Hledat

Ubytování

Ubytování město Ugljan

Ve městě Ugljan (Chorvatsko) máme celkem 211 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ugljan

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ugljan

Apartments Ana & Nika

9,9

Apartments Ana & Nika

Ubytování (Apartmány) Apartments Ana & Nika. Located in Ugljan in the Ugljan Island region, Apartments Ana & Nika provides accommodation with free private parking. Ubytování Apartments Ana & Nika se nachází ve městě Ugljan (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments A - KUS

9,8

Apartments A - KUS

Ubytování (Apartmány) Apartments A - KUS. Apartment A - KUS se nachází v obci Ugljan a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments A - KUS se nachází ve městě Ugljan (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment Kucerina

9,8

Apartment Kucerina

Ubytování (Apartmán) Apartment Kucerina. Tento klimatizovaný apartmán se nachází na ostrově Ugljan, 11 km od Zadaru. Nabízí gril a výhled na moře. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartment Kucerina se nachází ve městě Ugljan (Chorvatsko - Ugljan).

Family House Rebeka

9,7

Family House Rebeka

Ubytování (Apartmány) Family House Rebeka. Family House Rebeka is set in Muline and provides direct access to a beach. Ubytování Family House Rebeka se nachází ve městě Ugljan (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments Rozelyn

9,7

Apartments Rozelyn

Ubytování (Apartmány) Apartments Rozelyn. Apartments Rozelyn se nachází v malé rybářské vesnici Muline, 100 metrů od moře. Ubytování Apartments Rozelyn se nachází ve městě Ugljan (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments Mrva

9,5

Apartments Mrva

Ubytování (Apartmány) Apartments Mrva. Apartmány Mrva se nachází na ostrově Ugljan, 13 km od Zadaru a 49 km od Novalje. Na místě je bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a gril. Ubytování Apartments Mrva se nachází ve městě Ugljan (Chorvatsko - Ugljan).

Villa Maris

9,5

Villa Maris

Ubytování (Apartmány) Villa Maris. Villa Maris se nachází v obci Ugljan a nabízí výhled do zahrady a bezplatné půjčení kol. Ubytování Villa Maris se nachází ve městě Ugljan (Chorvatsko - Ugljan).

Apartmani Blaslov

9,3

Apartmani Blaslov

Ubytování (Apartmány) Apartmani Blaslov. Apartmani Blaslov se nachází v Kali a nabízí 3hvězdičkové ubytování s přístupem do zahrady, zázemím pro grilování a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmani Blaslov se nachází ve městě Ugljan (Chorvatsko - Ugljan).

Agava

9,3

Agava

Ubytování (Apartmány) Agava. Agava se nachází v Ugljanu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s terasou. Ubytování Agava se nachází ve městě Ugljan (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment Rosa

8,8

Apartment Rosa

Ubytování (Apartmán) Apartment Rosa. Apartment Rosa is located in Ugljan and offers free bikes. This beachfront property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartment Rosa se nachází ve městě Ugljan (Chorvatsko - Ugljan).

Apartmani Kali

8,7

Apartmani Kali

Ubytování (Apartmány) Apartmani Kali. Apartmán Kali se nachází v obci Kali a nabízí klimatizaci, přístup do zahrady s grilem a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Kali se nachází ve městě Ugljan (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments Antolkovic

8,1

Apartments Antolkovic

Ubytování (Apartmány) Apartments Antolkovic. Apartments Antolkovic nabízí ubytování s terasou. Apartmány mají klimatizaci, TV, plně vybavenou kuchyni s jídelním koutem a vlastní koupelnu s vanou nebo... Ubytování Apartments Antolkovic se nachází ve městě Ugljan (Chorvatsko - Ugljan).

Tajči apartman 1

8

Tajči apartman 1

Ubytování (Apartmány) Tajči apartman 1. Tajči apartman 1 se nachází na ostrově Ugljan a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Tajči apartman 1 se nachází ve městě Ugljan (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments Lado

7

Apartments Lado

Ubytování (Apartmány) Apartments Lado. Apartments Lado jsou studia s TV situovaná v Ugljanu. Studia jsou dále vybavená sporákem, ledničkou a varnou konvicí. Nechybí ani gril. Ubytování Apartments Lado se nachází ve městě Ugljan (Chorvatsko - Ugljan).

Amazing home in Ugljan with WiFi and 4 Bedrooms

Amazing home in Ugljan with WiFi and 4 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Amazing home in Ugljan with WiFi and 4 Bedrooms. Amazing home in Ugljan se nachází na ostrově Ugljan a nabízí Wi-Fi, terasu a výhled na moře. Ubytování Amazing home in Ugljan with WiFi and 4 Bedrooms se nachází ve městě Ugljan (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments Sonja

Apartments Sonja

Ubytování (Apartmán) Apartments Sonja. Apartments Sonja se nachází v Ugljanu a nabízí gril a terasu. Ubytování Apartments Sonja se nachází ve městě Ugljan (Chorvatsko - Ugljan).

Yellow Villa

Yellow Villa

Ubytování (Vila) Yellow Villa. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Yellow Villa is located in Ugljan. Ubytování Yellow Villa se nachází ve městě Ugljan (Chorvatsko - Ugljan).

Ubytování ve městě Ugljan

Město Ugljan se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 211 hotelů a ubytování ve městě Ugljan.