Hledat

Ubytování

Salamina

Na ostrově Salamina (Řecko) máme celkem 48 hotelů a ubytování.

Pro ostrov Salamina doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Salamís (13), Aiándion (10), Selínia (10), Kanakia (4), Perani (4), Kakí Vígla (3), Ambelákia (0), Lambrinó (0), Salamina (0). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Salamina

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Salamina

Thalassa

10

Thalassa

Ubytování (Prázdninový dům) Thalassa. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Thalassa is set in Perani. Ubytování Thalassa se nachází ve městě Perani (Řecko - Salamina). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BEACH LUXURY APARMENT

10

BEACH LUXURY APARMENT

Ubytování (Apartmán) BEACH LUXURY APARMENT. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, BEACH LUXURY APARMENT is set in Aiándion. Ubytování BEACH LUXURY APARMENT se nachází ve městě Aiándion (Řecko - Salamina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 994 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Prosili

9,9

Prosili

Ubytování (Vila) Prosili. Boasting an outdoor pool and pool views, Prosili is set in Aiándion. Ubytování Prosili se nachází ve městě Aiándion (Řecko - Salamina). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

villa ammos

9,9

villa ammos

Ubytování (Vila) villa ammos. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, villa ammos is set in Aiándion. Ubytování villa ammos se nachází ve městě Aiándion (Řecko - Salamina). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 231 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Saronic Seafront

9,9

Saronic Seafront

Ubytování (Prázdninový dům) Saronic Seafront. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Saronic Seafront is set in Salamís. With garden views, this accommodation offers a balcony. Ubytování Saronic Seafront se nachází ve městě Salamina (Řecko - Salamina).

ILIAKTI RELAXING SEASIDE

9,8

ILIAKTI RELAXING SEASIDE

Ubytování (Prázdninový dům) ILIAKTI RELAXING SEASIDE. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, ILIAKTI RELAXING SEASIDE is situated in Salamís. Ubytování ILIAKTI RELAXING SEASIDE se nachází ve městě Salamís (Řecko - Salamina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Saronic Citadel

9,8

Saronic Citadel

Ubytování (Vila) Saronic Citadel. Located in Perani, this Villa features a terrace and a fully-equipped barbecue. Ubytování Saronic Citadel se nachází ve městě Perani (Řecko - Salamina). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 383 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Saronikos Paradise Home

9,7

Saronikos Paradise Home

Ubytování (Prázdninový dům) Saronikos Paradise Home. Prázdninový dům Saronikos Paradise Home se nachází v letovisku Aiándion a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradní gril, vlastní zahradu a společný obývací... Ubytování Saronikos Paradise Home se nachází ve městě Aiándion (Řecko - Salamina). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 503 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Efi’s apartment

9,7

Efi’s apartment

Ubytování (Apartmán) Efi’s apartment. Situated in Aiándion, Efi’s apartment features accommodation with a garden, free WiFi, room service, and luggage storage space. Ubytování Efi’s apartment se nachází ve městě Aiándion (Řecko - Salamina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aias Summer House

9,6

Aias Summer House

Ubytování (Prázdninové domy) Aias Summer House. Aias Summer House is located in Aiándion and provides air-conditioned accommodation with free WiFi, as well as access to a children's playground. Ubytování Aias Summer House se nachází ve městě Aiándion (Řecko - Salamina). V následujících dnech se ceny pohybují od 748 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pine Villa

9,4

Pine Villa

Ubytování (Prázdninový dům) Pine Villa. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Pine Villa is situated in Selínia. Ubytování Pine Villa se nachází ve městě Selínia (Řecko - Salamina). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 880 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Relaxing Seaside House

9,4

Relaxing Seaside House

Ubytování (Prázdninový dům) Relaxing Seaside House. Relaxing Seaside House is set in Selínia. This beachfront property offers access to a balcony and free WiFi. Ubytování Relaxing Seaside House se nachází ve městě Selínia (Řecko - Salamina). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Gallery

9,2

Villa Gallery

Ubytování (Vila) Villa Gallery. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Villa Gallery is situated in Selínia. Ubytování Villa Gallery se nachází ve městě Selínia (Řecko - Salamina).

Salamina's apartment

9,1

Salamina's apartment

Ubytování (Penzion) Salamina's apartment. Situated in Aiándion, Salamina's apartment offers a garden. Boasting a shared kitchen, this property also provides guests with a terrace. Ubytování Salamina's apartment se nachází ve městě Aiándion (Řecko - Salamina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 752 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vacation house with majestic blue sea and green mountain views

8,9

Vacation house with majestic blue sea and green mountain views

Ubytování (Prázdninový dům) Vacation house with majestic blue sea and green mountain views. Located on the beachfront in Salamís, Big Blue Green Villa features a garden and free WiFi. Each room includes a balcony with sea views. Ubytování Vacation house with majestic blue sea and green mountain views se nachází ve městě Salamís (Řecko - Salamina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 201 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

NEXUS ROOMS

8,9

NEXUS ROOMS

Ubytování (Apartmány) NEXUS ROOMS. Located in Paloúkia in the Salamina region, NEXUS ROOMS provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování NEXUS ROOMS se nachází ve městě Paloúkia (Řecko - Salamina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 090 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AIANTEION BAY

8,6

AIANTEION BAY

Ubytování (Hotel) AIANTEION BAY. Aianteion bay poskytuje ubytování se soukromou pláží, zahradou, terasou, sdíleným loungem, barem a bezplatným Wi-Fi ve městě Aiándion. Ubytování AIANTEION BAY se nachází ve městě Salamís (Řecko - Salamina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Salamina rooms aiandio

8,6

Salamina rooms aiandio

Ubytování (Apartmán) Salamina rooms aiandio. Featuring a garden and a terrace, Salamina rooms aiandio offers accommodation in Aiándion with free WiFi and sea views. Ubytování Salamina rooms aiandio se nachází ve městě Aiándion (Řecko - Salamina).

Votsalakia Hotel & Apartments

8,5

Votsalakia Hotel & Apartments

Ubytování (Hotel) Votsalakia Hotel & Apartments. Featuring an on site bar restaurant, Votsalakia Hotel is located in Selinia. The port, connecting the property to Piraeus, is at 1 km. Ubytování Votsalakia Hotel & Apartments se nachází ve městě Selínia (Řecko - Salamina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 139 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio

8,1

Studio

Ubytování (Apartmán) Studio. Located in Selínia, Studio provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. The property has garden and sea views. Ubytování Studio se nachází ve městě Selínia (Řecko - Salamina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wavedance Accommodation

7,6

Wavedance Accommodation

Ubytování (Apartmány) Wavedance Accommodation. Ubytování Wavedance Accommodation se nachází v obci Galini na ostrově Salamis, je obklopené kvetoucími zahradami a nabízí možnost vlastního stravování,... Ubytování Wavedance Accommodation se nachází ve městě Galini (Řecko - Salamina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 414 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Votsalakia Apartments

7,2

Votsalakia Apartments

Ubytování (Aparthotel) Votsalakia Apartments. Set in Selínia, Votsalakia Apartments offers free WiFi, and guests can enjoy a restaurant, a garden and a terrace. Ubytování Votsalakia Apartments se nachází ve městě Selínia (Řecko - Salamina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 070 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Votsalakia Luxury Apartments

Votsalakia Luxury Apartments

Ubytování (Hotel) Votsalakia Luxury Apartments. Votsalakia Luxury Apartments has a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Selínia. Ubytování Votsalakia Luxury Apartments se nachází ve městě Selínia (Řecko - Salamina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 672 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The House of Cyclades

The House of Cyclades

Ubytování (Apartmán) The House of Cyclades. Set in Návstathmos, within 200 metres of Batsi Beach and 650 metres of Colona Beach, The House of Cyclades offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování The House of Cyclades se nachází ve městě Batsi (Řecko - Salamina). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cosy Salamina studio

Cosy Salamina studio

Ubytování (Apartmán) Cosy Salamina studio. Cosy Salamina studio is situated in Salamís. Ubytování Cosy Salamina studio se nachází ve městě Salamina (Řecko - Salamina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 246 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jennie΄s studio

Jennie΄s studio

Ubytování (Penzion) Jennie΄s studio. Situated on the beachfront in Aiándion and boasting a garden, Jennie΄s studio has free WiFi throughout the property. Ubytování Jennie΄s studio se nachází ve městě Aiándion (Řecko - Salamina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ILIAKTI RELAXING SEASIDE AMAZING VIEW

ILIAKTI RELAXING SEASIDE AMAZING VIEW

Ubytování (Prázdninový dům) ILIAKTI RELAXING SEASIDE AMAZING VIEW. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, ILIAKTI RELAXING SEASIDE AMAZING VIEW is located in Salamís. Ubytování ILIAKTI RELAXING SEASIDE AMAZING VIEW se nachází ve městě Salamís (Řecko - Salamina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 542 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Αργώ

Αργώ

Ubytování (Hodinový hotel) Αργώ. Αργώ features accommodation in Salamís. All rooms in the love hotel are fitted with a flat-screen TV. At Αργώ rooms are equipped with a private bathroom. Ubytování Αργώ se nachází ve městě Salamís (Řecko - Salamina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House on the beach

House on the beach

Ubytování (Prázdninový dům) House on the beach. House on the beach is set in Salamís and offers a garden and a terrace. Guests may enjoy free WiFi. Ubytování House on the beach se nachází ve městě Salamís (Řecko - Salamina). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 329 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nature Villa

Nature Villa

Ubytování (Prázdninový dům) Nature Villa. Nature Villa is situated in Perani. Set on the beachfront, this property has a garden, barbecue facilities, a terrace and free WiFi. Ubytování Nature Villa se nachází ve městě Salamina (Řecko - Salamina). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ΘΕΑΛΟΣ ΒΡΑΧΟΣ

ΘΕΑΛΟΣ ΒΡΑΧΟΣ

Ubytování (Apartmán) ΘΕΑΛΟΣ ΒΡΑΧΟΣ. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, ΘΕΑΛΟΣ ΒΡΑΧΟΣ is situated in Saterlí. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. Ubytování ΘΕΑΛΟΣ ΒΡΑΧΟΣ se nachází ve městě Saterlí (Řecko - Salamina). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 384 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Ammos Salamina

Villa Ammos Salamina

Ubytování (Vila) Villa Ammos Salamina. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Villa Ammos Salamina is situated in Aiándion. Ubytování Villa Ammos Salamina se nachází ve městě Aiándion (Řecko - Salamina). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SEASIDE STUDIO

SEASIDE STUDIO

Ubytování (Prázdninový dům) SEASIDE STUDIO. SEASIDE STUDIO is set in Salamís. This beachfront property offers access to a terrace. Ubytování SEASIDE STUDIO se nachází ve městě Salamís (Řecko - Salamina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Family Villas Kanakia House 175m² Garden-500m²

Family Villas Kanakia House 175m² Garden-500m²

Ubytování (Vila) Family Villas Kanakia House 175m² Garden-500m². Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Family Villas Kanakia House 175m² Garden-500m² is located in Kanakia. Ubytování Family Villas Kanakia House 175m² Garden-500m² se nachází ve městě Kanakia (Řecko - Salamina). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 517 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hudson 40

Hudson 40

Ubytování (Botel) Hudson 40. Situated in Kakí Vígla in the Salamina region, Hudson 40 features accommodation with free private parking. Ubytování Hudson 40 se nachází ve městě Kakí Vígla (Řecko - Salamina). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 289 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

M & R Philoxenia vipgreece

M & R Philoxenia vipgreece

Ubytování (Vila) M & R Philoxenia vipgreece. Featuring a fitness centre, a bar, and a garden, M & R Philoxenia vipgreece provides accommodation in Perani with free WiFi and pool views. Ubytování M & R Philoxenia vipgreece se nachází ve městě Perani (Řecko - Salamina). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 440 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Βίλα Σεληνια

Βίλα Σεληνια

Ubytování (Prázdninový dům) Βίλα Σεληνια. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Βίλα Σεληνια is situated in Selínia. Ubytování Βίλα Σεληνια se nachází ve městě Selínia (Řecko - Salamina). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PARADISE SEA

PARADISE SEA

Ubytování (Prázdninový dům) PARADISE SEA. PARADISE SEA is situated in Peristeria area of Salamina and offers a garden. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Ubytování PARADISE SEA se nachází ve městě Saterlí (Řecko - Salamina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 362 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mountain Villa

Mountain Villa

Ubytování (Vila) Mountain Villa. Featuring a bar and a garden, Mountain Villa provides accommodation in Neochorópoulon with free WiFi and garden views. Guests have a private patio. Ubytování Mountain Villa se nachází ve městě Salamina (Řecko - Salamina). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 889 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování na ostrově Salamina - Řecko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 48 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování na ostrově Salamina.

Pro ostrov Salamina doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Salamís (13), Aiándion (10), Selínia (10), Kanakia (4), Perani (4), Kakí Vígla (3), Ambelákia (0), Lambrinó (0), Salamina (0). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Na ostrově Salamina máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Thalassa (10*), BEACH LUXURY APARMENT (10*), Prosili (9,9*), villa ammos (9,9*), Saronic Seafront (9,9*), ILIAKTI RELAXING SEASIDE (9,8*), Saronic Citadel (9,8*), Saronikos Paradise Home (9,7*), Efi’s apartment (9,7*), Aias Summer House (9,6*), Pine Villa (9,4*), Relaxing Seaside House (9,4*), Villa Gallery (9,2*), Salamina's apartment (9,1*), Vacation house with majestic blue sea and green mountain views (8,9*), NEXUS ROOMS (8,9*), AIANTEION BAY (8,6*), Salamina rooms aiandio (8,6*), Votsalakia Hotel & Apartments (8,5*), Studio (8,1*), Wavedance Accommodation (7,6*), Votsalakia Apartments (7,2*), Cosy Salamina studio (0*), Jennie΄s studio (0*), Votsalakia Luxury Apartments (0*), The House of Cyclades (0*), ILIAKTI RELAXING SEASIDE AMAZING VIEW (0*), Αργώ (0*), Nature Villa (0*), House on the beach (0*), Βίλα Σεληνια (0*), SEASIDE STUDIO (0*), Family Villas Kanakia House 175m² Garden-500m² (0*), Hudson 40 (0*), M & R Philoxenia vipgreece (0*), PARADISE SEA (0*), Mountain Villa (0*).

Ostrov Salamina může být skvělým místem pro strávení dovolené.