezera Fertő. Ubytování Szűts Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 115 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Várfal Vendégház

9,3

Várfal Vendégház

Ubytování (Penzion) Várfal Vendégház. Várfal Vendégház se nachází v obci Fertőrákos a nabízí gril, bezplatné Wi-Fi a parkoviště. Ubytování Várfal Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Madárlátta Vendégház

9,3

Madárlátta Vendégház

Ubytování (Penzion) Madárlátta Vendégház. Madárlátta Vendégház se nachází v Fertőrákos a nabízí zázemí pro grilování, bezplatná jízdní kola, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště zdarma. Ubytování Madárlátta Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 938 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Piknik Apartmant

9,2

Piknik Apartmant

Ubytování (Apartmán) Piknik Apartmant. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a patio, Piknik Apartmant is situated in Fertőrákos. Ubytování Piknik Apartmant se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 337 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Horváth Ház Panzió

9,2

Horváth Ház Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Horváth Ház Panzió. Horváth Ház Panzió se nachází v obci Fertőrákos, 3 km od jezera Fertő, a nabízí kavárnu. Wi-Fi je k dispozici ve všech prostorách zdarma. Ubytování Horváth Ház Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 015 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nyugalom és titkok szigete...

9,1

Nyugalom és titkok szigete...

Ubytování (Apartmán) Nyugalom és titkok szigete.... Nyugalom és titkok szigete... Is located in Fertőrákos. The apartment features garden views and is 43 km from Parndorf. Ubytování Nyugalom és titkok szigete... se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szentesi Panzió

9,1

Szentesi Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Szentesi Panzió. Bed and breakfast Szentesi Panzió se nachází v obci Fertőrákos, 44 km od Parndorfu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Szentesi Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 930 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marika panzió

7,8

Marika panzió

Ubytování (Venkovský dům) Marika panzió. Marika Panzió se nachází v obci Fertőrákos, 45 km od Parndorfu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Marika panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 187 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Glamping Dome am Neusiedlersee

Glamping Dome am Neusiedlersee

Ubytování (Luxusní stan) Glamping Dome am Neusiedlersee. Situated in Fertőrákos, Glamping Dome am Neusiedlersee offers free bikes, a garden and a barbecue. Ubytování Glamping Dome am Neusiedlersee se nachází ve městě Fertörákos (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron).

Piknik Studio

Piknik Studio

Ubytování (Apartmán) Piknik Studio. Piknik Studio is located in Fertőrákos and offers free bikes and a terrace. Ubytování Piknik Studio se nachází ve městě (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron).

Ölyv

Ölyv

Ubytování (Apartmán) Ölyv. Situated in Fertőrákos in the Gyor-Moson-Sopron region, Ölyv features a terrace and garden views. The accommodation has free WiFi. Ubytování Ölyv se nachází ve městě Fertörákos (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 730 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kőfejtő háza

Kőfejtő háza

Ubytování (Prázdninový dům) Kőfejtő háza. Kőfejtő háza is situated in Fertőrákos and offers a garden and a terrace. This holiday home offers accommodation with free WiFi. Ubytování Kőfejtő háza se nachází ve městě Fertörákos (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 000 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szitakötő Panzió

Szitakötő Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Szitakötő Panzió. Located in Fertőrákos, 44 km from Parndorf, Szitakötő Panzió provides a shared lounge and free WiFi. Private parking is available on site. Ubytování Szitakötő Panzió se nachází ve městě Fertörákos (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 845 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ráspi Panzió és Borászat

Ráspi Panzió és Borászat

Ubytování (Bed and breakfast) Ráspi Panzió és Borászat. Offering a garden, Ráspi Panzió és Borászat features accommodation in Fertőrákos. A à la carte breakfast is available daily at the bed and breakfast. Ubytování Ráspi Panzió és Borászat se nachází ve městě Fertörákos (Maďarsko - Gyor - Moson - Sopron). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 632 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Fertörákos

Město Fertörákos se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 14 hotelů a ubytování ve městě Fertörákos.