Hledat

Ubytování

Ubytování město Kukljica

Ve městě Kukljica (Chorvatsko) máme celkem 102 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kukljica

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kukljica

Apartman Anna

9,9

Apartman Anna

Ubytování (Apartmán) Apartman Anna. Apartman Anna se nachází u pláže v Kukljici. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem, patio, neplacené soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartman Anna se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan).

Apartmani Sipina

9,9

Apartmani Sipina

Ubytování (Apartmán) Apartmani Sipina. Apartmani Sipina is located in Kukljica and offers free bikes and a terrace. The property features city and mountain views. Ubytování Apartmani Sipina se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beach Apartment Kukljica

9,8

Beach Apartment Kukljica

Ubytování (Apartmán) Beach Apartment Kukljica. Situated in Kukljica, 300 metres from Zelena Punta Beach and 1. Ubytování Beach Apartment Kukljica se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment More

9,8

Apartment More

Ubytování (Apartmán) Apartment More. Apartmán More se nachází v obci Kukljica na ostrově Ugljan a nabízí terasu, balkon, výhled na moře a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment More se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Uradi Sam

9,5

Apartments Uradi Sam

Ubytování (Apartmán) Apartments Uradi Sam. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartments Uradi Sam is set in Kukljica. Ubytování Apartments Uradi Sam se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan).

Kuca za odmor Laurus

9,5

Kuca za odmor Laurus

Ubytování (Prázdninový dům) Kuca za odmor Laurus. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Kuca za odmor Laurus is located in Kukljica. Ubytování Kuca za odmor Laurus se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments Maria Kukljica

9,4

Apartments Maria Kukljica

Ubytování (Apartmány) Apartments Maria Kukljica. Apartments Maria Kukljica features garden views, free WiFi and free private parking, set in Kukljica. Ubytování Apartments Maria Kukljica se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments Nensi

9,4

Apartments Nensi

Ubytování (Apartmány) Apartments Nensi. Set in Kukljica in the Ugljan Island region, with Zelena Punta Beach and Kostanj Kukljica Beach nearby, Apartments Nensi offers accommodation with free... Ubytování Apartments Nensi se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments Lonić

9,3

Apartments Lonić

Ubytování (Apartmány) Apartments Lonić. Apartments Lonić se nachází na klidném místě 300 metrů od centra městečka Kukljica a 700 metrů od oblázkové pláže. Ubytování Apartments Lonić se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments Gloria

9,2

Apartments Gloria

Ubytování (Apartmány) Apartments Gloria. Apartments Gloria se nachází v Kukljici a nabízí zahradu, gril, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách. Ubytování Apartments Gloria se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments Vesna

9,1

Apartments Vesna

Ubytování (Apartmány) Apartments Vesna. Apartmány Vesna se nacházejí na okraji malé rybářské vesničky Kukljica na ostrově Ugljan a nabízejí ideální podmínky pro klidnou a odpočinkovou dovolenou... Ubytování Apartments Vesna se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments Bosotina

8,8

Apartments Bosotina

Ubytování (Apartmány) Apartments Bosotina. Apartments Bosotina se nachází 100 metrů od pláže v klidné lokalitě ve vesnici Kukljica a nabízí studiové apartmány s možností vlastního stravování,... Ubytování Apartments Bosotina se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 173 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Solei

8,5

Apartments Solei

Ubytování (Apartmány) Apartments Solei. Apartmány Solei se nachází v obci Kukljica a nabízí výhled do zahrady a ubytování s kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Solei se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments Lili - Kukljica

8,4

Apartments Lili - Kukljica

Ubytování (Apartmány) Apartments Lili - Kukljica. Situated 500 metres from Zelena Punta Beach, Apartments Lili - Kukljica offers a garden, barbecue facilities and accommodation with a balcony and free... Ubytování Apartments Lili - Kukljica se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment Kukljica Kukljica ul. II

8,3

Apartment Kukljica Kukljica ul. II

Ubytování (Apartmán) Apartment Kukljica Kukljica ul. II. Apartment Kukljica Kukljica ul. II is located in Kukljica and offers barbecue facilities. Ubytování Apartment Kukljica Kukljica ul. II se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan).

Guesthouse Lidija

7,9

Guesthouse Lidija

Ubytování (Penzion) Guesthouse Lidija. Guesthouse Lidija je penzion situovaný u moře v Kukljici, 200 metrů od centra. Ubytování Guesthouse Lidija se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan).

Holiday Park Zelena Punta

7,9

Holiday Park Zelena Punta

Ubytování (Apartmány) Holiday Park Zelena Punta. Apartments Zelena Punta se nachází v borovém lese, 5 minut pěšky od nejbližší kamenité pláže s písčitými zátokami. Ubytování Holiday Park Zelena Punta se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan).

Twin Room Kukljica 8408a

Twin Room Kukljica 8408a

Ubytování (Penzion) Twin Room Kukljica 8408a. Set in Kukljica, Twin Room Kukljica 8408a offers 3-star accommodation with private balconies. Ubytování Twin Room Kukljica 8408a se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan).

Holiday Home Stara Frajla

Holiday Home Stara Frajla

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Stara Frajla. Prázdninový dům Stará Frajla je dvojdomek se zahradou, který se nachází ve městě Kukljica, 9 km od Zadaru. Ubytování Holiday Home Stara Frajla se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments by the sea Kukljica (Ugljan) - 11584

Apartments by the sea Kukljica (Ugljan) - 11584

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Kukljica (Ugljan) - 11584. Situated in Kukljica, this air-conditioned apartment is 9 km from Zadar. The unit is 19 km from Biograd na Moru. Ubytování Apartments by the sea Kukljica (Ugljan) - 11584 se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 890 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Mile

Apartments Mile

Ubytování (Apartmány) Apartments Mile. Apartmány Mile se nachází v Kukljici a nabízí ubytování s terasou. Ubytování Apartments Mile se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 097 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Srećko

Apartments Srećko

Ubytování (Apartmány) Apartments Srećko. Situated in Kukljica, Apartments Srećko offers accommodation with a terrace. Ubytování Apartments Srećko se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment in Kukljica with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4567-3)

Apartment in Kukljica with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4567-3)

Ubytování (Apartmán) Apartment in Kukljica with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4567-3). Featuring a terrace, Apartment in Kukljica with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4567-3) features accommodation in Kukljica with free WiFi and... Ubytování Apartment in Kukljica with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4567-3) se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment Kukljica 8478b

Apartment Kukljica 8478b

Ubytování (Apartmán) Apartment Kukljica 8478b. Apartment Kukljica 8478b is set in Kukljica. The apartment comes with 1 bedroom, 1 bathroom, a TV with satellite channels, a dining area, a fully equipped... Ubytování Apartment Kukljica 8478b se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment Kukljica 8256d

Apartment Kukljica 8256d

Ubytování (Apartmán) Apartment Kukljica 8256d. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Kukljica 8256d is situated in Kukljica. Ubytování Apartment Kukljica 8256d se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment Kukljica 8260b

Apartment Kukljica 8260b

Ubytování (Apartmán) Apartment Kukljica 8260b. Apartment Kukljica 8260b is set in Kukljica. The apartment comes with 1 bedroom, 1 bathroom, a TV with satellite channels, a dining area, a fully equipped... Ubytování Apartment Kukljica 8260b se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment Kukljica 8277b

Apartment Kukljica 8277b

Ubytování (Apartmán) Apartment Kukljica 8277b. Apartment Kukljica 8277b is located in Kukljica. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartment Kukljica 8277b se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment Kukljica 8278d

Apartment Kukljica 8278d

Ubytování (Apartmán) Apartment Kukljica 8278d. Apartment Kukljica 8278d is located in Kukljica. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartment Kukljica 8278d se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment Kukljica 8293c

Apartment Kukljica 8293c

Ubytování (Apartmán) Apartment Kukljica 8293c. Situated in Kukljica in the Ugljan Island region, Apartment Kukljica 8293c has a terrace. Ubytování Apartment Kukljica 8293c se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 991 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Kukljica 21

Apartment Kukljica 21

Ubytování (Apartmán) Apartment Kukljica 21. Apartment Kukljica 21 is situated in Kukljica. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartment Kukljica 21 se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment Kukljica 4

Apartment Kukljica 4

Ubytování (Apartmán) Apartment Kukljica 4. Apartmán Kukljica 4 se nachází v obci Kukljica a nabízí ubytování s balkonem a plně vybaveným kuchyňským koutem. Apartmán má terasu. Ubytování Apartment Kukljica 4 se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment Kukljica 8253e

Apartment Kukljica 8253e

Ubytování (Apartmán) Apartment Kukljica 8253e. Apartment Kukljica 8253e offers accommodation in Kukljica, 9 km from Zadar. Guests benefit from balcony. Ubytování Apartment Kukljica 8253e se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 655 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments IV

Apartments IV

Ubytování (Apartmány) Apartments IV. Set in Kukljica in the Ugljan Island region, Apartments IV offers accommodation with free private parking. Ubytování Apartments IV se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments with a parking space Kukljica (Ugljan) - 8399

Apartments with a parking space Kukljica (Ugljan) - 8399

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Kukljica (Ugljan) - 8399. Located in Kukljica, Apartments with a parking space Kukljica (Ugljan) - 8399 provides 3 accommodation with private balconies. Ubytování Apartments with a parking space Kukljica (Ugljan) - 8399 se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments with a parking space Kukljica (Ugljan) - 8256

Apartments with a parking space Kukljica (Ugljan) - 8256

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Kukljica (Ugljan) - 8256. Located in Kukljica, Apartments with a parking space Kukljica (Ugljan) - 8256 provides 3 accommodation with private terraces. Ubytování Apartments with a parking space Kukljica (Ugljan) - 8256 se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments with a parking space Kukljica (Ugljan) - 8238

Apartments with a parking space Kukljica (Ugljan) - 8238

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Kukljica (Ugljan) - 8238. Located in Kukljica, this air-conditioned apartment features a patio. The unit is 9 km from Zadar. Ubytování Apartments with a parking space Kukljica (Ugljan) - 8238 se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment Kukljica 17930b

Apartment Kukljica 17930b

Ubytování (Apartmán) Apartment Kukljica 17930b. Offering sea views, Apartment Kukljica 17930b is an accommodation located in Kukljica, 700 metres from Zelena Punta Beach and 1. Ubytování Apartment Kukljica 17930b se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments by the sea Kukljica (Ugljan) - 17930

Apartments by the sea Kukljica (Ugljan) - 17930

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Kukljica (Ugljan) - 17930. Located in Kukljica, 700 metres from Zelena Punta Beach, Apartments by the sea Kukljica (Ugljan) - 17930 provides accommodation with free WiFi and free... Ubytování Apartments by the sea Kukljica (Ugljan) - 17930 se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan).

Apartmani Zvonko Ortulan

Apartmani Zvonko Ortulan

Ubytování (Apartmán) Apartmani Zvonko Ortulan. Apartmani Zvonko Ortulan, a property with a garden and a terrace, is located in Kukljica, less than 1 km from Zelena Punta Beach, a 19-minute walk from... Ubytování Apartmani Zvonko Ortulan se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan).

Apartman Ivan

Apartman Ivan

Ubytování (Apartmány) Apartman Ivan. Set in Kukljica, Apartman Ivan provides accommodation with free WiFi and a garden with a terrace. Ubytování Apartman Ivan se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 297 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman helena 2

Apartman helena 2

Ubytování (Apartmán) Apartman helena 2. Apartman helena 2 is situated in Kukljica. The accommodation has free WiFi. The apartment consists of 1 separate bedroom, 2 bathrooms and a living room. Ubytování Apartman helena 2 se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan).

Apartmani Mary

Apartmani Mary

Ubytování (Apartmán) Apartmani Mary. Set in Kukljica, Apartmani Mary offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartmani Mary se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan).

Beachfront house 5+3

Beachfront house 5+3

Ubytování (Prázdninový dům) Beachfront house 5+3. Set in Kukljica in the Ugljan Island region, Beachfront house 5+3 has a balcony. This holiday home features a terrace. Ubytování Beachfront house 5+3 se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment in Kukljica - Insel Ugljan 38783

Apartment in Kukljica - Insel Ugljan 38783

Ubytování (Apartmán) Apartment in Kukljica - Insel Ugljan 38783. Apartment in Kukljica - Insel Ugljan 38783 is situated in Kukljica. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Apartment in Kukljica - Insel Ugljan 38783 se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 779 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Sipina Penthouse

Apartman Sipina Penthouse

Ubytování (Apartmán) Apartman Sipina Penthouse. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Apartman Sipina Penthouse is located in Kukljica. Ubytování Apartman Sipina Penthouse se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 998 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Helena

Apartmani Helena

Ubytování (Apartmán) Apartmani Helena. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartmani Helena is located in Kukljica. Ubytování Apartmani Helena se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Radoslava Martinović

Apartmani Radoslava Martinović

Ubytování (Apartmány) Apartmani Radoslava Martinović. Located in Kukljica, Apartmani Radoslava Martinović provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytování Apartmani Radoslava Martinović se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments by the sea Kukljica (Ugljan) - 8209

Apartments by the sea Kukljica (Ugljan) - 8209

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Kukljica (Ugljan) - 8209. Situated in Kukljica, Apartments by the sea Kukljica (Ugljan) - 8209 features free WiFi throughout the property. Rooms are fitted with a terrace. Ubytování Apartments by the sea Kukljica (Ugljan) - 8209 se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments by the sea Kukljica (Ugljan) - 8252

Apartments by the sea Kukljica (Ugljan) - 8252

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Kukljica (Ugljan) - 8252. Apartments by the sea Kukljica (Ugljan) - 8252 is located in Kukljica. The rooms are fitted with a balcony with sea views and free WiFi. Ubytování Apartments by the sea Kukljica (Ugljan) - 8252 se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments by the sea Kukljica (Ugljan) - 8402

Apartments by the sea Kukljica (Ugljan) - 8402

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Kukljica (Ugljan) - 8402. Apartments by the sea Kukljica (Ugljan) - 8402 features air-conditioned rooms in Kukljica. Ubytování Apartments by the sea Kukljica (Ugljan) - 8402 se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villa Bosotina

Apartments Villa Bosotina

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Bosotina. Apartmány Villa Bosotina se nacházejí v obci Kukljica, 9 km od Zadaru a 19 km od Biogradu na Moru, a nabízejí Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Ubytování Apartments Villa Bosotina se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan).

Ubytování ve městě Kukljica

Město Kukljica se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 102 hotelů a ubytování ve městě Kukljica.