Hledat

Ubytování

Ubytování město Gárdony

Ve městě Gárdony (Maďarsko) máme celkem 37 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Gárdony

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Gárdony

Villa Relax Apartman

9,7

Villa Relax Apartman

Ubytování (Apartmán) Villa Relax Apartman. Villa Relax Apartman is set in Gárdony and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Villa Relax Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 070 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Relax Vendégház

9,7

Villa Relax Vendégház

Ubytování (Vila) Villa Relax Vendégház. Set just 2.1 km from Agard Thermal Spa, Villa Relax Vendégház offers accommodation in Gárdony with access to a shared lounge, a garden, as well as a shared... Ubytování Villa Relax Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 398 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Comfort Apartment

9,7

Comfort Apartment

Ubytování (Apartmán) Comfort Apartment. Comfort Apartment nabízí ubytování v Gárdony, 1,5 km od termálních lázní Agard. Na mezinárodní letiště Ference Liszta Budapešť je to 79 km. Ubytování Comfort Apartment se nachází ve městě Gárdony (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Relax KomfortLak

9,5

Villa Relax KomfortLak

Ubytování (Apartmán) Villa Relax KomfortLak. Situated in Gárdony, 1.9 km from Agard Thermal Spa, Villa Relax KomfortLak features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Villa Relax KomfortLak se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Móricz Homestay

9,5

Móricz Homestay

Ubytování (Privát) Móricz Homestay. Móricz Homestay se nachází v Gárdony, 1,6 km od termálních lázní Agard, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a sezónním venkovním bazénem. Ubytování Móricz Homestay se nachází ve městě Gárdony (Maďarsko - Fejer).

Limonádé Apartman

9,3

Limonádé Apartman

Ubytování (Apartmán) Limonádé Apartman. Offering a terrace and free WiFi, Limonádé Apartman is set in the Agárd district in Gárdony, 200 metres from Agard Thermal Spa. Ubytování Limonádé Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ZENITH APARTMAN

9,2

ZENITH APARTMAN

Ubytování (Vila) ZENITH APARTMAN. Featuring a terrace, ZENITH APARTMAN is well set in Agárd district of Gárdony, 2.5 km from Agard Thermal Spa. Ubytování ZENITH APARTMAN se nachází ve městě Gárdony (Maďarsko - Fejer).

MeDoRa Park - Bagolyvár Vendégház

9,2

MeDoRa Park - Bagolyvár Vendégház

Ubytování (Penzion) MeDoRa Park - Bagolyvár Vendégház. Situated in Gárdony, 1.6 km from Agard Thermal Spa, MeDoRa Park - Bagolyvár Vendégház features accommodation with a restaurant, free private parking, a... Ubytování MeDoRa Park - Bagolyvár Vendégház se nachází ve městě Gárdony (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 187 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gárdonyi nyaraló a szabadstrand közelében

9,1

Gárdonyi nyaraló a szabadstrand közelében

Ubytování (Prázdninový dům) Gárdonyi nyaraló a szabadstrand közelében. Gárdonyi nyaraló a szabadstrand közelében, a property with barbecue facilities, is located in Gárdony, 3.9 km from Agard Thermal Spa. Ubytování Gárdonyi nyaraló a szabadstrand közelében se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pisztráng17 Apartman

9,1

Pisztráng17 Apartman

Ubytování (Apartmány) Pisztráng17 Apartman. Set in Gárdony, Pisztráng17 Apartman features accommodation 2.2 km from Agard Thermal Spa. The apartment offers a terrace. Ubytování Pisztráng17 Apartman se nachází ve městě Gárdony (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Family Cottage

9

Family Cottage

Ubytování (Prázdninový dům) Family Cottage. Family Cottage is located in Gárdony, 850 metres from Lake Velece's lido. Ubytování Family Cottage se nachází ve městě Gárdony (Maďarsko - Fejer).

MeDoRa Park - Hotel MeDoRa***

9

MeDoRa Park - Hotel MeDoRa***

Ubytování (Hotel) MeDoRa Park - Hotel MeDoRa***. Situated in Gárdony, 1.6 km from Agard Thermal Spa, MeDoRa Park - Hotel MeDoRa*** features accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and... Ubytování MeDoRa Park - Hotel MeDoRa*** se nachází ve městě Gárdony (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 315 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Atrium Agárd Tréning és Üdülőház

8,9

Atrium Agárd Tréning és Üdülőház

Ubytování (Bed and breakfast) Atrium Agárd Tréning és Üdülőház. Situated in the village of Gárdony and the Velence Lake with a public beach reachable within 150 metres, Atrium Agárd Tréning és Üdülőház offers en-suite... Ubytování Atrium Agárd Tréning és Üdülőház se nachází ve městě Gárdony (Maďarsko - Fejer).

Pálmajor Pihenöpark és Rendezvényközpont

8,8

Pálmajor Pihenöpark és Rendezvényközpont

Ubytování (Prázdninový areál) Pálmajor Pihenöpark és Rendezvényközpont. Pálmajor Pihenöpark byl původně postaven jako lovecká chata és Rendezvényközpont nabízí ubytování s dobře vybavenou kuchyní. Ubytování Pálmajor Pihenöpark és Rendezvényközpont se nachází ve městě Gárdony (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 414 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kék vitorlás apartman

8,8

Kék vitorlás apartman

Ubytování (Apartmán) Kék vitorlás apartman. Featuring a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool, a garden and water sports facilities, Kék vitorlás apartman is set in the Agárd district of... Ubytování Kék vitorlás apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Muskátli Vendégház

8,7

Muskátli Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Muskátli Vendégház. Set in Gárdony in the Fejer region, Muskátli Vendégház has a patio and garden views. Situated 1. Ubytování Muskátli Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 209 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vital Hotel Nautis

8,7

Vital Hotel Nautis

Ubytování (Hotel) Vital Hotel Nautis. Vital Hotel Nautis se nachází ve městě Gárdony na břehu jezera Velence. Nabízí lázně s venkovním i krytým bazénem a klimatizované pokoje s bezplatným... Ubytování Vital Hotel Nautis se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VVSI Sport Hotel

8,3

VVSI Sport Hotel

Ubytování (Hotel) VVSI Sport Hotel. VVSI Sport Hotel se nachází ve čtvrti Agárd ve městě Gárdony, 2,3 km od termálních lázní Agárd, a nabízí restauraci a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Ubytování VVSI Sport Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 336 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MeDoRa Park - Bagolyvár Apartmanház

8,2

MeDoRa Park - Bagolyvár Apartmanház

Ubytování (Aparthotel) MeDoRa Park - Bagolyvár Apartmanház. Located 1.6 km from Agard Thermal Spa, MeDoRa Park - Bagolyvár Apartmanház provides accommodation with a restaurant, a terrace and a 24-hour front desk for... Ubytování MeDoRa Park - Bagolyvár Apartmanház se nachází ve městě Gárdony (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 315 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anita Haus

8,1

Anita Haus

Ubytování (Prázdninový dům) Anita Haus. Boasting garden views, Anita Haus is situated in Gárdony, around 5 km from Agard Thermal Spa. Ubytování Anita Haus se nachází ve městě Gárdony (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 720 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Gárdéna Gárdony

7,8

Villa Gárdéna Gárdony

Ubytování (Penzion) Villa Gárdéna Gárdony. Located in Gárdony, 3 km from Agard Thermal Spa, Villa Gárdéna Gárdony provides accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, free private parking,... Ubytování Villa Gárdéna Gárdony se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Viking Hotel

7,6

Viking Hotel

Ubytování (Aparthotel) Viking Hotel. Viking Hotel stojí v zahradě s venkovním bazénem a dětským hřištěm, 1 km od jezera Velence a 3 km od termálních lázní Agárd. Ubytování Viking Hotel se nachází ve městě Gárdony (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 881 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Velence gyöngyszeme

5,1

Velence gyöngyszeme

Ubytování (Chata) Velence gyöngyszeme. Featuring garden views, Velence gyöngyszeme offers accommodation with a restaurant, free bikes and a garden, around 4.3 km from Agard Thermal Spa. Ubytování Velence gyöngyszeme se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer).

Holiday home in Gardony/Velence-See 33863

Holiday home in Gardony/Velence-See 33863

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Gardony/Velence-See 33863. Holiday home in Gardony/Velence-See 33863 is situated in Gárdony. It is set 3.1 km from Agard Thermal Spa and offers free WiFi and free private parking. Ubytování Holiday home in Gardony/Velence-See 33863 se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer).

Corner Apartman

Corner Apartman

Ubytování (Apartmán) Corner Apartman. Featuring a sauna, Corner Apartman is located in Gárdony. This property is 1.5 km from Agard Thermal Spa. Ubytování Corner Apartman se nachází ve městě Gárdony (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 394 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Piramis Hotel

Piramis Hotel

Ubytování (Hotel) Piramis Hotel. Piramis Hotel se nachází ve městě Gárdony, 1,7 km od termálních lázní Agard. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Wi-Fi je dostupné zdarma. Pokoje mají balkon. Ubytování Piramis Hotel se nachází ve městě Gárdony (Maďarsko - Fejer).

Csónakos vendégház

Csónakos vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Csónakos vendégház. Boasting garden views, Csónakos vendégház offers accommodation with a garden and a balcony, around 1.3 km from Agard Thermal Spa. Ubytování Csónakos vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer).

Panoráma a csónakkikötőben Home

Panoráma a csónakkikötőben Home

Ubytování (Prázdninový dům) Panoráma a csónakkikötőben Home. Boasting lake views, Panoráma a csónakkikötőben Home features accommodation with a patio and a coffee machine, around 3 km from Agard Thermal Spa. Ubytování Panoráma a csónakkikötőben Home se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 779 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ficak vendégház

Ficak vendégház

Ubytování (Penzion) Ficak vendégház. Ficak vendégház is situated in Gárdony, 3.3 km from Agard Thermal Spa. The rooms in the guest house are equipped with a kettle. Ubytování Ficak vendégház se nachází ve městě Gárdony (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 833 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panoráma a csónakkikötőben

Panoráma a csónakkikötőben

Ubytování (Prázdninový dům) Panoráma a csónakkikötőben. Boasting a garden and a terrace, Panoráma a csónakkikötőben is set in the Agárd district of Gárdony, only 3 km from Agard Thermal Spa. Ubytování Panoráma a csónakkikötőben se nachází ve městě Gárdony (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 312 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Levendula Vendégház

Levendula Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Levendula Vendégház. Boasting lake views, Levendula Vendégház offers accommodation with a terrace and a kettle, around 3.1 km from Agard Thermal Spa. Ubytování Levendula Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 209 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rezeda Apartman

Rezeda Apartman

Ubytování (Prázdninový dům) Rezeda Apartman. Set in Gárdony, within 3.2 km of Agard Thermal Spa, Rezeda apartman offers accommodation with free WiFi and air conditioning. Ubytování Rezeda Apartman se nachází ve městě Gárdony (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 947 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zenit Vendégház

Zenit Vendégház

Ubytování (Apartmán) Zenit Vendégház. Zenit Vendégház se nachází v Gárdony, jen 1,6 km od termálních lázní Agard. Nabízí ubytování se zahradou a bezplatným Wi-Fi. Apartmán má terasu. Ubytování Zenit Vendégház se nachází ve městě Gárdony (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 654 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Touring Hotel Gárdony

Touring Hotel Gárdony

Ubytování (Apartmán) Touring Hotel Gárdony. Located just 1.9 km from Agard Thermal Spa, Touring Hotel Gárdony provides accommodation in Gárdony with access to a bar, a garden, as well as a 24-hour... Ubytování Touring Hotel Gárdony se nachází ve městě Gárdony (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VarázsVilla

VarázsVilla

Ubytování (Prázdninový dům) VarázsVilla. Featuring garden views, VarázsVilla provides accommodation with a restaurant, a garden and a terrace, around 1.4 km from Agard Thermal Spa. Ubytování VarázsVilla se nachází ve městě Gárdony (Maďarsko - Fejer).

Gárdonyi faház 4 fő részére

Gárdonyi faház 4 fő részére

Ubytování (Prázdninový dům) Gárdonyi faház 4 fő részére. Gárdonyi faház 4 fő részére, a property with a terrace, is set in Gárdony, 3 km from Agard Thermal Spa. Ubytování Gárdonyi faház 4 fő részére se nachází ve městě Gárdony (Maďarsko - Fejer).

LiliHome

LiliHome

Ubytování (Prázdninový dům) LiliHome. Lilihome is situated in Gárdony. Free WiFi is available in the holiday home, located 3.2 km from Agard Thermal Spa. Lilihome offers a terrace. Ubytování LiliHome se nachází ve městě Gárdony (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 640 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Termál Kemping

Termál Kemping

Ubytování (Kemp) Termál Kemping. Located in Gárdony, near Agard Thermal Spa, Termál Kemping features free WiFi. The camping offers a terrace. Guests can relax in the garden at the... Ubytování Termál Kemping se nachází ve městě Gárdony (Maďarsko - Fejer).

Andante Családi Apartman mindenhez közel

Andante Családi Apartman mindenhez közel

Ubytování (Apartmán) Andante Családi Apartman mindenhez közel. Boasting garden views, Andante Családi Apartman mindenhez közel features accommodation with a patio and a kettle, around 1.5 km from Agard Thermal Spa. Ubytování Andante Családi Apartman mindenhez közel se nachází ve městě Gárdony (Maďarsko - Fejer).

Holiday home in Gardony/Velence-See 20604

Holiday home in Gardony/Velence-See 20604

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Gardony/Velence-See 20604. 1.5 km from Agard Thermal Spa, Holiday home in Gardony/Velence-See 20604 is located in the Agárd district of Gárdony. Ubytování Holiday home in Gardony/Velence-See 20604 se nachází ve městě Gárdony (Maďarsko - Fejer).

One-Bedroom Apartment in Gardony

One-Bedroom Apartment in Gardony

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Gardony. Offering free WiFi and free private parking, One-Bedroom Apartment in Gardony is situated in Gárdony, just 1.9 km from Agard Thermal Spa. Ubytování One-Bedroom Apartment in Gardony se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer).

Aranyalma Vendégház

Aranyalma Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Aranyalma Vendégház. Featuring barbecue facilities, Aranyalma Vendégház is located in the Agárd district in Gárdony. Situated 1. Ubytování Aranyalma Vendégház se nachází ve městě Gárdony (Maďarsko - Fejer).

Pisztráng Kemping

Pisztráng Kemping

Ubytování (Kemp) Pisztráng Kemping. Situated in Gárdony in the Fejer region, Pisztráng Kemping features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Pisztráng Kemping se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 750 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio in Gardony/Velence-See 27347

Studio in Gardony/Velence-See 27347

Ubytování (Apartmán) Studio in Gardony/Velence-See 27347. Offering free WiFi and free private parking, Studio in Gardony/Velence-See 27347 is located in Gárdony, just 1.9 km from Agard Thermal Spa. Ubytování Studio in Gardony/Velence-See 27347 se nachází ve městě Gárdony (Maďarsko - Fejer).

Vintage Jakuzzis Vendégház

Vintage Jakuzzis Vendégház

Ubytování (Apartmán) Vintage Jakuzzis Vendégház. Situated in Gárdony in the Fejer region, Vintage Jakuzzis Vendégház has a terrace. The accommodation is 3. Ubytování Vintage Jakuzzis Vendégház se nachází ve městě Gárdony (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 949 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Gárdony

Město Gárdony se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 37 hotelů a ubytování ve městě Gárdony.