Hledat

Ubytování

Ubytování město Dunaújváros

Ve městě Dunaújváros (Maďarsko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Dunaújváros

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Dunaújváros

Pintes 38

10

Pintes 38

Ubytování (Apartmán) Pintes 38. Pintes 38 is located in Dunaújváros and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Pintes 38 se nachází ve městě Dunaújváros (Maďarsko - Fejer).

Dózsa 64

9,8

Dózsa 64

Ubytování (Apartmán) Dózsa 64. Dózsa 64 se nachází ve městě Dunaújváros a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Klimatizované ubytování leží 40 km od Sukoró. Ubytování Dózsa 64 se nachází ve městě Dunaújváros (Maďarsko - Fejer).

Pintes 38 A

9,2

Pintes 38 A

Ubytování (Apartmán) Pintes 38 A. Pintes 38 se může pochlubit zahradou a terasou. A nabízí ubytování v Dunaújváros s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady. 39 km od Sukoró. Ubytování Pintes 38 A se nachází ve městě Dunaújváros (Maďarsko - Fejer).

Corner Hotel & Kávéház

9,1

Corner Hotel & Kávéház

Ubytování (Hotel) Corner Hotel & Kávéház. Corner Hotel & Kávéház offers air-conditioned accommodation in Dunaújváros. Ubytování Corner Hotel & Kávéház se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer).

19 Barátság útja

9

19 Barátság útja

Ubytování (Apartmán) 19 Barátság útja. 19 Barátság útja is set in Dunaújváros. The apartment features garden views and is 41 km from Agárd. Ubytování 19 Barátság útja se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer).

Viktória Panzió

8,8

Viktória Panzió

Ubytování (Apartmány) Viktória Panzió. Set in Dunaújváros, Viktória Apartmanház offers accommodation with free WiFi and a kitchenette. All units feature air conditioning and a TV. Ubytování Viktória Panzió se nachází ve městě Dunaújváros (Maďarsko - Fejer).

Motel 24

8,4

Motel 24

Ubytování (Bed and breakfast) Motel 24. Motel 24 se nachází v Dunaújvárosu, 39 km od Sukoró, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Tento bed and breakfast má také terasu. Ubytování Motel 24 se nachází ve městě Dunaújváros (Maďarsko - Fejer).

Duna CentRoom

8,2

Duna CentRoom

Ubytování (Bed and breakfast) Duna CentRoom. Duna CentRoom se nachází v Dunaújvárosu a nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou. K vybavení patří lednice a rychlovarná konvice. Ubytování Duna CentRoom se nachází ve městě Dunaújváros (Maďarsko - Fejer).

Gagarin

8,1

Gagarin

Ubytování (Apartmán) Gagarin. Gagarin is situated in Dunaújváros. The apartment has city views and is 40 km from Agárd. Ubytování Gagarin se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer).

Hotel Kerpely

7,9

Hotel Kerpely

Ubytování (Hotel) Hotel Kerpely. Hotel Kerpely is located in the centre of Dunaújváros and offers rooms with cable TV, bathroom and free wired internet connection. Ubytování Hotel Kerpely se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer).

PD Hostel

7,4

PD Hostel

Ubytování (Hostel) PD Hostel. PD Hostel features accommodation in Dunaújváros. Among the facilities at this property are a shared kitchen and a shared lounge, along with free WiFi... Ubytování PD Hostel se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer).

Klub Hotel

7,2

Klub Hotel

Ubytování (Hotel) Klub Hotel. Klub Hotel je vzdálený 1 km od centra města Dunaújváros. Má wellness centrum a restauraci, která podává pokrmy čínské a maďarské kuchyně. Ubytování Klub Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer).

Rozinka apartman

Rozinka apartman

Ubytování (Apartmán) Rozinka apartman. Located in Dunaújváros in the Fejer region, Rozinka apartman features a patio and city views. The air-conditioned accommodation is 40 km from Agárd. Ubytování Rozinka apartman se nachází ve městě Dunaújváros (Maďarsko - Fejer).

Ubytování ve městě Dunaújváros

Město Dunaújváros se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Dunaújváros.