Hledat

Ubytování

Ubytování město Kukljica

Ve městě Kukljica (Chorvatsko) máme celkem 102 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kukljica

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kukljica

Apartmani Sipina

9,9

Apartmani Sipina

Ubytování (Apartmán) Apartmani Sipina. Apartmani Sipina is located in Kukljica and offers free bikes and a terrace. The property features city and mountain views. Ubytování Apartmani Sipina se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment More

9,8

Apartment More

Ubytování (Apartmán) Apartment More. Apartmán More se nachází v obci Kukljica na ostrově Ugljan a nabízí terasu, balkon, výhled na moře a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment More se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments Bosotina

8,8

Apartments Bosotina

Ubytování (Apartmány) Apartments Bosotina. Apartments Bosotina se nachází 100 metrů od pláže v klidné lokalitě ve vesnici Kukljica a nabízí studiové apartmány s možností vlastního stravování,... Ubytování Apartments Bosotina se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan).

Vecchia oliva,Kuljica

8,6

Vecchia oliva,Kuljica

Ubytování (Prázdninový dům) Vecchia oliva,Kuljica. Vecchia oliva, Kuljica se nachází u pláže v Kukljici, 1,2 km od pláže Kostanj Kukljica a 2,5 km od pláže Otric. Ubytování Vecchia oliva,Kuljica se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment in Kukljica - Insel Ugljan 38783

Apartment in Kukljica - Insel Ugljan 38783

Ubytování (Apartmán) Apartment in Kukljica - Insel Ugljan 38783. Apartment in Kukljica - Insel Ugljan 38783 is situated in Kukljica. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Apartment in Kukljica - Insel Ugljan 38783 se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan).

Charming and bright apt,walking distance to beach

Charming and bright apt,walking distance to beach

Ubytování (Apartmán) Charming and bright apt,walking distance to beach. Charming and bright apt, walking distance to beach se nachází v obci Kukljica, necelý 1 km od pláže Zelena Punta. Ubytování Charming and bright apt,walking distance to beach se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments Mile

Apartments Mile

Ubytování (Apartmány) Apartments Mile. Apartmány Mile se nachází v Kukljici a nabízí ubytování s terasou. Ubytování Apartments Mile se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments by the sea Kukljica (Ugljan) - 11584

Apartments by the sea Kukljica (Ugljan) - 11584

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Kukljica (Ugljan) - 11584. Situated in Kukljica, this air-conditioned apartment is 9 km from Zadar. The unit is 19 km from Biograd na Moru. Ubytování Apartments by the sea Kukljica (Ugljan) - 11584 se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments IV

Apartments IV

Ubytování (Apartmány) Apartments IV. Set in Kukljica in the Ugljan Island region, Apartments IV offers accommodation with free private parking. Ubytování Apartments IV se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment Kukljica 8293c

Apartment Kukljica 8293c

Ubytování (Apartmán) Apartment Kukljica 8293c. Situated in Kukljica in the Ugljan Island region, Apartment Kukljica 8293c has a terrace. Ubytování Apartment Kukljica 8293c se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment Kukljica 8253e

Apartment Kukljica 8253e

Ubytování (Apartmán) Apartment Kukljica 8253e. Apartment Kukljica 8253e offers accommodation in Kukljica, 9 km from Zadar. Guests benefit from balcony. Ubytování Apartment Kukljica 8253e se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan).

Apartman Ivan

Apartman Ivan

Ubytování (Apartmány) Apartman Ivan. Set in Kukljica, Apartman Ivan provides accommodation with free WiFi and a garden with a terrace. Ubytování Apartman Ivan se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan).

Vecchia oliva

Vecchia oliva

Ubytování (Chata) Vecchia oliva. Situated in Kukljica in the Ugljan Island region, Vecchia oliva has a balcony and garden views. Guests staying at this chalet have access to a terrace. Ubytování Vecchia oliva se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan).

Apartman Sipina 2

Apartman Sipina 2

Ubytování (Apartmán) Apartman Sipina 2. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartman Sipina 2 is located in Kukljica. Ubytování Apartman Sipina 2 se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan).

Ubytování ve městě Kukljica

Město Kukljica se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 102 hotelů a ubytování ve městě Kukljica.