Hledat

Ubytování

Ubytování město Les Brenets

Ve městě Les Brenets (Švýcarsko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Les Brenets

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Les Brenets

Chambres d'Hotes Le Passiflore

8,3

Chambres d'Hotes Le Passiflore

Ubytování (Penzion) Chambres d'Hotes Le Passiflore. Situated in the village of Les Brenets, Le Passiflore is an intimate guest house offering a café-bar and 2 terraces. Ubytování Chambres d'Hotes Le Passiflore se nachází ve městě Les Brenets (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 351 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Les Rives Du Doubs

8,2

Les Rives Du Doubs

Ubytování (Hotel) Les Rives Du Doubs. Klidná lokalita s krásným výhledem na jezero Les Brenets (Brenetské jezero) tomuto hotelu dodává zvláštní kouzlo. Ubytování Les Rives Du Doubs se nachází ve městě Les Brenets (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel).

un ptit chalet

un ptit chalet

Ubytování (Chata) un ptit chalet. Set in Les Brenets in the Canton of Neuchâtel region, un ptit chalet features a terrace. This property offers access to free WiFi. Ubytování un ptit chalet se nachází ve městě Les Brenets (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 724 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Les Brenets

Město Les Brenets se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Les Brenets.