Hledat

Ubytování

Ubytování město Salamina

Ve městě Salamina (Řecko) máme celkem 0 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Salamina

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Salamina

Saronic Seafront

9,9

Saronic Seafront

Ubytování (Prázdninový dům) Saronic Seafront. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Saronic Seafront is set in Salamís. With garden views, this accommodation offers a balcony. Ubytování Saronic Seafront se nachází ve městě Salamina (Řecko - Salamina).

Cosy Salamina studio

Cosy Salamina studio

Ubytování (Apartmán) Cosy Salamina studio. Cosy Salamina studio is situated in Salamís. Ubytování Cosy Salamina studio se nachází ve městě Salamina (Řecko - Salamina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 246 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nature Villa

Nature Villa

Ubytování (Prázdninový dům) Nature Villa. Nature Villa is situated in Perani. Set on the beachfront, this property has a garden, barbecue facilities, a terrace and free WiFi. Ubytování Nature Villa se nachází ve městě Salamina (Řecko - Salamina). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mountain Villa

Mountain Villa

Ubytování (Vila) Mountain Villa. Featuring a bar and a garden, Mountain Villa provides accommodation in Neochorópoulon with free WiFi and garden views. Guests have a private patio. Ubytování Mountain Villa se nachází ve městě Salamina (Řecko - Salamina). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 889 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Salamina

Město Salamina se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 0 hotelů a ubytování ve městě Salamina.