Hledat

Ubytování

Ubytování město Le Locle

Ve městě Le Locle (Švýcarsko) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Le Locle

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Le Locle

Relais de la Baume

9,7

Relais de la Baume

Ubytování (Apartmán) Relais de la Baume. Relais de la Baume is 3 km from Le Locle town centre and 10 km from La Chaux de Fonds. Ubytování Relais de la Baume se nachází ve městě Le Locle (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 318 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Le Locle

9,6

Guesthouse Le Locle

Ubytování (Penzion) Guesthouse Le Locle. Featuring free WiFi throughout the property, Guesthouse Le Locle is a boutique hotel in Le Locle, 9 km from La Chaux-de-Fonds. Ubytování Guesthouse Le Locle se nachází ve městě Le Locle (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 212 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maison DuBois

9,1

Maison DuBois

Ubytování (Bed and breakfast) Maison DuBois. Set in an 18th-century watchmaker’s shop, this hotel in Le Locle offers rooms with free Wi-Fi and kettles. Le Locle Train Station is a 5-minute walk away. Ubytování Maison DuBois se nachází ve městě Le Locle (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 839 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Douc’heures

8,9

Appartement Douc’heures

Ubytování (Apartmány) Appartement Douc’heures. Set in an area with historical sites, Appartement Douc’heures is a quiet and soundproof apartment located in Le Locle. Ubytování Appartement Douc’heures se nachází ve městě Le Locle (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 935 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Auberge du Prévoux

8,5

Auberge du Prévoux

Ubytování (Hotel) Auberge du Prévoux. Auberge du Prévoux enjoys a quiet location surrounded by a forest, 3,500 metres from the centre of Le Locle. Ubytování Auberge du Prévoux se nachází ve městě Le Locle (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 165 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hôtel des Trois Rois

7,5

Hôtel des Trois Rois

Ubytování (Hotel) Hôtel des Trois Rois. The Hôtel des Trois Rois is a modern 3-star hotel in the centre of Le Locle in the Canton of Neuchâtel, a 5-minute walk from the bus and train stations. Ubytování Hôtel des Trois Rois se nachází ve městě Le Locle (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Une Nuit Ailleurs

Une Nuit Ailleurs

Ubytování (Bed and breakfast) Une Nuit Ailleurs. This B&B in the centre of Le Locle features a spacious and modern room with a private entrance and a large private terrace. Ubytování Une Nuit Ailleurs se nachází ve městě Le Locle (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 821 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fleur de Lis

Fleur de Lis

Ubytování (Hotel) Fleur de Lis. Situated in Le Locle, Fleur de Lis has a restaurant, bar, terrace, and free WiFi. Ubytování Fleur de Lis se nachází ve městě Le Locle (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 564 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Le Locle

Město Le Locle se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování ve městě Le Locle.