Hledat

Ubytování

Ubytování město Fleurier

Ve městě Fleurier (Švýcarsko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Fleurier

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Fleurier

Jac-Cosy

9,3

Jac-Cosy

Ubytování (Apartmán) Jac-Cosy. Situated in Fleurier in the Canton of Neuchâtel region, Jac-Cosy features a terrace and garden views. Ubytování Jac-Cosy se nachází ve městě Fleurier (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 401 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beurreetconfiture

8,5

Beurreetconfiture

Ubytování (Bed and breakfast) Beurreetconfiture. With a garden and a terrace, Beurreetconfiture is situated in Fleurier and offers free WiFi. Guests at the bed and breakfast can enjoy a buffet breakfast. Ubytování Beurreetconfiture se nachází ve městě Fleurier (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 586 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

L'Irlandais

8,1

L'Irlandais

Ubytování (Bed and breakfast) L'Irlandais. Set in Fleurier, 37 km from La Chaux-de-Fonds, L'Irlandais offers a bar and free WiFi. Ubytování L'Irlandais se nachází ve městě Fleurier (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 432 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension De La Poste

5,9

Pension De La Poste

Ubytování (Hotel) Pension De La Poste. Located in Fleurier in the Val de Travers, hotel de la poste is 32 km from Neuchâtel and a 10-minute drive from the French border. Free WiFi is available. Ubytování Pension De La Poste se nachází ve městě Fleurier (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 748 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Salt - Pepper

Salt - Pepper

Ubytování (Privát) Salt - Pepper. Salt - Pepper is located in Fleurier and offers a bar and a terrace. The property features river views and is 28 km from Neuchâtel. Ubytování Salt - Pepper se nachází ve městě Fleurier (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 443 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chambres d'hôtes T'22

Chambres d'hôtes T'22

Ubytování (Bed and breakfast) Chambres d'hôtes T'22. Chambres d'hôtes T'22 nabízí terasu. Nabízí ubytování ve Fleurieru. Všechny pokoje mají posezení a sdílenou koupelnu s fénem a vanou. Ubytování Chambres d'hôtes T'22 se nachází ve městě Fleurier (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 793 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Fleurier

Město Fleurier se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Fleurier.