Hledat

Ubytování

Ubytování město Velence

Ve městě Velence (Maďarsko) máme celkem 63 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Velence

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Velence

VeleLak

10

VeleLak

Ubytování (Apartmán) VeleLak. Set in Velence in the Fejer region, VeleLak has a terrace. Ubytování VeleLak se nachází ve městě Velence (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 620 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Magnolia

9,9

House Magnolia

Ubytování (Apartmán) House Magnolia. Set in Velence in the Fejer region, House Magnolia features a garden. Ubytování House Magnolia se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 596 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Orgona Vendégház

9,9

Orgona Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Orgona Vendégház. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Orgona Vendégház provides accommodation in Velence with free WiFi and garden views. Ubytování Orgona Vendégház se nachází ve městě Velence (Maďarsko - Fejer).

Tóparti Wellness Apartman

9,8

Tóparti Wellness Apartman

Ubytování (Apartmán) Tóparti Wellness Apartman. Situated in Velence, Tóparti Wellness Apartman offers a terrace with lake and garden views, as well as an outdoor pool, indoor pool and fitness centre. Ubytování Tóparti Wellness Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 389 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CSAOL Apartman ház

9,7

CSAOL Apartman ház

Ubytování (Apartmán) CSAOL Apartman ház. Offering free WiFi and garden views, CSAOL Apartman ház is an accommodation located in Velence. Ubytování CSAOL Apartman ház se nachází ve městě Velence (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 185 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lovely Cottage Home

9,7

Lovely Cottage Home

Ubytování (Prázdninový dům) Lovely Cottage Home. Lovely Cottage Home is situated in Velence and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Lovely Cottage Home se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 787 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Azur Apartman

9,6

Azur Apartman

Ubytování (Apartmán) Azur Apartman. Tento klimatizovaný apartmán se nachází u jezera Velence a má zahradu s venkovními bazény a zázemím pro volnočasové aktivity. Ubytování Azur Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 260 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rozmaring Pihenőház

9,6

Rozmaring Pihenőház

Ubytování (Prázdninový dům) Rozmaring Pihenőház. Situated in Velence in the Fejer region, Rozmaring Pihenőház features a garden. Ubytování Rozmaring Pihenőház se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 260 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Velence Spa Lake Apartman

9,6

Velence Spa Lake Apartman

Ubytování (Apartmán) Velence Spa Lake Apartman. Velence Spa Lake Apartman is set in Velence and offers a restaurant. The property has lake views and is 6 km from Agárd. Ubytování Velence Spa Lake Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 682 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Napfürdő Apartman

9,5

Napfürdő Apartman

Ubytování (Apartmán) Napfürdő Apartman. Located in a residential area, the tastefully decorated Napfürdő Apartman boasts a balcony with partial lake view and air conditioning, 1 km from the... Ubytování Napfürdő Apartman se nachází ve městě Velence (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gólya Villa Park

9,5

Gólya Villa Park

Ubytování (Prázdninový dům) Gólya Villa Park. Ubytování Gólya Villa Park se nachází přímo u jezera Velence a nabízí prostorné vily s bezplatným Wi-Fi, parkování zdarma a přístup na soukromou část... Ubytování Gólya Villa Park se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 607 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Velence Resort Apartman

9,5

Velence Resort Apartman

Ubytování (Apartmán) Velence Resort Apartman. Velence Resort Apartman is located in Velence and offers a restaurant, a bar and a garden. Ubytování Velence Resort Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 007 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lux Apartman Velence

9,4

Lux Apartman Velence

Ubytování (Apartmán) Lux Apartman Velence. Located in Velence, Lux Apartman Velence provides accommodation with a balcony and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 11 km from Agárd. Ubytování Lux Apartman Velence se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 671 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Green Residence Élményközpont Velence

9,4

Green Residence Élményközpont Velence

Ubytování (Apartmány) Green Residence Élményközpont Velence. Located in Velence, 8 km from Agárd, Green Residence Élményközpont Velence provides a garden and free WiFi. Ubytování Green Residence Élményközpont Velence se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bamboo Garden & Wellness

9,4

Bamboo Garden & Wellness

Ubytování (Apartmán) Bamboo Garden & Wellness. Bamboo Garden & Wellness ve městě Velence je apartmán s venkovním bazénem. Hosté zde mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Bamboo Garden & Wellness se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 967 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunshine Apartment Velence

9,4

Sunshine Apartment Velence

Ubytování (Prázdninový dům) Sunshine Apartment Velence. Located in Velence in the Fejer region, Sunshine Apartment Velence features a terrace. The accommodation is 9 km from Agárd. Ubytování Sunshine Apartment Velence se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 389 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szélrózsa apartmanház

9,3

Szélrózsa apartmanház

Ubytování (Apartmány) Szélrózsa apartmanház. Set in Velence, 9 km from Agárd, Szélrózsa apartmanház offers a garden and free WiFi. Ubytování Szélrózsa apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 803 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tóparti Wellness Apartman Delux

9,2

Tóparti Wellness Apartman Delux

Ubytování (Apartmán) Tóparti Wellness Apartman Delux. Located in Velence, Tóparti Wellness Apartman Delux provides accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an... Ubytování Tóparti Wellness Apartman Delux se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 646 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aqua Apartman Velence

9,2

Aqua Apartman Velence

Ubytování (Apartmány) Aqua Apartman Velence. Klimatizovaný Aqua Apartman Velence se nachází ve městě Velence, 19 km od Stoličného Bělehradu a 42 km od Budapešti. Ubytování Aqua Apartman Velence se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 106 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Velencei Kuckó

9,2

Velencei Kuckó

Ubytování (Apartmán) Velencei Kuckó. Located in Velence in the Fejer region, Velencei Kuckó has a terrace and garden views. Ubytování Velencei Kuckó se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer).

Réka apartmanház

9,2

Réka apartmanház

Ubytování (Apartmán) Réka apartmanház. Situated in Velence in the Fejer region, Réka apartmanház features a garden. Ubytování Réka apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 029 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mediterrán Vendégház

9,1

Mediterrán Vendégház

Ubytování (Penzion) Mediterrán Vendégház. Mediterrán je nově postavený dům, 300 metrů od jezera Velence, který nabízí klimatizované ubytování s balkonem, výhledem na jezero a bezplatným Wi-Fi... Ubytování Mediterrán Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 341 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lake and Spa Apartman

9,1

Lake and Spa Apartman

Ubytování (Apartmány) Lake and Spa Apartman. Lake and Spa Apartman se nachází v obci Velence. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením, wellness centrem a termálními koupelemi. Ubytování Lake and Spa Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Velence Home

9

Velence Home

Ubytování (Apartmán) Velence Home. Located in Velence in the Fejer region, Velence Home has a terrace and garden views. Ubytování Velence Home se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Velence Wellness Apartman

9

Velence Wellness Apartman

Ubytování (Apartmán) Velence Wellness Apartman. Velence Wellness Apartman offers accommodation in Velence and it offers access to the Resort & Spa. Ubytování Velence Wellness Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 216 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vízparti wellness apartman Velence

8,9

Vízparti wellness apartman Velence

Ubytování (Apartmán) Vízparti wellness apartman Velence. Located in Velence, this air-conditioned apartment is 42 km from Budapest. Ubytování Vízparti wellness apartman Velence se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wellness Apartments in Velence

8,9

Wellness Apartments in Velence

Ubytování (Apartmány) Wellness Apartments in Velence. Apartmány Wellness Apartments in Velence se nacházejí v letovisku Velence, 42 km od Budapešti, a nabízejí volný vstup do sousedního termálních lázní a... Ubytování Wellness Apartments in Velence se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 670 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Medencés Villa a Velencei tónál

8,9

Medencés Villa a Velencei tónál

Ubytování (Vila) Medencés Villa a Velencei tónál. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a patio, Medencés Villa a Velencei tónál is situated in Velence. Ubytování Medencés Villa a Velencei tónál se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 678 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Laura apartman Velence

8,9

Laura apartman Velence

Ubytování (Apartmán) Laura apartman Velence. Located in Velence, this air-conditioned apartment features a terrace and a garden. This apartment provides free WiFi. Ubytování Laura apartman Velence se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 337 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Velence Wellness Apartman

8,8

Velence Wellness Apartman

Ubytování (Aparthotel) Velence Wellness Apartman. Set in Velence in the Fejer region, Velence Wellness Apartman offers accommodation with free private parking. The accommodation has a hot tub and a sauna. Ubytování Velence Wellness Apartman se nachází ve městě Velence (Maďarsko - Fejer).

Agave Apartman

8,7

Agave Apartman

Ubytování (Apartmány) Agave Apartman. Located in Velence, 8 km from Agárd, Agave Apartman provides a terrace and free WiFi. Ubytování Agave Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 356 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kavics Spa Klub&Hotel

8,7

Kavics Spa Klub&Hotel

Ubytování (Hotel) Kavics Spa Klub&Hotel. Kavics Spa Klub&Hotel se nachází ve Velence, 3 km od jezera. Ubytování Kavics Spa Klub&Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 406 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sport Hotel Velence

8,6

Sport Hotel Velence

Ubytování (Hotel) Sport Hotel Velence. Situated in Velence, Sport Hotel Velence offers a restaurant. Among the various facilities of this property are a bar and a garden. Ubytování Sport Hotel Velence se nachází ve městě Velence (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 501 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Relax Time

8,6

Relax Time

Ubytování (Apartmán) Relax Time. Situated in Velence in the Fejer region, Relax Time has a terrace. Ubytování Relax Time se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Velence Resort & Spa

8,6

Velence Resort & Spa

Ubytování (Hotel) Velence Resort & Spa. Velence Resort & Spa se nachází na pláži u jezera Velence a nabízí bezplatný soukromý úsek pláže a volný vstup do wellness centra. Ubytování Velence Resort & Spa se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 669 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Velence - Jr. Poolparty Residence

8,5

Velence - Jr. Poolparty Residence

Ubytování (Prázdninový dům) Velence - Jr. Poolparty Residence. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Velence - Jr. Poolparty Residence is situated in Velence. Ubytování Velence - Jr. Poolparty Residence se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 823 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tekergő Motel és Étterem

7,7

Tekergő Motel és Étterem

Ubytování (Motel) Tekergő Motel és Étterem. Just off the M7 Motorway providing quick links to Budapest, Tekergő Motel és Étterem offers free Wi-Fi and free parking just 400 metres from Lake Velence. Ubytování Tekergő Motel és Étterem se nachází ve městě Velence (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 481 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Napfény Apartman

7,6

Napfény Apartman

Ubytování (Apartmán) Napfény Apartman. Napfény Apartman is located in Velence and offers free bikes, water sports facilities and barbecue facilities. Ubytování Napfény Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gyöngy Panzió

7,5

Gyöngy Panzió

Ubytování (Penzion) Gyöngy Panzió. Featuring free WiFi and a restaurant, Gyöngy Panzió in Velencefürdő offers accommodation at Lake Velence. Guests can enjoy the on-site restaurant and bar. Ubytování Gyöngy Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 156 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Juventus

7,3

Hotel Juventus

Ubytování (Hotel) Hotel Juventus. With its private beach and wellness facilities including sauna, hot tub and an indoor pool, Hotel Juventus on Velencei Lake offers rooms with free Wi-Fi... Ubytování Hotel Juventus se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 323 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in Velence

Two-Bedroom Holiday Home in Velence

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Velence. Two-Bedroom Holiday Home in Velence is situated in Velence. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Velence se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer).

Apartment Kemping (VCE234)

Apartment Kemping (VCE234)

Ubytování (Apartmán) Apartment Kemping (VCE234). Offering free WiFi, Apartment Kemping (VCE234) is set on the beachfront in Velence. The air-conditioned accommodation is 10 km from Agárd. Ubytování Apartment Kemping (VCE234) se nachází ve městě Velence (Maďarsko - Fejer).

Dália Ház

Dália Ház

Ubytování (Prázdninový dům) Dália Ház. Located in Velence in the Fejer region, Dália Ház has a terrace and garden views. Ubytování Dália Ház se nachází ve městě Velence (Maďarsko - Fejer).

Holiday home in Velence/Velence-See 20605

Holiday home in Velence/Velence-See 20605

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Velence/Velence-See 20605. Holiday home in Velence/Velence-See 20605 se nachází ve Velenci. 9 km od Agárdu. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Holiday home in Velence/Velence-See 20605 se nachází ve městě Velence (Maďarsko - Fejer).

Babu-ház 6 fő részére Velencén

Babu-ház 6 fő részére Velencén

Ubytování (Prázdninový dům) Babu-ház 6 fő részére Velencén. Babu-ház 6 fő részére Velencén is situated in Velence and offers a terrace. Guests are welcome to enjoy the free WiFi. Ubytování Babu-ház 6 fő részére Velencén se nachází ve městě Velence (Maďarsko - Fejer).

4 fős kutyabarát apartman Velencén

4 fős kutyabarát apartman Velencén

Ubytování (Apartmány) 4 fős kutyabarát apartman Velencén. 4 fős kutyabarát apartman Velencén se nachází ve Velenci, 9 km od Agárdu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování 4 fős kutyabarát apartman Velencén se nachází ve městě Velence (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 280 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

5 fős vízközeli nyaraló Velence

5 fős vízközeli nyaraló Velence

Ubytování (Prázdninový dům) 5 fős vízközeli nyaraló Velence. Located in Velence in the Fejer region, 5 fős vízközeli nyaraló Velence features a garden. Ubytování 5 fős vízközeli nyaraló Velence se nachází ve městě Velence (Maďarsko - Fejer).

Apartmanok Velencén

Apartmanok Velencén

Ubytování (Apartmány) Apartmanok Velencén. Situated in Velence in the Fejer region, Apartmanok Velencén features accommodation with free private parking. Ubytování Apartmanok Velencén se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 132 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Family house with swimming pool and panorama at the Lake Velence

Family house with swimming pool and panorama at the Lake Velence

Ubytování (Vila) Family house with swimming pool and panorama at the Lake Velence. Featuring accommodation with a private pool, lake view and a balcony, Family house with swimming pool and panorama at the Lake Velence is located in... Ubytování Family house with swimming pool and panorama at the Lake Velence se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 528 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cserje Apartman

Cserje Apartman

Ubytování (Prázdninový dům) Cserje Apartman. Situated in Velence in the Fejer region, Cserje Apartman has a garden. Ubytování Cserje Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer).

Holiday home in Velence/Velence-See 20631

Holiday home in Velence/Velence-See 20631

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Velence/Velence-See 20631. Located in Velence in the Fejer region, Holiday home in Velence/Velence-See 20631 features a balcony. Ubytování Holiday home in Velence/Velence-See 20631 se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer).

Ubytování ve městě Velence

Město Velence se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 63 hotelů a ubytování ve městě Velence.