Hledat

Ubytování

Ubytování město Pázmánd

Ve městě Pázmánd (Maďarsko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pázmánd

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pázmánd

Kőhegy Vendégház

9,4

Kőhegy Vendégház

Ubytování (Penzion) Kőhegy Vendégház. Kőhegy Vendégház se nachází v Pázmándu a nabízí zahradu a terasu. Výhled směřuje na hory. Všechny pokoje v penzionu mají terasu s výhledem do zahrady. Ubytování Kőhegy Vendégház se nachází ve městě Pázmánd (Maďarsko - Fejer).

Natura Vendégház

9,3

Natura Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Natura Vendégház. Natura Vendégház se nachází ve 200 let staré chatě v Pázmándu a nabízí venkovní bazén a zahradu o rozloze 1500 m2. Ubytování Natura Vendégház se nachází ve městě Pázmánd (Maďarsko - Fejer).

Manó Vendégház

9,3

Manó Vendégház

Ubytování (Apartmány) Manó Vendégház. Featuring garden views, Manó Vendégház in Pázmánd features accommodation, free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytování Manó Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer).

Borárium Vendégházak - Zen-gő Ház

9,3

Borárium Vendégházak - Zen-gő Ház

Ubytování (Penzion) Borárium Vendégházak - Zen-gő Ház. Set in Pázmánd, Borárium Vendégházak - Zen-gő Ház has a garden, terrace and free WiFi. All rooms boast a kitchen and a private bathroom. Ubytování Borárium Vendégházak - Zen-gő Ház se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer).

Borárium Vendégházak - Zenit Ház

Borárium Vendégházak - Zenit Ház

Ubytování (Penzion) Borárium Vendégházak - Zenit Ház. Borárium Vendégházak - Zenit Ház features free WiFi and rooms with air conditioning in Pázmánd. With a garden, the property also has a terrace. Ubytování Borárium Vendégházak - Zenit Ház se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer).

Pázmánd diófa apartman

Pázmánd diófa apartman

Ubytování (Apartmán) Pázmánd diófa apartman. Featuring a terrace, Pázmánd diófa apartman offers accommodation in Pázmánd with free WiFi and garden views. Ubytování Pázmánd diófa apartman se nachází ve městě Pázmánd (Maďarsko - Fejer).

Borárium Vendégházak - Néró Ház

Borárium Vendégházak - Néró Ház

Ubytování (Penzion) Borárium Vendégházak - Néró Ház. Located in Pázmánd, Borárium Vendégházak - Néró Ház provides air-conditioned rooms with free WiFi. With a garden, the property also features a terrace. Ubytování Borárium Vendégházak - Néró Ház se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer).

Ubytování ve městě Pázmánd

Město Pázmánd se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Pázmánd.