Hledat

Ubytování

Ugljan

Na ostrově Ugljan (Chorvatsko) máme celkem 918 hotelů a ubytování.

Pro ostrov Ugljan doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Ugljan (211), Kali (205), Preko (198), Kukljica (102), Poljana (63), Lukoran (41), Sutomišćica (33), Preko (11), Donje Selo (11), Sušica (6). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Ugljan

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Ugljan

Apartman Trata

10

Apartman Trata

Ubytování (Apartmán) Apartman Trata. Situated in Kali in the Ugljan Island region, Apartman Trata has a garden. This apartment features free private parking, a shared kitchen and free WiFi. Ubytování Apartman Trata se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 441 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Cvita Ugljan

10

Apartments Cvita Ugljan

Ubytování (Penzion) Apartments Cvita Ugljan. Apartmány Cvita Ugljan se nacházejí v obci Ugljan, 12 km od Zadaru, a nabízejí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Město Novalja leží 49 km odtud. Ubytování Apartments Cvita Ugljan se nachází ve městě Ugljan (Chorvatsko - Ugljan).

Apartman Rhytym on the Beach

10

Apartman Rhytym on the Beach

Ubytování (Apartmán) Apartman Rhytym on the Beach. Apartman Rhytym on the Beach is set in Poljana. The accommodation has free WiFi. Ubytování Apartman Rhytym on the Beach se nachází ve městě Poljana (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beach apartment M & B

10

Beach apartment M & B

Ubytování (Apartmány) Beach apartment M & B. Situated in Poljana, Beach apartment M & B features accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytování Beach apartment M & B se nachází ve městě Poljana (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment Sajković

10

Apartment Sajković

Ubytování (Apartmány) Apartment Sajković. Apartment Sajković nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením v obci Ugljan. Ubytování Apartment Sajković se nachází ve městě Ugljan (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment Blue Paradise

10

Apartment Blue Paradise

Ubytování (Apartmán) Apartment Blue Paradise. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartment Blue Paradise is set in Preko. Ubytování Apartment Blue Paradise se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Gellia

10

Villa Gellia

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Gellia. Situated in Ugljan, Villa Gellia features accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Villa Gellia se nachází ve městě Ugljan (Chorvatsko - Ugljan).

Apartmani Fabulić

9,9

Apartmani Fabulić

Ubytování (Apartmány) Apartmani Fabulić. Providing sea views, Apartmani Fabulić in Preko provides accommodation, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartmani Fabulić se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).

Good Life

9,9

Good Life

Ubytování (Apartmán) Good Life. Čtyřhvězdičkový apartmán Good Life se nachází v městečku Preko. Nabízí ubytování s výhledem na moře a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Good Life se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Marta

9,9

Apartment Marta

Ubytování (Apartmán) Apartment Marta. Set in Kali, less than 1 km from Lamjana Beach and 1.7 km from Otric Beach, Apartment Marta offers barbecue facilities and air conditioning. Ubytování Apartment Marta se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Mia

9,9

Apartmani Mia

Ubytování (Apartmán) Apartmani Mia. Apartmani Mia se nachází ve městě Kali. Nabízí výhled na moře a do zahrady. Ubytování Apartmani Mia se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment Pilatus Ošljak

9,9

Apartment Pilatus Ošljak

Ubytování (Apartmány) Apartment Pilatus Ošljak. Apartment Pilatus Ošljak se nachází na ostrově Ošljak, vedle ostrova Ugljan, a nabízí zázemí pro grilování a soukromou část pláže. Ubytování Apartment Pilatus Ošljak se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 633 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Garden

9,9

Garden

Ubytování (Apartmán) Garden. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Garden is situated in Sutomišćica. The property has garden and sea views. Ubytování Garden se nachází ve městě Sutomišćica (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments Ana & Nika

9,9

Apartments Ana & Nika

Ubytování (Apartmány) Apartments Ana & Nika. Located in Ugljan in the Ugljan Island region, Apartments Ana & Nika provides accommodation with free private parking. Ubytování Apartments Ana & Nika se nachází ve městě Ugljan (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 601 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Colour Apartments by Goga

9,9

Colour Apartments by Goga

Ubytování (Apartmány) Colour Apartments by Goga. Colour Apartments by Goga is situated in Kali and features air-conditioned accommodation with free WiFi, as well as access to a terrace. Ubytování Colour Apartments by Goga se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Talija

9,9

Apartman Talija

Ubytování (Apartmán) Apartman Talija. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Apartman Talija is set in Kali. Ubytování Apartman Talija se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

*KRISTAL*house - Sutomišćica

9,9

*KRISTAL*house - Sutomišćica

Ubytování (Vila) *KRISTAL*house - Sutomišćica. * KRISTAL * house - Sutomišćica se nachází v Sutomišćici. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Zahrnuje Wi-Fi zdarma a výhled na moře. Ubytování *KRISTAL*house - Sutomišćica se nachází ve městě (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Very Good Life

9,9

Apartments Very Good Life

Ubytování (Apartmány) Apartments Very Good Life. Apartments Very Good Life se nachází v obci Preko a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s venkovním bazénem. Ubytování Apartments Very Good Life se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Anna

9,9

Apartman Anna

Ubytování (Apartmán) Apartman Anna. Apartman Anna se nachází u pláže v Kukljici. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem, patio, neplacené soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartman Anna se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan).

Apartmani Sipina

9,9

Apartmani Sipina

Ubytování (Apartmán) Apartmani Sipina. Apartmani Sipina is located in Kukljica and offers free bikes and a terrace. The property features city and mountain views. Ubytování Apartmani Sipina se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kaleta apartman

9,9

Kaleta apartman

Ubytování (Apartmán) Kaleta apartman. Located in Kali, Kaleta apartman provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Kaleta apartman se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Villa Santa Eufemia

9,9

Villa Santa Eufemia

Ubytování (Vila) Villa Santa Eufemia. Providing free WiFi, Villa Santa Eufemia is located on the beachfront in Sutomišćica. This villa features a private pool, a garden and free private... Ubytování Villa Santa Eufemia se nachází ve městě Sutomišćica (Chorvatsko - Ugljan).

Podvršina1A Rosa

9,8

Podvršina1A Rosa

Ubytování (Prázdninový dům) Podvršina1A Rosa. Podvršina1A Rosa je prázdninový dům situovaný u pláže v Preku na ostrově Ugljan. Nabízí zahradu a terasu. Ubytování Podvršina1A Rosa se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).

Beach Apartment Kukljica

9,8

Beach Apartment Kukljica

Ubytování (Apartmán) Beach Apartment Kukljica. Situated in Kukljica, 300 metres from Zelena Punta Beach and 1. Ubytování Beach Apartment Kukljica se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments Sara

9,8

Apartments Sara

Ubytování (Apartmány) Apartments Sara. Apartments Sara se nachází v Kali. Nabízí výhled na moře, ubytování a terasu. Ubytování Apartments Sara se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments Anka

9,8

Apartments Anka

Ubytování (Apartmány) Apartments Anka. Apartments Anka se nachází v Preku a nabízí ubytování s balkonem a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Anka se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments A - KUS

9,8

Apartments A - KUS

Ubytování (Apartmány) Apartments A - KUS. Apartment A - KUS se nachází v obci Ugljan a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments A - KUS se nachází ve městě Ugljan (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 689 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman KALI

9,8

Apartman KALI

Ubytování (Apartmány) Apartman KALI. Situated in Kali, Apartman KALI features accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytování Apartman KALI se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Apartmani Ivanov Poljana

9,8

Apartmani Ivanov Poljana

Ubytování (Apartmány) Apartmani Ivanov Poljana. Apartmány Ivanov Poljana jsou klimatizované apartmány s Wi-Fi zdarma a přístupem na terasu situované v Poljaně. Ubytování Apartmani Ivanov Poljana se nachází ve městě Poljana (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment Ana's Sunset

9,8

Apartment Ana's Sunset

Ubytování (Apartmán) Apartment Ana's Sunset. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Ana's Sunset is located in Preko. Ubytování Apartment Ana's Sunset se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).

Mrdina house

9,8

Mrdina house

Ubytování (Chata) Mrdina house. Situated in Kali in the Ugljan Island region, Mrdina house has a patio and garden views. With sea views, this accommodation features a balcony. Ubytování Mrdina house se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Little Dream

9,8

Little Dream

Ubytování (Apartmán) Little Dream. Situated in Poljana, Little Dream features accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Little Dream se nachází ve městě Poljana (Chorvatsko - Ugljan).

Apartman Toni

9,8

Apartman Toni

Ubytování (Apartmán) Apartman Toni. Boasting a patio with garden views, and a garden and barbecue facilities, Apartman Toni can be found in Lukoran, close to Lukoran Beach and 600 metres from... Ubytování Apartman Toni se nachází ve městě Lukoran (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment More

9,8

Apartment More

Ubytování (Apartmán) Apartment More. Apartmán More se nachází v obci Kukljica na ostrově Ugljan a nabízí terasu, balkon, výhled na moře a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment More se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Cherie

9,8

Villa Cherie

Ubytování (Vila) Villa Cherie. Set in Sutomišćica, Villa Cherie offers accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Villa Cherie se nachází ve městě Sutomišćica (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments Osljak

9,8

Apartments Osljak

Ubytování (Apartmány) Apartments Osljak. Apartments Osljak se nachází v obci Preko a nabízí ubytování se zahradou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Osljak se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).

Apartmani Casa Calle

9,8

Apartmani Casa Calle

Ubytování (Apartmány) Apartmani Casa Calle. Situated 300 metres from Batalaža Beach, Apartmani Casa Calle offers free bikes, a garden and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartmani Casa Calle se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments Sunrise

9,8

Apartments Sunrise

Ubytování (Apartmány) Apartments Sunrise. Apartments Sunrise se nachází v Preku na ostrově Ugljan a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Sunrise se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment Kucerina

9,8

Apartment Kucerina

Ubytování (Apartmán) Apartment Kucerina. Tento klimatizovaný apartmán se nachází na ostrově Ugljan, 11 km od Zadaru. Nabízí gril a výhled na moře. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartment Kucerina se nachází ve městě Ugljan (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 059 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villa Stina

9,8

Apartments Villa Stina

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Stina. Apartments Villa Stina se nachází ve městě Preko. Nabízí ubytování s posezením. Ubytování Apartments Villa Stina se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).

Apartman Dani

9,8

Apartman Dani

Ubytování (Apartmán) Apartman Dani. Boasting garden views, Apartman Dani features accommodation with a balcony and a kettle, around 100 metres from Čerenac Beach. Ubytování Apartman Dani se nachází ve městě Poljana (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 498 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Guc

9,7

Apartments Guc

Ubytování (Apartmány) Apartments Guc. Set in the Zadar archipelago, Apartments Guc is a self-catering accommodation located in Preko. The seaside promenade is just a 4-minute walk away. Ubytování Apartments Guc se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment Abba

9,7

Apartment Abba

Ubytování (Apartmán) Apartment Abba. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Apartment Abba is situated in Kali. Ubytování Apartment Abba se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment Vito

9,7

Apartment Vito

Ubytování (Apartmán) Apartment Vito. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Vito is situated in Ugljan. Ubytování Apartment Vito se nachází ve městě Ugljan (Chorvatsko - Ugljan).

Villa Vesna

9,7

Villa Vesna

Ubytování (Vila) Villa Vesna. Vila Vesna se nachází v obci Preko a nabízí zahradu, zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na moře. K dispozici je také klimatizace a terasa. Ubytování Villa Vesna se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 005 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Suha

9,7

Apartment Suha

Ubytování (Apartmán) Apartment Suha. Apartmán Suha se nachází v obci Kali. Nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi připojení a zázemí pro grilování. Ubytování Apartment Suha se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments Pavlesina

9,7

Apartments Pavlesina

Ubytování (Apartmány) Apartments Pavlesina. Offering a barbecue and views of the sea, Apartments Pavlesina is set in Kali in the Ugljan Island Region, 12 km from Zadar. Ubytování Apartments Pavlesina se nachází ve městě Ugljan (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments Val's Ošljak

9,7

Apartments Val's Ošljak

Ubytování (Apartmány) Apartments Val's Ošljak. Situated in Preko, 1 km from Mul Beach and 1.1 km from Petra Dundova Beach, Apartments Val's Ošljak features accommodation with free WiFi, air... Ubytování Apartments Val's Ošljak se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).

Apartmani Nina i Niko

9,7

Apartmani Nina i Niko

Ubytování (Apartmány) Apartmani Nina i Niko. Ubytování Apartmani Nina i Niko se nachází v Ugljanu a nabízí bezplatné Wi-Fi a apartmány s kuchyní a posezením. Ubytování Apartmani Nina i Niko se nachází ve městě Ugljan (Chorvatsko - Ugljan).

Family House Rebeka

9,7

Family House Rebeka

Ubytování (Apartmány) Family House Rebeka. Family House Rebeka is set in Muline and provides direct access to a beach. Ubytování Family House Rebeka se nachází ve městě Ugljan (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 267 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ivanković

9,7

Apartments Ivanković

Ubytování (Apartmán) Apartments Ivanković. Only 280 metres from a beach, Apartments Ivanković is located in Preko. It offers air-conditioned apartment with a balcony and a garden view. Ubytování Apartments Ivanković se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).

Ubytování na ostrově Ugljan - Chorvatsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 918 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování na ostrově Ugljan.

Pro ostrov Ugljan doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Ugljan (211), Kali (205), Preko (198), Kukljica (102), Poljana (63), Lukoran (41), Sutomišćica (33), Preko (11), Donje Selo (11), Sušica (6). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Na ostrově Ugljan máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Apartments Cvita Ugljan (10*), Apartman Trata (10*), Apartman Rhytym on the Beach (10*), Beach apartment M & B (10*), Apartment Sajković (10*), Apartment Blue Paradise (10*), Villa Gellia (10*), Apartmani Fabulić (9,9*), Good Life (9,9*), Apartment Marta (9,9*), Apartmani Mia (9,9*), Apartment Pilatus Ošljak (9,9*), Garden (9,9*), Apartments Ana & Nika (9,9*), Colour Apartments by Goga (9,9*), Apartman Talija (9,9*), *KRISTAL*house - Sutomišćica (9,9*), Apartments Very Good Life (9,9*), Apartman Anna (9,9*), Apartmani Sipina (9,9*), Kaleta apartman (9,9*), Podvršina1A Rosa (9,8*), Beach Apartment Kukljica (9,8*), Apartments Sara (9,8*), Apartments Anka (9,8*), Apartments A - KUS (9,8*), Apartman KALI (9,8*), Apartmani Ivanov Poljana (9,8*), Apartment Ana's Sunset (9,8*), Mrdina house (9,8*), Little Dream (9,8*), Apartman Toni (9,8*), Apartment More (9,8*), Villa Cherie (9,8*), Apartments Osljak (9,8*), Apartmani Casa Calle (9,8*), Apartments Sunrise (9,8*), Apartment Kucerina (9,8*), Apartments Villa Stina (9,8*), Apartman Dani (9,8*), Apartments Guc (9,7*), Apartment Abba (9,7*), Apartment Vito (9,7*), Villa Vesna (9,7*), Apartment Suha (9,7*), Apartments Pavlesina (9,7*), Apartments Val's Ošljak (9,7*), Apartmani Nina i Niko (9,7*), Family House Rebeka (9,7*), Apartments Ivanković (9,7*), Apartments Rozelyn (9,7*).

Ostrov Ugljan může být skvělým místem pro strávení dovolené.