Hledat

Ubytování

Canton of Neuchâtel

V regionu Canton of Neuchâtel (Švýcarsko) máme celkem 136 hotelů a ubytování.

Pro region Canton of Neuchâtel doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Neuchâtel (30), La Chaux-de-Fonds (17), Bevaix (10), Le Locle (9), Cortaillod (4), Travers (4), Les Brenets (3), La Côte-aux-Fées (3), Fleurier (3), Couvet (3). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Canton of Neuchâtel

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Canton of Neuchâtel

Le Manoir de l'Oselière & Spa

9,9

Le Manoir de l'Oselière & Spa

Ubytování (Bed and breakfast) Le Manoir de l'Oselière & Spa. Located in Les Hauts-Geneveys, 11 km from La Chaux-de-Fonds, Le Manoir de l'Oselière provides a garden and free WiFi. The accommodation features a sauna. Ubytování Le Manoir de l'Oselière & Spa se nachází ve městě (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel).

Suite 25a

9,8

Suite 25a

Ubytování (Apartmán) Suite 25a. Just 200 metres from the lakeshore of Lake Neuchatel, this property offers a spacious and bright apartment with a kitchen. Ubytování Suite 25a se nachází ve městě Neuchâtel (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel).

Maujobia 31

9,8

Maujobia 31

Ubytování (Apartmán) Maujobia 31. Boasting lake views, Maujobia 31 features accommodation with a balcony and a kettle, around 5 km from Laténium. Ubytování Maujobia 31 se nachází ve městě Neuchâtel (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 694 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BnB Niederer

9,8

BnB Niederer

Ubytování (Penzion) BnB Niederer. On the edge of the La Côte-aux-Fées village, the family-run BnB Niederer is a 15-minute drive from the ski resorts of Buttes and Les Rasses and close to... Ubytování BnB Niederer se nachází ve městě La Côte-aux-Fées (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le Penitencier

9,8

Le Penitencier

Ubytování (Apartmán) Le Penitencier. Le Penitencier se nachází v La Brévine v kantonu Neuchâtel a nabízí terasu. 25 km od La Chaux-de-Fonds. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Le Penitencier se nachází ve městě La Brévine (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 761 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Griottière

9,8

La Griottière

Ubytování (Apartmán) La Griottière. Located in Thielle-Wavre in the Canton of Neuchâtel region, La Griottière has a garden. Ubytování La Griottière se nachází ve městě Thielle-Wavre (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 400 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maison d'hôtes Le Gros-Crêt

9,7

Maison d'hôtes Le Gros-Crêt

Ubytování (Bed and breakfast) Maison d'hôtes Le Gros-Crêt. Set at 1250 metres above sea level, in a quiet surrounding and offering free bikes, Maison d'hôtes Le Gros-Crêt is located 3 km from the centre of La... Ubytování Maison d'hôtes Le Gros-Crêt se nachází ve městě La Chaux-de-Fonds (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Vieille-Ville Genève

9,7

Studio Vieille-Ville Genève

Ubytování (Apartmán) Studio Vieille-Ville Genève. Studio Vieille-Ville Genève in Geneva provides accommodation with free WiFi, 300 meters from St. Pierre Cathedral, 2.2 km from Jet d'Eau and 3. Ubytování Studio Vieille-Ville Genève se nachází ve městě Les Geneveys-sur-Coffrane (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Altitude 910

9,7

Altitude 910

Ubytování (Chata) Altitude 910. Altitude 910, a property with a restaurant, a garden and a terrace, is situated in Le Paquier, 2. Ubytování Altitude 910 se nachází ve městě Le Pâquier (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Relais de la Baume

9,7

Relais de la Baume

Ubytování (Apartmán) Relais de la Baume. Relais de la Baume is 3 km from Le Locle town centre and 10 km from La Chaux de Fonds. Ubytování Relais de la Baume se nachází ve městě Le Locle (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 318 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Les logis de l'horloger

9,6

Les logis de l'horloger

Ubytování (Apartmán) Les logis de l'horloger. Les logis de l'horloger offers accommodation in La Chaux-de-Fonds, 1.6 km from International Watch and Clock Museum. Ubytování Les logis de l'horloger se nachází ve městě La Chaux-de-Fonds (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 376 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

L'Envol Chambres d'Hôtes

9,6

L'Envol Chambres d'Hôtes

Ubytování (Bed and breakfast) L'Envol Chambres d'Hôtes. L'Envol is located in Cortaillod and offers panoramic views of Lake Neuchâtel and the Jura Mountains. Ubytování L'Envol Chambres d'Hôtes se nachází ve městě Cortaillod (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 167 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Le Locle

9,6

Guesthouse Le Locle

Ubytování (Penzion) Guesthouse Le Locle. Featuring free WiFi throughout the property, Guesthouse Le Locle is a boutique hotel in Le Locle, 9 km from La Chaux-de-Fonds. Ubytování Guesthouse Le Locle se nachází ve městě Le Locle (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 212 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lodge Glardons

9,6

Lodge Glardons

Ubytování (Bed and breakfast) Lodge Glardons. Located in Marin, Lodge Glardons provides a private beach area and free WiFi throughout the property. Ubytování Lodge Glardons se nachází ve městě Marin (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 330 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chambre aux bord de l'Areuse

9,6

Chambre aux bord de l'Areuse

Ubytování (Privát) Chambre aux bord de l'Areuse. Chambre aux bord de l'Areuse is located in Areuse. The homestay features river views and is 27 km from La Chaux-de-Fonds. Ubytování Chambre aux bord de l'Areuse se nachází ve městě Areuse (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 676 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Vacances Saars 33

9,5

Appartements Vacances Saars 33

Ubytování (Apartmány) Appartements Vacances Saars 33. Situated a 4-minute walk from a lake and offering lake views from all units, Appartements Vacances Saars 33 features free WiFi, a garden and a terrace. Ubytování Appartements Vacances Saars 33 se nachází ve městě Neuchâtel (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 165 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La crique de l'evole

9,5

La crique de l'evole

Ubytování (Apartmán) La crique de l'evole. Situated in Neuchâtel, just steps away from the lakeshore, La crique de l´evole offers a self-catering accommodation unit with free WiFi, free air... Ubytování La crique de l'evole se nachází ve městě Neuchâtel (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Lydie

9,5

Appartement Lydie

Ubytování (Apartmán) Appartement Lydie. Appartement Lydie se nachází v obci Le Landeron v kantonu Neuchâtel a nabízí terasu a výhled do zahrady. Neuchâtel je vzdálený 16 km. Ubytování Appartement Lydie se nachází ve městě Le Landeron (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 533 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vire de Vie

9,5

Vire de Vie

Ubytování (Apartmán) Vire de Vie. Vire de Vie offers accommodation in Villiers. Bern is 38 km away. The accommodation features a seating and dining area. Ubytování Vire de Vie se nachází ve městě Villiers (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 933 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Floatinn Boat-BnB

9,5

Floatinn Boat-BnB

Ubytování (Botel) Floatinn Boat-BnB. Loď Floatinn se nachází v přístavu v Ženevě. Nabízí výhled na slavnou fontánu Jet d'Eau a Ženevské jezero, sluneční terasu, venkovní posezení a Wi-Fi... Ubytování Floatinn Boat-BnB se nachází ve městě Les Geneveys-sur-Coffrane (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartment Aux Lilas

9,5

Appartment Aux Lilas

Ubytování (Apartmán) Appartment Aux Lilas. Appartment Aux Lilas offers accommodation in Les Geneveys sur Coffrane, 4 km from the centre of Montmolling, 46 km from Bern and 32 km from Fribourg. Ubytování Appartment Aux Lilas se nachází ve městě Les Geneveys-sur-Coffrane (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Dernier (La cote-aux-fées) Suisse

9,5

La Dernier (La cote-aux-fées) Suisse

Ubytování (Chata) La Dernier (La cote-aux-fées) Suisse. Situated in La Côte-aux-Fées in the Canton of Neuchâtel region, La Dernier (La cote-aux-fées) Suisse features a terrace and garden views. Ubytování La Dernier (La cote-aux-fées) Suisse se nachází ve městě La Côte-aux-Fées (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 637 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maison d hotes villa les pervenches

9,5

Maison d hotes villa les pervenches

Ubytování (Apartmány) Maison d hotes villa les pervenches. Set 5 km from International Watch and Clock Museum, Maison d hotes villa les pervenches offers accommodation with a restaurant, a shared lounge and a... Ubytování Maison d hotes villa les pervenches se nachází ve městě La Chaux-de-Fonds (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 632 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Cachotière

9,5

La Cachotière

Ubytování (Apartmán) La Cachotière. Located in La Chaux-du-Milieu in the Canton of Neuchâtel region, La Cachotière features a balcony and garden views. Ubytování La Cachotière se nachází ve městě La Chaux-du-Milieu (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 074 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Maillefer

9,5

Appartement Maillefer

Ubytování (Apartmán) Appartement Maillefer. Offering a spacious apartment with a balcony and views of Lake Neuchâtel, Appartement Maillefer is 2 km outside of the centre of the town of Neuchâtel. Ubytování Appartement Maillefer se nachází ve městě Neuchâtel (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel).

Guest house - Maison d'hôtes "Relais des Saars"

9,5

Guest house - Maison d'hôtes "Relais des Saars"

Ubytování (Penzion) Guest house - Maison d'hôtes "Relais des Saars". Built in 1850 and completely renovated in 2002, Relais des Saars is located in Neuchâtel, a 20-minute walk from the city centre. Ubytování Guest house - Maison d'hôtes "Relais des Saars" se nachází ve městě Neuchâtel (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Les Iris

9,4

Appartement Les Iris

Ubytování (Apartmán) Appartement Les Iris. Appartment Les Iris is situated in a residential area of Bevaix and offers amenities like a flat-screen cable TV, free Wi-Fi and a DVD player. Ubytování Appartement Les Iris se nachází ve městě Bevaix (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 097 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gite de la Robella

9,3

Gite de la Robella

Ubytování (Apartmány) Gite de la Robella. This spacious and bright apartment in Buttes is just 200 metres from the La Robella Ski Lift and Buttes Train Station. It offers free Wi-Fi and a garden. Ubytování Gite de la Robella se nachází ve městě Buttes (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bleu Bambou

9,3

Bleu Bambou

Ubytování (Apartmán) Bleu Bambou. Bleu Bambou is located in Hauterive. The property is 5 km from Neuchâtel, and complimentary private parking is provided. Ubytování Bleu Bambou se nachází ve městě (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 074 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Cormondreche

9,3

B&B Cormondreche

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Cormondreche. Set in Cormondreche, 37 km from Yverdon-les-Bains, B&B Cormondreche offers a restaurant and free WiFi. Ubytování B&B Cormondreche se nachází ve městě Cormondreche (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 420 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jurabelle

9,3

Jurabelle

Ubytování (Bed and breakfast) Jurabelle. Jurabelle is located in La Côte-aux-Fées. Free WiFi access is available. Featuring bathrobes, private bathroom also comes with free toiletries. Ubytování Jurabelle se nachází ve městě Bellevue (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 730 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jac-Cosy

9,3

Jac-Cosy

Ubytování (Apartmán) Jac-Cosy. Situated in Fleurier in the Canton of Neuchâtel region, Jac-Cosy features a terrace and garden views. Ubytování Jac-Cosy se nachází ve městě Fleurier (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 401 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BNB Les Prises

9,3

BNB Les Prises

Ubytování (Bed and breakfast) BNB Les Prises. Featuring free WiFi throughout the property, BNB Les Prises offers accommodation in Les Ponts-de-Martel. Guests can enjoy the on-site snack bar. Ubytování BNB Les Prises se nachází ve městě Les Ponts-de-Martel (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 700 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Petite Fleur

9,3

La Petite Fleur

Ubytování (Apartmán) La Petite Fleur. Located in Enges in the Canton of Neuchâtel region, La Petite Fleur features a balcony and lake views. Ubytování La Petite Fleur se nachází ve městě Enges (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aux Sauges

9,2

Aux Sauges

Ubytování (Bed and breakfast) Aux Sauges. Located in Areuse in the Canton of Neuchâtel region, Aux Sauges features a balcony. Ubytování Aux Sauges se nachází ve městě Areuse (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio cosy au centre de Couvet

9,2

Studio cosy au centre de Couvet

Ubytování (Apartmány) Studio cosy au centre de Couvet. Studio cosy au centre du Couvet offers accommodation in Couvet, a 8-minute walk from the train station. Ubytování Studio cosy au centre de Couvet se nachází ve městě Couvet (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio de vacances

9,2

Studio de vacances

Ubytování (Apartmán) Studio de vacances. Featuring garden views, Studio de vacances is located in Travers, around 16 km from Creux du Van. Ubytování Studio de vacances se nachází ve městě Travers (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 235 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chambre d'hôtes Littoral 65

9,2

Chambre d'hôtes Littoral 65

Ubytování (Bed and breakfast) Chambre d'hôtes Littoral 65. Surrounded by vineyards, Chambre d'hôtes Littoral 65 in Chez-le-Bart offers a summer garden with tables and chairs and a bright and spacious rooms. Ubytování Chambre d'hôtes Littoral 65 se nachází ve městě Chez-le-Bart (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 397 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hôtel de la Béroche

9,2

Hôtel de la Béroche

Ubytování (Penzion – hostinec) Hôtel de la Béroche. Set in Saint Aubin Sauges, Hôtel de la Béroche has a garden and a bar. Ubytování Hôtel de la Béroche se nachází ve městě Saint Aubin Sauges (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

EnSuite Bedrooms in Apt Duplex

9,2

EnSuite Bedrooms in Apt Duplex

Ubytování (Apartmán) EnSuite Bedrooms in Apt Duplex. Located in Geneva, 1.9 km from Jet d'Eau and 2.4 km from St. Pierre Cathedral, EnSuite Bedrooms in Apt Duplex offers free WiFi and air conditioning. Ubytování EnSuite Bedrooms in Apt Duplex se nachází ve městě Les Geneveys-sur-Coffrane (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vacation rentals Wawani

9,2

Vacation rentals Wawani

Ubytování (Apartmán) Vacation rentals Wawani. Featuring a garden, an outdoor pool and garden views, Vacation rentals Wawani is located in Bevaix. Ubytování Vacation rentals Wawani se nachází ve městě Bevaix (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 563 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bed and Breakfast La Petite Thielle

9,2

Bed and Breakfast La Petite Thielle

Ubytování (Bed and breakfast) Bed and Breakfast La Petite Thielle. La Peite Thielle is located at the foot of the Jura mountains, in a quiet area of villas. Ubytování Bed and Breakfast La Petite Thielle se nachází ve městě Cressier (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel).

Le Polder

9,1

Le Polder

Ubytování (Apartmán) Le Polder. Le Polder is located in Le Paquier and offers free bikes, ski-to-door access and a casino. Ubytování Le Polder se nachází ve městě Le Paquier (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 468 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maison DuBois

9,1

Maison DuBois

Ubytování (Bed and breakfast) Maison DuBois. Set in an 18th-century watchmaker’s shop, this hotel in Le Locle offers rooms with free Wi-Fi and kettles. Le Locle Train Station is a 5-minute walk away. Ubytování Maison DuBois se nachází ve městě Le Locle (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 839 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bonne Auberge Les Bugnenets

9,1

Bonne Auberge Les Bugnenets

Ubytování (Penzion – hostinec) Bonne Auberge Les Bugnenets. Amidst mountains and forest, a 10-minute drive from Saint-Imier, Bonne Auberge houses a traditional restaurant in Didier Cuche’s parent’s house. Ubytování Bonne Auberge Les Bugnenets se nachází ve městě Le Paquier (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 050 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hôtel du Chasseur

9,1

Hôtel du Chasseur

Ubytování (Hotel) Hôtel du Chasseur. Overlooking the Jura mountain range, a 10-minute drive from Neuchâtel, this rustic-style hotel is situated in Enges. Ubytování Hôtel du Chasseur se nachází ve městě Enges (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 678 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B La Ferme De Pouillerel

9,1

B&B La Ferme De Pouillerel

Ubytování (Bed and breakfast) B&B La Ferme De Pouillerel. Featuring free WiFi and a barbecue, B&B La Ferme De Pouillerel can be found in quiet surroundings 1200 metres above sea level in La Chaux-de-Fonds, 2 km... Ubytování B&B La Ferme De Pouillerel se nachází ve městě La Chaux-de-Fonds (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beau Rivage Hotel

9,1

Beau Rivage Hotel

Ubytování (Hotel) Beau Rivage Hotel. Located in Neuchâtel centre, in the very heart of Switzerland´s watch-making district, the luxurious Beau Rivage Hotel offers rooms with free WiFi, a... Ubytování Beau Rivage Hotel se nachází ve městě Neuchâtel (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 077 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Petit Hôtel de Chaumont

9,1

Petit Hôtel de Chaumont

Ubytování (Hotel) Petit Hôtel de Chaumont. Enjoying a hilltop location above Neuchâtel, this hotel in Chaumont features a large terrace with panoramic views over the Jura Mountains. Ubytování Petit Hôtel de Chaumont se nachází ve městě Chaumont-de-Pury (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel).

La Ferme des Arêtes

9,1

La Ferme des Arêtes

Ubytování (Bed and breakfast) La Ferme des Arêtes. Situated in La Chaux-de-Fonds in the Canton of Neuchâtel region, with International Watch and Clock Museum nearby, La Ferme des Arêtes features... Ubytování La Ferme des Arêtes se nachází ve městě La Chaux-de-Fonds (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 398 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hôtel de la Chaux-d'Abel

9,1

Hôtel de la Chaux-d'Abel

Ubytování (Hotel) Hôtel de la Chaux-d'Abel. Hôtel de la Chaux-d'Abel features a restaurant, shared lounge, a garden and water sports facilities in La Ferrière. Ubytování Hôtel de la Chaux-d'Abel se nachází ve městě La Ferrière (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 746 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v regionu Canton of Neuchâtel - Švýcarsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 136 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Canton of Neuchâtel.

Pro region Canton of Neuchâtel doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Neuchâtel (30), La Chaux-de-Fonds (17), Bevaix (10), Le Locle (9), Cortaillod (4), Travers (4), Les Brenets (3), La Côte-aux-Fées (3), Fleurier (3), Couvet (3). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Canton of Neuchâtel máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Le Manoir de l'Oselière & Spa (9,9*), Suite 25a (9,8*), Maujobia 31 (9,8*), BnB Niederer (9,8*), Le Penitencier (9,8*), La Griottière (9,8*), Maison d'hôtes Le Gros-Crêt (9,7*), Altitude 910 (9,7*), Relais de la Baume (9,7*), Les logis de l'horloger (9,6*).

Region Canton of Neuchâtel může být skvělým místem pro strávení dovolené.