Hledat

Ubytování

Ubytování město Óbánya

Ve městě Óbánya (Maďarsko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Óbánya

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Óbánya

Kéktúra vendégház

10

Kéktúra vendégház

Ubytování (Apartmán) Kéktúra vendégház. Offering an apartment with terrace, Kéktúra vendégház is located in Óbánya. Free WiFi is provided, and free parking is possible on site. Ubytování Kéktúra vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 477 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Malom Udvar Vendégház

9,8

Malom Udvar Vendégház

Ubytování (Apartmán) Malom Udvar Vendégház. Situated in Óbánya in the Baranya region, Malom Udvar Vendégház has a garden. Ubytování Malom Udvar Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 349 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tulipános Vendégház

9,5

Tulipános Vendégház

Ubytování (Apartmány) Tulipános Vendégház. Situated in Óbánya, 31 km from Zomba, Tulipános Vendégház features a garden and free WiFi. Ubytování Tulipános Vendégház se nachází ve městě Óbánya (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jéhn Vendégház

8,7

Jéhn Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Jéhn Vendégház. Jéhn Vendégház is set in Óbánya and offers a restaurant. The property is 31 km from Zomba and free private parking is offered. Ubytování Jéhn Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Óbányai Póth-Lak

Óbányai Póth-Lak

Ubytování (Apartmány) Óbányai Póth-Lak. Set in Óbánya, 31 km from Zomba, Óbányai Póth-Lak offers a restaurant and free WiFi. Ubytování Óbányai Póth-Lak se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Óbánya

Město Óbánya se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Óbánya.