Hledat

Ubytování

Ubytování město Szigetvár

Ve městě Szigetvár (Maďarsko) máme celkem 14 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Szigetvár

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Szigetvár

Leven-dűlő Vendégház

9,8

Leven-dűlő Vendégház

Ubytování (Penzion) Leven-dűlő Vendégház. Leven-dűlő Vendégház in Szigetvár features a garden and a terrace. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Leven-dűlő Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 051 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Belvárosi apartman

9,8

Belvárosi apartman

Ubytování (Apartmány) Belvárosi apartman. Set in Szigetvár in the Baranya region, Belvárosi apartman offers accommodation with free WiFi. Ubytování Belvárosi apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 547 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Martin Apartman

9,7

Martin Apartman

Ubytování (Apartmán) Martin Apartman. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Martin Apartman is situated in Szigetvár. Ubytování Martin Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 496 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kis apartman

9,5

Kis apartman

Ubytování (Apartmány) Kis apartman. Kis apartman se nachází ve městě Szigetvár v regionu Baranya a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, neplaceným soukromým parkovištěm a vstupem do sauny. Ubytování Kis apartman se nachází ve městě Szigetvár (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 869 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Novák Panzió

9,3

Novák Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Novák Panzió. Located 5 km from the centre of Szigetvár, Novák Panzió offers a restaurant, a bar. Free WiFi is available in all areas of the property. Ubytování Novák Panzió se nachází ve městě Szigetvár (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 088 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Éva Apartman

9

Éva Apartman

Ubytování (Apartmány) Éva Apartman. Éva Apartman is a self-catering accommodation located in Szigetvár, 2 km from the thermal bath and the Zrínyi Castle. Free Wi-Fi access is available. Ubytování Éva Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 488 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lenzl's Panzió

8

Lenzl's Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Lenzl's Panzió. Situated in Szigetvár, Lenzl's Panzió features free WiFi, and guests can enjoy a restaurant, free bikes and a bar. Ubytování Lenzl's Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gyöngyvendégház

7,8

Gyöngyvendégház

Ubytování (Apartmány) Gyöngyvendégház. Gyöngyvendégház se nachází ve městě Szigetvár v župě Baranya, 10 minut chůze od termálních lázní v Szigetváru a od hradu Zrínyi, a nabízí apartmány s... Ubytování Gyöngyvendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 832 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Oroszlán Szigetvár

7,6

Hotel Oroszlán Szigetvár

Ubytování (Hotel) Hotel Oroszlán Szigetvár. Hotel Oroszlán Szigetvár is a 2-star property situated in Szigetvár. Ubytování Hotel Oroszlán Szigetvár se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Kumilla

7,4

Hotel Kumilla

Ubytování (Hotel) Hotel Kumilla. Hotel Kumilla is just 200 metres from the city centre. Ubytování Hotel Kumilla se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 655 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Petra Apartman

Petra Apartman

Ubytování (Apartmán) Petra Apartman. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Petra Apartman is located in Szigetvár. The property features city views. Ubytování Petra Apartman se nachází ve městě Szigetvár (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 493 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anita Vendégház Szigetvár

Anita Vendégház Szigetvár

Ubytování (Apartmán) Anita Vendégház Szigetvár. Set in Szigetvár, Anita Vendégház Szigetvár offers self-catering accommodation with free WiFi. Guests benefit from terrace. Ubytování Anita Vendégház Szigetvár se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stúdió apartman

Stúdió apartman

Ubytování (Apartmán) Stúdió apartman. Set in Szigetvár in the Baranya region, Stúdió apartman has a garden. Ubytování Stúdió apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 094 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vineyard Kapolna

Vineyard Kapolna

Ubytování (Privát) Vineyard Kapolna. Situated in Szigetvár in the Baranya region, Vineyard Kapolna features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Vineyard Kapolna se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chloe Apartman

Chloe Apartman

Ubytování (Apartmán) Chloe Apartman. Featuring a garden, Chloe Apartman offers accommodation in Szigetvár with free WiFi and garden views. Ubytování Chloe Apartman se nachází ve městě Szigetvár (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 446 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vár5 Apartman

Vár5 Apartman

Ubytování (Apartmán) Vár5 Apartman. Situated in Szigetvár in the Baranya region, Vár 5 Apartman has a garden. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. Ubytování Vár5 Apartman se nachází ve městě Szigetvár (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Szigetvár

Město Szigetvár se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 14 hotelů a ubytování ve městě Szigetvár.