Hledat

Ubytování

Baranya

V regionu Baranya (Maďarsko) máme celkem 717 hotelů a ubytování.

Pro region Baranya doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Pécs (261), Harkány (152), Villány (56), Orfü (48), Moháč (14), Szigetvár (14), Siklós (11), Magyarhertelend (10), Palkonya (8), Óbánya (6). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Baranya

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Baranya

Georgina Apartman

10

Georgina Apartman

Ubytování (Apartmány) Georgina Apartman. Set 300 metres from Harkány Thermal Spa, Georgina Apartman offers accommodation with a balcony, as well as free bikes and a garden. Ubytování Georgina Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zengőszív Jurtafalu

10

Zengőszív Jurtafalu

Ubytování (Prázdninový areál) Zengőszív Jurtafalu. Offering a children's playground, Zengőszív Jurtafalu is situated in Hosszúhétény in the Baranya Region, 13 km from Pécs. Kaposvár is 50 km away. Ubytování Zengőszív Jurtafalu se nachází ve městě Hosszúhétény (Maďarsko - Baranya).

Lili Apartman

10

Lili Apartman

Ubytování (Apartmány) Lili Apartman. Set in Harkány in the Baranya region and Harkány Thermal Spa reachable within 400 metres, Lili Apartman offers accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Lili Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jázmin Deluxe Apartman

10

Jázmin Deluxe Apartman

Ubytování (Apartmán) Jázmin Deluxe Apartman. Jázmin Deluxe Apartman offers accommodation in Harkány, within 300 metres from Harkány Thermal Spa. Guests benefit from balcony. Ubytování Jázmin Deluxe Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Veranda

10

Veranda

Ubytování (Bed and breakfast) Veranda. Veranda is set in Villány and offers a bar, a shared lounge and a garden. The air-conditioned accommodation is 17 km from Harkány. Ubytování Veranda se nachází ve městě Villány (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 637 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rajczi 2 Apartman

10

Rajczi 2 Apartman

Ubytování (Apartmán) Rajczi 2 Apartman. Set in Mohács, Rajczi 2 Apartman offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Rajczi 2 Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 606 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gere Art & Design Apartment

10

Gere Art & Design Apartment

Ubytování (Apartmán) Gere Art & Design Apartment. Located 180 metres from the thermal bath in Harkány, the newly furnished Gere Art & Design Apartment offers accommodation with free WiFi access. Ubytování Gere Art & Design Apartment se nachází ve městě Harkány (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 578 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pécs Center 6+2 person 3 rooms

10

Pécs Center 6+2 person 3 rooms

Ubytování (Apartmán) Pécs Center 6+2 person 3 rooms. Boasting city views, Pécs Center 6+2 person 3 rooms features accommodation with a patio and a kettle, around 2. Ubytování Pécs Center 6+2 person 3 rooms se nachází ve městě Pécs (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 141 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lóránt Apartman

10

Lóránt Apartman

Ubytování (Apartmán) Lóránt Apartman. Ideally located in the historical centre of Pécs, 100 metres from the Mosque of Gázi, Lóránt apartman boasts cable TV and a fully equipped kitchen with a... Ubytování Lóránt Apartman se nachází ve městě Pécs (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 280 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lili Apartments

10

Lili Apartments

Ubytování (Apartmán) Lili Apartments. Lili Apartments is situated in Pécs, 2.1 km from UNESCO World Heritage - Cella Septichora Visitor Centre, and features a patio, garden, and free WiFi. Ubytování Lili Apartments se nachází ve městě Pécs (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 559 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Endresz 34 Apartment

10

Endresz 34 Apartment

Ubytování (Apartmán) Endresz 34 Apartment. Boasting garden views, Endresz 34 Apartment features accommodation with a shared lounge and a balcony, around 2. Ubytování Endresz 34 Apartment se nachází ve městě Pécs (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 006 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

K20 Apartman

10

K20 Apartman

Ubytování (Apartmán) K20 Apartman. K20 Apartman se nachází ve městě Harkány, 300 metrů od termálních lázní. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování K20 Apartman se nachází ve městě Harkány (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 394 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kéktúra vendégház

10

Kéktúra vendégház

Ubytování (Apartmán) Kéktúra vendégház. Offering an apartment with terrace, Kéktúra vendégház is located in Óbánya. Free WiFi is provided, and free parking is possible on site. Ubytování Kéktúra vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 477 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Erdőfi Major Vendégház

10

Erdőfi Major Vendégház

Ubytování (Penzion) Erdőfi Major Vendégház. Situated in Erdőfű in the Duna-Dráva National Park, 500 metres from a fishing lake, Erdőfi Major Vendégház offers a garden with barbecue facilities, a... Ubytování Erdőfi Major Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aura Apartman

10

Aura Apartman

Ubytování (Apartmán) Aura Apartman. Set just 2.1 km from UNESCO World Heritage - Cella Septichora Visitor Centre, Aura Apartman offers accommodation in Pécs with access to a shared lounge, a... Ubytování Aura Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 963 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Főtér Apartman

9,9

Főtér Apartman

Ubytování (Apartmán) Főtér Apartman. Situated 29 km from Pécs and 38 km from Osijek, Főtér Apartman offers accommodation in the centre of Villány. Ubytování Főtér Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 598 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ormani Modern Stúdióapartman

9,9

Ormani Modern Stúdióapartman

Ubytování (Apartmán) Ormani Modern Stúdióapartman. Ormani Modern Stúdióapartman, a property with a garden, is set in Pécs, 1.2 km from Pécs Cathedral, 1. Ubytování Ormani Modern Stúdióapartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 169 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mediterrán apartman

9,9

Mediterrán apartman

Ubytování (Apartmán) Mediterrán apartman. Boasting garden views, Mediterrán apartman features accommodation with a patio and a kettle, around 1.3 km from Zsolnay Cultural Quarter. Set 2. Ubytování Mediterrán apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 312 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mini Flathotel2

9,9

Mini Flathotel2

Ubytování (Apartmán) Mini Flathotel2. Set in Pécs, within 1.9 km of UNESCO World Heritage - Cella Septichora Visitor Centre and 1. Ubytování Mini Flathotel2 se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BB Apartman

9,9

BB Apartman

Ubytování (Apartmán) BB Apartman. Set in Villány, just 120 metres from a street with wine cellars, BB Apartman offers self-catering accommodation with free WiFi and a terrace. Ubytování BB Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 812 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szemán Kis Apartmanok

9,9

Szemán Kis Apartmanok

Ubytování (Apartmán) Szemán Kis Apartmanok. Szeman Kis Apartmanok jsou apartmány s Wi-Fi a grilem situované v Harkány, 600 metrů od místních termálních lázní. Dům nabízí vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Szemán Kis Apartmanok se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Centrum Szíve

9,9

Centrum Szíve

Ubytování (Apartmán) Centrum Szíve. Offering free WiFi and city views, Centrum Szíve is an accommodation set in Pécs, just 300 metres from Pécs Cathedral and 600 metres from Downtown... Ubytování Centrum Szíve se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 061 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Horcholond Vendèghàz

9,9

Horcholond Vendèghàz

Ubytování (Penzion) Horcholond Vendèghàz. Offering an outdoor pool, the family-oriented Horcholond Vendèghàz is located in Magyarhertelend. Free WiFi access is available. Ubytování Horcholond Vendèghàz se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gere Apartment House

9,9

Gere Apartment House

Ubytování (Apartmán) Gere Apartment House. Located a 2-minute walk from the centre of Harkány and the Harkány Thermal Bath, Gere Apartment House offers well-equipped accommodation and a garden with... Ubytování Gere Apartment House se nachází ve městě Harkány (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mokus Valley

9,9

Mokus Valley

Ubytování (Prázdninové domy) Mokus Valley. Situated in Bükkösd, 32 km from Pécs, Mokus Valley features free bikes and free WiFi. Ubytování Mokus Valley se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 490 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

A. Maria Vendégház

9,9

A. Maria Vendégház

Ubytování (Apartmány) A. Maria Vendégház. With mountain views, A. Maria Vendégház is set in Siklós and has free WiFi. Ubytování A. Maria Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 655 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Király Str Apartman with free parking

9,9

Király Str Apartman with free parking

Ubytování (Apartmán) Király Str Apartman with free parking. Situated 600 metres from UNESCO World Heritage - Cella Septichora Visitor Centre in Pécs, Király Str Apartman with free parking offers accommodation with a... Ubytování Király Str Apartman with free parking se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 780 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Főtér apartman II.

9,9

Főtér apartman II.

Ubytování (Apartmán) Főtér apartman II.. Offering free WiFi and city views, Főtér apartman II. Is an accommodation set in Villány. Ubytování Főtér apartman II. se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 598 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SC design Home Apartman

9,9

SC design Home Apartman

Ubytování (Apartmán) SC design Home Apartman. Offering free WiFi and garden views, SC design Home Apartman provides accommodation situated in Pécs, just 1.6 km from Zsolnay Cultural Quarter. Ubytování SC design Home Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 194 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anonim apartman

9,9

Anonim apartman

Ubytování (Apartmán) Anonim apartman. Set in Villány, Anonim apartman offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Anonim apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 812 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

STM3 Apartman

9,9

STM3 Apartman

Ubytování (Penzion) STM3 Apartman. Situated in the heart of Pécs, 200 metres from the historical Gazi Kaszim Mosque, STM3 Apartman is a tastefully decorated accommodation featuring modern... Ubytování STM3 Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 176 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Presso Pécs

9,9

Presso Pécs

Ubytování (Apartmán) Presso Pécs. Set in Pécs, 1.6 km from UNESCO World Heritage - Cella Septichora Visitor Centre, 1.6 km from Pécs Cathedral and 1. Ubytování Presso Pécs se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 349 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pincesor Apartman

9,9

Pincesor Apartman

Ubytování (Apartmán) Pincesor Apartman. Located in a street lined with wine cellars in Villánykövesd, Pincesor Apartman is an apartment featuring a terrace. Ubytování Pincesor Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zsinkó Villa

9,9

Zsinkó Villa

Ubytování (Apartmány) Zsinkó Villa. Located in Pécs, 1.9 km from UNESCO World Heritage - Cella Septichora Visitor Centre and 1. Ubytování Zsinkó Villa se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Viola Vendégház

9,9

Viola Vendégház

Ubytování (Penzion) Viola Vendégház. Viola Vendégház features a restaurant, shared lounge, a garden and BBQ facilities in Magyarhertelend. Ubytování Viola Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Levendula Apartman

9,9

Levendula Apartman

Ubytování (Apartmán) Levendula Apartman. Situated in Harkány in the Baranya region, Levendula Apartman has a terrace. Ubytování Levendula Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beach House Orfű

9,9

Beach House Orfű

Ubytování (Prázdninový dům) Beach House Orfű. Boasting a spa bath, Beach House Orfű is situated in Orfű. Ubytování Beach House Orfű se nachází ve městě Orfü (Maďarsko - Baranya).

Ludvig Panzió

9,9

Ludvig Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Ludvig Panzió. Situated in Villány, Ludvig Panzió offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV, as well as a shared lounge and a garden. Ubytování Ludvig Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almási réti erdészlak

9,9

Almási réti erdészlak

Ubytování (Prázdninový dům) Almási réti erdészlak. Located in Alsómocsolád in the Baranya region, Almási réti erdészlak has a patio. This holiday home provides free private parking and a shared lounge. Ubytování Almási réti erdészlak se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Promenad Apartman

9,9

Promenad Apartman

Ubytování (Apartmán) Promenad Apartman. Promenad Apartman is set in Mohács. Guests may enjoy free WiFi throughout the property. Ubytování Promenad Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 889 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Platán Vendégház

9,9

Platán Vendégház

Ubytování (Penzion) Platán Vendégház. Located in Szalánta, Platán Vendégház features a garden and terrace. Ubytování Platán Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 849 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Doni Prémium Vendégház

9,9

Doni Prémium Vendégház

Ubytování (Penzion) Doni Prémium Vendégház. Situated in Orfű, Doni Prémium Vendégház has free bikes, shared lounge, garden, and free WiFi. Ubytování Doni Prémium Vendégház se nachází ve městě Orfü (Maďarsko - Baranya).

Atkari Pince Panzio

9,9

Atkari Pince Panzio

Ubytování (Bed and breakfast) Atkari Pince Panzio. Situated in the village of Bóly and a fishing lake set only 2 km away, Atkari Pince Panzio offers en-suite accommodation, a garden with barbecue... Ubytování Atkari Pince Panzio se nachází ve městě Bóly (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 533 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Forest Apartmann

9,8

Forest Apartmann

Ubytování (Apartmán) Forest Apartmann. Situated in Pécs, 2.1 km from UNESCO World Heritage - Cella Septichora Visitor Centre and 2. Ubytování Forest Apartmann se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 336 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szent György Kúria

9,8

Szent György Kúria

Ubytování (Bed and breakfast) Szent György Kúria. Set in Kisharsány, Szent György Kúria features accommodation with free WiFi, as well as access to a hot tub. Ubytování Szent György Kúria se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 761 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kismélyvölgyi Vendégház

9,8

Kismélyvölgyi Vendégház

Ubytování (Penzion) Kismélyvölgyi Vendégház. Situated in Pécs, within 7 km of UNESCO World Heritage - Cella Septichora Visitor Centre and 7 km of Pécs Cathedral, Kismélyvölgyi Vendégház features... Ubytování Kismélyvölgyi Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Malom Udvar Vendégház

9,8

Malom Udvar Vendégház

Ubytování (Apartmán) Malom Udvar Vendégház. Situated in Óbánya in the Baranya region, Malom Udvar Vendégház has a garden. Ubytování Malom Udvar Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 349 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alfa Apartman

9,8

Alfa Apartman

Ubytování (Apartmány) Alfa Apartman. Situated in Harkány in the Baranya region and Harkány Thermal Spa reachable within 500 metres, Alfa Apartman features accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Alfa Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 755 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bagoly Wellness Apartman

9,8

Bagoly Wellness Apartman

Ubytování (Bed and breakfast) Bagoly Wellness Apartman. Bagoly Wellness Apartman is set in Pécs, 1.7 km from UNESCO World Heritage - Cella Septichora Visitor Centre, and a garden and a terrace are available... Ubytování Bagoly Wellness Apartman se nachází ve městě Pécs (Maďarsko - Baranya).

Piroska Apartman

9,8

Piroska Apartman

Ubytování (Apartmán) Piroska Apartman. Centrally located in Harkány, 400 metres from the entrance of the thermal bath, Piroska Apartman is an air-conditioned studio with satellite TV and a... Ubytování Piroska Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 729 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kőrösi Apartman

9,8

Kőrösi Apartman

Ubytování (Apartmán) Kőrösi Apartman. Set in Pécs, 4.4 km from UNESCO World Heritage - Cella Septichora Visitor Centre, 4. Ubytování Kőrösi Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 819 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v městech regionu Baranya

Ubytování v městech regionu Baranya

Ubytování v regionu Baranya - Maďarsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 717 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Baranya.

Pro region Baranya doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Pécs (261), Harkány (152), Villány (56), Orfü (48), Moháč (14), Szigetvár (14), Siklós (11), Magyarhertelend (10), Palkonya (8), Óbánya (6). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Baranya máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Georgina Apartman (10*), Zengőszív Jurtafalu (10*), Lili Apartman (10*), Jázmin Deluxe Apartman (10*), Rajczi 2 Apartman (10*), Gere Art & Design Apartment (10*), Pécs Center 6+2 person 3 rooms (10*), Lili Apartments (10*), Lóránt Apartman (10*), Endresz 34 Apartment (10*).

Region Baranya může být skvělým místem pro strávení dovolené.