Hledat

Ubytování

Ubytování město Selínia

Ve městě Selínia (Řecko) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Selínia

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Selínia

Pine Villa

9,4

Pine Villa

Ubytování (Prázdninový dům) Pine Villa. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Pine Villa is situated in Selínia. Ubytování Pine Villa se nachází ve městě Selínia (Řecko - Salamina). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 880 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Relaxing Seaside House

9,4

Relaxing Seaside House

Ubytování (Prázdninový dům) Relaxing Seaside House. Relaxing Seaside House is set in Selínia. This beachfront property offers access to a balcony and free WiFi. Ubytování Relaxing Seaside House se nachází ve městě Selínia (Řecko - Salamina). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Gallery

9,2

Villa Gallery

Ubytování (Vila) Villa Gallery. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Villa Gallery is situated in Selínia. Ubytování Villa Gallery se nachází ve městě Selínia (Řecko - Salamina).

Votsalakia Hotel & Apartments

8,5

Votsalakia Hotel & Apartments

Ubytování (Hotel) Votsalakia Hotel & Apartments. Featuring an on site bar restaurant, Votsalakia Hotel is located in Selinia. The port, connecting the property to Piraeus, is at 1 km. Ubytování Votsalakia Hotel & Apartments se nachází ve městě Selínia (Řecko - Salamina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 139 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio

8,1

Studio

Ubytování (Apartmán) Studio. Located in Selínia, Studio provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. The property has garden and sea views. Ubytování Studio se nachází ve městě Selínia (Řecko - Salamina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Votsalakia Apartments

7,2

Votsalakia Apartments

Ubytování (Aparthotel) Votsalakia Apartments. Set in Selínia, Votsalakia Apartments offers free WiFi, and guests can enjoy a restaurant, a garden and a terrace. Ubytování Votsalakia Apartments se nachází ve městě Selínia (Řecko - Salamina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 070 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Votsalakia Luxury Apartments

Votsalakia Luxury Apartments

Ubytování (Hotel) Votsalakia Luxury Apartments. Votsalakia Luxury Apartments has a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Selínia. Ubytování Votsalakia Luxury Apartments se nachází ve městě Selínia (Řecko - Salamina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 672 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Βίλα Σεληνια

Βίλα Σεληνια

Ubytování (Prázdninový dům) Βίλα Σεληνια. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Βίλα Σεληνια is situated in Selínia. Ubytování Βίλα Σεληνια se nachází ve městě Selínia (Řecko - Salamina). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Selínia

Město Selínia se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Selínia.