Hledat

Ubytování

Ugljan

Ubytování na ostrově Ugljan, Chorvatsko

Ostrov Ugljan, Chorvatsko se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 918 hotelů a ubytování na ostrově Ugljan, Chorvatsko.

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Ugljan

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Ugljan

Beach apartment M & B

10

Beach apartment M & B

Ubytování (Apartmány) Beach apartment M & B. Situated in Poljana, Beach apartment M & B features accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytování Beach apartment M & B se nachází ve městě Poljana (Chorvatsko - Ugljan).

Villa Gellia

10

Villa Gellia

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Gellia. Situated in Ugljan, Villa Gellia features accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Villa Gellia se nachází ve městě Ugljan (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment Blue Paradise

10

Apartment Blue Paradise

Ubytování (Apartmán) Apartment Blue Paradise. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartment Blue Paradise is set in Preko. Ubytování Apartment Blue Paradise se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Fabulić

9,9

Apartmani Fabulić

Ubytování (Apartmány) Apartmani Fabulić. Providing sea views, Apartmani Fabulić in Preko provides accommodation, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartmani Fabulić se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).

Good Life

9,9

Good Life

Ubytování (Apartmán) Good Life. Čtyřhvězdičkový apartmán Good Life se nachází v městečku Preko. Nabízí ubytování s výhledem na moře a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Good Life se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Pilatus Ošljak

9,9

Apartment Pilatus Ošljak

Ubytování (Apartmány) Apartment Pilatus Ošljak. Apartment Pilatus Ošljak se nachází na ostrově Ošljak, vedle ostrova Ugljan, a nabízí zázemí pro grilování a soukromou část pláže. Ubytování Apartment Pilatus Ošljak se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 633 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Garden

9,9

Garden

Ubytování (Apartmán) Garden. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Garden is situated in Sutomišćica. The property has garden and sea views. Ubytování Garden se nachází ve městě Sutomišćica (Chorvatsko - Ugljan).

Apartman Talija

9,9

Apartman Talija

Ubytování (Apartmán) Apartman Talija. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Apartman Talija is set in Kali. Ubytování Apartman Talija se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Colour Apartments by Goga

9,9

Colour Apartments by Goga

Ubytování (Apartmány) Colour Apartments by Goga. Colour Apartments by Goga is situated in Kali and features air-conditioned accommodation with free WiFi, as well as access to a terrace. Ubytování Colour Apartments by Goga se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

*KRISTAL*house - Sutomišćica

9,9

*KRISTAL*house - Sutomišćica

Ubytování (Vila) *KRISTAL*house - Sutomišćica. * KRISTAL * house - Sutomišćica se nachází v Sutomišćici. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Zahrnuje Wi-Fi zdarma a výhled na moře. Ubytování *KRISTAL*house - Sutomišćica se nachází ve městě (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Very Good Life

9,9

Apartments Very Good Life

Ubytování (Apartmány) Apartments Very Good Life. Apartments Very Good Life se nachází v obci Preko a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s venkovním bazénem. Ubytování Apartments Very Good Life se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Anna

9,9

Apartman Anna

Ubytování (Apartmán) Apartman Anna. Apartman Anna se nachází u pláže v Kukljici. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem, patio, neplacené soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartman Anna se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan).

Apartmani Sipina

9,9

Apartmani Sipina

Ubytování (Apartmán) Apartmani Sipina. Apartmani Sipina is located in Kukljica and offers free bikes and a terrace. The property features city and mountain views. Ubytování Apartmani Sipina se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kaleta apartman

9,9

Kaleta apartman

Ubytování (Apartmán) Kaleta apartman. Located in Kali, Kaleta apartman provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Kaleta apartman se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments Sara

9,8

Apartments Sara

Ubytování (Apartmány) Apartments Sara. Apartments Sara se nachází v Kali. Nabízí výhled na moře, ubytování a terasu. Ubytování Apartments Sara se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Podvršina1A Rosa

9,8

Podvršina1A Rosa

Ubytování (Prázdninový dům) Podvršina1A Rosa. Podvršina1A Rosa je prázdninový dům situovaný u pláže v Preku na ostrově Ugljan. Nabízí zahradu a terasu. Ubytování Podvršina1A Rosa se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).

Beach Apartment Kukljica

9,8

Beach Apartment Kukljica

Ubytování (Apartmán) Beach Apartment Kukljica. Situated in Kukljica, 300 metres from Zelena Punta Beach and 1. Ubytování Beach Apartment Kukljica se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan).

Little Dream

9,8

Little Dream

Ubytování (Apartmán) Little Dream. Situated in Poljana, Little Dream features accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Little Dream se nachází ve městě Poljana (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment Ana's Sunset

9,8

Apartment Ana's Sunset

Ubytování (Apartmán) Apartment Ana's Sunset. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Ana's Sunset is located in Preko. Ubytování Apartment Ana's Sunset se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments A - KUS

9,8

Apartments A - KUS

Ubytování (Apartmány) Apartments A - KUS. Apartment A - KUS se nachází v obci Ugljan a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments A - KUS se nachází ve městě Ugljan (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 689 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Anka

9,8

Apartments Anka

Ubytování (Apartmány) Apartments Anka. Apartments Anka se nachází v Preku a nabízí ubytování s balkonem a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Anka se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Ivanov Poljana

9,8

Apartmani Ivanov Poljana

Ubytování (Apartmány) Apartmani Ivanov Poljana. Apartmány Ivanov Poljana jsou klimatizované apartmány s Wi-Fi zdarma a přístupem na terasu situované v Poljaně. Ubytování Apartmani Ivanov Poljana se nachází ve městě Poljana (Chorvatsko - Ugljan).

Apartman KALI

9,8

Apartman KALI

Ubytování (Apartmány) Apartman KALI. Situated in Kali, Apartman KALI features accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytování Apartman KALI se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Mrdina house

9,8

Mrdina house

Ubytování (Chata) Mrdina house. Situated in Kali in the Ugljan Island region, Mrdina house has a patio and garden views. With sea views, this accommodation features a balcony. Ubytování Mrdina house se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Villa Cherie

9,8

Villa Cherie

Ubytování (Vila) Villa Cherie. Set in Sutomišćica, Villa Cherie offers accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Villa Cherie se nachází ve městě Sutomišćica (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment Kucerina

9,8

Apartment Kucerina

Ubytování (Apartmán) Apartment Kucerina. Tento klimatizovaný apartmán se nachází na ostrově Ugljan, 11 km od Zadaru. Nabízí gril a výhled na moře. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartment Kucerina se nachází ve městě Ugljan (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 059 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Sunrise

9,8

Apartments Sunrise

Ubytování (Apartmány) Apartments Sunrise. Apartments Sunrise se nachází v Preku na ostrově Ugljan a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Sunrise se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments Villa Stina

9,8

Apartments Villa Stina

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Stina. Apartments Villa Stina se nachází ve městě Preko. Nabízí ubytování s posezením. Ubytování Apartments Villa Stina se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment Vito

9,7

Apartment Vito

Ubytování (Apartmán) Apartment Vito. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Vito is situated in Ugljan. Ubytování Apartment Vito se nachází ve městě Ugljan (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment Abba

9,7

Apartment Abba

Ubytování (Apartmán) Apartment Abba. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Apartment Abba is situated in Kali. Ubytování Apartment Abba se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments Guc

9,7

Apartments Guc

Ubytování (Apartmány) Apartments Guc. Set in the Zadar archipelago, Apartments Guc is a self-catering accommodation located in Preko. The seaside promenade is just a 4-minute walk away. Ubytování Apartments Guc se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment Suha

9,7

Apartment Suha

Ubytování (Apartmán) Apartment Suha. Apartmán Suha se nachází v obci Kali. Nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi připojení a zázemí pro grilování. Ubytování Apartment Suha se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments Pavlesina

9,7

Apartments Pavlesina

Ubytování (Apartmány) Apartments Pavlesina. Offering a barbecue and views of the sea, Apartments Pavlesina is set in Kali in the Ugljan Island Region, 12 km from Zadar. Ubytování Apartments Pavlesina se nachází ve městě Ugljan (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments Ivanković

9,7

Apartments Ivanković

Ubytování (Apartmán) Apartments Ivanković. Only 280 metres from a beach, Apartments Ivanković is located in Preko. It offers air-conditioned apartment with a balcony and a garden view. Ubytování Apartments Ivanković se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment Lilly

9,6

Apartment Lilly

Ubytování (Apartmán) Apartment Lilly. Apartment Lilly is set in Kali and offers barbecue facilities. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartment Lilly se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments Janet

9,6

Apartments Janet

Ubytování (Apartmány) Apartments Janet. Apartments Janet se nachází ve městě Ugljan a nabízí ubytování s výhledem do zahrady a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Janet se nachází ve městě Ugljan (Chorvatsko - Ugljan).

Panoramic Sea View

9,6

Panoramic Sea View

Ubytování (Penzion) Panoramic Sea View. Guesthous Milena se nachází se v Preku. Nabízí venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Panoramic Sea View se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 017 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Šoša

9,6

Apartment Šoša

Ubytování (Apartmán) Apartment Šoša. Apartment Šoša nabízí ubytování s grilem, bezplatným Wi-Fi a výhledem na moře v obci Preko. Poskytuje zahradu a restauraci. Ubytování Apartment Šoša se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment Rita

9,5

Apartment Rita

Ubytování (Apartmán) Apartment Rita. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Rita is situated in Preko. Ubytování Apartment Rita se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).

BlueHouseApartments

9,5

BlueHouseApartments

Ubytování (Apartmány) BlueHouseApartments. BlueHouseApartments in Kali nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatná jízdní kola, zahradu, gril a terasu. Ubytování BlueHouseApartments se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Mobile Homes at Camping Ugljan Resort

9,5

Mobile Homes at Camping Ugljan Resort

Ubytování (Kemp) Mobile Homes at Camping Ugljan Resort. Mobile Homes at Camping Ugljan Resort se nachází v Ugljanu. Nabízí Wi-Fi zdarma, sezónní venkovní bazén, bar a zahradu. Na místě je k dispozici terasa. Ubytování Mobile Homes at Camping Ugljan Resort se nachází ve městě Ugljan (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment Zanov

9,5

Apartment Zanov

Ubytování (Apartmán) Apartment Zanov. Tento klimatizovaný apartmán s terasou se nachází v obci Preko. Nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování má kuchyň, posezení a TV. Ubytování Apartment Zanov se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studios Kranjcec

9,5

Studios Kranjcec

Ubytování (Apartmány) Studios Kranjcec. Offering free bikes, Studios Kranjcec is located in Preko, 400 metres from the sea. Ubytování Studios Kranjcec se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).

Batalaža room

9,5

Batalaža room

Ubytování (Apartmán) Batalaža room. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Batalaža room is situated in Kali. With garden views, this accommodation features a balcony. Ubytování Batalaža room se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments Mrva

9,5

Apartments Mrva

Ubytování (Apartmány) Apartments Mrva. Apartmány Mrva se nachází na ostrově Ugljan, 13 km od Zadaru a 49 km od Novalje. Na místě je bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a gril. Ubytování Apartments Mrva se nachází ve městě Ugljan (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Franov

9,5

Apartments Franov

Ubytování (Apartmány) Apartments Franov. Apartments Franov se nachází ve svěží zahradě, 150 metrů od pláže v Kali. Nabízí apartmány s klimatizací, bezplatným Wi-Fi a balkonem s výhledem na moře. Ubytování Apartments Franov se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Maggi

9,5

Apartment Maggi

Ubytování (Apartmán) Apartment Maggi. Apartment Maggi nabízí ubytování v obci Preko, 5 km od Zadaru a 25 km od Biogradu na Moru. Apartmán je vzdálený 42 km od ostrova Pag. Ubytování Apartment Maggi se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).

Kuća za odmor Dido Ive

9,5

Kuća za odmor Dido Ive

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Dido Ive. Kuća za odmor Dido Ive se nachází v Ugljanu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady. Ubytování Kuća za odmor Dido Ive se nachází ve městě Ugljan (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment Tea

9,4

Apartment Tea

Ubytování (Apartmány) Apartment Tea. Apartment Tea se nachází v letovisku Preko. Nabízí klimatizaci, zahradu, zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Tea se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).

Family house Bacalja

9,4

Family house Bacalja

Ubytování (Venkovský dům) Family house Bacalja. Venkovský dům Bacalja se nachází v obci Poljana, 5 km od Zadaru, a nabízí gril, bezplatné soukromé parkoviště a výhled na moře. Ubytování Family house Bacalja se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments Maria Kukljica

9,4

Apartments Maria Kukljica

Ubytování (Apartmány) Apartments Maria Kukljica. Apartments Maria Kukljica features garden views, free WiFi and free private parking, set in Kukljica. Ubytování Apartments Maria Kukljica se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan).