Hledat

Ubytování

Fejer

V regionu Fejer (Maďarsko) máme celkem 256 hotelů a ubytování.

Pro region Fejer doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Velence (63), Gárdony (37), Székesfehérvár (29), Etyek (13), Sukoró (11), Agárd (10), Pázmánd (7), Lovasberény (7), Dunaújváros (7), Kápolnásnyék (6). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Fejer

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Fejer

VeleLak

10

VeleLak

Ubytování (Apartmán) VeleLak. Set in Velence in the Fejer region, VeleLak has a terrace. Ubytování VeleLak se nachází ve městě Velence (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 620 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pintes 38

10

Pintes 38

Ubytování (Apartmán) Pintes 38. Pintes 38 is located in Dunaújváros and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Pintes 38 se nachází ve městě Dunaújváros (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 907 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vadlúd Vendégház

9,9

Vadlúd Vendégház

Ubytování (Penzion) Vadlúd Vendégház. Vadlúd Vendégház features air-conditioned accommodation in Dinnyés. Among the various facilities of this property are a garden and a terrace. Ubytování Vadlúd Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 825 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tornácos Vendégház Kápolnásnyék

9,9

Tornácos Vendégház Kápolnásnyék

Ubytování (Prázdninový dům) Tornácos Vendégház Kápolnásnyék. Tornácos Vendégház Kápolnásnyék is set in Kápolnásnyék and offers free bikes, a garden and a terrace. Ubytování Tornácos Vendégház Kápolnásnyék se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer).

House Magnolia

9,9

House Magnolia

Ubytování (Apartmán) House Magnolia. Set in Velence in the Fejer region, House Magnolia features a garden. Ubytování House Magnolia se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 596 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Orgona Vendégház

9,9

Orgona Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Orgona Vendégház. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Orgona Vendégház provides accommodation in Velence with free WiFi and garden views. Ubytování Orgona Vendégház se nachází ve městě Velence (Maďarsko - Fejer).

Dióliget - Diófácska Présház

9,9

Dióliget - Diófácska Présház

Ubytování (Penzion) Dióliget - Diófácska Présház. Located in Lovasberény, Dióliget - Diófácska Présház features a garden. All rooms feature a kitchen and a private bathroom. Ubytování Dióliget - Diófácska Présház se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 864 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mistral Holiday House

9,8

Mistral Holiday House

Ubytování (Prázdninový dům) Mistral Holiday House. Mistral Holiday House is a detached holiday home located in Sukoró in the Fejer Region and is 44 km from Budapest. It provides free private parking. Ubytování Mistral Holiday House se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 018 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Margaréta Vendégház

9,8

Margaréta Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Margaréta Vendégház. Peacefully located 2 km from Csurgói-víztároló Lake, Margaréta Vendégház offers functionally furnished rooms and free WiFi. Ubytování Margaréta Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Vinea

9,8

Villa Vinea

Ubytování (Vila) Villa Vinea. Villa Vinea je vila situovaná ve vinařské oblasti Etyek-Buda, v dosahu 3 km od řady vinných sklepů. Ubytování Villa Vinea se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 357 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Velence Korzó Pihenőház

9,8

Velence Korzó Pihenőház

Ubytování (Prázdninový dům) Velence Korzó Pihenőház. Boasting free bikes, Velence Korzó Pihenőház provides accommodation in Kápolnásnyék, close to Velence Promenade, with access to free WiFi and garden views. Ubytování Velence Korzó Pihenőház se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 926 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SeSil Apartman

9,8

SeSil Apartman

Ubytování (Apartmán) SeSil Apartman. SeSil Apartman is set in Pusztavám and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování SeSil Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 979 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tóparti Wellness Apartman

9,8

Tóparti Wellness Apartman

Ubytování (Apartmán) Tóparti Wellness Apartman. Situated in Velence, Tóparti Wellness Apartman offers a terrace with lake and garden views, as well as an outdoor pool, indoor pool and fitness centre. Ubytování Tóparti Wellness Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 389 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ybl Apartment City Center

9,8

Ybl Apartment City Center

Ubytování (Apartmán) Ybl Apartment City Center. Situated in Székesfehérvár and only 5 km from Bory Castle, Ybl Apartment City Center features accommodation with city views, free WiFi and free private... Ubytování Ybl Apartment City Center se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Falusi Vendégház

9,7

Falusi Vendégház

Ubytování (Apartmán) Falusi Vendégház. Falusi Vendégház se nachází ve městě Etyek, 1 km od autobusové zastávky. Ubytování Falusi Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Relax Apartman

9,7

Villa Relax Apartman

Ubytování (Apartmán) Villa Relax Apartman. Villa Relax Apartman is set in Gárdony and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Villa Relax Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 070 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CSAOL Apartman ház

9,7

CSAOL Apartman ház

Ubytování (Apartmán) CSAOL Apartman ház. Offering free WiFi and garden views, CSAOL Apartman ház is an accommodation located in Velence. Ubytování CSAOL Apartman ház se nachází ve městě Velence (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 185 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Relax Vendégház

9,7

Villa Relax Vendégház

Ubytování (Vila) Villa Relax Vendégház. Set just 2.1 km from Agard Thermal Spa, Villa Relax Vendégház offers accommodation in Gárdony with access to a shared lounge, a garden, as well as a shared... Ubytování Villa Relax Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 398 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hétházpuszta Erdészlak

9,7

Hétházpuszta Erdészlak

Ubytování (Penzion) Hétházpuszta Erdészlak. Situated in Isztimér, Hétházpuszta Erdészlak has a shared lounge, garden, BBQ facilities, and free WiFi. Ubytování Hétházpuszta Erdészlak se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 632 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ludwig Hotel

9,7

Ludwig Hotel

Ubytování (Hotel) Ludwig Hotel. Located in Martonvásár, Ludwig Hotel features a bar, terrace and free WiFi throughout the property. Ubytování Ludwig Hotel se nachází ve městě Martonvásár (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 316 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panoráma Apartman

9,7

Panoráma Apartman

Ubytování (Apartmán) Panoráma Apartman. Panoráma Apartman is set in Mór and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Panoráma Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 194 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Páskom Cottage

9,7

Páskom Cottage

Ubytování (Penzion) Páskom Cottage. Offering free WiFi throughout the property, a sun terrace with a swimming pool, restaurant and garden, Páskom Cottage is set in Lajoskomárom. Ubytování Páskom Cottage se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 337 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Comfort Apartment

9,7

Comfort Apartment

Ubytování (Apartmán) Comfort Apartment. Comfort Apartment nabízí ubytování v Gárdony, 1,5 km od termálních lázní Agard. Na mezinárodní letiště Ference Liszta Budapešť je to 79 km. Ubytování Comfort Apartment se nachází ve městě Gárdony (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lovely Cottage Home

9,7

Lovely Cottage Home

Ubytování (Prázdninový dům) Lovely Cottage Home. Lovely Cottage Home is situated in Velence and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Lovely Cottage Home se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 787 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ilona vendégház Dinnyés

9,7

Ilona vendégház Dinnyés

Ubytování (Penzion) Ilona vendégház Dinnyés. Set in Dinnyés, Ilona vendégház Dinnyés has a garden and a terrace. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Ilona vendégház Dinnyés se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 926 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hilltop Guesthouse

9,6

Hilltop Guesthouse

Ubytování (Penzion) Hilltop Guesthouse. Set next to the vineyards in the village of Sukoró, Hilltop Guesthouse is 3 km from Lake Velence, and features a garden with a terrace and barbecue... Ubytování Hilltop Guesthouse se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 422 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kukucs Etyek

9,6

Kukucs Etyek

Ubytování (Apartmán) Kukucs Etyek. Kukucs Etyek is set in Etyek with view of the fish pond and only 500 metres from the Gastro-Promenade. Ubytování Kukucs Etyek se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 666 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lovas Zugoly

9,6

Lovas Zugoly

Ubytování (Bed and breakfast) Lovas Zugoly. Surrounded by meadows and forest, Lovas Zugoly is quietly located in Csabdi. Free WiFi access is available and free private parking is possible. Ubytování Lovas Zugoly se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Azur Apartman

9,6

Azur Apartman

Ubytování (Apartmán) Azur Apartman. Tento klimatizovaný apartmán se nachází u jezera Velence a má zahradu s venkovními bazény a zázemím pro volnočasové aktivity. Ubytování Azur Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 260 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rozmaring Pihenőház

9,6

Rozmaring Pihenőház

Ubytování (Prázdninový dům) Rozmaring Pihenőház. Situated in Velence in the Fejer region, Rozmaring Pihenőház features a garden. Ubytování Rozmaring Pihenőház se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 260 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bokros Vendégház

9,6

Bokros Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Bokros Vendégház. Located in Tordas in Fejer’s countryside, Bokros Vendégház is a large house with modern fittings, barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Bokros Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Velence Spa Lake Apartman

9,6

Velence Spa Lake Apartman

Ubytování (Apartmán) Velence Spa Lake Apartman. Velence Spa Lake Apartman is set in Velence and offers a restaurant. The property has lake views and is 6 km from Agárd. Ubytování Velence Spa Lake Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 682 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Öregtölgy Guest House

9,5

Öregtölgy Guest House

Ubytování (Penzion) Öregtölgy Guest House. Situated in Szár, 36 km from Budapest, Öregtölgy Guest House features a barbecue and views of the garden. Ubytování Öregtölgy Guest House se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Angelika Vendégház

9,5

Angelika Vendégház

Ubytování (Apartmán) Angelika Vendégház. Boasting a garden, private pool and pool views, Angelika Vendégház is set in Dinnyés. Ubytování Angelika Vendégház se nachází ve městě Dinnyés (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 352 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Napfürdő Apartman

9,5

Napfürdő Apartman

Ubytování (Apartmán) Napfürdő Apartman. Located in a residential area, the tastefully decorated Napfürdő Apartman boasts a balcony with partial lake view and air conditioning, 1 km from the... Ubytování Napfürdő Apartman se nachází ve městě Velence (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Relax KomfortLak

9,5

Villa Relax KomfortLak

Ubytování (Apartmán) Villa Relax KomfortLak. Situated in Gárdony, 1.9 km from Agard Thermal Spa, Villa Relax KomfortLak features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Villa Relax KomfortLak se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Móricz Homestay

9,5

Móricz Homestay

Ubytování (Privát) Móricz Homestay. Móricz Homestay se nachází v Gárdony, 1,6 km od termálních lázní Agard, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a sezónním venkovním bazénem. Ubytování Móricz Homestay se nachází ve městě Gárdony (Maďarsko - Fejer).

Babaház

9,5

Babaház

Ubytování (Prázdninový dům) Babaház. Situated in Bodajk, Babaház features accommodation with a patio and free WiFi. The property features garden views and is 43 km from Velence. Ubytování Babaház se nachází ve městě Bodajk (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 781 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms for Rent

9,5

Rooms for Rent

Ubytování (Penzion) Rooms for Rent. Rooms for Rent se nachází na klidném místě uprostřed vinic v Etyeku. Ubytování Rooms for Rent se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gólya Villa Park

9,5

Gólya Villa Park

Ubytování (Prázdninový dům) Gólya Villa Park. Ubytování Gólya Villa Park se nachází přímo u jezera Velence a nabízí prostorné vily s bezplatným Wi-Fi, parkování zdarma a přístup na soukromou část... Ubytování Gólya Villa Park se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 607 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vince-lak

9,5

Vince-lak

Ubytování (Prázdninový dům) Vince-lak. Vince-lak is situated in Sukoró and offers a seasonal outdoor swimming pool, a bar and a garden. The air-conditioned accommodation is 4. Ubytování Vince-lak se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 170 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Velence Resort Apartman

9,5

Velence Resort Apartman

Ubytování (Apartmán) Velence Resort Apartman. Velence Resort Apartman is located in Velence and offers a restaurant, a bar and a garden. Ubytování Velence Resort Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 007 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gránátalma Vendégház

9,5

Gránátalma Vendégház

Ubytování (Penzion) Gránátalma Vendégház. Located in Fehérvárcsurgó, Gránátalma Vendégház features a shared lounge, garden, terrace, and free WiFi. Ubytování Gránátalma Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 156 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lux Apartman Velence

9,4

Lux Apartman Velence

Ubytování (Apartmán) Lux Apartman Velence. Located in Velence, Lux Apartman Velence provides accommodation with a balcony and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 11 km from Agárd. Ubytování Lux Apartman Velence se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 671 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ruttkai Vendégház

9,4

Ruttkai Vendégház

Ubytování (Apartmány) Ruttkai Vendégház. Set 2 km from Bory Castle, Ruttkai Vendégház offers free bikes, a garden and air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Ruttkai Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Green Residence Élményközpont Velence

9,4

Green Residence Élményközpont Velence

Ubytování (Apartmány) Green Residence Élményközpont Velence. Located in Velence, 8 km from Agárd, Green Residence Élményközpont Velence provides a garden and free WiFi. Ubytování Green Residence Élményközpont Velence se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kun Pista Vendégház

9,4

Kun Pista Vendégház

Ubytování (Penzion) Kun Pista Vendégház. Situated in Vértesboglár, Kun Pista Vendégház has a shared lounge, garden, BBQ facilities, and free WiFi. Ubytování Kun Pista Vendégház se nachází ve městě Vértesboglár (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bamboo Garden & Wellness

9,4

Bamboo Garden & Wellness

Ubytování (Apartmán) Bamboo Garden & Wellness. Bamboo Garden & Wellness ve městě Velence je apartmán s venkovním bazénem. Hosté zde mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Bamboo Garden & Wellness se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 967 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunshine Apartment Velence

9,4

Sunshine Apartment Velence

Ubytování (Prázdninový dům) Sunshine Apartment Velence. Located in Velence in the Fejer region, Sunshine Apartment Velence features a terrace. The accommodation is 9 km from Agárd. Ubytování Sunshine Apartment Velence se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 389 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pannónia Golf & Country Club

9,4

Pannónia Golf & Country Club

Ubytování (Bed and breakfast) Pannónia Golf & Country Club. Pannónia Golf & Country Club is set in Alcsútdoboz and offers a restaurant, a bar and a garden. The air-conditioned accommodation is 45 km from Tata. Ubytování Pannónia Golf & Country Club se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 825 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dióliget - Lovasberény

9,4

Dióliget - Lovasberény

Ubytování (Apartmány) Dióliget - Lovasberény. Offering a garden, Dióliget - Lovasberény offers accommodation in Lovasberény. Budapest is 41 km from the property. Ubytování Dióliget - Lovasberény se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 965 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v městech regionu Fejer

Ubytování v městech regionu Fejer

Ubytování v regionu Fejer - Maďarsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 256 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Fejer.

Pro region Fejer doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Velence (63), Gárdony (37), Székesfehérvár (29), Etyek (13), Sukoró (11), Agárd (10), Pázmánd (7), Lovasberény (7), Dunaújváros (7), Kápolnásnyék (6). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Fejer máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Pintes 38 (10*), Vadlúd Vendégház (9,9*), Tornácos Vendégház Kápolnásnyék (9,9*), House Magnolia (9,9*), Orgona Vendégház (9,9*), Dióliget - Diófácska Présház (9,9*), Mistral Holiday House (9,8*), Margaréta Vendégház (9,8*), Villa Vinea (9,8*), Velence Korzó Pihenőház (9,8*).

Region Fejer může být skvělým místem pro strávení dovolené.