Hledat

Ubytování

Ubytování město Dunaújváros

Ve městě Dunaújváros (Maďarsko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Dunaújváros

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Dunaújváros

Pintes 38

10

Pintes 38

Ubytování (Apartmán) Pintes 38. Pintes 38 is located in Dunaújváros and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Pintes 38 se nachází ve městě Dunaújváros (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 907 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Corner Hotel & Kávéház

9,1

Corner Hotel & Kávéház

Ubytování (Hotel) Corner Hotel & Kávéház. Corner Hotel & Kávéház offers air-conditioned accommodation in Dunaújváros. Ubytování Corner Hotel & Kávéház se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 631 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

19 Barátság útja

9

19 Barátság útja

Ubytování (Apartmán) 19 Barátság útja. 19 Barátság útja is set in Dunaújváros. The apartment features garden views and is 41 km from Agárd. Ubytování 19 Barátság útja se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 194 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Viktória Panzió

8,8

Viktória Panzió

Ubytování (Apartmány) Viktória Panzió. Set in Dunaújváros, Viktória Apartmanház offers accommodation with free WiFi and a kitchenette. All units feature air conditioning and a TV. Ubytování Viktória Panzió se nachází ve městě Dunaújváros (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 216 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gagarin

8,1

Gagarin

Ubytování (Apartmán) Gagarin. Gagarin is situated in Dunaújváros. The apartment has city views and is 40 km from Agárd. Ubytování Gagarin se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 593 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Kerpely

7,9

Hotel Kerpely

Ubytování (Hotel) Hotel Kerpely. Hotel Kerpely is located in the centre of Dunaújváros and offers rooms with cable TV, bathroom and free wired internet connection. Ubytování Hotel Kerpely se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 099 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PD Hostel

7,4

PD Hostel

Ubytování (Hostel) PD Hostel. PD Hostel features accommodation in Dunaújváros. Among the facilities at this property are a shared kitchen and a shared lounge, along with free WiFi... Ubytování PD Hostel se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Klub Hotel

7,2

Klub Hotel

Ubytování (Hotel) Klub Hotel. Klub Hotel je vzdálený 1 km od centra města Dunaújváros. Má wellness centrum a restauraci, která podává pokrmy čínské a maďarské kuchyně. Ubytování Klub Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rozinka apartman

Rozinka apartman

Ubytování (Apartmán) Rozinka apartman. Located in Dunaújváros in the Fejer region, Rozinka apartman features a patio and city views. The air-conditioned accommodation is 40 km from Agárd. Ubytování Rozinka apartman se nachází ve městě Dunaújváros (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 422 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Dunaújváros

Město Dunaújváros se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Dunaújváros.