Hledat

Ubytování

Ubytování město Palkonya

Ve městě Palkonya (Maďarsko) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Palkonya

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Palkonya

Nora Porta

9,8

Nora Porta

Ubytování (Penzion) Nora Porta. Nora Porta is located in the centre of Palkonya with panoramic views and offers a cosy room with wooden furnishings and a terrace, and a spacious garden... Ubytování Nora Porta se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mama vendégház - Palkonya

9,6

Mama vendégház - Palkonya

Ubytování (Penzion) Mama vendégház - Palkonya. Set in Palkonya, Mama vendégház - Palkonya offers a garden. The property offers free private parking and free WiFi. Ubytování Mama vendégház - Palkonya se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 797 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bogyólak Palkonya

9,6

Bogyólak Palkonya

Ubytování (Apartmán) Bogyólak Palkonya. Set in Palkonya in the Baranya region, Bogyólak Palkonya features a patio and mountain views. Ubytování Bogyólak Palkonya se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vaj Bisztró és Vendégház

9,6

Vaj Bisztró és Vendégház

Ubytování (Apartmány) Vaj Bisztró és Vendégház. Featuring lake views, Vaj Bisztró és Vendégház in Palkonya features accommodation, a restaurant, a bar, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Vaj Bisztró és Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pertu Porta

9,4

Pertu Porta

Ubytování (Penzion) Pertu Porta. Pertu Porta features air-conditioned accommodation in Palkonya. Boasting a shared kitchen, this property also provides guests with a terrace. Ubytování Pertu Porta se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vadviraghaz

8,8

Vadviraghaz

Ubytování (Penzion) Vadviraghaz. Vadviraghaz is set in Palkonya and features a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Vadviraghaz se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 387 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Művész Vendégház

Művész Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Művész Vendégház. Művész Vendégház is located in Palkonya. The holiday home consists of 1 separate bedroom, 1 bathroom and a living room. Ubytování Művész Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 064 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bella Vendégház Palkonya

Bella Vendégház Palkonya

Ubytování (Prázdninový dům) Bella Vendégház Palkonya. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Bella Vendégház Palkonya offers accommodation in Palkonya with free WiFi and... Ubytování Bella Vendégház Palkonya se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 245 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Palkonya

Město Palkonya se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Palkonya.