Hledat

Ubytování

Ubytování město Villány

Ve městě Villány (Maďarsko) máme celkem 56 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Villány

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Villány

Veranda

10

Veranda

Ubytování (Bed and breakfast) Veranda. Veranda is set in Villány and offers a bar, a shared lounge and a garden. The air-conditioned accommodation is 17 km from Harkány. Ubytování Veranda se nachází ve městě Villány (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 637 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Főtér Apartman

9,9

Főtér Apartman

Ubytování (Apartmán) Főtér Apartman. Situated 29 km from Pécs and 38 km from Osijek, Főtér Apartman offers accommodation in the centre of Villány. Ubytování Főtér Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 598 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BB Apartman

9,9

BB Apartman

Ubytování (Apartmán) BB Apartman. Set in Villány, just 120 metres from a street with wine cellars, BB Apartman offers self-catering accommodation with free WiFi and a terrace. Ubytování BB Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 812 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Főtér apartman II.

9,9

Főtér apartman II.

Ubytování (Apartmán) Főtér apartman II.. Offering free WiFi and city views, Főtér apartman II. Is an accommodation set in Villány. Ubytování Főtér apartman II. se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 598 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anonim apartman

9,9

Anonim apartman

Ubytování (Apartmán) Anonim apartman. Set in Villány, Anonim apartman offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Anonim apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 812 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ludvig Panzió

9,9

Ludvig Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Ludvig Panzió. Situated in Villány, Ludvig Panzió offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV, as well as a shared lounge and a garden. Ubytování Ludvig Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hehl Pince Panzió

9,8

Hehl Pince Panzió

Ubytování (Penzion) Hehl Pince Panzió. Situated in Villány, Hehl Pince Panzió has a restaurant, shared lounge, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytování Hehl Pince Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 844 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agancsos Panzió Villány

9,8

Agancsos Panzió Villány

Ubytování (Bed and breakfast) Agancsos Panzió Villány. Situated in the Villány Wine Region, a 2-minute drive from the National Park, Agancsos Panzió Villány offers free WiFi, a garden with a terrace and free... Ubytování Agancsos Panzió Villány se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 940 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anonim Vendégház

9,8

Anonim Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Anonim Vendégház. Welcoming you with a glass of wine upon arrival, Anonim Vendégház offers you various well-equipped accommodations with access to a garden with barbecue... Ubytování Anonim Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 774 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rozé Vendégház

9,7

Rozé Vendégház

Ubytování (Penzion) Rozé Vendégház. Located in Villány, Rozé Vendégház features a garden, BBQ facilities and terrace. Ubytování Rozé Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 735 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zsigmond Vendégház

9,7

Zsigmond Vendégház

Ubytování (Apartmány) Zsigmond Vendégház. Zsigmond Vendégház features garden views, free WiFi and free private parking, set in Villány. Ubytování Zsigmond Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 366 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panoráma Apartman

9,7

Panoráma Apartman

Ubytování (Apartmán) Panoráma Apartman. Panoráma Apartman is located in Villány. This property offers access to free WiFi. Ubytování Panoráma Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 266 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Remete-lak

9,7

Remete-lak

Ubytování (Penzion) Remete-lak. Surrounded by vine groves, Remete-lak is situated in the outskirts of Villány, 2 km from the town, at the foot of Szársomlyó Hill. Ubytování Remete-lak se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 110 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szabó Vendégház

9,7

Szabó Vendégház

Ubytování (Penzion) Szabó Vendégház. Featuring free WiFi throughout the property, a sun terrace with a swimming pool, shared lounge and garden, Szabó Vendégház is situated in Villány. Ubytování Szabó Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 017 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eckhardt Vendégház

9,7

Eckhardt Vendégház

Ubytování (Penzion) Eckhardt Vendégház. Eckhardt Vendégház s bezplatným Wi-Fi se nachází ve městě Villány ve vinařské oblasti Barany. Ubytování Eckhardt Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 809 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fejérdi Vendégház

9,6

Fejérdi Vendégház

Ubytování (Apartmán) Fejérdi Vendégház. Fejérdi Vendégház is located in Villány. This apartment features a garden and free private parking. Ubytování Fejérdi Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 194 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

DM Vendégház

9,6

DM Vendégház

Ubytování (Penzion) DM Vendégház. Set in Villány, DM Vendégház offers a terrace. All rooms boast a flat-screen TV with cable channels and a private bathroom. Ubytování DM Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 187 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Borsfai Vendégház

9,6

Borsfai Vendégház

Ubytování (Penzion) Borsfai Vendégház. Boasting a terrace, Borsfai Vendégház is set in Villány. All rooms boast a kitchenette, a TV with cable channels, and a private bathroom. Ubytování Borsfai Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 161 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Troszt Pince Apartman

9,6

Troszt Pince Apartman

Ubytování (Apartmán) Troszt Pince Apartman. Located in Villány, Troszt Pince Apartman offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytování Troszt Pince Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 812 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Borbarátok vendègház

9,6

Borbarátok vendègház

Ubytování (Penzion) Borbarátok vendègház. Featuring free WiFi, Borbarátok vendègház offers self-catering accommodation units in Villány, 190 metres from a street with historical wine cellars. Ubytování Borbarátok vendègház se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 834 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tompos Vendégház és pince

9,5

Tompos Vendégház és pince

Ubytování (Penzion) Tompos Vendégház és pince. Situated in Villány, Tompos Vendégház és pince has a shared lounge, garden, terrace, and free WiFi. Ubytování Tompos Vendégház és pince se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blum Pince - Borozó Vendégház

9,5

Blum Pince - Borozó Vendégház

Ubytování (Penzion) Blum Pince - Borozó Vendégház. Blum Pince - Borozó Vendégház v srdci vinařské oblasti Villány-Siklos, nabízí klimatizované pokoje, jemnou maďarskou kuchyni a domácí víno. Ubytování Blum Pince - Borozó Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 156 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BorászPorta

9,5

BorászPorta

Ubytování (Penzion) BorászPorta. Boasting a garden, BorászPorta is set in Villány and also provides barbecue facilities and a terrace. Ubytování BorászPorta se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 962 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kincses Vendégház

9,5

Kincses Vendégház

Ubytování (Apartmán) Kincses Vendégház. Located in Villány in the Baranya region, Kincses Vendégház has a terrace and garden views. Ubytování Kincses Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 161 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szende Apartman

9,5

Szende Apartman

Ubytování (Apartmán) Szende Apartman. Situated in Villány in the Baranya region, Szende Apartman has a terrace. This apartment features free private parking, a shared lounge and free WiFi. Ubytování Szende Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 966 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rita vendégház

9,5

Rita vendégház

Ubytování (Penzion) Rita vendégház. Rita vendégház is situated in Villány and features a garden. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Rita vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 750 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sarok Vendégház

9,5

Sarok Vendégház

Ubytování (Penzion) Sarok Vendégház. Set in Villány, Sarok Vendégház features a shared lounge, garden, terrace, and free WiFi. Every room is equipped with a patio. Ubytování Sarok Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 803 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Diófa Panzió

9,5

Diófa Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Diófa Panzió. Diófa Panzió enjoys a central location, close to shops and restaurants in the popular wine producing town of Villany. Ubytování Diófa Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 405 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vitényi Pince Vendégház

9,4

Vitényi Pince Vendégház

Ubytování (Penzion) Vitényi Pince Vendégház. Vitényi Pince Vendégház is located in the centre of Villány, a well-known wine-growing region in southern Hungary. Ubytování Vitényi Pince Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bíborlak

9,4

Bíborlak

Ubytování (Apartmán) Bíborlak. Bíborlak is set in Villány. This apartment features a garden, barbecue facilities, free WiFi and free private parking. Ubytování Bíborlak se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 248 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Reitz Vendégház

9,4

Reitz Vendégház

Ubytování (Apartmán) Reitz Vendégház. Reitz Vendégház is located in Villány. This property offers access to free WiFi and free private parking. Ubytování Reitz Vendégház se nachází ve městě Villány (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 495 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dani Pince és Vendégház

9,4

Dani Pince és Vendégház

Ubytování (Apartmán) Dani Pince és Vendégház. Located in Villány, Dani Pince és Vendégház provides accommodation with a patio and free WiFi. This apartment has a garden and free private parking. Ubytování Dani Pince és Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 956 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ottó Panzió Villány

9,4

Ottó Panzió Villány

Ubytování (Penzion) Ottó Panzió Villány. Ottó Panzió Villány is located in Villány and 3 km from Nagyharsány Statuepark, offering studios with a well-equipped kitchenette and a minibar. Ubytování Ottó Panzió Villány se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bene Ház

9,3

Bene Ház

Ubytování (Apartmán) Bene Ház. Situated in Villány, Bene Ház offers a shared lounge, a garden and a barbecue. This apartment features free private parking, a shared kitchen and free... Ubytování Bene Ház se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 128 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Crocus Gere Bor Hotel Resort & Wine Spa

9,3

Crocus Gere Bor Hotel Resort & Wine Spa

Ubytování (Hotel) Crocus Gere Bor Hotel Resort & Wine Spa. Crocus Gere Bor Hotel Resort & Wine Spa se nachází v centru vinařské oblasti Villány. Nabízí skvělou kombinaci wellness zařízení a světa vynikajících vín. Ubytování Crocus Gere Bor Hotel Resort & Wine Spa se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 381 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dűlő Apartmanház

9,2

Dűlő Apartmanház

Ubytování (Apartmán) Dűlő Apartmanház. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Dűlő Apartmanház is set in Villány. Ubytování Dűlő Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 219 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Csiki Vendégház

9,2

Csiki Vendégház

Ubytování (Penzion) Csiki Vendégház. Located in Villány, Csiki Vendégház is offering its own wine cellar 1 km away and snack bar on site. Free WiFi access is available. Ubytování Csiki Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tiffán's Pincészet és Panzió

9,2

Tiffán's Pincészet és Panzió

Ubytování (Penzion) Tiffán's Pincészet és Panzió. Boasting its own wine cellar, Tiffán's Pincészet és Panzió is located in Villány. Free WiFi access is available. Ubytování Tiffán's Pincészet és Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 623 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vinatus Pince

9,2

Vinatus Pince

Ubytování (Penzion – hostinec) Vinatus Pince. Situated in the Villány wine region and with many wine cellars alongside, Vinatus Pince offers en-suite accommodation, a restaurant, a terrace and free... Ubytování Vinatus Pince se nachází ve městě Villány (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oportó Panzió

9,1

Oportó Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Oportó Panzió. Oportó Panzió is located in the centre of Villány. Featuring free Wi-Fi and air-conditioned rooms with cable TV, it offers free sauna access and a... Ubytování Oportó Panzió se nachází ve městě Villány (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Halasi Pince Panzió

9,1

Halasi Pince Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Halasi Pince Panzió. Halasi Pince Panzió se nachází ve vinařské oblasti v obci Villány a nabízí restauraci v tradičním stylu s moderní maďarskou a mezinárodní kuchyní,... Ubytování Halasi Pince Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 327 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ádám Vendégház

9

Ádám Vendégház

Ubytování (Apartmán) Ádám Vendégház. Ádám Vendégház is set in Villány. This apartment features a garden and free private parking. Ubytování Ádám Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 238 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vetési Vendégház

8,8

Vetési Vendégház

Ubytování (Penzion) Vetési Vendégház. Vetési Vendégház se nachází v centru obce Villány ve známé vinařské oblasti a pyšní se venkovním bazénem, vířivkou a saunou. Ubytování Vetési Vendégház se nachází ve městě Villány (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 807 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Burai Vendégház

8,4

Burai Vendégház

Ubytování (Penzion) Burai Vendégház. Featuring a garden and a terrace, Burai Vendégház is set in Villány. Ubytování Burai Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 773 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vitis Hotel Villány

8,4

Vitis Hotel Villány

Ubytování (Hotel) Vitis Hotel Villány. Vitis Hotel Villány has a restaurant, seasonal outdoor swimming pool, a bar and garden in Villány. Ubytování Vitis Hotel Villány se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 464 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Polgár Panzió

8,4

Polgár Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Polgár Panzió. With a quiet location next to a winery, Polgár offers accommodation with lots of character. Ubytování Polgár Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sárgaház

Sárgaház

Ubytování (Penzion) Sárgaház. Sárgaház is located in Villány and features a garden. Ubytování Sárgaház se nachází ve městě Villány (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 342 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Naturella Panzió

Naturella Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Naturella Panzió. Naturella Panzió is set in Villány and offers a shared lounge and a garden. The air-conditioned accommodation is 18 km from Harkány. Ubytování Naturella Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 521 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Magonyi Panzió

Magonyi Panzió

Ubytování (Penzion) Magonyi Panzió. Situated in the centre of Villány in the Wine Region, Magonyi Panzió offers en-suite accommodation, a garden with barbecue facilities and a terrace. Ubytování Magonyi Panzió se nachází ve městě Villány (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 131 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elixír Apartman

Elixír Apartman

Ubytování (Apartmán) Elixír Apartman. Elixír Apartman is set in Villány. Guests may enjoy free WiFi. The apartment comes with a satellite flat-screen TV and 2 bedrooms. Ubytování Elixír Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mayer Pince Panzió

Mayer Pince Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Mayer Pince Panzió. Featuring a terrace, Mayer Pince Panzió offers accommodation in Villány with free WiFi and garden views. Ubytování Mayer Pince Panzió se nachází ve městě Villány (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 100 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Villány

Město Villány se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 56 hotelů a ubytování ve městě Villány.