Hledat

Ubytování

Ubytování město Kali

Ve městě Kali (Chorvatsko) máme celkem 205 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kali

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kali

Apartman Trata

10

Apartman Trata

Ubytování (Apartmán) Apartman Trata. Situated in Kali in the Ugljan Island region, Apartman Trata has a garden. This apartment features free private parking, a shared kitchen and free WiFi. Ubytování Apartman Trata se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment Marta

9,9

Apartment Marta

Ubytování (Apartmán) Apartment Marta. Set in Kali, less than 1 km from Lamjana Beach and 1.7 km from Otric Beach, Apartment Marta offers barbecue facilities and air conditioning. Ubytování Apartment Marta se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Colour Apartments by Goga

9,9

Colour Apartments by Goga

Ubytování (Apartmány) Colour Apartments by Goga. Colour Apartments by Goga is situated in Kali and features air-conditioned accommodation with free WiFi, as well as access to a terrace. Ubytování Colour Apartments by Goga se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments Franov

9,5

Apartments Franov

Ubytování (Apartmány) Apartments Franov. Apartments Franov se nachází ve svěží zahradě, 150 metrů od pláže v Kali. Nabízí apartmány s klimatizací, bezplatným Wi-Fi a balkonem s výhledem na moře. Ubytování Apartments Franov se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments Bačvar 32

8,8

Apartments Bačvar 32

Ubytování (Apartmány) Apartments Bačvar 32. Apartmány Bačvar 32 se nachází v Kali a nabízí ubytování se vstupem do zahrady. Ubytování Apartments Bačvar 32 se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Rooms Elaa

8,8

Rooms Elaa

Ubytování (Hostel) Rooms Elaa. Rooms Elaa se nachází ve vesnici Kali a nabízí zahradu, sdílený obývací prostor, zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Rooms Elaa se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment Eva Kali

8,7

Apartment Eva Kali

Ubytování (Apartmány) Apartment Eva Kali. Apartmán Eva Kali se nachází ve městě Kali a nabízí bezplatné Wi-Fi, gril a terasu. Ubytování Apartment Eva Kali se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Apartman Bura - Kali

Apartman Bura - Kali

Ubytování (Prázdninový dům) Apartman Bura - Kali. Located in Kali, within 3 km of Jelenica Beach, Apartman Bura - Kali is an accommodation offering garden views. Ubytování Apartman Bura - Kali se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment in Kali with sea view, balcony, air conditioning, WiFi 4675-2

Apartment in Kali with sea view, balcony, air conditioning, WiFi 4675-2

Ubytování (Apartmán) Apartment in Kali with sea view, balcony, air conditioning, WiFi 4675-2. Apartment in Kali with sea view, balcony, air conditioning, WiFi 4675-2 se nachází v Kali, pouhých 200 metrů od pláže Lamjana a 1,3 km od pláže Otric. Ubytování Apartment in Kali with sea view, balcony, air conditioning, WiFi 4675-2 se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment in Kali with sea view, terrace, air conditioning, WiFi 4675-6

Apartment in Kali with sea view, terrace, air conditioning, WiFi 4675-6

Ubytování (Apartmán) Apartment in Kali with sea view, terrace, air conditioning, WiFi 4675-6. Apartment in Kali with sea view, terrace, air conditioning, WiFi 4675-6 se nachází v Kali, pouhých 200 metrů od pláže Lamjana a 1,3 km od pláže Otric. Ubytování Apartment in Kali with sea view, terrace, air conditioning, WiFi 4675-6 se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments by the sea Kali, Ugljan - 19137

Apartments by the sea Kali, Ugljan - 19137

Ubytování (Apartmán) Apartments by the sea Kali, Ugljan - 19137. Apartments by the sea Kali, Ugljan - 19137 nabízí ubytování s výhledem na moře v Kali, 450 metrů od pláže Petra Dundova a 1,5 km od pláže Lamjana. Ubytování Apartments by the sea Kali, Ugljan - 19137 se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Beautiful Villa Per Lei in Dalmatia

Beautiful Villa Per Lei in Dalmatia

Ubytování (Vila) Beautiful Villa Per Lei in Dalmatia. Beautiful Villa Per Lei in Dalmatia se nachází v Kali a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Beautiful Villa Per Lei in Dalmatia se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

House Roko near the Sea

House Roko near the Sea

Ubytování (Prázdninový dům) House Roko near the Sea. House Roko near the Sea se nachází v Kali, 150 metrů od pláže Petra Dundova a 400 metrů od pláže Batalaža. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování House Roko near the Sea se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Beautiful home in Kali with WiFi and 1 Bedrooms

Beautiful home in Kali with WiFi and 1 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Beautiful home in Kali with WiFi and 1 Bedrooms. Beautiful home in Kali se nachází v Kali, pouhých 550 metrů od pláže Mul, a nabízí ubytování s výhledem na moře, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým... Ubytování Beautiful home in Kali with WiFi and 1 Bedrooms se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Villa Trinity

Villa Trinity

Ubytování (Vila) Villa Trinity. Set in Kali in the Ugljan Island region, Villa Trinity has a balcony and pool views. Ubytování Villa Trinity se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Ubytování ve městě Kali

Město Kali se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 205 hotelů a ubytování ve městě Kali.