Hledat

Ubytování

Ubytování město Travers

Ve městě Travers (Švýcarsko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Travers

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Travers

Studio de vacances

9,2

Studio de vacances

Ubytování (Apartmán) Studio de vacances. Featuring garden views, Studio de vacances is located in Travers, around 16 km from Creux du Van. Ubytování Studio de vacances se nachází ve městě Travers (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 235 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BnB Villa Moncalme

8,8

BnB Villa Moncalme

Ubytování (Bed and breakfast) BnB Villa Moncalme. Surrounded by a large garden, Villa Moncalme enjoys an elevated location in a quiet part of Travers, 20 km from Neuchatel and its lake and 5 km from the... Ubytování BnB Villa Moncalme se nachází ve městě Travers (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hôtel - Grill du Crêt de l'Anneau

7,8

Hôtel - Grill du Crêt de l'Anneau

Ubytování (Hotel) Hôtel - Grill du Crêt de l'Anneau. Set next to a forest, Hôtel - Grill du Crêt de l'Anneau is located in Travers, and offers an à la restaurant and en-suite rooms with free WiFi access. Ubytování Hôtel - Grill du Crêt de l'Anneau se nachází ve městě Travers (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 282 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Maisonnette

La Maisonnette

Ubytování (Apartmán) La Maisonnette. Boasting river views, La Maisonnette features accommodation with a garden and a balcony, around 16 km from Creux du Van. Ubytování La Maisonnette se nachází ve městě Travers (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 794 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Travers

Město Travers se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Travers.