Hledat

Ubytování

Ugljan

Na ostrově Ugljan (Chorvatsko) máme celkem 918 hotelů a ubytování.

Pro ostrov Ugljan doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Ugljan (211), Kali (205), Preko (198), Kukljica (102), Poljana (63), Lukoran (41), Sutomišćica (33), Preko (11), Donje Selo (11), Sušica (6). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Ugljan

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Ugljan

Apartman Trata

10

Apartman Trata

Ubytování (Apartmán) Apartman Trata. Situated in Kali in the Ugljan Island region, Apartman Trata has a garden. This apartment features free private parking, a shared kitchen and free WiFi. Ubytování Apartman Trata se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Apartman Rhytym on the Beach

10

Apartman Rhytym on the Beach

Ubytování (Apartmán) Apartman Rhytym on the Beach. Apartman Rhytym on the Beach is set in Poljana. The accommodation has free WiFi. Ubytování Apartman Rhytym on the Beach se nachází ve městě Poljana (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment Blue Paradise

10

Apartment Blue Paradise

Ubytování (Apartmán) Apartment Blue Paradise. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartment Blue Paradise is set in Preko. Ubytování Apartment Blue Paradise se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment Marta

9,9

Apartment Marta

Ubytování (Apartmán) Apartment Marta. Set in Kali, less than 1 km from Lamjana Beach and 1.7 km from Otric Beach, Apartment Marta offers barbecue facilities and air conditioning. Ubytování Apartment Marta se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Good Life

9,9

Good Life

Ubytování (Apartmán) Good Life. Čtyřhvězdičkový apartmán Good Life se nachází v městečku Preko. Nabízí ubytování s výhledem na moře a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Good Life se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments Ana & Nika

9,9

Apartments Ana & Nika

Ubytování (Apartmány) Apartments Ana & Nika. Located in Ugljan in the Ugljan Island region, Apartments Ana & Nika provides accommodation with free private parking. Ubytování Apartments Ana & Nika se nachází ve městě Ugljan (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment Pilatus Ošljak

9,9

Apartment Pilatus Ošljak

Ubytování (Apartmány) Apartment Pilatus Ošljak. Apartment Pilatus Ošljak se nachází na ostrově Ošljak, vedle ostrova Ugljan, a nabízí zázemí pro grilování a soukromou část pláže. Ubytování Apartment Pilatus Ošljak se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).

Colour Apartments by Goga

9,9

Colour Apartments by Goga

Ubytování (Apartmány) Colour Apartments by Goga. Colour Apartments by Goga is situated in Kali and features air-conditioned accommodation with free WiFi, as well as access to a terrace. Ubytování Colour Apartments by Goga se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

*KRISTAL*house - Sutomišćica

9,9

*KRISTAL*house - Sutomišćica

Ubytování (Vila) *KRISTAL*house - Sutomišćica. * KRISTAL * house - Sutomišćica se nachází v Sutomišćici. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Zahrnuje Wi-Fi zdarma a výhled na moře. Ubytování *KRISTAL*house - Sutomišćica se nachází ve městě (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments Very Good Life

9,9

Apartments Very Good Life

Ubytování (Apartmány) Apartments Very Good Life. Apartments Very Good Life se nachází v obci Preko a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s venkovním bazénem. Ubytování Apartments Very Good Life se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).

Apartmani Sipina

9,9

Apartmani Sipina

Ubytování (Apartmán) Apartmani Sipina. Apartmani Sipina is located in Kukljica and offers free bikes and a terrace. The property features city and mountain views. Ubytování Apartmani Sipina se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment More

9,8

Apartment More

Ubytování (Apartmán) Apartment More. Apartmán More se nachází v obci Kukljica na ostrově Ugljan a nabízí terasu, balkon, výhled na moře a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment More se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments Anka

9,8

Apartments Anka

Ubytování (Apartmány) Apartments Anka. Apartments Anka se nachází v Preku a nabízí ubytování s balkonem a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Anka se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments A - KUS

9,8

Apartments A - KUS

Ubytování (Apartmány) Apartments A - KUS. Apartment A - KUS se nachází v obci Ugljan a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments A - KUS se nachází ve městě Ugljan (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment Kucerina

9,8

Apartment Kucerina

Ubytování (Apartmán) Apartment Kucerina. Tento klimatizovaný apartmán se nachází na ostrově Ugljan, 11 km od Zadaru. Nabízí gril a výhled na moře. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartment Kucerina se nachází ve městě Ugljan (Chorvatsko - Ugljan).

Apartman Dani

9,8

Apartman Dani

Ubytování (Apartmán) Apartman Dani. Boasting garden views, Apartman Dani features accommodation with a balcony and a kettle, around 100 metres from Čerenac Beach. Ubytování Apartman Dani se nachází ve městě Poljana (Chorvatsko - Ugljan).

Villa Vesna

9,7

Villa Vesna

Ubytování (Vila) Villa Vesna. Vila Vesna se nachází v obci Preko a nabízí zahradu, zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na moře. K dispozici je také klimatizace a terasa. Ubytování Villa Vesna se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan).

Family House Rebeka

9,7

Family House Rebeka

Ubytování (Apartmány) Family House Rebeka. Family House Rebeka is set in Muline and provides direct access to a beach. Ubytování Family House Rebeka se nachází ve městě Ugljan (Chorvatsko - Ugljan).

Ubytování na ostrově Ugljan - Chorvatsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 918 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování na ostrově Ugljan.

Pro ostrov Ugljan doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Ugljan (211), Kali (205), Preko (198), Kukljica (102), Poljana (63), Lukoran (41), Sutomišćica (33), Preko (11), Donje Selo (11), Sušica (6). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Na ostrově Ugljan máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Apartments Cvita Ugljan (10*), Apartman Trata (10*), Apartman Rhytym on the Beach (10*), Beach apartment M & B (10*), Apartment Sajković (10*), Apartment Blue Paradise (10*), Villa Gellia (10*), Apartmani Fabulić (9,9*), Good Life (9,9*), Apartment Marta (9,9*), Apartmani Mia (9,9*), Apartment Pilatus Ošljak (9,9*), Garden (9,9*), Apartments Ana & Nika (9,9*), Colour Apartments by Goga (9,9*), Apartman Talija (9,9*), *KRISTAL*house - Sutomišćica (9,9*), Apartments Very Good Life (9,9*), Apartman Anna (9,9*), Apartmani Sipina (9,9*), Kaleta apartman (9,9*), Podvršina1A Rosa (9,8*), Beach Apartment Kukljica (9,8*), Apartments Sara (9,8*), Apartments Anka (9,8*), Apartments A - KUS (9,8*), Apartman KALI (9,8*), Apartmani Ivanov Poljana (9,8*), Apartment Ana's Sunset (9,8*), Mrdina house (9,8*), Little Dream (9,8*), Apartman Toni (9,8*), Apartment More (9,8*), Villa Cherie (9,8*), Apartments Osljak (9,8*), Apartmani Casa Calle (9,8*), Apartments Sunrise (9,8*), Apartment Kucerina (9,8*), Apartments Villa Stina (9,8*), Apartman Dani (9,8*), Apartments Guc (9,7*), Apartment Abba (9,7*), Apartment Vito (9,7*), Villa Vesna (9,7*), Apartment Suha (9,7*), Apartments Pavlesina (9,7*), Apartments Val's Ošljak (9,7*), Apartmani Nina i Niko (9,7*), Family House Rebeka (9,7*), Apartments Ivanković (9,7*), Apartments Rozelyn (9,7*).

Ostrov Ugljan může být skvělým místem pro strávení dovolené.