Hledat

Ubytování

Ubytování město Kali

Ve městě Kali (Chorvatsko) máme celkem 205 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kali

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kali

Apartman Trata

10

Apartman Trata

Ubytování (Apartmán) Apartman Trata. Situated in Kali in the Ugljan Island region, Apartman Trata has a garden. This apartment features free private parking, a shared kitchen and free WiFi. Ubytování Apartman Trata se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 441 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Marta

9,9

Apartment Marta

Ubytování (Apartmán) Apartment Marta. Set in Kali, less than 1 km from Lamjana Beach and 1.7 km from Otric Beach, Apartment Marta offers barbecue facilities and air conditioning. Ubytování Apartment Marta se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Mia

9,9

Apartmani Mia

Ubytování (Apartmán) Apartmani Mia. Apartmani Mia se nachází ve městě Kali. Nabízí výhled na moře a do zahrady. Ubytování Apartmani Mia se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Colour Apartments by Goga

9,9

Colour Apartments by Goga

Ubytování (Apartmány) Colour Apartments by Goga. Colour Apartments by Goga is situated in Kali and features air-conditioned accommodation with free WiFi, as well as access to a terrace. Ubytování Colour Apartments by Goga se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Talija

9,9

Apartman Talija

Ubytování (Apartmán) Apartman Talija. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Apartman Talija is set in Kali. Ubytování Apartman Talija se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Kaleta apartman

9,9

Kaleta apartman

Ubytování (Apartmán) Kaleta apartman. Located in Kali, Kaleta apartman provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Kaleta apartman se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments Sara

9,8

Apartments Sara

Ubytování (Apartmány) Apartments Sara. Apartments Sara se nachází v Kali. Nabízí výhled na moře, ubytování a terasu. Ubytování Apartments Sara se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Apartman KALI

9,8

Apartman KALI

Ubytování (Apartmány) Apartman KALI. Situated in Kali, Apartman KALI features accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytování Apartman KALI se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Mrdina house

9,8

Mrdina house

Ubytování (Chata) Mrdina house. Situated in Kali in the Ugljan Island region, Mrdina house has a patio and garden views. With sea views, this accommodation features a balcony. Ubytování Mrdina house se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Apartmani Casa Calle

9,8

Apartmani Casa Calle

Ubytování (Apartmány) Apartmani Casa Calle. Situated 300 metres from Batalaža Beach, Apartmani Casa Calle offers free bikes, a garden and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartmani Casa Calle se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment Abba

9,7

Apartment Abba

Ubytování (Apartmán) Apartment Abba. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Apartment Abba is situated in Kali. Ubytování Apartment Abba se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment Suha

9,7

Apartment Suha

Ubytování (Apartmán) Apartment Suha. Apartmán Suha se nachází v obci Kali. Nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi připojení a zázemí pro grilování. Ubytování Apartment Suha se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment Lilly

9,6

Apartment Lilly

Ubytování (Apartmán) Apartment Lilly. Apartment Lilly is set in Kali and offers barbecue facilities. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartment Lilly se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

BlueHouseApartments

9,5

BlueHouseApartments

Ubytování (Apartmány) BlueHouseApartments. BlueHouseApartments in Kali nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatná jízdní kola, zahradu, gril a terasu. Ubytování BlueHouseApartments se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Batalaža room

9,5

Batalaža room

Ubytování (Apartmán) Batalaža room. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Batalaža room is situated in Kali. With garden views, this accommodation features a balcony. Ubytování Batalaža room se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments Franov

9,5

Apartments Franov

Ubytování (Apartmány) Apartments Franov. Apartments Franov se nachází ve svěží zahradě, 150 metrů od pláže v Kali. Nabízí apartmány s klimatizací, bezplatným Wi-Fi a balkonem s výhledem na moře. Ubytování Apartments Franov se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Lamjana

9,3

Apartments Lamjana

Ubytování (Apartmány) Apartments Lamjana. Apartmány Lamjana se nacházejí v Kali, pouhých 600 metrů od jaderského pobřeží, a nabízejí ubytování s možností vlastního stravování, Wi-Fi zdarma,... Ubytování Apartments Lamjana se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments Villa Dinastija

9,3

Apartments Villa Dinastija

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Dinastija. Apartments Villa Dinastija se nachází 200 metrů od pláže. Ubytování Apartments Villa Dinastija se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments Longin

9,3

Apartments Longin

Ubytování (Apartmány) Apartments Longin. Apartments Longin se nachází v Kali a nabízí ubytování s posezením a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Longin se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments by the sea Kali (Ugljan) - 837

9,2

Apartments by the sea Kali (Ugljan) - 837

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Kali (Ugljan) - 837. Located in Kali, Apartments by the sea Kali (Ugljan) - 837 provides free WiFi throughout the property. All rooms feature a kitchen and a private bathroom. Ubytování Apartments by the sea Kali (Ugljan) - 837 se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments Bačvar 32

8,8

Apartments Bačvar 32

Ubytování (Apartmány) Apartments Bačvar 32. Apartmány Bačvar 32 se nachází v Kali a nabízí ubytování se vstupem do zahrady. Ubytování Apartments Bačvar 32 se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 277 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Lenka

8,8

Apartments Lenka

Ubytování (Apartmány) Apartments Lenka. Set in Ugljan, Apartments Lenka offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytování Apartments Lenka se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Rooms Elaa

8,8

Rooms Elaa

Ubytování (Hostel) Rooms Elaa. Rooms Elaa se nachází ve vesnici Kali a nabízí zahradu, sdílený obývací prostor, zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Rooms Elaa se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 490 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Halugica

8,8

Apartment Halugica

Ubytování (Apartmány) Apartment Halugica. Apartmány Halugica se nacházejí v obci Kali a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Apartment Halugica se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment Eva Kali

8,7

Apartment Eva Kali

Ubytování (Apartmány) Apartment Eva Kali. Apartmán Eva Kali se nachází ve městě Kali a nabízí bezplatné Wi-Fi, gril a terasu. Ubytování Apartment Eva Kali se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Zdenko.2

8,5

Apartment Zdenko.2

Ubytování (Apartmán) Apartment Zdenko.2. Apartment Zdenko.2 se nachází v Kali. Nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Zdenko.2 se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Holliday Home Adam

8,1

Holliday Home Adam

Ubytování (Prázdninový dům) Holliday Home Adam. Located just 200 metres from Petra Dundova Beach, Holliday Home Adam provides accommodation in Kali with access to a shared lounge, a garden, as well as a... Ubytování Holliday Home Adam se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment Zdenko.3

8,1

Apartment Zdenko.3

Ubytování (Apartmán) Apartment Zdenko.3. Apartment Zdenko.3 nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi ve městě Kali. Ubytování Apartment Zdenko.3 se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Holiday Home Zdenko 1

7,9

Holiday Home Zdenko 1

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Zdenko 1. Prázdninový dům Zdenko se nachází u pláže v Kali. Nabízí výhled na moře, terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Holiday Home Zdenko 1 se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment Zelenčić

7,8

Apartment Zelenčić

Ubytování (Apartmány) Apartment Zelenčić. Apartmán Zelenčić se nachází v Kali a nabízí ubytování s grilem a Wi-Fi zdarma. Některé apartmány mají kuchyň se sporákem a toustovačem. Na místě je... Ubytování Apartment Zelenčić se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment Zdenko.6

7,3

Apartment Zdenko.6

Ubytování (Apartmán) Apartment Zdenko.6. Apartmán Zdenko.6 se nachází v obci Kali na ostrově Ugljan a nabízí terasu. Stojí na pláži a poskytuje bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Zdenko.6 se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Seaside holiday house Kali (Ugljan) - 8429

Seaside holiday house Kali (Ugljan) - 8429

Ubytování (Prázdninový dům) Seaside holiday house Kali (Ugljan) - 8429. Set in Kali in the Ugljan Island region, Seaside holiday house Kali (Ugljan) - 8429 has a terrace and sea views. Ubytování Seaside holiday house Kali (Ugljan) - 8429 se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 804 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Bela

House Bela

Ubytování (Prázdninový dům) House Bela. Situated 9 km from Zadar and 22 km from Biograd na Moru, House Bela offers accommodation in Kali. The unit is 47 km from Pag. Ubytování House Bela se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Nice apartment in Kali w/ WiFi and 1 Bedrooms

Nice apartment in Kali w/ WiFi and 1 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Nice apartment in Kali w/ WiFi and 1 Bedrooms. Nice apartment in Kali w/ WiFi and 1 Bedrooms is located in Kali and offers barbecue facilities. Ubytování Nice apartment in Kali w/ WiFi and 1 Bedrooms se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Holiday Home Marta

Holiday Home Marta

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Marta. Holiday Home Marta se nachází ve městě Kali, jen 12 km od letiště v Zadaru. Ubytování Holiday Home Marta se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Holiday Home Kali with Sea View II

Holiday Home Kali with Sea View II

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Kali with Sea View II. Holiday Home Kali with Sea View II is located in Kali and offers barbecue facilities. Ubytování Holiday Home Kali with Sea View II se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

House Zoran

House Zoran

Ubytování (Prázdninový dům) House Zoran. Located 6 km from Zadar, House Zoran offers accommodation in Kali. The unit is 24 km from Biograd na Moru. Ubytování House Zoran se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment Mirela.1

Apartment Mirela.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Mirela.1. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Mirela.1 is located in Preko. Ubytování Apartment Mirela.1 se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments Vidov

Apartments Vidov

Ubytování (Apartmány) Apartments Vidov. Apartments Vidov features garden views, free WiFi and free private parking, located in Kali. Ubytování Apartments Vidov se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments Ratko

Apartments Ratko

Ubytování (Apartmány) Apartments Ratko. Set in Kali, Apartments Ratko offers accommodation with a terrace. Ubytování Apartments Ratko se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments by the sea Cove Mala Lamjana (Ugljan) - 8449

Apartments by the sea Cove Mala Lamjana (Ugljan) - 8449

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Cove Mala Lamjana (Ugljan) - 8449. Located in Kali, Apartments by the sea Cove Mala Lamjana (Ugljan) - 8449 provides 3 accommodation with private terraces. Ubytování Apartments by the sea Cove Mala Lamjana (Ugljan) - 8449 se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments by the sea Cove Mala Lamjana (Ugljan) - 16481

Apartments by the sea Cove Mala Lamjana (Ugljan) - 16481

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Cove Mala Lamjana (Ugljan) - 16481. Set in Kali, Apartments by the sea Cove Mala Lamjana (Ugljan) - 16481 provides 3 accommodation with private terraces. Ubytování Apartments by the sea Cove Mala Lamjana (Ugljan) - 16481 se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments by the sea Cove Mala Lamjana (Ugljan) - 11019

Apartments by the sea Cove Mala Lamjana (Ugljan) - 11019

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Cove Mala Lamjana (Ugljan) - 11019. Situated in Kali, Apartments by the sea Cove Mala Lamjana (Ugljan) - 11019 provides 3 accommodation with private balconies. Ubytování Apartments by the sea Cove Mala Lamjana (Ugljan) - 11019 se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment in Kali with Sea View, Balcony, Air Conditioning, Wi-Fi (4566-6)

Apartment in Kali with Sea View, Balcony, Air Conditioning, Wi-Fi (4566-6)

Ubytování (Apartmán) Apartment in Kali with Sea View, Balcony, Air Conditioning, Wi-Fi (4566-6). Located in Kali in the Ugljan Island region, Apartment in Kali with Sea View, Balcony, Air Conditioning, Wi-Fi (4566-6) features a balcony and sea views. Ubytování Apartment in Kali with Sea View, Balcony, Air Conditioning, Wi-Fi (4566-6) se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Kali with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4582-1)

Apartment in Kali with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4582-1)

Ubytování (Apartmán) Apartment in Kali with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4582-1). Boasting a terrace, Apartment in Kali with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4582-1) features accommodation in Kali with free WiFi and sea views. Ubytování Apartment in Kali with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4582-1) se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Kali with Seaview, Balcony, Air condition, WIFI (4675-2)

Apartment in Kali with Seaview, Balcony, Air condition, WIFI (4675-2)

Ubytování (Apartmán) Apartment in Kali with Seaview, Balcony, Air condition, WIFI (4675-2). Set in Kali in the Ugljan Island region, Apartment in Kali with Seaview, Balcony, Air condition, WIFI (4675-2) features a balcony and sea views. Ubytování Apartment in Kali with Seaview, Balcony, Air condition, WIFI (4675-2) se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment in Kali with Seaview, Balcony, Air condition, WIFI (4675-5)

Apartment in Kali with Seaview, Balcony, Air condition, WIFI (4675-5)

Ubytování (Apartmán) Apartment in Kali with Seaview, Balcony, Air condition, WIFI (4675-5). Featuring a terrace, Apartment in Kali with Seaview, Balcony, Air condition, WIFI (4675-5) offers accommodation in Kali with free WiFi and sea views. Ubytování Apartment in Kali with Seaview, Balcony, Air condition, WIFI (4675-5) se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments Jadro

Apartments Jadro

Ubytování (Apartmán) Apartments Jadro. Set in Kali, Apartments Jadro offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. This apartment features a garden and free private parking. Ubytování Apartments Jadro se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment Kali 14083e

Apartment Kali 14083e

Ubytování (Apartmán) Apartment Kali 14083e. Set in Kali, this apartment is 6 km from Zadar. Apartment Kali 14083e features views of the sea and is 24 km from Biograd na Moru. Ubytování Apartment Kali 14083e se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment Kali 834a

Apartment Kali 834a

Ubytování (Apartmán) Apartment Kali 834a. Apartment Kali 834a is set in Kali. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartment Kali 834a se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 984 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Kali 14116b

Apartment Kali 14116b

Ubytování (Apartmán) Apartment Kali 14116b. Apartment Kali 14116b offers accommodation in Kali, 6 km from Zadar and 23 km from Biograd na Moru. Ubytování Apartment Kali 14116b se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kali

Město Kali se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 205 hotelů a ubytování ve městě Kali.