Hledat

Ubytování

Ubytování město Pázmánd

Ve městě Pázmánd (Maďarsko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pázmánd

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pázmánd

Manó Vendégház

9,3

Manó Vendégház

Ubytování (Apartmány) Manó Vendégház. Featuring garden views, Manó Vendégház in Pázmánd features accommodation, free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytování Manó Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 886 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Natura Vendégház

9,3

Natura Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Natura Vendégház. Natura Vendégház se nachází ve 200 let staré chatě v Pázmándu a nabízí venkovní bazén a zahradu o rozloze 1500 m2. Ubytování Natura Vendégház se nachází ve městě Pázmánd (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Teréz Háza

9,3

Teréz Háza

Ubytování (Penzion) Teréz Háza. Set in Pázmánd, Teréz Háza offers a garden. Boasting a shared kitchen, this property also provides guests with a sun terrace. Ubytování Teréz Háza se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer).

Borárium Vendégházak - Zen-gő Ház

9,3

Borárium Vendégházak - Zen-gő Ház

Ubytování (Penzion) Borárium Vendégházak - Zen-gő Ház. Set in Pázmánd, Borárium Vendégházak - Zen-gő Ház has a garden, terrace and free WiFi. All rooms boast a kitchen and a private bathroom. Ubytování Borárium Vendégházak - Zen-gő Ház se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 296 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PatakParti Vendégházak Pázmánd

9,2

PatakParti Vendégházak Pázmánd

Ubytování (Apartmány) PatakParti Vendégházak Pázmánd. Set in Pázmánd, 8 km from Velence, PatakParti Vendégházak Pázmánd offers a garden and free WiFi. Ubytování PatakParti Vendégházak Pázmánd se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer).

Borárium Vendégházak - Zenit Ház

Borárium Vendégházak - Zenit Ház

Ubytování (Penzion) Borárium Vendégházak - Zenit Ház. Borárium Vendégházak - Zenit Ház features free WiFi and rooms with air conditioning in Pázmánd. With a garden, the property also has a terrace. Ubytování Borárium Vendégházak - Zenit Ház se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 597 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Borárium Vendégházak - Néró Ház

Borárium Vendégházak - Néró Ház

Ubytování (Penzion) Borárium Vendégházak - Néró Ház. Located in Pázmánd, Borárium Vendégházak - Néró Ház provides air-conditioned rooms with free WiFi. With a garden, the property also features a terrace. Ubytování Borárium Vendégházak - Néró Ház se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 597 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pázmánd diófa apartman

Pázmánd diófa apartman

Ubytování (Apartmán) Pázmánd diófa apartman. Featuring a terrace, Pázmánd diófa apartman offers accommodation in Pázmánd with free WiFi and garden views. Ubytování Pázmánd diófa apartman se nachází ve městě Pázmánd (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 703 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Pázmánd

Město Pázmánd se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Pázmánd.