Hledat

Ubytování

Ubytování město Salamís

Ve městě Salamís (Řecko) máme celkem 13 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Salamís

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Salamís

ILIAKTI RELAXING SEASIDE

9,8

ILIAKTI RELAXING SEASIDE

Ubytování (Prázdninový dům) ILIAKTI RELAXING SEASIDE. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, ILIAKTI RELAXING SEASIDE is situated in Salamís. Ubytování ILIAKTI RELAXING SEASIDE se nachází ve městě Salamís (Řecko - Salamina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vacation house with majestic blue sea and green mountain views

8,9

Vacation house with majestic blue sea and green mountain views

Ubytování (Prázdninový dům) Vacation house with majestic blue sea and green mountain views. Located on the beachfront in Salamís, Big Blue Green Villa features a garden and free WiFi. Each room includes a balcony with sea views. Ubytování Vacation house with majestic blue sea and green mountain views se nachází ve městě Salamís (Řecko - Salamina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 201 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AIANTEION BAY

8,6

AIANTEION BAY

Ubytování (Hotel) AIANTEION BAY. Aianteion bay poskytuje ubytování se soukromou pláží, zahradou, terasou, sdíleným loungem, barem a bezplatným Wi-Fi ve městě Aiándion. Ubytování AIANTEION BAY se nachází ve městě Salamís (Řecko - Salamina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ILIAKTI RELAXING SEASIDE AMAZING VIEW

ILIAKTI RELAXING SEASIDE AMAZING VIEW

Ubytování (Prázdninový dům) ILIAKTI RELAXING SEASIDE AMAZING VIEW. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, ILIAKTI RELAXING SEASIDE AMAZING VIEW is located in Salamís. Ubytování ILIAKTI RELAXING SEASIDE AMAZING VIEW se nachází ve městě Salamís (Řecko - Salamina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 542 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Αργώ

Αργώ

Ubytování (Hodinový hotel) Αργώ. Αργώ features accommodation in Salamís. All rooms in the love hotel are fitted with a flat-screen TV. At Αργώ rooms are equipped with a private bathroom. Ubytování Αργώ se nachází ve městě Salamís (Řecko - Salamina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House on the beach

House on the beach

Ubytování (Prázdninový dům) House on the beach. House on the beach is set in Salamís and offers a garden and a terrace. Guests may enjoy free WiFi. Ubytování House on the beach se nachází ve městě Salamís (Řecko - Salamina). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 329 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SEASIDE STUDIO

SEASIDE STUDIO

Ubytování (Prázdninový dům) SEASIDE STUDIO. SEASIDE STUDIO is set in Salamís. This beachfront property offers access to a terrace. Ubytování SEASIDE STUDIO se nachází ve městě Salamís (Řecko - Salamina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Salamís

Město Salamís se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 13 hotelů a ubytování ve městě Salamís.